Únor 2016

Erdoğan Atalay a Till Demtroeder

29. února 2016 v 11:22 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Till Demtroeder, je německý herec, moderátor, pracuje v dabigu, píšeknihy. Mimo jiné založil mnohé charitativní akce, jako například nedávný závod psích spřežení. Nyní natáčí s Erdoğanem Atalayem. Till Demtroeder : " Jsem rád, že mohu natáčet po boku Erdoğana Atalaye, dnes natáčíme v jednom obchodním centru. Pozdravy všem od nás obou."
Další obrázek je také z natáčení, jsou to členky kamparzu s ErdoğanemOd všeho trochu

28. února 2016 v 20:17 | Božena |  Ostatní
Co řekl ve svém rozhovoru o Erdoğanovi Daniel Roesner, který hraje Semirova nového parťáka?

RTL: Jak vidíte sám sebe a Erdoğana Atalaye za pět let?

Daniel Roesner: Určitě doufám, že bez ohledu na to, co se stane se seriálem řadou, zůstaneme velmi dobrými přáteli. Erdoğan Atalay je člověk velmi blízký mému srdci. Možná, že budeme po pěti letech sedět s koktejly a Erdoğanovou rodinu na pláži.

Poznáte kdo to je na obrázku?
Ano je to náš hrdina při akční scéně

Alarm für Cobra 11: Erdoğan Atalay v interview

26. února 2016 v 14:10 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Alarm für Cobra 11: Erdoğan Atalay v interview
24.02.2016 | 16:08
Erdogan Atalay oslaví jako vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan 20 roků služby u Kobry 11 - "Jaký byl jeho první služební den. "
RTL. Erdoğane, vzpomínáš si ještě na tvůj první natáčecí den?
Erdoğan: Oh ano, samozřejmě. Však to bylo jen před dvaceti lety. Ale ještě si vzpomínám, že jsem si donesl vlastní oblečení a měl jsem účes, který by dnes člověk ani nevymyslel (volně přeloženo) - to jsem tenkrát ale samozřejmě vůbec nevěděl. Přišel jsem rovnou z divadla, a to jak vypadám mi bylo úplně jedno. Až někdy po letech jsem si uvědomil, že všichni ostatní tehdy tak nějak jinak vypadali než já. A nosit si vlastní oblečení taky nemělo smysl - byli už samozřejmě kostyméři, kteří měli lepší vkus.
RTL: A vzpomeneš si ještě na svůj první kaskadérský kousek?
Erdoğan Atalay: Měl jsem najet na psa. Byl jsem hrozně nervozní, protože jsem to zvíře vůbec nechtěl vyděsit a dotknout se ho - to by bylo pěkně hloupé hned první den! Docela jsem to ale zvládl, pes byl docela v pohodě a vůbec nic ho nevyvedlo z míry. Doufám, že ještě dnes žije. Ale asi ne, ono už je to dvacet let - to už asi nebude mezi námi, ale z jiných důvodů. Ale na ten okamžik si vzpomínám velmi dobře.
RTL: Je v Kobře nějaká scéna, která pro tebe byla obzvlášť emotivní?
Erdoğan Atalay : Takových byla řada! Jednou byla taková emotivní scéna, kdy jsem měl zastřelit svého parťáka. Taky byla velmi smutná scéna, kdy má seriálová manželka zemřela na otravu jedem. Pak byl případ, že jsem svého parťáka měl vyhrabat. Dělal jsem to samozřejmě hodně zprudka, spadl jsem a hromoval. Vedle mě stál policejní pes, který šel ihned do útoku. Pořád na mě štěkal a vrčel. Jak bylo po scéně, chtěl jsem za to poděkovat policistovi, ale pes mi to znemožnil. Policista mi vysvětlil, že pes si o mě udělal představu jako o nepříteli. A to prý už se nikdy nezmění. A tak na mě pak na place pořád štěkal a vrčel. Naštěstí zůstal stále na vodítku (směje se).
RTL : Jaká byla nejkrkolomnější scéna, kterou jsi točil bez dabléra?
Erdoğan Atalay : Velmi vzrušující jsou scény s vrtulníky, protože v nich člověk většinou jen nesedí, ale visí venku - buď hlavou dolů nebo stojí na kraji. Jsme samozřejmě vždycky jištění, před takovými akcemi se to vždy několikrát zkouší.
RTL: Kobra se točila na mnoha místech doma i v zahraničí. Je nějaké místo, které se ti obzvlášť líbilo?
Erdoğan Atalay : Velmi se mi líbilo natáčení v Istanbulu v Turecku. Já i tak strašně rád točím v zahraničí. Strávili jsme celý týden také v Albánii a byli jsme v Rakousku. Snažíme se v zahraničí využívat hlavně krásnou přírodu. Když jsme byli v Rakousku, tak to moc nevyšlo, protože byla pořád mlha.
RTL : Už jsi při natáčení vystřídal osm parťáků. Je pro tebe těžké loučení?
Erdoğan Atalay : To je tak. Někdy to člověk pochopí, když ten druhý chce odejít a orientovat se na něco jiného. Pak je to zcela v pořádku. To rychle zvládnu. Umím to dokonce i pochopit. Práce u Kobry všechno pohltí, na jiné projekty zbývá jen málo času. Např. Tom Beck chtěl dělat muziku a to nebylo současně možné zvládat. Samozřejmě je loučení těžké, naposledy s Vinzenzem Kieferem, ale to je realita. Člověk si jde svou cestou a může to být i dobrá cesta pro Kobru.
RTL : Čím se liší Semirův nový parťák Paul Renner od těch předchozích?
Erdoğan Atalay : Přináší sebou něco pěkného, protože je to takový sunnyboy (asi něco jako pohodář), aniž bych to myslel špatně. Tato figura ale není jen tak jednostranná. Paul Renner přináší do seriálu kromě zemitosti hodně sluníčka. A musím to říct: Daniel Roessner má naprosto skvělou figuru. Vždycky si říkám, on zatahuje břicho, ale to on nemusí. Daniel přináší na plac taky hodně energie a legrace, tak jako jeho role.

