Březen 2015

Erdoğan Atalay

19. března 2015 v 11:12 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay

Video z natáčení

17. března 2015 v 20:01 | Božena |  Videa

Nemusel by se příjmat žádný kaskadér

16. března 2015 v 12:31 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Nemusel by se příjmat žádný kaskadér
Napětí! Jörn Schlönvoigt brzy u "Cobra 11"?
Jörn Schlönvoigt (28) je skutečně pravda, všestranný: V GZSZ ( Dobré časy, špatné časy)on hraje mladého lékaře a byl už i v " Kempu džungle" lékařsky zběhlý. Po dobu 5 let pracoval jako DJ a jako pilot, což dělá dobře. Kromě toho, že byl jen náznak na jeho Facebooku, kde navrhl, že by mohl být viděn v Alarm für Cobra 11 a to již brzy. Promiflash naléhal na herce už jednou, že role v akčním seriálu by byla pro něho dobrá.

"V současné době neexistují ještě žádné plány , ale já bych do toho šel, vzhled v" Cobra 11 "samozřejmě bych byl velmi potěšen," poznamenává Jörn. Vysvětlil také, proč měl tak skvělou zábavu hrát vedle Erdoğana Atalaye (48) a Vinzenze Kiefera (36), hrát před kamerou: "honičky, bojové scény, které jsou velké výzvy pro herce Možná by se dalo dělat i s mou vášní. Nainstalujte létání do scénáře. " Ale nejen to, Jörn a to dokonce i předpoklady stát se skutečným akčním hrdinou: ". Výhoda jako pilot vrtulníku bych v každém případě mohl natáčet scény bez použití kaskadéra."

Píše nám Semir 16.3.2015

16. března 2015 v 12:08 | Božena |  Ostatní
Obtížná situace
Semir Gerkhan na16/3/2015 v 11:22

Takže,jsem zase tady - přeji vám dobrý start do nového týdne! Jaký byl váš víkend? Pro mě to bylo dost hektické. I když jsem měl volno, ale rodina ... víte. Pro Danu, to není snadné si zvyknout po smrti své matky a nevlastního otce na novou rodinu. Kromě toho,ona je v obtížném věku. Ale budeme to zvládat postupně. Nyní uvidíme, co přijde v práci. Váš Semir.

Kritika TV "Poslední závod"

16. března 2015 v 11:57 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Kritika TV "Poslední závod": Hrůza naokruhu
Pokud policisté z Kobry 11 jedou na plný plyn, může dojít jen k havárii.
Alex (Vinzenz Kiefer, l.) A Semir (Erdoğan Atalay), ve skutečnosti chtějí strávit relaxační víkend na Nürburgringu, ale pak se musí vrátit událostem a začíná závod na smrt ...
Z relaxačního víkendu, který by měl být na Nürburgringu, se rychle stává -nabitý horor : Bob Meyer (Barnaby Metschurat), dávný přítel Alexe Brandta (Vinzenz Kiefer), má pro Alexe a jeho partnera Semira Gerkhana (Erdoğan Atalay) připravenou žhavou jízdu v závodních vozech na okruhu. Nicméně, během šílené jízdy na okruhu praskla pneumatika a a Gerkhanovo auto se velkolepě poroučí ven z trati.
Apotom je tu hrozný objev Semira: -rozložené tělo v blátě. Jak Semir předpokládá - jde o ženu -a chce provést pitvu, překvapí ho však maskovaný muž, který umístil časovanou bombu v patologii. Muž Semira praští, aby mohl uniknout. Semir unikne spolu s patologem před výbuchem bomby jen těsně.
Závodník s onemocněním očí
Mezitím, Meyer dostává na trati problém: jeho sítnice se může začít odlupovat. Bez očních kapek hrozí, že oslepne. Mezitím se Semir dozvěděl, že v loňském roce zmizela žena , který pracoval jako servírka. Údajně,hostila bohaté Rusy. Pokud Semir nenajde vraha z patologie, nachází se Bob Meyer ve smrtelném nebezpečí.
45minut zastihlo herce ostaně jako vždy ve vrcholném nasazaní. Nejpozoruhodnějších a dokonale provedené kaskadérské kousky spolu s speciální horečnou atmosférou závodiště.Natáčení probíhalo během skutečného závodu DTM (DTM) Tento seriál má vysokou míru autenticity. Ralf Schumacher má hostující vystoupení.

