Listopad 2015

Rozhovor s Erdoğanem Atalayem - listopad 2015

30. listopadu 2015 v 10:41 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Rozhovor s Erdoğanem Atalayem - listopad 2015
Volný překlad videa ( odkaz na video dole)

Moderátor nejprve představuje Erdoğana jako herce, který už téměř dvacet let hraje v seriálu Cobra 11. Nyní je ale na place jiného seriálu, SOKO Stuttgart, kde bude hrát zločince, nebo podezřelého ze zločinu, velkopodnikatele v oblasti transportu peněz.
Erdoğan:" Nemůžu o své figuře mnoho prozradit, protože se ještě nevysílala, jde o člověka, podezřelého z vraždy, který má nějaké skryté tajemství, kvůli kterému dělá věci, které dělá. Seriál by se měl vysílat v roce 2016."

Moderátor: " Jak je to s natáčením Kobry 11?"
Erdoğan: "Právě jsme dokončili pilotní film s novým partnerem Danielem Rösnerem, který se teď ještě upravuje, a jsem zvědavý, co z toho bude. Jinak pilně natáčíme novou sérii. Teď jsem náhodou měl chvíli čas, proto jsem mohl natáčet tuto roli v seriálu SOKO."

Moderátor: A co akční scény u Kobry 11, točí se stále na dálnici?"
Erdoğan: "Ne, stejně jako u SOKO se řada scén natáčí v interiéru policejní stanice ve studiu, ale máme přece jen hodně akčních scén se zločinci. SOKO je na rozdíl od toho více psychologické a nejde jen o scény aut lítajících ve vzduchu. Proto je práce u Kobry mnohem náročnější."

Moderátor :"Objeví se v Kobře 11 i aktuální téma s uprchlíky?"
Erdoğan:"Připravuje jeden díl, který se tomuto tématu přibližuje, musíme být ale velmi opatrní, protože téma je velmi citlivé. Pokud scénář příběhy figur dobře zpracuje, vezmeme to, jestli to ale nezajistí, tak raději ne. Má to také co dělat s tím, že my jsme zábavný formát a tohle je absolutně politická záležitost a nemělo by se to využívat k zábavě."

Moderátor: "Chystají nějaké oslavy kolem dvacátého výročí Kobry11?"
Erdoğan:"Příští rok bude mimořádný, protože budu dvacet let u Kobry a sám budu mít padesát, což jsou dvě velká výročí a určitě se bude slavit. Teď jsme natočili třístý díl Kobry, což je takový začátek tohoto jubilea, a s určitostí uděláme nějakou velkou párty. Za těch dvacet let bych si to snad už zasloužil."

Moderátor:"Umím si dobře představit. Nelitoval jste někdy nebo si neřekl, že už toho bylo dost?"
Erdoğan:"Ne, baví mě to a tento formát mám rád, souvisí to i s tím, že se za ta léta jej stále rozvíjíme a profesionalizujeme, a to mě baví, nejen, že se všichni známe a víme, co od sebe můžeme očekávat, spousta lidí se toho účastní, kteří to dělají s velkým zanícením. Není to jen natáčení, ale chceme tím i něco říct a komu se to nelíbí, tak ať se prostě nedívá. My to máme rádi." rádi.

Moderátor: " Máte ještě čas na jiné věci a co Vaše dcera, která s Vámi hraje v Kobře 11, je již také vtažena do hereckého světa?"
Erdoğan: "Ano, ona chce hrát, má velký talent. Bude dělat tak dlouho, dokud ji to bude bavit,já ji k tomu nutit nebudu. Toto povolání je krásné, pokud má člověk práci, ale že má i své stinné stránky. Nechci je prozrazovat, ona to musí poznat sama a podle toho se rozhodnout"
.
Moderátor připomíná, že Erdoğan je po mamince Němec a po tatínkovi Turek, ale že prý neumí turecky, což Erdoğan. potvrzuje.
Erdoğan :" Stalo se to tak, že tatínek jednak nebyl moc často doma, protože hodně pracoval, aby uživil rodinu. Sám musel a chtěl dobře naučit německy, a myslel si, že dvojjazyčná výchova by znamenala, že člověk neumí pořádně ani jednu řeč, což sice byl omyl, ale on si to tak myslel. A tehdy se turečtina učila jen ve školách koránu a to otec nechtěl. Maminka je Němka a neuměla turecky. Já něco umím, ale neuměl bych se normálně bavit. Umím pár sprostých slov"
.
Moderátor se směje:" To se někdy hodí umět to. Co si přejete do nového roku?"
Erdoğan: "Právě pracuji na jednom projektu, napsal jsem svůj první hororový film, thriller. A ten bych rád realizoval. Mělo by to být pro kina, do televize se to zdá být moc tvrdé a děsivé, jako správný horor".

