Červen 2015

Vzpomínky na Fantreffen zůstanou

30. června 2015 v 15:18 | Božena |  Z mého archivu
Dovolte mi abych zavzpomínala na roky, kdy se v Německu v městečku Hürth uskutečnilo setkání fanoušků německého akčního seriálu Kobra 11, srazy fanoušků- Fantreffen pořádá oficiální německý Fanclub Alarm für Cobra 11. Letos se mělo uskutečnit již 15 té setkání, pro vytíženost organozátorů se letos po 14 letech pravidelných setkání Fantreffen nekoná.
Je mi docela smutno, velice jsem se na cestu, i přes tu velkou dálku, těšila. Bylo to vždy očekávání setkání s přáteli a herci ze seriálu, poznávaní památek v Kolíně nad Rýnem a okolních mětech a velká spousta nevšedních zážitků. V roce 2004 jsem se poprvé setkala s hlavním hrdinou seriálu a především skvělým čkověkem Erdoğanem Atalayem. Potom jak už jistě víte následovala má práce tady u nás i v Německu pro vás všechny fanoušky Erdoğana Atalaye. Napřed to byla práce na české verzi oficiálních německých stránek Erdoğana Atalaye ( stránky se od roku 2013 neaktualizují), potom to byly nějaké příspěvky na české forum, vznikl tento blok a později FB. Dokonce mi uveřejnili článek i v jednom časopise.
Bohužel v roce 2004 jsem onemocněla, ale Fantreffen bylo vždy takovou vzpruhou na kterou jsem se vždy těšila, proto jsem jezdila i letech, kdy Erdoğan Atalay na Fantrefen nebyl- byly to roky 2006, 2112, 2013 a2014. Poslední roky se Fantreffen konalo v horském městečku Bergneustadt. V roce 2006 se herci neúčastnili z důvodů natáčení, stejně jako loni, v roce 2012 měl Erdoğan Atalay rodičovské povinnosti, narodil se mu druhý potomek syn Maris, v roce 2012 se Erdoğan Atalay při natáčení zranil.
Tady je pár obrázků ze setkání s Erdoğanem Atalayem
rok 2001
rok 2002
rok 2003
rok 2004
rok 2005
rok 2007
rok 2008
rok 2009
rok 2010
rok 2011

Bester Schauspieler - Erdoğan Atalay- nejlepší herec

26. června 2015 v 11:31 | Božena |  Galerie
Bester Schauspieler - Erdoğan Atalay- nejlepší herec a samosebou taky člověk, tedy pro mě určitě, mějte se pěkně, přeju pěkný víkend a celé prázdniny. Božena

Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer

24. června 2015 v 20:08 | Božena |  Instagram
Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer dnes 24.4. navštívili v rámci natáčení technické muzeum. Video je již na FB - český fanclub Erdoğana Atalaye , ale zde jsou obrázky tak jak správně patří, tedy správně otočeny.

Erdoğan Atalay dnes ještě jednou

24. června 2015 v 17:30 | Božena |  Instagram
Erdoğan Atalay :" Ano, ano, práce, práce, práce!!!"

Erdoğan Atalay 24.6.2015

24. června 2015 v 13:16 | Božena |  Instagram
Erdoğan Atalay : "Můj Bože, musí letadlo být vždy tak těžké !!!"

Jedna cola s "Cobra 11" a hvězdami Erdoğanem Atalayem a Vinzenzem Kieferem

23. června 2015 v 11:55 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Žák základní školy Lucas (9) se setkal se svými idoly: Jedna cola s "Cobra 11" a hvězdami Erdoğanem Atalayem a Vinzenzem Kieferem
Velká vzpomínka pro Lucase: Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer se s ním vyfotografovali
Jiní se třesou, když jsou náhle před svými televizními idoly. Není tomu tak ale u Lucase Gottschalka (9): žák třetí třídy zůstal zcela v klidu, když se setkal s "Alarm für Cobra 11" hvězdami Erdoğanem Atalayem a Vinzenzem Kieferem během natáčení v Bonnu. No jo, konec konců je zná dokonale....
"Jsem fanouškem docela dlouhou dobu," říká Lucas. " Když jde seriál, mohu zůstat vzhůru trochu déle. Jako vždy - jezdit na dálnici, kaskadérské kousky jsou skvělé! "Je logické, že on chce být někdy v budoucnu kaskadérem. V sobotu tým "Cobra 11" natáčel na Forschungszentrum Caesar. Byla to epizoda s pracovním názvem "Space"( Prostor), a měla by být uvedena na televizní obrazovky na jaře příštího roku. Mezi natáčecí prací si Atalay a Kiefer našli čas na setkání se svým fanouškem..
"Oni byli milí a znovu mě pozvali k dalšímu natáčení. Na přelomu tohoto roku budou opět natáčet v oblasti Bonn, "říká Lucas. "A pak jsem pil s nimi colu." Samozřejmě, že byl čas i na autogram. "Už se mi ozvalo několik přátel, kteří žárlí, že jsem 11" byl s "Cobrou".