Nemusíte být fanouškem automobilových závodů , aby jste se nakazili atmosférou závodu.To pochopili i tvůrci seriálu a chytře do prostředí zasadili děj.

Vzrušující lidská konfliktní situace je nedostatek nové sezóny, potenciál příběhu byl uvozujícím příběhem k dalšímu celovečernímu filmu Kobry 11, který bude mít 90 minut.

Fernanda Brandao

16. března 2015 v 11:15 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Fernanda Brandao: Sexy dívka v boxech? v "Cobra 11"
Alex (Vinzenz Kiefer), Julia (Fernanda Brandao) a Semir (Erdoğan Atalay), v nové epizodě "Alarm für Cobra 11" -12. března 2015, RTL. Na této fotografii: Fernanda Brandao
Světový pohár a reportérka Fernanda Brandao (31) má novou práci: bývalý "Juniorský německý idol" se snaží jako herečka. 12. Března hrála v "Alarm für Cobra 11" Julii", v premiéře populárního RTL-akčního seriálu. A v premiérové epizodě "Poslední závod" je asi jako obvykle rychle k věci ...
Komisaři Gerkhan Semir (Erdoğan Atalay, 48) a Alex Brandt (Vinzenz Kiefer, 36), prožívají víkend na Nürburgringu. Tam pozorují nejen DTM závod, ale musí také řešit kontroverzní případ vraždy. Jakou roli Fernanda Brandao hraje dobře? Bude mohla napodobovat sexy dívku v boxech? Pravděpodobně ne. První fotky z natáčení, které se objevili ji ukazují v kostýmu. Možná, že je 31-letá, DTM manažerkou.
Mimochodem tato sexy kráska není jedinou celebritou, která později dělala hostující vystoupení. Dokonce se tu objeví Ralf Schumacher (39) a RTL moderátorka Nina Moghaddam (34). Brandao tak jako tak, je velmi nadšena z jejího nového zaměstnání.. "To je neuvěřitelné, co můžete dělat s C63 AMG Coupe Black Series" radovala ve čtvrtek na Facebooku. "Podívejte se na to, prosím, jsem zvědavá jak se vám budu líbit ve své roli."

"Alarm pro Cobra 11" je pravděpodobně nejúspěšnější německý akční seriálvšech dob - a je již ve své 26. sezóně. Do 120 zemí byl seriál vyvezen - včetně Japonska, Číny a Spojených států. To není špatné!

DTM

14. března 2015 v 18:34 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
DTM hraje důležitou úlohu při zahájení další sezóny "Alarm für Cobra 11"
V populárním TV kriminálním seriálu "Alarm für Cobra 11 - dálniční policie se dozvíte mnoho o DTM

Televizní seriál "Kobra 11" natáčel v roce 2014 na Nürburgringu
(Motorsport-Total.com) - Zločin v paddocku v DTM: Ve čtvrtek, nová epizoda "Alarm für Cobra 11 - dálniční policie. Dvě hlavní postavy Semir a Alex chtějí relaxovat a strávit víkend na Nürburgringu. Automobilová legenda Bob Mayer (Barnaby Metschurat), starý přítel z dětství Alexe může vyhrát v DTM. Mayer je však podezřelým vraždy, jenže Mayer je unesen a únosce žádá výkupné, které Semir doručí na místo předání, předání se nezdaří a ´únosce je později nalezen mrtev. Mayer zmizel a dostal se do spárů dalšího zločince, na konec je zachráněn oběma policisty z vrtulníku a vzápětí vyhrává automobilový závod svého života.
Fiktivní příběh se odehrává v reálném místě a scéně: V rámci závodu na Nürburgringu v roce 2014 DTM baly natočeny části první epizody jako úvod pro dalších osm epizod 26. sezóny "Kobra 11" sto. Dva hlavní aktéři Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer vzbuzovali hodně pozornosti - a byli schopni začlenit se do dění během DTM .
"Myslím, že DTM to je skvělá atmosféra, úroveň hluku a na všechen ten cirkus kolem. To všechno je zvláštní, za prvé proto, že ne každý prostě může natáčet v DTM, a za druhé, rozhodně ne v paddocku a boxové uličce. Kde stojí mnohamilionová závodní auta . Byl to úžasný pocit "říká Atalay, který hraje hlavního komisaře Semira Gerkhana od prvního dílu.
Titul "Poslední závod," mluví za vše - dokonce i pro Mercedes-Benz C63 AMG Coupe, který se podílí obvyklým způsobem ve velkolepé senzační scéně. Na natáčení se podílel i bývalý DTM řidič a DTM týmu spolumajitel Ralf Schumacher, který hraje hostovskou roli.

