Semir Gerkhan je unesen a surově zbit

25. dubna 2015 v 20:06 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Alarm für Cobra 11: Semir Gerkhan je unesen a surově zbit
24.4.15 07:29
Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay), je unesen a surově zbit
Foto: RTL
Isabel Frings učiní děsivý objev
Semir Gerkhan zmizel beze stopy. Policejní psycholožka Isabel Frings ho konečně najde v úkrytu v hrůzyplném stavu: Zavěšeného do řetězů, krvácejícího a těžce týraného. Za únosem je mimo jiné Isabelin bývalý spolužák Dr. Wenger, který je také v úkrytu.
"Ať je to pryč!" vykřikuje Isabel, ale Dr. Wenger ji brutálně tlačí stranou. "Santos byl stejně překvapen, když uviděl Gerkhana," řekl Wenger tiše. Santos měl nevyřízené účty se Semirem, protože ho dal do vězení, před nějakým časem. Isabel Frings se klidně se snaží přesvědčit, aby Wenger nespolupracoval se Santosem , ale marně. Wenger míří pistolí na ni. "Budete potřebovat pomoc," Isabel se opět pokusí vyjednávat, "Pomoc , Isabel od vás - obávám se, ale už je pozdě," Wenger reaguje se zrádným smíchem a hrozivě se blíží, tasí zbraň. V tuto chvíli, Semir visící vedle v řetězech shromažďuje své poslední síly a vyrazí Wengerovi nohama zbraň z rukou. "Zbraň, zbraň," vykoktal slabě Semir.
Dramatické vyvrcholení
Alex Brandt a Jenny Dorn dorazili v tomto okamžiku do úkrytu. Ale přišli včas? Isabel chytila Wengerovu pistoli a namíří ji na něj. Ale není schopná přinutit se a stisknout spoušť. "Musíš to udělat, já vím, že to dokážeš! - Prosím musíš mi pomoct, osvoboď mě,zachraň mě od sebe!" říká Wenger a je nebezpečně blízko a provokuje Isabel. "Střílejte," skřehotá Semir. Ale Isabel to neudělá . Dr. Wenger si bere svou zbraň. V té chvíli dorazí Alex a Jenny , následuje přestřelka. Jenny osvobodila Semira, zatímco Alex pronásleduje Wengera. Ten má ale Isabel jako rukojmí. "Jak daleko se policista odváží zajít, aby zachránil život kolegyni? Nechá se zastřelit kvůli spravedlnosti? Nebo je tato cena příliš vysoká?" "Dobře, vyhrál jste ," odpověděl Alex a odhazuje svoji zbraň. Ale je to jen zdánlivé. Následuje kop do stolu a Wegner padá. Wenger se směje a přemítá: "Teď tady sedím v pasti!" Isabel se ho snaží přivést k rozumu, ale bez úspěchu. Nakonec přiznává, že lásce byl s ní vždy spokojen.. "Co si myslíš, Isabel - smrt je konec, nebo začátek?" S těmito slovy se zastřelí.
Alex a Jenny táhnou zraněného Semira do auta. "V každém případě je rodina opět kompletní," ptá se Isabel. "Ano, a víte, co? Myslím, že jsme dokonce víc" odpoví Alex. Zatímco Alex a Semir jsou již na cestě zpět, Isabel dostane telefonát od státního prokurátora Sandera. On ji vydíral a chce psychologický posudek, a to proto, že Alex a Semir vzhledem k nedávným událostem již nejsou schopni služby a musí být odstraněni z policie. "Proč bych to dělala?" ptá se Isabel. "Protože to, co jsem právě poslal ze svého mobilního telefonu, může jít do tisku," hrozí Sander.


Přečtěte si o Alarm pro Cobra 11 více: Semir Gerkhan je unesen a surově zbit - RTL.de na www.rtl.de
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama