Srpen 2015

Natáčení a výbuchy v Kolíně nad Rýnem při nedělním odpočinku!

31. srpna 2015 v 8:34 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Natáčení a výbuchy v Kolíně nad Rýnem při nedělním odpočinku!

Kolín nad Rýnem - Salvy z kalašnikovů hřímaly přes ulice v bankovní čtvrti v Kolíně nad Rýnem. Vrak Mercedesu v Gereonstraße je na střeše. Kouří se z něho a sálají plameny.
Včera, ve středu Kolína nad Rýnem: létaly ve vzduchu obrovské ohnivé koule. Cobra-11- hvězda Daniel Roesner (31) se krčí.
Od 6 do 22 hodiny se natáčela ve finanční čtvrti na 300. epizoda. Přímo uprostřed: Daniel Roesner (31). Herec je nový komisař v úspěšném seriálu RTL Kobra 11. Jeho partner Erdoğan Atalay měl včera volno.
BMW X5 jako auto s filmovou technikou, natáčela se mimo jiné honička ulicemi Kolína nad Rýnem a filmovaly se mimo jiné i honičky
Ale na place jsou : hollywoodské hvězdy Branko Tomovic (35). Tomovic: "Je vždy v pohodě natáčet v Kolíně nad Rýnem! "
Daniel Roesner je novým partnerem Erdoğana Atalaye (48), v současné době žije v Londýně, dojíždí do konce září ještě do Kolína.
Tolik akce jako Cobra-11 natáčení v Kolíně nad Rýnem má také vzácného hollywoodského herce : "Je to jako malý sen z mládí, natáčet zde, to je opravdu zábava!"
Hollywoodská hvězda Branko Tomovic (35), vedoucí do této scény s darebáky s bazukou
Akční bilance za včerejšek: Pět aut vybuchlo,bezpočet nábojů bylo vystřeleno ze zbraní- byly použity kalašnikovy a bazuky. Ještě se točily honičky s kaskadérské nehody.
Obyvatelé byli předem varováni o způsobu natáčení a informováni byli i množstvím informačních letáků ("Prosím, nebuďte znepokojeni."). Ve skutečnosti nikdo hlášení na policii až do večera nepodal...
Cobra 11 Herec Daniel Roesner (31) a Niels Kurvin (40) v průběhu natáčení

Včerejší natáčení můžete vidět na jaře 2016, ale dne 10. září začíná již nové Cobra-11 Pilotní film na RTL.

Komisaři z "Alarm für Cobra 11"

30. srpna 2015 v 15:19 | Božena
Ahoj, na německém internetu jsem našla tenhle jeden článek, poslední odstave jsem dopsala, aby to bylo úplné

Komisaři z "Alarm für Cobra 11"

Vzhledem k tomu, že od třetí epizody v roce 1996, Erdoğan Atalay je známý jako vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan v "Alarm für Cobra 11". Od té doby někteří z jeho partnerů zůstali stranou.
Na začátku to byl Johannes Brandrup alias vrchní kriminální komisař Frank Stolte. Od roku 1997 se nicméně již v seriálu neobjevil.
Mark Keller pak hrál od roku 1997 do roku 1999 roli vrchního kriminálního komisaře André Fuxe. On byl zraněn harpunou na Mallorce a potopil se do moře. Po mnoho let byl považován za mrtvého, ale v roce 2013 se vrátí k sérii.
René Steinke alias Tom Kranich vrcní kriminální komisař byl nakonec nástupcem André Fuxe. Mezi Tom a Semir se rozvinulo pravé mužské přátelství. 2003 však ukončil Toma svou službu, protože jeho těhotná přítelkyně byl zabita. O dva roky později se vrátil do seriálu, aby ho definitivně ukončit v roce 2007 a dramatickým způsobem: Jeho postava Toma padla do léčky a byla zastřelena.
Krátké účinkování v seriálu měl herec Christian Oliver. Po boku Erdoğana Atalaye hrál v roce 2003 až do roku 2004 kriminálního komisaře Jana Richtra. Jeho odchod nebyl vysvětlen, v nové sezóně se prostě neobjevil.
Gedeon Burkhard alias vrchní kriminální komisař Chris Ritter v roce 2007 jako nový partner nahradil Reného Steinkeho po jeho definitivním odchodu. Ale Chris Ritter dlouho hon za zločinem na straně Semira Gerkhana nevydržel: Když chtěl zachránit svou bývalou přítelkyni, byl zastřelen. Gedeon Burkhard byl u "Alarm für Cobra 11" vidět pouhý jeden rok.
Od roku 2008 Tom Beck hraje roli vrchního kriminálního komisaře Bena Jägera. Po počátečních rozdílech s jeho partnerem Semirem se oba nakonec stali dobrým týmem. Ale Beck opustil série v roce 2013, chtěl se věnovat jeho hudební kariéře. Jeho role Bena Jägera nezemřela seriovou smrtí, ale hraje se svou kapelou v Los Angeles.