RTL: Dvacet let služby: Co tě na té práci ještě baví?
Erdoğan Atalay: Práce sama o sobě! Tým, který i po těch letech je stále zapálený do projektu - a to každý den. Když se člověk ohlédne za jedním dnem natáčení, může jen smeknout klobouk, co tým dokáže. Ano, je to práce, ale je to současně i život. Kdo si myslí, že přijde jen na pár hodin natáčení a pak bude mít volno, ten se mýlí. Všichni, kdo tu pracují, žijí intenzivní a adrenalinový život - každý den a stále dokola.

RTL : Kobra 11 bez Erdoğana Atalaye jako Semira Gerkhana - je to vůbec představitelné?
Erdoğan Atalay: To já neumím posoudit, ale sám bych se asi nedíval, kdybych už přitom nebyl (směje se). V zásadě ale nechci mít takové postavení. Bylo by smutné, kdyby takový seriál stál jen na jedné postavě. Tolik lidí se na tom podílí a každý je platný.

Přeložila paní Dagmar Zemanová, srdečný dík!!!

20 let 300 Epizod

26. února 2016 v 13:23 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
20 let 300 Epizod
"Cobra 11" je se zvláštní jubilejní epizodou zpátky
V dubnu se seriál "Alarm für Cobra 11" na obrazovky vrací se speciální epizodou, kterou oslaví 20. výročí vasílání - včetně starých známých, hudby a záchrany světa.. Kromě toho má RTL někoho, kdo připomene pořad "Chlapci proti dívkám".
"Jejich revir je dálnice, jejich tempo je vražedné, jejich soupeři:. ...jsou zloději aut, vrahové a vyděrači. Jejich nasazení je 24 hodin denně, muži z Kobry 11. Naše bezpečnost je jejich práce." Těmito slovy byla l dne 12. března 1996 zahájena, první epizoda "Alarm für Cobra 11" - jinými slovy, tento rok, seriál slaví 20. výročí svého vzniku. Přímo u narozenin " Kobry 11" bude vysílán speciál na RTL Nitro a od 7. dubna ses akční série ohlásí celovečerní epizodou a poté i sedmi novými epizodami. Oslavovat se bude nejen 20. Výročí, ale i 300. epizoda - a to vše s novým hlavním představitelem.
Zatímco Erdoğan Atalay Semir Gerkhan je zde již od první sezóny tam, jeho partneři se nakonec měnili pravidelně. Po jeho boku se v minulosti vystřídali Vinzenz Kiefer, Tom Beck, Gedeon Burkhard, Christian Oliver, René Steinke, Mark Keller a Johannes Brandrup. V nových epizodách mohou diváci nyní sledovat Daniea Roesnera alias Paula Rennera - pro kterého je již od dětství velký vzor: jeho nový partner Semir Gerkhan, který mu kdysi zachránil život.
90 minut výroční epizody RTL slibuje ostatně víc humoru než minulá řada: "Na rozdíl od posledních dvou let, ve kterých se v seriálu spíše projevila jeho realistická a často temná stránka, je výroční epizoda událostí v souladu s lehčím tónem a v okamžiku nás provádí 20 roky existence seriálu. Pilotní filmu bude trvat 90 minut a měl by být nejen vzrušující, ale y především zábavný. To zahrnuje zdravou dávku sebeironie, staří známí, téma hudby jako v prvních verzích a zejména téma Cobra 11 zní vždy velmi silná: rodina Každý člen "rodiny" Cobra-11 zde má svůj krátký příběh a dostane se tak na okamžik do středu pozornosti, téma "rodina" je jako červená nit .. táhne se celým filmem. Z plánu soupeřů, kteří chtějí otřást pojem "rodinného" světa do jeho základů, na Susanina novorozence, na to, aby zde byla Semirova připravenost na konci svůj život obětovat pro "rodinu". Ani exploze a výbuchy zde nebudou chybět, stejně jako ve velkém dramatu. Ve finále se už to jde podle RTL - nakonec starost o život Semira Gerkhana není o nic menší než záchrana světa.

