Září 2015

Erdoğan Atalay dnes 30.9.2015

30. září 2015 v 12:48 | Božena |  Instagram
Erdoğan Atalay je toho času doma a má plné ruce práce s česáním jablek. Erdoğan Atalay:" ..a tahle mladá jabloň už také přinesla svůj plod, alespoň jeden.."
Již od rána se Erdoğan Atalay ztratil z Facebooku, nevím co se přihodilo, snad budu mít lepší zprávy pro příště.

Semir a Alex

28. září 2015 v 7:58 | Božena |  Galerie

Semir vyměnil pistoli

25. září 2015 v 21:40 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan si se svým parťákem užívají dovolenou v překrásné přírodě. V epizodě Souboj v divočině vyměnil Semir pistoli za luk a šípy.

Erdoğan Atalay 24.9.2015

25. září 2015 v 8:21 | Božena |  Instagram

Atalay: Moje zranění u „Alarm für Cobra 11“

25. září 2015 v 8:09 | Božena |  Z mého archivu
Atalay: Moje zranění u "Alarm für Cobra 11" ( článek je datován na 24.4.2012)
RTL akční seriálová hvězda Erdoğan Atalay. Za 16 let dělá téměř všechny kaskadérské kousky sám - nikoli bez šrámů
Auta létají vzduchem, výbuchy, obrovské zdi požáru - muž vychází z pekla. A on má jen několik škrábanců. Zázrak?
Ne, to je scénář nejtvrdšího německého akčního seriálu "Alarm für Cobra11" (ve čtvrtek v 20:15 hodin, RTL). Co nikdo neví: tak shovívavý přijde hlavní představvitel Erdoğan Atalay (45) ve skutečnosti to tak není. On dělá mnoho z jeho akčních scén sám. Co prozrazují jeho lékařské záznamy.
Jak je to vlastně tedy, pokud jste závislí na lyžinách z vrtulníku? Nebo někdy jen tak skákat z veletržní věže? "To zní, jako bych byl unavený ze života. Tak to opravdu není. Adrenalinový feťák - ten se vždy dostaví. "
Za 16 let je Atalay vastavený kaskadérským kouskům. "Ale za celou dobu jsem měl jen sedm dní pracovní neschopnosti. To není špatné, ne? " Přitom Cobra 11 vypovídá o jeho zraněních mnohem víc. Atalay: "Samozřejmě, že ne všechno jde hladce. Při potápění jsem si zařezal ocelové lano do ruky.. Pak mě i ocelový naviják s plnou silou narazil do kříže. Pro skok na pohybující se náklaďák jsem si vytvořil chrániče pro kolena a holeně. Ale dopadl právě na stehna. Stále jsem běžel, ale potom už to nešlo. "
Jeho největšímu úrazu se musí Atalay stále smát.
"Chtěl jsem skočit s plném běhu naskočit na stojící kolo - nepovedlo se, a pak už jsem se natáhl na zem." Bolestivé důsledky: mimo jiné, poraněná bursa (což je malý vak s kapalinou, který usnadňuje klouzavé pohyby mezi kostmi v kloubu) v pravém lokti. Atalay: "Bolest byla ..."
Co na to říká jeho přítelkyně Katja Ohneck (je v sedmém měsíci těhotenství) Atalay se směje: "Když přijdu domů se zraněním, ptá se , co jsem zase udělal. Má odpověď: Hrál jsem, poklade ... "
Seznam zranění:
Hlava: odřeniny, modřiny, ( bojové scény s tyčí)
Pravý loket: poranění bursy po skoku na kolo
Záda: silná pohmožděnina od ocelového lana navijáku
Ruka: hluboký řezná rána v průběhu potápění
Obě stehna: těžké pohmožděniny po akrobatickém kousku na náklaďáku
Kotník: podvrtnutí, pohmožděnina

Můj dodatek : Nejsou to všechna zranění, co Erdoğan prodělal, jako jedno z vážnějších byl zlomený trn obratle. Když skákal z veletržní věže, jistící lano povolilo a on se propadl o několik metrů níž a zle se potloukl. V roce 2013 si vykloubil při natáčení rameno, což si vyžádalo asi měsíční léčení ( dokonce byly zastaveny všechny natáčecí práce na seriálu a Action concept měl zavřeno, bylo to právě v době Fantreffen 2013), po roce se zranění obnovilo. Erdoğan Atalay dál natáčí, ale pečlivě mu vybírají, které kaskadérské kousky může točit sám. On by nejraději dělal všechny sám, ale náklady na pojištění jsou příliš vysoké.