Zatím posledním vrchním kriminálním komisařem je Alex Brandt v podání Vinzenze Kiefera. Který hraje svou roli od roku 2013 do roku 2015. Už nyní víme, že Vinzenz Kiefer musí seriál opustit z rozhodnutí televize RTL o tom, že se seriál musí ubírat novým směrem. Kieferovi nebyla na další roky prodloužena smlouva. Jak ze seriálu odejde se dozvíme letos v listopadu.

Kobra od roku 2016

30. srpna 2015 v 14:47 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti

Od 3. Epizody je v seriálu "Alarm für Cobra 11" : Erdoğan Atalay (48) hraje za téměř 20 let Semira Gerkhana
Foto: dpa Picture-Alliance
Erdoğan Atalay: "S mým novým partnerem Danielem Roesnerem ,máme navržený nový směr seriálu. Pro mě to není žádný neznámý člověk, hrál již roli v Alarm für Cobra 11 " a stáli jsme spolu před kamerou. Proto se extrémně těším na další spolupráci, protože i Semir občas potřebuje někoho, kdo si zachránil zadek. Ale teď to běh a začíná odpočítávání pro finální sezónu s Vinzenzem Kieferem , která zaručuje spoustu napětí. "
Vinzenz Kiefer opouští RTL-akční sériál
Roesner převezme roli kriminálního komisaře Paula Rennera. Tyto nové epizody bude vidět v televizi RTL v roce 2016.

"Těším se na nové výzvy ve své roli Paula Rennera a doufám, že splním očekávání," řekl pro RTL nový protagonista, "Já se hlavně těším na akční spolupráci s Erdoğanem Atalayem."
31 letý Daniel Roesner je nový policista v seriálu Alarm für Cobra 11 za Vinzenze Kiefera od roku 2016!
Daniel Roesner se těší na svoje nové zaměstnání
Kolín nad Rýnem - to je nový Cobra 11-Policista!
Daniel Roesner (31) je v Kolíně nad Rýnem novým protagonistou akční série vedle ErdoğanaAtalaye (48), a nahradí Vinzenze Kiefera (36).
Roesner je známý ze seriálu "To je život", také hrál po boku Alexandra Neldela v " Wanderhure ".

Semir Gerkhan

28. srpna 2015 v 10:34 | Božena |  Ostatní
I Semir má rád legraci:
Když se nikdo nedívá Semir si hraje s modely aut, jen ho někdo uvidí, rychle hodí omluvný pohled a věnuje se svojí práci.

Erdoğan Atalay

27. srpna 2015 v 19:36 | Božena |  Galerie

Jak se změnili ?

26. srpna 2015 v 10:43 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Jak se změnili seriáloví partneři Semira Gerkhana ,jak vypadají dnes od doby učínkování v seriálu. Prosím nahlédnětě
první partner Johannes Brandrup
Mark Keller
René Dan Steinke

Christian Oliver
Gedeon Burkhard

Tom Beck

Erdoğan Atalay a jeho seriáloví partneři

25. srpna 2015 v 13:41 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Erdoğan Atalay a jeho seriáloví partneři. Vinzenze Kiefera, který ukončí svoje učinkování v Kobře 11 na podzim, nahradí Daniel Roesner, který začne natáčet již od září 2015.


20. sezóna Kobry 11

25. srpna 2015 v 9:43 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay nás zve k nové již 20. sezoně seriálu Alarm für Cobra 11, která startuje 10. září na RTL

Souboj v divočině

20. srpna 2015 v 13:57 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2015
Souboj v divočině (Německo, 2015)
čtvrtek 1.10.2015 20:15 hodin, RTL
Přehled
Společná dovolená Semira a Alexe trvá jen krátce, protože jim padne do cesty Peter Neumann, který je na útěku před gangstery.
Podrobnosti
Semir a Alex chtějí strávit svou dovolenou společně v divočině. Pohodové chytání pstruhů má ale rychlý konec: Peter Neumann je na útěku před ozbrojenými gangstery a klesá přímo před nohami dálničních policistů. Když se potom objeví ještě atraktivní bioložka lesnictví Pia, začíná bezdechá štvanice přes divočinu. Tak si Semir a Alex svou dovolenou nepředstavovali.