Kobra , převezměte! - Mise nemožná

25. února 2016 v 13:42 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2016
Alarm Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
Kobra, převezměte! (Německo, 2015) - Mise nemožná
300. epizoda
Čtvrtek 7.4., od 20:15 hod na RTL
Seriál / Krimi
Zde jsou veškeré informace o seriálu Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei:
přehled
Ve speciální celovečerní epizodě, fanoušci mohou očekávat rychlý příběh, prvotřídní akční kousky, vzrušující, emocionální vzestupy a pády, včetně velkolepého finále, ve kterém to není jen o přežití Semira Gerkhana, ale také o záchraně světa !
podrobnosti
Semir oslaví nejen své 20. výročí služby, on ještě dostane nového partnera: což je mladý kriminální komisař Paul Renner. Přece však oběma nezůstává žádný čas na to, aby se poznali, protože musí pronásledovat vrahy počítačového piráta. U mrtvoly najdou údaje o miliardáři Gideonu Linkovi. Semir a Paul chtejí najít vraha nebo ďábelský plán sledovat. Nyní oba dva musí prokázat, že fungují jako tým. A jako by nestačilo, Semir se náhle musí obávat o svůj vlastní život: kovová střepina -zbytek exploze - mu uvízla v hlavě. Jakékoli silné vibrace by mohly vyvolat fatální mrtvici. I když Semir se musí moc šetřit, rozhodne se pokračovat v hledání vraha. Jeho život visí na vlásku ...
pozadí
"Alarm für Cobra 11 - Die Autobahplizei" má jubileum: Dvě desetiletí explozivní podívané, čisté emoce a napětí příběhů. Populární dálniční policista Semir Gerkhan, slaví 20. výročí služby. A že to zdaleka není všechno! Výroční sezóna akční série slibuje, že bude dalším vrcholem: Daniel Roesner přijde jako policejní komisař Paul Renner a je novým partnerem Semira Gerkana v "Cobra 11", a hned zaujímá místo po svých slavných předchůdcích vedle Semira. Hosty v této epizodě jsou mezi jiným Thomas Heinze, Jean-Yves Berteloot, Youtube hvězda Simon Desue, herečky Shermine Sharivar a Charlotte Schwab a RTL moderátor Frauke Lu
Herec:
Role
Semir Gerkhan
Paul Renner
Dieter Bonrath
Kim Krüger
Jenny Dorn
Susanne König
Hartmut Freund
Další epizody a obrázky budou následovat.