Moderátor: Přiji hodně štěstí s projektem. Jak jste na tom s internetem a facebookem?"
Erdoğan: " Mám svou facebookovou stránku, jsem vyslancem dětské organizace Archa, je spousta lidí, co mě podporují, natočili jsme i video. Informace se dají najít na RTL, Wikipedii nebo ActionConceptu. Mám také Instagramu, k tomu mě dovedla dcera,já nejsem tak zběhlý v těchto věcech. Ale zjistil jsem, že mě tohle medium docela baví. Dřív něco takového nebylo a přijdi mi legrační nechat si to vysvětlovat od dětí. Je to docela vzdálená věc,jsem spíš computerový idiot, jsem spíš analogový než digitální".
Moderátor uvádí, že na svém posledním třídním srazu potkal lidi, kteří o tom také nic nevědí, že je to věc jiné generace.
Erdoğan se směje:" Ve škole jsme měli počítačový kroužek, ale nebavilo mě to. Vzpomínám si, že se učil jazyk Pascal apod. Ale měli doma s tátou jednu z prvních počítačových her, tenis, takové ty dvě čárky, co proti sobě hrály a bylo to velmi napínavé, ale s tou dnešní grafikou to nemělo absolutně nic společného.
Moderátor:"V Berlíně již existuje muzeum počítačových her, tak dlouho už to existuje, počítače Commodore a pod."
Erdoğan:" Vzpomínám, že už tehdy existoval Apple. (Směje se),za shlédnutí těchto věcí bych už měl platit, jsou to sběratelské kousky.

Moderátor:"Jsou to už věci, na které se dá jen vzpomínat, když už má člověk nějaká léta a i dnešní děti jednou budou říkat, jaké to měly mobily"
Erdoğan: " Doma mám nějaké gramodesky a dcera už nevěděla, co to jsou gramodesky. Mám i gramofon, mám rád, když to praská, je to nostalgické, musí se s tím opatrně zacházet. A co se týče mobilů, že vlastně nic nepotřebuji, je fantastické, co všechno umí, ale já jen telefonuji nebo posílám zprávy a to mi stačí. Že existuje tolik různých věcí, co se dá s nimi dělat, ale když člověk potřebuje něco speciálního, tak to tam není.

Moderátor se loučí:"Mimoděk jsme se dozvěděli i privátní věci a že technika se holt nedá zastavit. Přeji Vámhodně štěstí při točení SOKO a hodně úspěchů s Kobrou.
Erdoğan:" Jsem zvědavý,SOKO má dobré příběhy,sám jsme viděl jen něco málo, ale i tyto obrázky jsou skvělé".
Přeložila paní Dagmar Zemanová, srdečný dík!!!

Do podoby rozhovoru převedla Božena Loupancová

Erdoğan Atalay 29.11.2015

29. listopadu 2015 v 12:07 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: " Co si myslíte o mém novém služebním autě?"

Erdoğan Atalay na Macho Man

26. listopadu 2015 v 9:33 | Božena |  Videa

Erdoğan Atalay na FB

23. listopadu 2015 v 13:03 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay dnes vložil na svoji stránku tuto fotografii s komentářem " Beze slov"

Natáčení ve Warsingsfehnu

22. listopadu 2015 v 11:14 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2016
Warsingsfehn
21/11/2015
Slepé náboje v podzemní garáži
Karin Lüppen
Arno Bettenka od Moormerland "zemře" v Cobra 11 seriálu v přestřelce. Jako komparzista spoluúčinkoval nedávno při natáčení v Kolíně nad Rýnem. V epizodě "Smrtelný zisk" bude v RTL vidět na několik sekund.
Warsingsfehn - "Já tě zastřelím," řekl hlavní představitel Erdoğan Atalay k Arnovi Bettenovi , " Ale nesmíš si to brát osobně." On bude zastřelen v podzemní garáži, ale naštěstí jen slepým nábojem. Scéna je součástí epizody "Smrtelný zisk" z akční série "Alarm für Cobra 11".
Betten vyhrál toto vystoupení komparzistů na RTL ve Spendenmarathonu. V poslední době šel do natáčení do Kolína nad Rýnem. Scény byly natočeny během několika hodin - ale asi Warsingsfehn bude vidět jen na pár vteřin. Pro 53-letého,bylo natáčení opravdu vzrušující a navíc s týmen z firmy Action Concept. "Všichni byli velmi laskaví. Měl jsem pocit,že jsem patřím odjakživa, "říká. V epizodě prchá realitní magnát se svými bodyguardy před policií v podzemní garáži. Pro scénu vezme herce Jannika Schürmann a jako rukojmí, drží ho a tlačí mu pistoli ke krku. Policisté Semir Gerkhan (Atalay) a jeho nový partner Paul Renner( Daniel Roesner), zahájí palbu proti únoscům a Betten bude zastřelen.
Ačkoli Warsingsfehntjer podnikatel vyhrál učinkování v Kobře 11. To, že byl vybrán pro tuto scénu, ale má co do činění s jeho koníčkem. V předběžných jednáních řekl Betten organizátorm Spendenmarathonu, že je i automobilovým nadšencem, že vlastní Ferrari. Sportovní vůz je nyní také viděn v "Cobra 11", stejně jako vozy několika jeho přátel, kteří šli s ním do Kolína nad Rýnem. "Luxusní auto vstoupí na scénu, ve které se magnát nemovitosti převrátí na útěku ve svém autě," říká Betten. Kdy bude epizoda vysílána, on ještě neví. Bude to druhá nebo třetí epizoda jarního pořádí s novým týmem. Betten: "Pak budete opravd