V 280 epizodách "Alarm pro Cobra 11" téměř 5000 vozidel asi 2,6 milionu nábojů bylo vystřeleno a zatčeno více než 1000 gangsterů. Action concept produkční společnost má již velkolepou sérii pěti "Taurus World Stunt Awards"za Kobru 11, celkem vyhrál osmkrát Oskara za akční scény

Erdoğan Atalay v epizodě Poslední závod

13. března 2015 v 19:21 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11

Erdoğan Atalay jako KHK Semir Gerkhan v epizodě Poslední závod


Píše nám Semir 13.3.2015

13. března 2015 v 13:47 | Božena |  Ostatní
Úžasný včerejší crash!
Semir Gerkhan 13.3.2015 v 08:21

Člověče, člověče, člověče - jeden den v DTM, i když jsem si všechno rychle představoval, ale něco takového jsem dosud viděl jen na obrazovce. No, dobře, že nakonec všechno ještě vyjasnilo. Ale víte co? Chcete-li sedět v jako závodním voze je to úžasný pocit. I přes havárii. No, mohlo to být ošklivé - ale přesto. Možná bych se měl stát závodníkem? Co si o tom myslíte? Váš Semir

11 faktů o Kobře 11

12. března 2015 v 11:52 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11

11 faktů o seriálu
"Alarm für Cobra 11"
Střely,akce a výbuchy: S "Alarm für Cobra 11" se velké akce a výbuchy vídáme téměř dvě desetiletí, jednou týdně

Ve čtvrtek večer, oslaví vyšetřovatelské duo Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay, 48) a Alex Brandt (Vinzenz Kiefer, 36), úvod 26. Sezóně akčního kultovního seriálu. Je tu čas pro pár faktů!
Všechno začalo v Berlíně, od té doby brázdí Kobra 11 již 19 roků německé dálnice. Recept na úspěch? Akce, výbuchy, a především rychlá auta.
Vincent Kiefer a Erdoğan Atalay . Ve svých rolích jako dálničních policistů budou na obrazovkách od března.

* Od první epizody 12.03.1996 bylo téměř 5000 vozů sešrotováno a zatčeno více než 1000 padouchů.
* Kobra-11 vyšetřovatelé jsou známí především pro své dramatické honičky se zločinci- včetně přestřelek. Za sezónu je vystřeleno 100 000. slepých nábojů.
* Natáčení je dost drahé: 100 lidí pracuje deset hodin, aby připravilo hodinu záznamu. Nakonec, je to pak střih a výsledek jsou dvě - tři minuty kaskadérského kousku.
* akční série slaví mezinárodní úspěchy. Vysílá se ve 120 zemích - včetně Číny, Španělska, Itálie, Turecka a Mexika.
* Propracovanénatáčení a speciální provedení jsou samozřejmostí. Na vyztužení aut se za sezónu spotřebuje 30 tun oceli.
* Všechny kaskadérské kousky jsou podporovány fyzikem, matematikem a dvěma inženýry.
* Erdoğan Atalay jako vyšetřovatel Semir Gerkhan hraje již od 3. epizody. Od té doby se po jeho boku vystřídalo a bojovalo již 7 partnerů..
Vzhledem k tomu, že je zde od 3. epizody "Alarm für Cobra 11": Erdoğan Atalay (48) hraje téměř 20 let Semira Gerkhana

* Všechny jízdní scény a pády jsou natáčeny od roku 2005 na speciální dálnici v Düren (NRW).
* Nejdražší hostující hvězda seriálu byla na čtyřech kolech. Fulda Exelero (sportovní verze Maybach 57) stála devět milionů eur.
* Celebrity si mohli vyzkoušet řízení vozidla pro set! V 16. Sezoně vyšetřovatelské duo Semir a Ben (Tom Beck) se na dálnici objevili s autem KITT - známý v kultovním seriálu "Knight Rider".
Poté, co odešel Tom Beck: hraje Semirova partáka herec Vinzenz Kiefer (který hraje Alexe Brandta)

* dálniční policista policista bez auta! Před několika měsíci Vinzenz Kiefer odvezl svého VW Golfa na vrakoviště. Od té doby se musí trénovat s vypůjčenými vozy.