V loňském roce již tým natáčel v Bonnu v metru. "To Lucas dostal již fotografii s oběma hrdiny. Tentokrát ji však dostal jako kdyby to byl dobrý přítel, "řekl pyšný otec Thomas Gottschalk.


Movie meets Media Berlin

20. června 2015 v 10:09 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
Movie meets Media Berlin 6.2.2015
Oliver Vogel, Katja Ohneck a Erdoğan Atalay


Erdoğan Atalay 16.6.2014

16. června 2015 v 12:16 | Božena |  Instagram
Erdoğan Atalay dnes na Instagramu uveřejnil video se svými seriálovými kolegyněmi Katjou a Danniele. Natáčelo se v Action conceptu v Hürtu.
zpátky z natáčení s řidičem Michaelem
Instagram má jedinou nevýhodu, že všechno je protizrcadlově otočené, tak se vám to na tomto blogu snažím vkládat správně otočené. Přeji krásné dny.

únor 2015

14. června 2015 v 7:47 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Rozhovor s Danielou Wutte

13. června 2015 v 21:44 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
RozhovRozhovor s Danielou Wutte- v Kobře 11 hraje sekretářku Susanne König

Po dlouhé době byla Daniele Wutte častěji viděna zatím v poslední sezóně v roli Susanne König v seriál Kobra 11. V rozhovoru s oficiálním německým fanklubem herečka vypráví, mimo jiné o jejích začátcích u "Alarm für Cobra 11", a o rozvíjejících se přátelstvích a osobní touhou pro její roli Susanne König.
Daniela Wutte, patříte za posledních 9 roků k jedné z hlavních rolí v "Alarm für Cobra 11". Myslela jste si někdy, že u této role nejúspěšnějšího německého akčního seriálu vydržíte tak dlouho?
Daniela Wutte: Ne, ale jsem velmi šťastná za tuto novou roli. Ano byla jsem ještě v tomto angažmá zcela nová. Upřímně řečeno nebyla jsem si vědoma toho, jak opravdu úspěšný je tento seriál. Navíc, nikdy nevíte, jak dlouho popularita tohoto formátu bude pokračovat, a to, do jaké míry ovlivní váš vlastní život. Dnes jsem stále šťastná, že tam jsem a "Cobra" se stala součástí mého života. Malá rodina se skvělými lidmi a já nemám na mysli jen mé herecké kolegy. Celý tým je opravdu fantastický!

V roce 2006 bylo to těsně před datem vašeho vstupu jako Susanne König, jste v "Alarm für Cobra 11" hrála už jinou roli. Jak se to stalo, že jste potom o rok později přijala roli v hlavním obsazení? Bylo to již pevně stanovené?
Daniela: Ne, to nebylo stanoveno. Měla jsem casting pro roli nové sekretářky a pak se teprve rozhodlo, že role bude větší.
V minulé sezóně jste měla ve dvou epizodách hlavní roli. Není to nezvyklé, že najednou je sekretářka v hlavní roli a chtěla byste vidět častěji Susanne v akci?
Daniela: Samozřejmě, pokud by to vůbec šlo, tak trvale.. Susannin příběh byl plánován na nějakou dobu, ale pak jsem byla znovu těhotná, a role byla pro mě velmi náročný závazek. Proto to trvalo nějaký čas, než Susanne zase někdy znovu opustí svůj pracovní stůl. Neobvykle to nebylo v žádném případě, jako herečka chci hrát a je-li příběh napsán, ponořím se do něj.
Až 16 epizod se natáčí ročně. Kolik dní natáčení jste na place za rok?
Daniela: Dny natáčení se samozřejmě, se liší v závislosti na tom, jak moc ma Susanne co do činění v různých příbězích.