Schauspieler:
Rolle
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Susanne König
Hartmund Freund
Jenny Dorn

Alarm für Cobra 11: Daniel Roesner je novým partnerem Erdoğana Atalaye

18. srpna 2015 v 13:52 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Alarm für Cobra 11: Daniel Roesner je novým partnerem Erdoğana Atalaye
18:08:15
Kriminální komisař Paul Renner a vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan
Od konce srpna se změní v Německu nejúspěšnější akční seriál - nové epizody, které mají být vysílány v příštím roce. A došlo ke změně po boku Semira Gerkhana (Erdoğan Atalay): Daniel Roesner (31) se připojí k týmu "Alarm für Cobra 11". Ten ztvární roli kriminálního komisaře Paula Rennera a je novým partnerem Semira Gerkhana.
Osud tomu tak chtěl : Sedadlo spolujezdce Semira Gerkhana zůstalo volné, ale ne dlouho, po jeho boku usedne na místo policejní komisař Paul Renner. Jeho profesní záznam je - nadaný policejní důstojník s bystrým smyslem pro spravedlnost a srdcem na správném místě. Paul nikdy neměl další kariérní cíl stát se dálničním policistou. V raném věku se setkal se Semir Gerkhan, který mu potom zachránil život. Od té doby chtěl být Paul stejný. Ten, kdo zachrání ostatní - i když jde do toho největšího nebezpečí. K vyrovnání jeho nebezpečné práci Paul dělá vše má co do činění s vodními sporty. Přesto, on je ten, kdo může vždy spolehnout na Semir. Mezi nimi je rovné přátelství. Není divu, že ti dva od počátku tvoří neporazitelný tým.

Nico Grein, redaktor RTL televize o novém obsazení: "Jsme velmi potěšeni, že jsme byli schopni získat pro roli Paula Rennera Daniela Roesnera Je to skvělý herec, který nás přesvědčil castingu. Jeho postava nemá společného s rolí "Tacho", kterou hrál v minulosti s Alarm für Cobra 11 Paul Renner je zcela nový charakter s mnoha aspektech, které budou začleněny v ideálního Daniela Roesnera. "

Životopis Daniela Roesnera
Daniel Roesner je německý herec, který se narodil ve Wiesbadenu v roce 1984, Vystudoval v New Yorku Film Academy a divadelní umění. V roce 2004 debutoval jeho celovečerním hraném filmu "Die trojanische Kuh.. On také hrál v "Die Wanderhure" a různých kriminálních seriálech jako je "Tatort", "Soko Stuttgart", "Der letzte Bulle" a dokonce "Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei." Pro jeho roli jako boxera a dítě ulice ve filmu "Případ pro 2" byl nominován jako nejlepší mladý herec na cenu Award pro nejlepšího mladého herce ve Studiu Hamburku v roce 2010.

Daniel Roesner: "Těším se na nové výzvy ve své roli Paual Rennera v seriálu Kobra 11 a doufám, že splním očekávání, která se budou na mě kladena v takovém formátu.Zvláště jsem napjatý na spolupráci s Erdoğanem Atalayem .."

Erdoğan Atalay: "S mým novým partnerem Danielem Roesnerem předpokládáme nový směr seriálu. Pro mě to není žádný neznámý člověk, stali jsme spolu před kamerou v seriálu Alarm für Cobra 11, proto se extrémně těším na další budoucí spolupráci, protože i Semir občas potřebuje někoho, aby si zachránil zadek. Ale teď přece jen ještě poběží odpočítávání pro finální sezónu s Vinzenzem Kieferem , který zaručuje spoustu dynamitu. "


RTL ukazuje, ze dne 10. září 2015, zbrusu nové epizody 27. sezóny s Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer, každý čtvrtek, v 20.15 hodin.


Tisíc úmrtí

13. srpna 2015 v 17:43 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2015
Kobra 11
Tisíc úmrtí (Německo, 2015)
čtvrtek 24.9.2015 ve 20:15 hodin, RTL
přehled
Sériový vrah je na svobodě a jeho zvykem je odkládat mrtvoly na dálnici. Když se sestra jedné z obětí dá sama do pátrání po vrahovi,stane se rázem terčem jeho útoku. Semir a Alex e proto musí být rychlí, aby se zabránilo nejhoršímu ...
podrobnosti
Jako notoricky známého sériového vraha na dálnici chtějí dostat Semir a Alex a dělají všechno pro to, aby se k němu dostali. Vrah unáší mladé ženy, které mají na zádech vytetovaný křesťanský motiv, jejich mrtvoly potom odkládá na kraj dálnice. Motivy jeho činu jsou stejně temné jako jeho identita. Kathrin Bach, sestra jedné z obětí, chce sériového vraha vypátrat na vlastní pěst. Sama se ale stává terčem. A pro naše dálniční hrdiny hodiny tikají rychle, oni chtějí , aby se na dálnici již žádné mrtvé tělo nenašlo…