Mise nemožná - pilotní film

25. února 2016 v 13:30 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
RTL zveřejnila několik informací k nové sérii, tady jsou v českém jazyce:
- Pilot "Mission: Impossible" aka "Mise nemožná" (německý název pilotu je "Cobra, übernehmen Sie", což je slovní hříčka - film Mission: impossible je v němčině "Kobra, übernehmen Sie" Emotikona smile ) byl natočen v Belgii v přístavu Lüttich. Semir a Paul se budou snažit zastavit raketu s apokalyptickým virem, objevené v nákladní dopravě. Pro tento díl byla ve studiu vytvořena 15 metrová mezikontinentální balistická střela.
- V pilotní epizodě budou akční scény s Mercedesem AMG GT a BMW řady 6 Cabrio.
- Nejokázalejší akční scéna této sezóny bude v epizodě "Smrtelný zisk" (Tödlicher Profit): 15 metrů dlouhý tanker se převrátí na bok a exploduje! Nic takového v Kobře zatím nebylo. Tato scéna se plánovala a připravovala 3 týdny.
- Na největší výbuch v historii Kobry, který v nové sérii uvidíme, se použilo na 200 litrů benzínu a 6 kg výbušnin. Po několika týdnech příprav natáčení proběhlo na umělé dálnici v Aldenhoven a trvalo sedm hodin. Z bezpečnostních důvodů byly na místě dva hasičské vozy s dvaceti hasiči.
- V epizodě "Naháňka" (Treibjagd) bude scéna s převrácením vozu - zajímavostí je, že byla natáčena jak zvenku, tak zvnitřku vozu.
- Pro epizodu "Triky" (Tricks) se vyrazilo do Wiesbadenu, kde se natáčelo v místním kasinu.

Erdoğan Atalay a Daniel Roesner ve slovní potyčce

25. února 2016 v 13:15 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Alarm für Cobra 11: Erdoğan Atalay a Daniel Roesner ve slovní potyčce
24.2.2016
Cobra 11- "veterán" Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay) a nováček Paul Renner (Daniel Roesner)
Nyní otevřeně a bez obalu vyjádřují svůj názor!
... kdo je lepší řidič?
Erdoğan: I (smích)! No, já asi ne. Moje žena vždycky říká, že pro mne existují pouze dvě možnosti, buď plně sešlapávat brzdu nebo dám plný plyn. Protože to v "Cobra" příbězích teď dělám tak dlouho, že jsem to převzal i do soukromých jízd. Tak bohužel nejezdím skutečně mírně. Proto jsi pravděpodobně lepší motorista, Danieli.
Daniel: já řídím líp, on jede rychleji!
... Kdo umí lépe zaparkovat?
Daniel: Já, protože Erdoğan potřebuje bzučák!
Eroğdan: To není pravda, nepotřebuji bzučák, ale moje auto má jen jeden!
Daniel: já umím zaparkovat lépe!
Erdoğan: Měli bychom se pokusit znovu znovu o test(oba se smějí).
... Kdo samého počátku náhodně přejel Stopku?
Daniel: Já!
Erdoğan: Každý tož nejspíš předtím už udělal. Ale neměli byste. Vteřinu má opravdu každý čas rozhlédnout se, jestli je všude volno.
.. Kdo má shromážděno více pokut ?
Daniel: Za šest měsíců, co jsem tady v Německu, jsem směl měsíční poplatky za pokuty.
Erdoğan: Patří poplatek za řidičský průkaz také k tomu? Pak jsem bohužel myslím si první.
Daniel: taky jsem musel řidičský průkaz jednou odevzdat.
Erdoğan: I třikrát - ale jsem trochu starší než ty!
... Kdo nemá dabléra na rychlejší akční kousky?
Daniel: Jela se akrobacie na vodě, v tom jsem lepší než Erdoğan.

Erdoğan: Souhlasí.Ta akce a elektrickém surfu, tak tu jsi za půl roku nastudoval s nepochopitelnou lehkostí.
Daniel: Ale ty řídíš lépe, Erdoğane!
... Komu to trvá déle v maskérně?
oba se smějí
Erdoğan: Mě! Rozhodně ...
... jste ješitní ?
Erdoğan: Zdravou ješitnost má v sobě každý, zejména každý herec. Ale to je u nás již v mezích - jak mohu dnes vypadat, Danieli? (Směje se)
Daniel: Měl bych tu pro tebe malé zrcátko.
Erdoğan: My jsme prostě muži, brutální, sexy a ješitní.
Daniel:. ..a nikdy špinaví!
... Kdo je první u Cateringu?
Erdoğan: Ve skutečnosti, každý z posádky se snaží být první! Nejhladovější je na prvním místě! Jakmile je to jasné, můžete sledovat, jak celý hrozen lidí se náhle pohybuje směrem k stravovacímu vozu. Ale náš šéf stravování Olli je kuchař opravdu moc dobrý!
Daniel: Řekl bych, obecně, že nejtlustší je na prvním místě!
... Jste idol žen?
Erdoğan: To je samozřejmě obtížné. Daniel je o něco mladší. Proto bych chtěl být na jeho místě.
DANIEL: idol? To budu celý červený! My se dělíme ...
Erdoğan: Přesně tak, po dosažení určitého věku, jsem zodpovědný do té doby (směje se).
... Je další profese nad profesí herce?
Erdoğan: Ano, samozřejmě, je tu profese. Já bych se opravdu rád stal kosmonautem.
Daniel: ... Ale můžeme to probrat jinak. Jako herec, jsi všechno. Vždycky jsem chtěl být všechno, takže jsem se konečně stal hercem.
Erdoğan: To je pravda ve skutečnosti. Mohl bych být astronaut - pokud bych dostat nabídku!
... Stejně jako Arnold Schwarzenegger, spíše než Sylvester Stallone?
Erdoğan: Mám rád Sylvestera Stallone .