Bude zajímavé, jak bude příběh Susanne a jejího dítěte pokračovat. Budeme vás dál vídat jako sekretářku nebo spíš ne?
Daniela: Ano, to bude zajímavé, a jsem taky zvědavá, co bude dál… Samozřejmě vím víc, ale nesmím to samozřejmě prozradit.

Díváte se na "Alarm für Cobra 11", a dokonce na sebe v televizi, a jste také by fanoušekseriálu, pokud byste nebyla součástí seriálu?
Daniela: No je to logické !! Vynikající akční seriál, skvělý, co víc si přát!

Člověk je opakovaně svědkem, že atmosféra na place mezi umělci je vynikající. Máte v práci "Cobra 11" nebo dokonce i mimo ni vlastní privátní přátelství?
Daniela: Naše nálada je opravdu neuvěřitelně dobrá. Není zde žádné afektované chování, ale pokud my začínáme hrát v čase 4:30 hodin ráno je to namáhavé. Ano, máme se rádi a víme, co jeden v druhém máme. To nesmírně usnadňuje práci! A s Katjou nás pojí opravdu pevné přátelství !

V posledních letech, kromě Toma Becka také Dietmar Huhn a Gottfried Vollmer opustili seriál. Jste v kontaktu s bývalými kolegy?
Daniela: Bohužel, příliš málo. Ale to je spíše závisí na různých životních podmínkách. Tom nas například zve na své koncerty a párty. Pak je radost shledání vždy velmi velká.

Pokud jste byli jedním ze scénáristů seriálu, který vzrušující děj byste jednou chtěla pro svou roli Susanne König?
Daniela: Já bych vždy chtěla více akce, že ona vyjde ze své "mikrokosmické-kanceláře" a tím konečně Susanne najde svou pravou lásku. Ale možná někteří z vás mají představy o tom, co by se ještě mohlo stát. A kdo ví, možná se naši scénáristi budou inspirovat vašimi nápady,.))

V "Cobra 11" Můžete hrát jako Susanne König velmi laskavou, klidnou a pečující postavu. Dovedete si představit někdy z této role vyklouznout a hrát přesný opak, jako zlomyslnost?
Daniela: Skutečně jsem obsazována do sympatických rolí. V poslední době jsem však také okusila roli, která představuje velmi nepříjemného člověka. (.. Poznámka editora:. V seriálu ARD "Červené růže") V tom spočívá mimo jiné povolání herectví: vklouznout svou vlastní osobností do cizí role..


Děkuji za rozhovor, Daniela Wutte!

Erdoğan Atalay 11.6.2015

11. června 2015 v 11:47 | Božena |  Instagram
Erdoğan Atalay i dnes natáčí, tentokrát se v epizodě ukáže s Lupim, jak říká. Lupi je vlk.


Skládačka

9. června 2015 v 11:04 | Božena |  Galerie

Erdoğan Atalay 8.6.2015

8. června 2015 v 14:17 | Božena |  Instagram
Erdoğan Atalay v autě se svým řidičem Michaelem, i dnes je natáčecí den

Digicopter

7. června 2015 v 18:39 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Pomocí kamerového zařízení Digicopter je Kobra 11 natáčena již od roku 2012, Digicopter je malá kamera umístěna na vrtuli jakou má vrtulník, jistě, že v malém měřítku, a umožňuje natáčení záběrů, které by z normální kamery nikdy nebylo možné natočit. Zde je pár snímků zařízení i obrázků z natáčení, jakož i tým , který s Digicopterem pracuje s našimi hrdiny z Kobry 11.

Erdoğan Atalay 7.6.2015

7. června 2015 v 18:31 | Božena |  Instagram
Erdoğan Atalay zdraví fanoušky z dnešního natáčení.

Erdoğan Atalay 2.6.2015

2. června 2015 v 18:15 | Božena |  Instagram
Tentokrát nám Erdoğan Atalay představil nádhernou přírodu a obrázek s názvem " Dobrý den strome"

Erdoğan Atalay 1.6.2015

2. června 2015 v 8:07 | Božena |  Instagram
Erdoğan Atalay doma na zahradě.