Cíl (Goal)

11. března 2015 v 19:30 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2015
Kobra11- dálniční policie
Cíl (Německo, 2014)- v originale Goal
Čtvrtek 23.4. 2015 20:15 hodin, RTL
Řada / série krimi
podrobnosti
Když Kevin, přítel mladého fotbalového profesionála Mehmeta Özmana, záhadně zemře , Alex a Semir jsou zmateni. Proč Kevin musel zemřít? Proč chtěl otec Mehmeta Ahmet , aby se zabránilo jejich vztahu, a tak, aby nedošlo ke zničení kariéry svého syna? Nebo to byla sebevražda, protože Kevin se nebyl schopen vypořádat s rostoucím tlakem kariéry a hry a svou sexuální orientací? Co ví Caro, která byla najata jako Kevinova přítelkyně,aby mu potvrdila alibi ? Brzy má případ překvapivý obrat, v průběhu vyšetřování vše vede Alexe a Semira dál a dál do hlubin profesionálního fotbalu ...
Schauspieler:
Rolle
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Dieter Bonrath
Susanne König
Hartmund Freund
Ahmet Özman
Caro
Reimann
Jenny Dorn

Píše nám Semir 11.3.

11. března 2015 v 14:21 | Božena |  Ostatní
Jsme zpátky na začátku!
Semir Gerkhan, 11.3.2015 v 10:26

Jsme tu zase! Doufám, že vám v posledních týdnech chybíme? ;-) Alex a já jsme samozřejmě plni energie a opět na začátku a naprosto nadšeni, abychom zjistili, co tento týden všechno přijde. Musím se přiznat, že jsem trochu napnutý! A jak tě znám, jsi taky, že jo? Váš Semir

Natáčení scény

9. března 2015 v 19:31 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Alarm pro Cobra 11: Exclusivní natáčení na place s Erdoğanem Atalayem a Vinzenzem Kieferem
09.3.15 16:30
Tato scéna, kterou uvidíme již ve čtvrtek s natáčela ve studiích v Action conceptu v Hürtu.
Epizoda Poslední závod z "Alarm fïr Cobra 11": Erdoğay Atalay vysvětluje jak se natáčí přemet s autem"Kotzschleuder" (centrifugaNa soubor "Alarm für Cobra 11" Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer, našem exkluzivním klipu Erdoğan vysvětluje velmi jasně, co se děje s tzv "Kotzschleuder" a vše kolem.

Vinzenz Kiefer a Erdogan Atalay se podívali na některé scény na televizoru, které dělali v minulosti. V prvním obraze je auto připevněno na otočném rámu a Vincent uvedl: " Já jsem u toho nebyl". Erdoğgn hned ví, co to je: "Jedná se o takzvaný" Kotzschleuder "- také známý jako"rotující buben '! " Odkud je označení vysvětluje rychle. Auto s řidičem, který v něm sedí se otáčí kolem vlastní osy, v tomto případě byl řidič právě Erdoğan. To znamená, že otočky se počítají. Erdoğan také ví, že různé "nepohodlí" tato konstrukce přináší, zná to ze své vlastní zkušenosti: "Když se řekne" Stop, všechno se na chvilku zastaví a člověk visí hlavou dolů!" A s tím přichází herec Cobra 11 i k dalšímu bodu: "Scéna" nebude trvat dlouho "... natáčení je obtížnější, protože se může , ale i nemusí všechno dobře povest!"

Natáčení scény zde:


Tapeta

7. března 2015 v 14:41 | Božena |  Ostatní


Ještě jednou fototermin Kobry 11

7. března 2015 v 13:50 | Božena
Velké obrázky z focení komisařů z Kobry 11, které proběhlo 5.3.2015 v Action Conceptu Hürth
Takže tady jsou Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer, obrázky jsou chráněy logem fotografa, proto prosím neodstraňovat!

A co bude dál...