Větrná hra

24. září 2015 v 16:56 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2015
Větrná hra (Německo, 2015)
Čtvrtek 5:11.2015, v 20:15 hodin, RTL
Krimi seriál
Přehled
Počítačový pirát má spadeno na muže, který se před třiceti roky dopustil trestného činu. Ten člověk , to je Alexův otec, který je od té doby na útěku. Ale zároveň je tu Semirova rodina, která není ušetřena hackerovy pomsty...
Podrobnosti
Semir a Alex padnou za oběť silnému počítačovému pirátu, který bez milosti přede nemilosrdný plán pomsty. Ale přece jen oba dva jsou jen malé návnady v mnohem větší hře. Vzhledem k tomu, že hacker jde po stopě člověka, který se dopustil trestného činu před více než 30 lety a od té doby byl na útěku: Frank Rickert - Alexův biologický otec! Jeho objevení konfrontuje Alexe s jeho opravdovou minulosti, ale zároveň rozšiřuje pomstu tajemného hackera na Semirovu rodinu. Aby byli všichni zachráněni, musí oba hrdinové učinit vážné rozhodnutí…

Schauspieler:
Rolle
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Vinzenz Kiefer
Alex Brandt
Katja Woywood
Kim Krüger
Daniela Wutte
Susanne König
Niels Robert Kurvin
Hartmund Freund
Katrin Heß
Jenny Dorn

Jeden podzimní

24. září 2015 v 13:21 | Božena |  Galerie

Erdoğan Atalay jako Semir Gerkhan

24. září 2015 v 13:17 | Božena |  Galerie

Erdoğan Atalay- upravená fotografie

23. září 2015 v 20:43 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay- půvpdní fotografie je hodně tmavá, tak jsem ji zesvětlila, Erdoğan Atalay pobývá nyní v Bavorsku, kde bude Oktoberfest. Instagram - https://instagram.com/cobraeleven_erdogan/

Erdoğan Atalay 23.9.2015

23. září 2015 v 9:48 | Božena |  Instagram
Erdoğan Atalay děkuje všem za milá přání , která dostal k narozeninám , z krásného Bavorska

Krásné narozeniny

21. září 2015 v 20:51 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay slaví 22.9.2015 své 49 narozeniny

Osmý partner během 20 roků…

21. září 2015 v 20:50 | Božena |  Tiskové zprávy
Osmý partner během 20 roků…
Erdoğan Atalay
On má opět nového seriálového partnera! Ale jak dlouho?
Je to úspěch pro RTL Seriál Alarm für Cobra 11 se vysílá od roku 1996. Tedy skoro 20 roků a kone je v nedohlednu.
Jako vrchní kriminální komisařemir Gerkhan, kterého představuje Erdoğan Atalay (48) je u toho všeho od začátku. On je pevnou složkou v seriálu, co se o jeho seriálových partnerech říct nedá. Ti se po jeho boku již vyměnili několikrát. Zatím aktuálním kolegou je Vinzenz Kiefer, který letos končí.

Erdoğan Atalay tak dostane od roku 2016 nového kolegu. Je jím Daniel Roesner (31), který bude hrát roli komisaře Paula Rennera. Semir Gerkhan a Paul Renner budou dál honit zločince po německých dálnicích. Daniel již v seriálu Kobra 11 hrál. Kdo ví jak dlouho si v něm pobude nyní. " Jsem velice rád za novou roli, doufám, že tu nějaký čas pobudu. Těším se na spolupráci s Erdoğanem Atalayem."

Erdoğan Atalay jako Semir

21. září 2015 v 8:59 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay jako KHK Semir Gerkhan v prvních epizodách podzimní serie pro rok 2015