Daniel: Vážně?

Erdoğan: Ano, napsal si všechny filmy sám . "Rambo", "Rocky" - měli byste se mu věřit přímo. Myslím, že je podceňován.
Daniel: Ale Arnie byl guvernér Kalifornie!
Erdoğan: ... a samozřejmě byl Terminátor. Bod pro něj.
Dopravní předpisy
Erdoğan Atalay a Daniel Roesner: Kdo zná pravidla silničního provozu lépe?
Jak mnozí z vás vědí ...

... Kdy dávat blinkr když vjíždíte na kruhový objezd?
Erdoğan: ... pokud se dostanete do jízdy!
Daniel: Jo, to jsem jen chtěl říct (směje se).

... Kolik metrů auto, které jede 100 km / h urazí za jednu sekundu?
Erdoğan: Za jednu sekundu? Deset metrů? To má co do činění s matematikou! Smím použít Žolíka a zavolat svému profesoru matematiky?
Daniel 0,3 sekundy?
RTL ne sekund, ale metrů! 30 metrů!
Erdoğan: 30 m? Nemyslel jsem si, že je jich tolik. Moje odpověď byla tedy alespoň z jedné třetiny správná. (směje se).

... Jak často dáváte auto do servisu na kontrolu?
Erdoğan: Ale to dělá to Murat (směje se). Ne každé dva roky.
Daniel: Já mám žádné technické kontrolní sdružení ...
Erdoğan: Ty osobně, nebo tvoje auto?

... kolik metrů je zakázáno zakázáno parkování před a za křižovatkou?

Erdoğan: Pět!
Daniel: Já jezdím Smartem a parkuji všude. Řekni, proč to ví Erdoğan? Protože musel tak často odevzdávat řidičský průkaz a potom znovu skládat testy,že jo ?
Erdoğan: Ne, ne! Naštěstí ne, já jsem jen informován!

... Za kolik bodů je řidičák pryč?
Daniel: 15?
Erdoğan: Obtížné. Bývalo to 18 bodů, dnes je jich méně.

RTL: Osm bodů!

Erdoğan: Osm bodů? Oh ty ostudo, měl bych mít vlastně ještě jeden. (směje se).
Daniel: Dělěj to dobře a nevezmou ti licenci. Ahoj!!

Jarní řada Kobry 11 již od 7.4.2016

25. února 2016 v 9:13 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2016
Erdoğan Atalay( Semir Gerkhan a jeho nový seriálový partner Paul Renner ( Daniel Roesner) při jednom ze senzačních pronásledování na dálnici.
Ve čtvrtek 7. dubna 2016 začíná na televizi RTL další jarní řada akčního seriálu Alarm für Cobra 11, máte se na co těšit !!!
Tak tedy odstartuje nové pořadí Kobry 11. Ve speciální epizodě, která má délku normálního hraného filmu( 90 minut) se jedná nejenom o přežití Semira Gerkhana (Erdoğan Atalay), ale i o záchranu světa.
Semir Gerkhan oslaví dvacetileté jubileum služby u dálniční policie a seznámí se s mladým komisařem Paulem Rennerem( Daniel Roesner), který se stane novým parťákem po jeho boku. Oběma kolegům ovšem nezůstává žádný čas, aby se seznámili. Při jednom pronásledování unikne dvojice vrahů , kteří zavraždili počítačového piráta. U mrtvoly se najdou data miliardáře Gideona Linka. Semir Gerkhan a Paul Renner chtějí najít vraha a jejich jeden ďábelský plán je přivede na stopu. Nyní musí oba dokázat, že umí pracovat jako jeden tým.
Semirův život visí jen na hedvábné niti. Semir musí náhle projít celým svým životem a strachovat se : kovový úlomek od nesčetného nárazu a exploze uvízne v jeho hlavě. Každý i sebemenší otřes by mohl způsobit mozkovou mrtvici. Ale ačkoli se Semir musí šetřit, dokončuje dále pátrání po vrazích. Jeho život visí na vlásku.

