Duben 2015

Píše nám Semir 29.4.2015

29. dubna 2015 v 14:40 | Božena |  Ostatní
To nebude nejlepší ...
Semir Gerkhan 29/04/2015 v 10:31

S Danou je to stále obtížnější. Nějakým způsobem to s ní není všechno vyrovnané. Jsou tam neustálé problémy a ona ukazuje nulové porozumění nebo jakoukoli vůli se u nás integrovat. Andrea i já jsme na konci s naší latinou. To není žádná dětská hra, aby bylo jasno. Její situace je mi samozřejmě známá. Ale já jsem přece její otec! Proč ona ke mně nemá žádné porozumění. Jedna věc je jasná, dál to takhle nemůže pokračovat. To je jinak peklo pro všechny zúčastněné. Máte nápad, jak bych mohl zlepšit svůj vztah s Danou? Nebo mi pomůžete, bylo by to pro mě trochu jednodušší? Váš Semir

Erdoğan Atalay s novou knihou Archy

28. dubna 2015 v 20:12 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem
Erdoğan Atalay s novou knihou Archy
"Teplé jídlo a hodně lásky - naděje a události za 20 let existence Archy". Mluvčí Archy : " Erdoğan Atalay nás nyní podporuje tolik let a přemýšlí o další skvělé a velké propagační akci. Děti jsou nadšené pokaždé, a jsou rády, když je navštíví v Arše znovu osobně!

Píše nám Semir 27.4.

28. dubna 2015 v 9:05 | Božena |  Ostatní
Tak únos nepotřebuje žádný člověk!
Semir Gerkhan 27/4//2015 v 12:55

Takže lidé, jsem zpátky zdravý jako rybička! Zcela vážně, volný a klidný konec týdne mi udělal dobře a cítím se opravdu dobře. Od nehezkých vzpomínek na únos jsem potřeboval trochu rozmazlování. Víckrát nemusím být unesen od takového psychopata, opravdu ne. No, je to takové malé pracovní riziko, které zůstává u nás prostě pořád. Co jste o víkendu krásného dělali vy? S pozdravem, Semir

Natáčení

27. dubna 2015 v 11:04 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2015
Obrázky z natáčení poslední epizody jarní řady Den zúčtování

Erdoğan Atalay na benefičním běhu

25. dubna 2015 v 20:55 | Božena
Erdoğan Atalay se zúčastnil jedné etapy benefičního běhu RENO 2015, tak jak si to přál

Benefiční běh RENO

25. dubna 2015 v 20:46 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Ještě jednou pár fotografií z benefičního běhu RENO- 2015 km napříč Německem za 14 dní a 14 nocí jehož výtěžek bude věnován charitativním organizacím pro chudé děti a mládež ARCHA

Semir Gerkhan je unesen a surově zbit

25. dubna 2015 v 20:06 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Alarm für Cobra 11: Semir Gerkhan je unesen a surově zbit
24.4.15 07:29
Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay), je unesen a surově zbit
Foto: RTL
Isabel Frings učiní děsivý objev
Semir Gerkhan zmizel beze stopy. Policejní psycholožka Isabel Frings ho konečně najde v úkrytu v hrůzyplném stavu: Zavěšeného do řetězů, krvácejícího a těžce týraného. Za únosem je mimo jiné Isabelin bývalý spolužák Dr. Wenger, který je také v úkrytu.
"Ať je to pryč!" vykřikuje Isabel, ale Dr. Wenger ji brutálně tlačí stranou. "Santos byl stejně překvapen, když uviděl Gerkhana," řekl Wenger tiše. Santos měl nevyřízené účty se Semirem, protože ho dal do vězení, před nějakým časem. Isabel Frings se klidně se snaží přesvědčit, aby Wenger nespolupracoval se Santosem , ale marně. Wenger míří pistolí na ni. "Budete potřebovat pomoc," Isabel se opět pokusí vyjednávat, "Pomoc , Isabel od vás - obávám se, ale už je pozdě," Wenger reaguje se zrádným smíchem a hrozivě se blíží, tasí zbraň. V tuto chvíli, Semir visící vedle v řetězech shromažďuje své poslední síly a vyrazí Wengerovi nohama zbraň z rukou. "Zbraň, zbraň," vykoktal slabě Semir.
Dramatické vyvrcholení
Alex Brandt a Jenny Dorn dorazili v tomto okamžiku do úkrytu. Ale přišli včas? Isabel chytila Wengerovu pistoli a namíří ji na něj. Ale není schopná přinutit se a stisknout spoušť. "Musíš to udělat, já vím, že to dokážeš! - Prosím musíš mi pomoct, osvoboď mě,zachraň mě od sebe!" říká Wenger a je nebezpečně blízko a provokuje Isabel. "Střílejte," skřehotá Semir. Ale Isabel to neudělá . Dr. Wenger si bere svou zbraň. V té chvíli dorazí Alex a Jenny , následuje přestřelka. Jenny osvobodila Semira, zatímco Alex pronásleduje Wengera. Ten má ale Isabel jako rukojmí. "Jak daleko se policista odváží zajít, aby zachránil život kolegyni? Nechá se zastřelit kvůli spravedlnosti? Nebo je tato cena příliš vysoká?" "Dobře, vyhrál jste ," odpověděl Alex a odhazuje svoji zbraň. Ale je to jen zdánlivé. Následuje kop do stolu a Wegner padá. Wenger se směje a přemítá: "Teď tady sedím v pasti!" Isabel se ho snaží přivést k rozumu, ale bez úspěchu. Nakonec přiznává, že lásce byl s ní vždy spokojen.. "Co si myslíš, Isabel - smrt je konec, nebo začátek?" S těmito slovy se zastřelí.
Alex a Jenny táhnou zraněného Semira do auta. "V každém případě je rodina opět kompletní," ptá se Isabel. "Ano, a víte, co? Myslím, že jsme dokonce víc" odpoví Alex. Zatímco Alex a Semir jsou již na cestě zpět, Isabel dostane telefonát od státního prokurátora Sandera. On ji vydíral a chce psychologický posudek, a to proto, že Alex a Semir vzhledem k nedávným událostem již nejsou schopni služby a musí být odstraněni z policie. "Proč bych to dělala?" ptá se Isabel. "Protože to, co jsem právě poslal ze svého mobilního telefonu, může jít do tisku," hrozí Sander.


