Říjen 2015


Erdoğan Atalay 30.10.2015

30. října 2015 v 13:56 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Wow, vaše dopisy jsou nejlepší, tak mnoho přání o autogram." Erdoğan Atalay ve svém voze o natáčecí přestávce vyřizuje svoji poštu a fanouškům posílá autogramy.

Semir Gerkhan jako šéf

30. října 2015 v 12:22 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Ve včerejší epizodě Kobry 11 si Erdoğan Atalay jako vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan vystřihl roli šéfa dálniční policie. Docela mu to šéfování slušelo, i když chtěl utíkat do akce, ale Alex ho mírně upozornil, kde je nyní jeho místo. V té nejtěžší chvíli se dokázal rozhodnout správně. Kobra skončila jak jinak než dobře, tak to už v většiny epizod bývá. Semir jako šéf na začátku upravený i s kravatou, ale tak ho to šéfování vzalo, že na konci už jenom v rozhalené košili a se sklenickou s práškem proti bolení hlavy. Nakonec všechny své podřízené pochválil slovy " Dobrá práce"Myslím, že byl jenom rád, že to bylo šéfování na jeden den. Šéfové Kim Krüger se to ale ani trochu nelíbilo. Ale nyní si dokážeme představitErdoğana Atalaye jako Semira v roli šéfa dálniční policie, kdyby jednou už nemohl do akce a v Kobře 11 se mu pořád líbilo.

Erdoğan Atalay v Soko Stuttgart

29. října 2015 v 17:16 | Božena |  Erdoğan Atalay a film a televizní film
Soko vyšetřuje v Kallenbergu
Poté, co řidič po přepadení bezpečnostního transportéru pro cenný náklad je nalezen mrtvý, musí hlavní šéf kriminálky vyšetřit šéfa obrněného vozu společnosti. Erdoğan Atalay, známý z Cobra 11, přebírá roli podvodného jednatele společnosti. Pro tuto epizodu, série ZDF "Soko Stuttgart" jako oblast natáčení vybral realizační tým průmyslovou oblast v Kallenbergu.
Vedoucí herec Peter Ketnath (vpravo) a Yve Burbach - pózování s Erdoğanem Atalayem , který hraje podezřelého trestného činu, před obrněným autem. Foto: Holm Wolschendorf

Daimlerská silnice v Korntal-Münchingen je uzavřená. Policisté a úředníci ze zajišťování stop zajišťují stopy z obrněného vozu společnosti Garant. Zaměstnanci vypadají podrážděně. Vrchní kriminální komisaři Jo Stoll a Selma Cherry se zaměřují na šéfa společnosti. On je podezřelý, že údajně zastřelil jednoho ze svých zaměstnanců. Komisaři mu dávají příkaz k domovní prohlídce. Jeho pohled je vážný. "Je to vážné, celý formát je vážný," řekl Erdoğan Atalay, který hraje podvodného jednatele společnosti. "Přesně tak špatný , ale on zase není, on je řízen jeho závislostí na hazardních hrách, a proto je pro mě nevinný," prozradil herec o své roli. V seriálu Soko Stuttgart je Cobra 11-protagonista poprvé před kamerou. "Dokonce hrát menší roli, je vždy výzvou."

Erdoğan Atalay 27.10.2015

27. října 2015 v 12:33 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "30 minutová přestávka v Kobře 11, přeji všem slunečné úterý." Tak v Německu v Kolíně nad Rýnem je podle všeho slunečno, to u nás na Moravě je zataženo a ne zrovna moc příjemně. Stejně jako Erdoğan i já vám přeju krásný den. Božena

Erdoğan Atalay 26.10.2015

26. října 2015 v 8:37 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : " Překrásné dobré ráno a krásný den vám všem." Tak to je dnešní přání od Erdoğana Atalaye