Erdoğan Atalay 24.2.2016

24. února 2016 v 13:30 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Jak zle to vyhlíží, chcete to vůbec vědět. ???? To bylo opět na "12". Chválabohu všechno je jen umění maskérů a umělá krev. Na YOUTUBE kanálu můžete vidět další díly sebeobrany. Milé pozdravy Erdoğan


Alarm für Cobra 11- hvězda Erdoğan Atalay

24. února 2016 v 12:35 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Alarm für Cobra 11- hvězda Erdoğan Atalay
Zase další nováček.
Opotřebovaní muži
Sotva jeden odejde, hned se po jeho boku ojeví další. Jak to bude dále?
Takhle rychle jak on - komisař z Kobry 11 Semir Gerkhan ( čtvrtek 20.15 hodin na RTL) na německých dálnicích , tak razantně se mění jeho spolujezdci od akční hvězdy Erdoğana Atalaye(49) zdá se, že muži jsou opotřebovaní, ale nyní nakonec se našel jeden nový muž. Daniel má zvláštní auru a obdivuje dálniční policisty. Když dost z jeho sedmi předchůdců v seriálu bylo zastřeleno, měl by Daniel Roesner (31) nyní u seriálu zůstat. Neboť teprve od roku 2016 budou k vidění nové epizody, ve kterých si zahraje.
V soukromém životě má velké štěstí

Atalay mohl rozumět tomu, i když se po jeho boku v seriálu vystřídalo již osm silných parťáků. On stále zůstává. Rozhodnutí jestli chce pokračovat, záleží jen na něm. Práce u Kobry 11 je velmi intenzivní a tíživá , pro soukromý čas zůstává jen velmi málo místa . V soukromém životě žije se svou přítelkyní Katjou (40). Je to jediná žena po jeho boku se kterou si rozumí. " Je lepší mít doma vyrovnaného muže, jak jednoho z dospělých, který stále něco postrádá," říká Katja pro Expres. . Přinejmenším v soukromém životě nalezl televizní policista Erdoğan Atalay štěstí.
Amira Pauletta Melisande Pollmann- Atalay je dcera Erdoğana Atalaye z manželství s herečkou Ann Marii Pollmann, manželství bylo rozvedeno. Amira Pauletta hraje Semirovu dceru Aydu Gerkhan seriálu Kobra 11
V soukromém životě žije se svou přítelkyní Katjou (40). Je to jediná žena po jeho boku se kterou si rozumí.

Šťastná rodina - Se svou životní partnerkou Katjou Ohneck má Erdoğan Atalay syna Marise Atalay ( na vrchním obrázku má Maris 9 měsíců, dole je aktuální obrázek z 19.2.2016

Erdoğan Atalay - kresba

23. února 2016 v 21:07 | Božena |  Moje kresby
Kvůli nemoci mi malování už moc nejde, ale tady je jedna dnešní kresba.

Erdoğan Atalay a Katja Ohneck na Baltic Lights 2016

23. února 2016 v 20:04 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay se svou paní Katjou Ohneck a synem Marisem Atalay při přípravě na psí závody Baltic Lights 2016 v Usedom u Heringsdorf / 19.2.2016.

Erdoğan Atalay s rodinou

23. února 2016 v 18:27 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay se svou paní Katjou Ohneck a synem Marisem Atalay při přípravě na psí závody Baltic Lights 2016 v Usedom u Heringsdorf / 19.2.2016.