Přečtěte si o Alarm pro Cobra 11 více: Semir Gerkhan je unesen a surově zbit - RTL.de na www.rtl.de

Benefiční běh v Action conceptu

24. dubna 2015 v 19:42 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem
Reno- benefiční běh na 2015 km skrz celé Německo dnes 24.4.2015 dorazil do Action conceptu v Hürthu, kde se účastníci setkali s oběma hlavními představiteli seriálu Kobra 11 Erdoğanem Atalayem a Vinzenzem Kieferem. Na konto projektu, jehož výtěžek bude věnován hnutí Archa, jehož jeErdoğan Atalay kmotrem, Alarm für Cobra 11 darovala 5000 Euro. Účastníkům běhu Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer předvedli jak se projíždí zdí. Nakonec na koloběžkách společně s běžci vyrazili na trať. Z akce jsou obrázky zde:

Natáčí se pilotní film "Vendetta" v Albánii

24. dubna 2015 v 18:28 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2015
Natáčí se pilotní film "Vendetta" v Albánii!
Již nějakou dobu se objevují nové informace o dalším pokračování seriálu Kobra 11, co můžeme očekávat v 38. sezóně "Kobra", (některé obrazy se začaly točit již v lednu). Jsou již známy názvy jednotlivých herců, kteří se jako hosté se objeví v podzimních epizodách, víme také, že v únoru se produkční tým přestěhoval do Berlína, kde po dobu sedmi dnů filmoval epizodu "Uzamčení".
Ale poslední novinka je ještě více vzrušující! Ukazuje se, že už několik dní producenti, režiséři a herci pracují na výrobě sezony 38. "Kobra" -natáčí se v Albánii, kde se bude odehrávat pilotní film "Vendetta" (natáčelo se převážně v Tiraně, ale také v Durres a Elbasan) , scénář napsal Boris von Sychowski a režiroval Nico Zavelberg. Film pojednává o historii rodin, které se chtějí spojit. - jsou to rodiny v Německu a Albánii . Tyto důsledky se objevují na mnoha zajímavých situacích, se kterými se budou muset vypořádat komisaři Semir Gerkhan a Alex Brandt . V epizodě vidíme: Blerim Destaniego jako Huqiego Drita, který pochází od Tirany..
V krátkém rozhovoru s místními televizní režisér Nico Zavelberg řekl: "Navštívili jsme několik zemí, ale snad nejvíce jsem propadl lásce k této zemi. Je to tady tak krásné, všechno vypadá úplně jinak, než v Německu. Kontrast mezi staré a nové architektury nebo krajiny (s horami v pozadí) ... To vše dělá film zajímavější. Činnosti prováděné tady jsou velmi odlišné od těch, které děláme v Německu. Natočili jsme na střechách asi třiceti domů a to přináší úplně jiný význam. "

Díky ostražitosti místních médií a obyvatel, jakož i činnost osob se sociálními médii se týmu podařilo se nám shromáždit dost zajímavé fotografie přímo z Albánie. Uvidíte scény zaznamenané na hlavním náměstí v Tiraně, trochu "senzace", v místech, jako je bazar - vše koordinuje více než 150 členný tým.

Kde je Semir?

24. dubna 2015 v 11:59 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay v epizodě Kde je Semir? Semir je tentokrát blíž k smrti než k životu. V epizodě si opět zahrála dcera Erdoğana Atalaye Amira Pollmann. Dcera Semira Ayda ji tak asi v nejbližších dílech zůstane.

Píše nám Semir 24.4.