Dcera ho má v hrsti

25. října 2015 v 8:49 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Článek z časopisu pestrý svět, vydaný dne 1.10.2015. Jsou tam ale chyby, herec hraje v Kobře 11 bez mála 20 roků. Erdoğan Atalay si novou posilu do seriálu neprosadil, jeho dcera musela projít castingem a ten nakonec vyhrála. Jinak Amira si s nynejší partnerkou Erdoğana Atalaye Katjou Oneck velice dobře rozumí a u nich na venkově tráví chvíle, jak je to jen možné. Jinak žije v Berlíně s matkou, ale vzhledem k natáčení Kobry 11 je potom se svým otcem v Kolíně nad Rýnem. Její role není zatím v seriálu nijak velká, natáčí se víc epizod zárověň, tak se většinou jedná o jeden nebo dva natáčecí dny. Přece jen Amira je žákyní 7 třidy a musí chodit do školy, a to pravděpodobně v místě bydliště, tedy v Berlíně. Dcera Erdoğana Atalaye se celým jménem jmenuje Amira Pauletta Melisande a má příjmení po matce tak tedy Pollmann. Rodiče po jejím narození udělali všechna opatření a dcerka nebyla ovlivněna v budoucnosti tureckým původem svého otce, který měl v dětství a mádí se svým původem problémy. Viz kniha " Jak žiješ ty?" Na tomto blogu najdete překlad pod rubrikou Erdoğan Atalay spisovatel...

Taje natáčení Kobry

23. října 2015 v 22:43 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Taje natáčení Kobry 11, co vidí herci a co divák? Je to tedy obrovský rozdíl, myslím, že i pro herce je zajímavé až vidí celý díl kompletní. Ale to neznamená, že by se na dánici nenatáčelo. Ale třeba při takovém skoku auta a pohledy na herce do vozidla se natáčí ve studiu. Ono by to nebylo jen tak vylézt z havarovaného auta skoro bez škrábanců, kaskadérské kousky s auty dělají kaskadéři a opravdu náročné havárie dělá počítač umístěný ve vozidle. Místo člověka je v autě umístěná figurína. Na bezpečnost všech lidí se dává velký pozor. Každý trik je dlouhé hodiny vyměřován, aby všechno dopadlo jak má. Proto je také snímán ze všech úhlů. takže se nemůžeme divit, že někdy pár minut akce obnáší i 16 hodin tvrdé práce.

Erdoğan Atalay 23.10.2015

23. října 2015 v 16:47 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Jeden skvělý obrázek pro pěkný den vám všem - to je dnešní příspěvek od ErdoğanaKobra 11 - tapeta 3

22. října 2015 v 15:13 | Božena |  Moje kresby
Ahoj, dovolila jsem si udělat tapetu ze svých obrázkůMrkající obrázků je bez mála tisíc a hodně jich mají fandové Kobry 11

Erdoğan Atalay 22.10.2015

22. října 2015 v 10:49 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay právě vychází z maskérny a je připravený na dnešní natáčení.

Jak se dělá plakát

21. října 2015 v 10:39 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Zde je pár obrázků jak se dělal plakát, herci si zažili dosti legrace a i výsledný plakát stojí za to
z kampaně "Vítejte doma" - Willkommen zu Hause

Erdoğan Atalay - tapeta 2

20. října 2015 v 21:16 | Božena |  Ostatní

Erdoğan Atalay a Ingo Kantorek

20. října 2015 v 20:51 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay pilně natáčí nové epizody Kobry 11 pro jarní sezónu 2016. Na obrázku s hercem Ingo Kantorkem, který se také účastní různých projektů na pomoc dětem


Jak šel čas

20. října 2015 v 13:18 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay je otcem dvou dětí. Z manželství s Ann Marií Pollmann, které se rozpadlo v listopadu roku 2009 má dceru, které bude v listopadu 13 roků, z druhého vztahu z partnerkou Katjou Ohnek má syna, ktzerému byly v červenci 3 roky.
Erdogan se s Katjou Ohneck seznámil v březnu roku 2011, jak po půl roce prohlásil:"Nejsem typ člověka, který umí žít sám."
Katja je nejenom jeho životní partnerkou a matkou jejich syna Marise, ale i jeho agentkou. Vlastní agenturu Film Artist.
Takže teď všechno v obrázcích
březen 2011
obrázky, které nejsou datované od roku 2011 do současnosti
leden 2012
syn Maris 9 měsíců
syn Maris 2 roky
syn Maris 3 roky
dcera Amira Pauletta Melisande
8.9.2015 premiéra pilotního filmu Kobry 11