Herci v Kobře 11

21. září 2015 v 8:17 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Herci v Kobře 11
Rainer Strecker a Johannes Brandrup
Na počátku nebyl žádný Erdoğan Atalay! To, už bylo mnohým z fanoušků"Alarm für Cobra 11" odstraněno z paměti: V prvních dvou epizodách neexistuje žádný důkaz o německé televizní hvězdě. Místo toho tu jsou Johannes Brandrup a Rainer Stecker. V každém případě je to však velmi krátká spolupráce: On už musel uvolnit své místo v druhé epizodě. Dnes je vidět sporadicky , hrál v "Případ pro dva" a byl vidět, "Polizeiruf 110".
Erdoğan Atalay a Johannes Brandrup
Rok 1996 byl zde a Erdogan Atalay oslavovaný jako vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan v "Alarm für Cobra 11" debutoval. Od té doby, rodák z Hannoveru je pevnou součástí seriálu - pouze jeho partneři musí čas od vyklidit pole. Nejprve ho bylo vidět po boku Johannese Brandrupe alias komisař Franka Stolte. Ale to bylo bez komentáře od prvího pořadí už nehraje. Dnes Brandrup je stále uznávaný televizní herec a pravidelně hraje v různých inscenacích.
Erdoğan Atalay a Mark Keller
V letech 1997 až 1999, Mark Keller převzal roli vrchního kriminálního komisaře André Fuxe. On byl zraněn a harpunou zastřelen na Mallorce a spadl do moře. V roce 2013 oslavil krátký comeback. Původně vyučený automechanik je věrným společníkem v Til Schweiger. Mark Keller hrál v mnoha filmech, mimo jiné, v "naboso" a "1½ rytíře..
René Steinke a Erdoğan Atalay
Přátelé v Kobře11: Mezi René Steinkem a Erdoğanem Atalayem se objevila v seriálu poprvé taková věc jako skutečné mužského přátelství. Ale komisař Tom Kranich v roce 2003 opouští seriál, když jehopartnerka přišla o život. O dva roky později se ale koná velký comeback sériálu, a to na dva roky, aby zde byl velmi dramatický konec: Jeho postava Toma padla do léčky a byla zastřelena. Mezi 2013-2014 byl René Steinke mimochodem viděn v bývalém televizním seriálu SAT.1 "Danni Lowinski" a jeho tvář byla k vidění v"Der letzte Bulle".
Christian Oliver a Erdoğan Atalay
Sotva se vyskytl dobrý detektiv Jan Richter,byl zase hned pryč. Vzhledem k tomu, herec Christian Oliver byl na straně Erdoğana Atalaye pouze extrémně krátkou dobu. V letech 2003-2004 hrál v seriálu. Mimochodem Christian Oliver poté, co "Cobra 11"skonči , odešel do Hollywoodu: V roce 2006 byl viděn v "The Good German" po boku George Clooney a Cate Blanchett , režíroval Steven Soderbergh. V roce 2008 byl pak byl jako Wachowski pro "Speed ​​Racer" před kamerou, stejně jako Bryan Singer ve "Valkyrie". Časopis American People jmenoval Olivera, mimochodem jedním z "50 nejkrásnějších kluků ve vesmíru".
Gedeon Burkhard a Erdoğan Atalay
Stejně jako jeho kolega herec Christian Oliver je povoleno pro Gedeona Burckharda v seriálu zůstat jen krátkou dobu. Poodchodu Reného Stenikeho byl k vidění po boku Semira. Ale proto, že chce zachránit svou bývalou přítelkyni, bude zastřelen. Au! Burkhardovi se stejně jako jeho úspěšnému kolegovi Oliverovi podařilo dostat do Hollywoodu a byl mimo jiné vidět v Quentina Tarantina "Inglorious Basterds".
Tom Beck a Erdoğan Atalay
Výrazně lepší než jeho předchůdci, to šlo jako vlajková loď - herec Tom Beck jako vrchní kriminální komisař Ben Jäger. Po počátečních problémech se svým partnerem Semirem se ti dva stali opravdový tým. Ale Beck chtěl ze seriálu v roce 2013 odejít, protože se chce věnovat své hudební kariéře a další divadelní kariéře. Proto jeho odchod ze seriálu je relativně shovívavý, místo seriálové smrti tu bylo jen jedeno "hudební" sbohem.
Vinzenz Kiefer a Erdoğan Atalay
Vzhledem k tomu, že od 35. sezóny je Vinzenz Kiefer v "Alarm für Cobra 11" epizodách jako Alexander "Alex" Brandt ve středu všeho dění. Traumatická minulost, přeorientování série to všechno zahrál Kiefer dokonale - ale právě to by měl být důvod, proč 38. sezona bude poslední pro talentovaného umělce. RTL chce pro postavu komisaře v seriálu opět "uvolněnější" tón..
Daniel Roesner a Erdoğan Atalay
Z 39 herců byl vybrán Daniel Roesner jako nový komisař do seriálu Kobra 11. Roesner vlastně není cizí v Cobra 11-týmu: Už byl viděn jako Andreas "Tacho" Tachinski v několika epizodách. Ale jeho nová role nemá s jeho předešlou rolí v seriálu nic společného Od roku 2016 přivítáme Roesnera vedle Atalaye. Velkou otázkou zůstává: Na jak dlouho?

Semirova rodina

18. září 2015 v 13:09 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
V pilotním filmu Vendetta se nám sešla celá Semirova rodina, Semir(Erdoğan Atalay) se dal znovu dohromady s Andreou
(Carina Nicolette Wiese), jeho nemanželská dcera Dana( Gizem Emre) se sžila s jeho rodinou, ženou i dcerkami Aydou
(Amira Pauleta Melisande Pollmann) a Lilly

Plakát

18. září 2015 v 12:33 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Tak tohle je opravdu obří plakát
A jedna odpočinková

Erdoğan Atalay 17.9.2015

18. září 2015 v 8:02 | Božena |  Instagram
Erdoğan Atalay při natáčení na střeše auta.