6. března 2015 v 14:52 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Alarm für Cobra 11: nejokázalejší scény ze sezóny 2014
05.03.15 11:56
A co bude dál, připomeňme si nejzávažnější chvíle ze života hrdinů seriálu, jak končila podzimní sezóna a co se stalo?
Příběh tak daleko: Matka malého Felix je zavražděna. Alex zná chlapce dobře, on je mu velice drahý . Po studiích, je vrah propuštěn na svobodu. Alex je nepříčrtný. Pochybuje o justičním systému.
Semir a jeho ex-manželka Andrea si jsou u romantické večeřé zase blíž. Je zřejmé, že stará láska se vrátila. Ale pak se stane něco hrozného: Andrea je postřelena zločinci, kteří pronásledují Semira a Alexe. Andrea vážné zranění přežije.
Alex pronásleduje členy motocyklového gangu, a je ohromený, když si uvědomí, jeho nevlastní sestra Jackie je mezi nimi. Může to Semir tak nechat?
Semirova nelegitimní dcera Dana se náhle cítí být ohrožena na životě. Semir přebírá její volání o pomoc z Bruselu, a zjišťuje, že Dana se dostala do rukou bezohledným obchodníkům s lidmi. Mladá dívka má být prodávána jako sexuální otrokyně bohatým starším mužům. Jak Semir a Alex chce, aby gang byl zatčený v Belgii. Gang se však dostane až k Semirově bývalé lásce a matce Dany. Nazan a její manžel jsou zastřeleni. Dana je sirotek. Semir se od nynějška bude starat o své nejstarší dítě.

Turbulentní sezóna začíná na DTM

6. března 2015 v 12:26 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Turbulentní sezóna začíná na DTM
05:03:15 "ALARM FÜR COBRA 11" epizoda na Nürburgringu!
Dne 12. března v 20.15 hodin odstartuje nejúspěšnější akční série Německa. 26. pořadím se vrací na obrazovky RTL. Natáčení první epizody "Poslední závod", proběhla v DTM závodu na Nürburgringu v létě. Vedle dálničních hrdinů Erdoğana Atalaye a Vinzenze Kiefera je tu také bývalý profesionální závodní jezdec Ralf Schumacher, v epizoda má svoji roli. Kromě toho, dalšími z party jsou: Nina Moghaddam, Fernanda Brandao a Barnaby Metschurat ("Anatomie 2", "Místo činu"), který se představí v epizodě a bude hrát roli závodníka Boba Mayera.
Že se tato epizoda natáčela v Kolíně nad Rýnem na závodní dráze v pohoří Eifelu, je i pro herce "Alarm für Cobra 11" něco zvláštního:
Erdoğan Atalay: "Myslím, že DTM to je velký závod - atmosféra, úroveň hluku a celý ten cirkus. Takovéto natáčení je vždy jedinečné. Za prvé proto, že ne každý prostě může natáčet v DTM, a za druhé, rozhodně ne v paddocku a v boxové uličce, kde stojí drahý závodní automobil za miliony. Byl to úžasné natáčení. Zvláštní poděkování patří Ralfu Schumacherovi a jeho týmu, jak perfektně jsou vzájemně sladěny. A aspoň se mi podařilo natočit několik kol s Black Edition ".

Vinzenz Kiefer: "Nürburgring byl opravdu úžasný zážitek. Často jsem tam byl při různých příležitostech, a to je vždy vzrušující být na tomto legendárním okruhu. Tentokrát to bylo zvláštní, protože to bylo poprvé, co jsem na závodním okruhu natáčel. A při natáčení jsme byli přímo v centru, řev motorů jsem cítil všude, to bylo úžasné! Kluci v Mercedesu mě provedli všude kolem a ukázali mi všechno. A pak jsem se také setkal se Ralfem Schumacherem , opravdu super cool a příjemný chlapík. DTM příště se sem určitě se vrátím! "

A to je to, co první díl nové sezony nabídne: Semir a Alex chtějí relaxovat a strávit víkend na Nürburgringu. Závodní legenda Bob Mayer , starý přítel z dětství Alexe, může vyhrát vítězství DTM. Nicméně, Semir a Alex nemůže jen tak přihlížet, ale musí určit stopy, které vedou přímo do závodního světa v případu vraždy. Když Bob Mayer je v podezření, Alex je v dilematu: Když bude konat svou povinnost, Bob Mayer ztratí závod svého života. Náhle při víkendovém závodu začíná skutečný závod o život a smrt..

Fersehpreis 2014

6. března 2015 v 11:46 | Božena |  Galerie
COLOGNE, GERMANY - OCTOBER 02: Katja Ohneck, Erdogan Atalay, Vinzenz Kiefer and Masha Tokareva attend the red carpet of the Deutscher Fernsehpreis 2014 on October 02, 2014 in Cologne, Germany. (Photo Franziska Krug/Getty Images)