24. dubna 2015 v 11:05 | Božena |  Ostatní
Něco se nemusí správně podařit ...
Semir Gerkhan /24/4/2015 v 08:21

Uf, lidi, já jsem také pocit, že už nikdy nebudu v pořádku. Dva dlouhé dny plné násilí, takové psycho, to není přímo dovolená. No jo, ale také se to nemuselo podařit. Udělám si teď klidný víkend. A totéž přeji i vám! Příští týden pak budu ve své staré formě, slibuju. Váš Semir

Gol

23. dubna 2015 v 10:13 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay v epizodě Gol

Erdoğan Atalay III

23. dubna 2015 v 0:58 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay jako KHK Semir Gerkhan v epizodě Skok

Erdoğan Atalay II

22. dubna 2015 v 0:52 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay jako KHK Semir Gerkhan v epizodě Ochránce

Erdoğan Atalay I

21. dubna 2015 v 21:37 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay jako KHK Semir Gerkhan v epizodě Na vlastní nebezpečí

SENIOR FOTBAL

18. dubna 2015 v 19:20 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
SENIOR FOTBAL
13.04.2015
Alarm für Cobra 11: SSV Dhünn fotbalisté jako kompars
RTL, 16/04/2015 v 20:15 hodin
Alarm für Cobra 11, "gól"
Co se týče natáčení akční série "Alarm für Cobra 11" byli naléhavě hledáni fotbalisté jako kompars, Představila se i Marita, která pracuje jako kostýmní výtvarnice pro produkční společnosti "Action concept", Kontakt se podařil s fotbalovým klubem SSV Dhünn. Jeden z jejích známých je aktivní hráč, pokud SSV týká.
V epizodě, která byla natočena je fotbalista se jménem Mehmed, hrál ho Tm Oliver Schultz.
17.ledna 2015 se na školním stadionu natáčely herní scény "Sportiva Kolín". Přítomno bylo také zhruba 18 hráčů I a II, tým SSV Dhünn.

Druhý den byl ještě přibližně 10 Dhünnerských přítomno během natáčení v šatnách na Stadionu Rhein Energie v Kolíně nad Rýnem.


Z natáčení

17. dubna 2015 v 19:53 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Dva obrázky z aktuálního natáčení

Píše nám Semir 13.4. a 17.4.2015

17. dubna 2015 v 19:51 | Božena
To co nám Semir píše se vztahuje k jednotlivým epizodám Kobry 11, které právě vysílají na RTL
To bylo mega těsné!
Semir Gerkhan 13.04.2015 v 12:38

Tady chtěl Sander skutečně do toho Alexe dostat. Věděl jsem hned od začátku, že to není správné s tímto novým člověkem. Psss. To bylo super těsné a všechno se mohlo pokazit, když Susanne ještě učinila své prohlášení. Když tu byla Schrankmannová, nebyly tu opravdu žádné hádky, bylo mi to milejší, než je tato mizerná hra. Musím se zeptat někdy, jak je to ve skutečnosti. Chci vám popřát úspěšný start do nového týdne! Váš Semir

A v okamžiku - husí kůže!
Semir Gerkhan 17/4/2015 v 11:12

Lidi, víte co? Ve chvíli, kdy Mehmetův otec objal syna jsem měl husí kůži. Vím přesně, jak těžké rodinné záležitosti můžou někdy být a jak je důležité je podporovat rodinu. Jsem rád za Mehmeta - to snad mu pomůže vypořádat se ztrátou Kevina. A nominace v týmu FC Köln - to už nebyl žádný velký problém. Jsem šťastný za něj. Zasloužil si to. Pěkný víkend! Váš Semir

S Erdoğanem Atalayem a Vinzenzem Kieferem v zákulisí

16. dubna 2015 v 13:55 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Alarm für Cobra 11: S Erdoğanem Atalayem a Vinzenzem Kieferem v zákulisí
16.04.15 11:20
"Pod mechem tohoto druhu nemusí vždy ležet mrtvola!"
Exkluzivně v "Alarm für Cobra 11": Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer ukázují co se vlastně děje v zákulisí!
Erdoğan Atalay je v idylickém prostředí: "V lese, v Odenthalu, les je zde překrásný, osamělý, idylický, čistý vzduch, žádná dálnice- to je také trochu pěkné," řekl a směje se.
Ale pak: náraz v pozadí. Vinzenz Kiefer je tu i se svým úsměvem. Oba hrdinové čekají na pokyny od týmu. "Není tomu vždycky tak,"ujišťuje kolega. Erdoğan a Vincent se smějí , mají spoustu zábavy. Erdoğan zvedne mačetu. "Je to dřevorubec. Má rád dřevo," řekl Vincent. Pak vezme mačetu, a tak zpracovává pařez.
Krátce poté,máo Vincent v ruce jinou zbraň: A "lékořicová zbraň" je velmi měkká a poddajná. Zatímco Erdoğan v pozadí je v pilném rozhovoru s kolegou s týmu a něco mu vysvětluje. Vincent ještě něco posílá faxem. A ještě něco, nezbytné, aby pod mechem tohoto druhu neležela mrtvola.