„ BALTIC LIGHTS“ závod: Husky a celebrity na Usedom

22. února 2016 v 21:14 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem
" BALTIC LIGHTS" závod: Husky a celebrity na Usedom
z 21. února 2016
Zimní premiéra Usedom: Husky a řada celebrit jako Erdoğan Atalay vylákaly na v závod psích spřežení v sobotu 25 000 diváků na pláž.
Zimní premiéra na ostrově Usedom, herci Till Demtroeder ( "Großstadtrevier") přinesla řadu celebrit na ostrově Usedom na závod psích spřežení s husky. "Baltic Lights" mezi Heringsdorf a Ahlbeck v sobotu, herecké sestry Anja a Gerit Kling a jejich kolegové Michael Mendl, Erdogan Atalay a Mariella Ahrens byli na startu. Po úvodu profesionálů jeli na vozících tažených husky podél pláže. Asi 25 000 diváků sledovalo podívanou.
Vzhledem k tomu, že sníh zmizel, přilákalo kolem 200 husky s přepravními vozíky s pneumatikami. "Sníh by byl hezký," řekl Demtroeder (48). Ale závod na Usedom byl od počátku navržen jako závod pro vozíky. Sám zavolal vášnivé Husky závodníky. V Alpách pořádá jeho hamburská agentura řadu let již "Tyrol Cross Mountain", což je prestižní závod s celebritami.

Vzhledem k tomu, že se sestry Klingovy rozdělily do dvou týmů na Usedom se jel šestikilometrový závod, ve kterém osobnosti jely až 40 kilometrů za hodinu po pláži. Tato událost posloužila pro dobrou věc: Darovaná částka 10 000 Euro šla na pomoc proti hladu ve světě. V září Demtroeder už uspořádal koňské dostihy s celebritami.


Erdoğan Atalay - sebeobrana 2 část

21. února 2016 v 21:01 | Božena |  Erdoğan Atalay- kurzy sobeobrany
Sebeobrana s Erdoğanem Atalayem druhá část, třetí část bude brzy následovat https://www.youtube.com/watch?v=WqujeqtvqXI

Erdoğan Atalay na Baltic Lights Usedom

21. února 2016 v 10:15 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem
Na benefičním závodě psích spřežení -Baltic Lights Usedom, které se konalo včera v sobotu 20.2.2016 se pro charitu vydělalo 10000 Euro

Erdoğan Atalay na charitativní akci Baltic Lights Usedom

20. února 2016 v 11:16 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem

Nejsevernější závod psích spřežení v Německu- " V císařských lázních".
"Pobaltské Lights" na Usedom je ostrov pohody kde se 20. a 21. února 2016, můžete ponořit do jedinečné zimní atmosféry. Fascinující závody psích spřežení se stovkami husky a praskání plamenů starobylého rituálus frískými "ohni" - něco podobného, ​​tu nebylo nikdy předtím.
"Teď vidím velké Husky týmy a jistě velmi emotivní obrazy teplého hořícího ohně při čekání na pláži," říká organizátor Till Demtröder

Sobotní závod je charitativní akcí na pomoc potřebným a hladovějícím
Pobaltské Lights" v sobotu mezi Heringsdorf a Ahlbeck, zúčastní i heci a známé osobnosti, mimo jinými i sestry Anja a Gerit Kling, Michael Mendl, Erdoğan Atalay a Mariella Ahrens. Vaškolení profesionálové budou předvádět jízdu na pláž v tažené huskymi " kočáře". Vzhledem k tomu,že sníh chybí, bude 200 Husky táhnot místo saní vozíky s pneumatikami.
Diváci a turisté jsou srdečně zváni, aby mohli hlasitě fandit .
Společně s partnery akce, "Steigenberger Grand Resort Hotel & Spa, hotel" lesů a rybníků ", " Das Ahlbeck Hotel & Spa "a" Kaiser Spa Hotel zur Post jsou "v tu sobotu večer a podél pláže budou zapáleny ohně v Císařských lázních současně.
Partneři mimo jiné nabízí využití volného času a a pro všechny zúčastněné jsou tu malé kulinářské speciality a svařené víno ve stáncích.

Ve všech dnech konání akce Usedomer jsou všichni hosté zváni k návštěvě "Musherdorf"- modelu vesnice na sportovišti v Heringsdorf a přilehlé závodním středisku na pláži. Barevné stánky okolo startovního prostoru závodu zvou denně k lenošení. Jsou zde stovky sibiřských husky a aljašských malamutů a krmení zvířat je zážitek.
E
Herec Erdoğan Atalay, známý jako Semir Gerkhan ze série RTL "Alarm für Cobra 11", se také podílí na závodech se psím spřežením. 19.2.2016
Erdoğan Atalay právě dojel svůj závod se psím spřežením - sobota 20.2. 2016 12 hodin
e