Schauspieler:
Rolle
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Susanne König
Hartmund Freund
Jenny Dorn

Uzamčený - Lockdown

8. srpna 2015 v 16:28 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2015
Lockdown - Uzamčený (Německo, 2015)
Čtvrtek 17.9. ve 21:15 hodin, RTL
Kriminální seriál
Přehled: Semir a Alex se dostanou do vězeňské vzpoury a musí se chtě nechtě pustit zapleteného ex-státního prokurátora Sandera ...
Podrobnosti

Semir a Alex našli diktafon a s jeho obsahem mohou přimět státního návladního Sandera k přiznání k vraždě Isabell Frings. Vyšetřovatelské duo chce Sandera v jeho vyšetřovací vazbě přimět k doznání a konfrontovat ho s důkazy. Ale dříve než se k němu dostanou, vypukne ve vězení vzpoura, kterou vede zločinec Marco Roman. Sander stojí rovněž na seznamu. Semirovi a Alexovi nezbývá než přistoupit na smlouvu s ďáblem: Pokud chtějí zachránit sympatického drobného kriminálníka Richie a jeho přítelkyni Nadju před vzbouřenci, musí spolupracovat se Sanderem. Ale jsou Sanderovy motivy poctivé nebo on nakonec zradí?

Krvavé peníze

8. srpna 2015 v 16:26 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2015
Krvavé peníze (Německo, 2015)
Čtvrtek 17.9. ve 20:15 hodin, RTL
Přehled: Semir a Alex zahájí vyšetřování poté, co policejní psycholožka Isabel záhadně zemřela. Při tom narazí na jejich úhlavního nepřítele vrchní státní návladního Sandera ...
podrobnosti

Když policejní psycholožka Frings po probuzení z kómatu záhadně zemře, zahajují dálniční komisaři vyšetřování. Alex a Semir udělaji vše, co je vj ejich silách, aby přinesli pravdu na světlo. Jsou opět zapleteni do nelítostné války s jejich úhlavním nepřítelem, státním návladním Thomasem Sanderem, který také přináší velké nebezpečí pro Kim Krüger. Dojde na konečné zúčtování s téměř nesmírným protivníkem.


Kobra 11 17.9.2015 dvě epizody

6. srpna 2015 v 17:08 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2015
Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
Krvavé peníze (Německo, 2015)
Čtvrtek 17.9. ve 20:15 hodin, RTL
Přehled: Semir a Alex zahájí vyšetřování poté, co policejní psycholožka Isabel záhadně zemřela. Při tom narazí na jejich úhlavního nepřítele vrchní státní návladního Sandera ...
podrobnosti
Když policejní psycholožka Frings po probuzení z kómatu záhadně zemře, zahajují dálniční komisaři vyšetřování. Alex a Semir udělaji vše, co je vj ejich silách, aby přinesli pravdu na světlo. Jsou opět zapleteni do nelítostné války s jejich úhlavním nepřítelem, státním návladním Thomasem Sanderem, který také přináší velké nebezpečí pro Kim Krüger. Dojde na konečné zúčtování s téměř nesmírným protivníkem.
Schauspieler:
Rolle
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Susanne König
Hartmund Freund
Jenny Dorn
Lockdown - Uzamčený (Německo, 2015)
Čtvrtek 17.9. ve 21:15 hodin, RTL
Kriminální seriál
Přehled: Semir a Alex se dostanou do vězeňské vzpoury a musí se chtě nechtě pustit zapleteného ex-státního prokurátora Sandera ...
Podrobnosti
Semir a Alex našli diktafon a s jeho obsahem mohou přimět státního návladního Sandera k přiznání k vraždě Isabell Frings. Vyšetřovatelské duo chce Sandera v jeho vyšetřovací vazbě přimět k doznání a konfrontovat ho s důkazy. Ale dříve než se k němu dostanou, vypukne ve vězení vzpoura, kterou vede zločinec Marco Roman. Sander stojí rovněž na seznamu. Semirovi a Alexovi nezbývá než přistoupit na smlouvu s ďáblem: Pokud chtějí zachránit sympatického drobného kriminálníka Richie a jeho přítelkyni Nadju před vzbouřenci, musí spolupracovat se Sanderem. Ale jsou Sanderovy motivy poctivé nebo on nakonec zradí?
Osoby a obsazení
Schauspieler:
Rolle
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Susanne König
Hartmund Freund
Jenny Dorn

Nový partner

5. srpna 2015 v 17:06 | Božena |  Videa