Spendenmarathon 2015

21. listopadu 2015 v 10:13 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem
Erdoğan Atalay měl včera spot na Gala večeru k Spendenmarathonu, bohužel byl až na konci programu a mě došlo místo na flešce, takže tady jsou obrázky ze záznamu na RTL
Ve stručnosti, Erdoğan Atalay se představuje, potom přibíhá jeho dcera a ptá se , co tam dělá, Erdoğan Atalay jí vysvětluje, že natáčí spot k Spendenmarathonu a dcra se ptá , co to je Spendenmarathon. Erdoğan Atalay vysvětluje, že to je akce na pomoc dětem, cehož dcera využívá a po puse, kterou vlepí tátovi a po ostatních argumentech, od táty dostává odměnu.


Erdoğan Atalay a tajemství úspěchu

16. listopadu 2015 v 15:42 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
V "Alarm für Cobra 11" se o osudech rozhoduje během několika sekund. Každá epizoda zaručuje úchvatné kriminální případy a a obdiv budící akci. Pro dvojici vyšetřovatelů to znamená vysoké napětí,neustálou pohotovost a ryze čistý stres. To je tajemství úspěchu "Kobry 11".

Erdoğan Atalay

15. listopadu 2015 v 8:33 | Božena
Erdoğan Atalay se vyjadřil na své sociální síti i na Instagramu k situaci v Paříži, kde byl v pátek spáchán teroristický čin.
"Je to tak hrozné, jak najít slova pro něco, co je tak nepopsatelné, jak to vysvětlit, jak pochopit, jak s tím ....... jak to dětem objasnit?"

Erdoğan Atalay 13.11.2015

13. listopadu 2015 v 16:39 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Víkend!"

Erdoğan Atalay 12.11.2015

12. listopadu 2015 v 14:38 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku

Erdoğan Atalay : "Ahoj lidé - jak jsem snad již uvedl , mám od včerejška modrý háček na mé facebookové stránce. Potvrzuje moji pravost. Tedy nemají ostatní stránky s nazvem Erdogan žádnou větší šanci. Přeji vám krásný čtvrtek, tentokrát bohužel bez Kobry 11."

Erdoğan Atalay vyhlašuje soutěž

11. listopadu 2015 v 14:51 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Ahoj všichni,

Kdo chce něco vyhrát. Když vy dáte 30.000 - to se mi líbí, proběhne malé slosování o malý fanbalíček. Každý kdo na mé stránce dá like automaticky postupuje do slosování. V nejbližších dnech vás budu informovat o tom, co v balíčku bude. Takže klikejte na klávesnici. Zdraví Erdoğan

Erdoğan Atalay 10.11.2015

10. listopadu 2015 v 13:16 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : " kdo odhadne, jak jsem zde starý?? ?? Přesně,fotografie vznikla před 1 týdnem. Vypadá to jako bych byl o 20 roků mladší."

Erdoğan Atalay 9.11.2015

9. listopadu 2015 v 17:12 | Božena |  Instagram
Erdoğan Atalay ." Tak krátký byl můj víkend. Co jste dělali vy ?"

Erdoğan Atalay 7.11.2015

7. listopadu 2015 v 12:30 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : " Co děláte o víkendu? Přeji vám pěknou sobotu". Tak to je vzkaz od Erdoğana Atalaye, který má sobotu pracovní.

Erdoğan Atalay 6.11.2015

6. listopadu 2015 v 13:49 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: " Finálová epizoda, jak se vám líbila?"
Své názory můžete napsat na oficiální facebookovou stránku Erdoğana Atalaye

Erdoğan Atalay v epizodě Větrná hra

6. listopadu 2015 v 11:44 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Epizoda Větrná hra byla poslední epizoda s Vinzenzem Kieferem. V epizodě Alex oslavil narozeniny, dvakrát byla přímo ohrožena Semirova rodina, Alex našel svého biologického otce, aby ho vzápětí ztratil. Jeho otec zemřel na střelné zranění a Alex odjíždí do Ameriky za svou matkou.
Semir má nový služební průkaz a mimo jiné ukázal medailón, který nosí na krku a to nejen Semir, ale i Erdoğan Atalay

Erdoğan Atalay a malým fanouškem

5. listopadu 2015 v 17:09 | Božena |  Ostatní
Erdoğan Atalay a malým fanouškem, který si pravděpodobně zahrál v komparzu v epizodě Návrat, kdy se vrací do Kobry po přestávce René Steinke

Erdoğan Atalay děkuje

5. listopadu 2015 v 17:07 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay děkuje svým fanoušků na facebooku za 11 000 - to se mi líbí

Erdoğan Atalay na premiéře

5. listopadu 2015 v 17:05 | Božena |  Erdoğan Atalay a film a televizní film
Erdoğan Atalay na premiéře filmu Macho Man, kde si zahrál dvě malé role.