Co říká Semir o svých bývalých seriálových partnerech

17. září 2015 v 17:18 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Co říká Semir o svých bývalých seriálových partnerech
Mark Keller (50)
" Na rozdíl ode mne umí Mark turecky. Na filmovém place pro mě musel často překládat a pak se neudržel smíchy".
Christian Oliver (43)
"Při jedné akční scéně se nám oheň vymknul z kontroly - hasiči nás museli na pásech dostávat do bezpečí".
René Steinke (51)
"Podle scénáře jsme měli běžet, dokud neuslyšíme tři exploze. Ale jedna se nezapálila - a my jsme běželi a běželi".
Gedeon Burkhard (46)
"Při scénách v autě seděl tuhý jako prkno vedle mě - neodvážil se pohnout, i když jsme v autě měli 360 stupňovou kameru".
Tom Beck (37)
"Skvělé bylo, když byl zaživa pohřbený. Já ho měl vyhrabat, ale nedařilo se, protože jeden policejní pes mě nespustil z očí a pořád na mě štěkal".
Vinzenz Kiefer (36)
"Jednou jsme se tak opili, že jsme pak moc nevěděli, co děláme. Prý jsme snad i zpívali".
To je nováček
Daniel Roesner (31)
"Teď žiju svůj sen, teď teprve opravdu začíná má kariéra, říká herec, kterého můžeme vidět v roli kriminálního komisaře Rennera".

Přeložila paní Dagmar, srdečný dík!

Slovenský překlad od slečny Veroniky Kubišové, srdečný dík!
Mark Keller (50)
Na rozdiel odo mňa vie Mark po turecky. Na mieste natáčania musel pre mňa často prekladať - a už sa nevedel nasýtiť od smiechu.
Christian Oliver (43)
Pri jednej akčnej scéne sa dostal oheň mimo kontrolu - hasiči nás museli priviesť do bezpečia.
René Steinke (51)
Podľa scenáru sme raz mali bežať, kým nebudeme počuť tri explózie. Ale jedna nevybuchla - a my sme bežali a bežali.
Gedeon Burkhard (46)
Pri scénach v aute zo začiatku sedel vedľa tvrdý ako doska - netrúfal si hýbať sa, hoci sme mali v aute 360 stupňovú kameru.
Tom Beck (37)
Skvelé bolo, keď on bol pochovaný za živa. Musel som ho vyhrabať, ale nedošlo k tomu, lebo na mňa striehol jeden policajný pes a ustavične na mňa štekal.
Vinzenz Kiefer (36)
Raz sme sa tak opili, že sme po tom už viac (o sebe) nevedeli. Vraj sme asi aj vyspevovali..
On je tým novým Daniel Roesner (31)
Žijem tu svoj sen, práve teraz poriadne štartuje moja kariéra, hovorí herec, ktorého bude vidieť v role kriminálneho komisára Paula Rennera.

Bojovnice

17. září 2015 v 9:31 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2015
Bojovnice (Německo, 2015)
Alarm für Cobra 11 Die Autobahpolizei, Kobra 11
čtvrtek 29.10.2015, ve 20:15 hodin, RTL
Krimi seriál
Podrobnosti
Pro budoucí profesionální sportovkyni - boxerku Sandru se zhroutí celý společný svět.hroutí. Krátce před jejím prvním velkým bojem je její otec a trenér zabit při jednom loupežném přepadení. Sandry se ujímá rovněž pro bojové sporty nadšená přítelkyně Jenny. Sandra cítí, že jí chtějí na holičkách a rozhodně se vraha svého otce vypátrat na vlastní pěst. Zatím Semir s Alexem odhalí pravdivé pozadí vraždy a její úklady…
Personen
Schauspieler:
Rolle
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Vinzenz Kiefer
Alex Brandt
Katja Woywood
Kim Krüger
Kathrin Heß
Jenny Dorn
Daniela Wutte
Susanne König
Niels Robert Kurvin
Hartmut Freund
Sandra - Masha Tokareva( přítelkyně Vinzenze Kiefera)

Ty závody a závody a závody

15. září 2015 v 16:22 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Ty závody a závody a závody:
S řevem motorů, s kvílením pneumatik a explodující luxusní vozy inspiroval akční seriál "Alarm für Cobra 11" za téměř 20 let své fanoušky.Celoroční favorit jde do dalšího kola. Téměř od počátku je u toho herec Erdoğan Atalay: Německý herec tureckého původu ztělesňuje vrchního kriminálního komisaře Semira Gerkhana. Atalay se narodil v roce 1966 jako syn tureckého otce a německé matky v Hannoveru, v Hamburku hrál v divadle a měl v devadesátých letech prvních role v různých televizních seriálech.