Leden 2015

Erdoğan Atalay mezi fanoušky

30. ledna 2015 v 21:19 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Některé scény epizody Poslední závod se natáčely i v prostorách Action conceptu v Hürtu
Erdoğan Atalay v kostýmu mezi fanoušky:

Co nového v Kobře 11?

30. ledna 2015 v 20:55 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2015
Co nového v Kobře 11 ?
12.3.2015 začíná jarní pořadí Kobry 11 pro rok 2015. Na RTL uvidíme celkem osm nových epizod. Předehra je na tom přesně 19 let po zahájení výroby v roce 1996, epizoda "Poslední závod", ve kterém může být viděn ve vedlejších rolích vedle Barnaby Metschurat i Ralf Schumacher, Nina Moghaddamé a Fernanda Brandao. Všechny epizody bude spojovat osobní život hlavních hrdinů.
Pro Semira poslední sezóna skončila šokem. Těžko se s Andreou dával dohromady a je tu opět těžká situace v jeho životě. Jeho nemanželská dcera Dana se dostala do vážné krize : její matka a nevlastní otec byl zabit a 15-letá nyní musí vyrůstat jako sirotek. Je tu ale Semir, který chce své dceři vytvořit novou rodinu, ne však jako Andrea, která se s novou situací nemůže vyrovnat, a tak Semir musí vydávat velké úsilí, aby zachoval rodinné štěstí.
Kromě toho, divák dostane šanci setkat se se zbytkem policejní rodiny, a to ještě blíže v této sezoně. Již několik sezón, tvůrci dbají na vyprávění, a to nejen o životě dvou hlavních hrdinů, ale celé dálniční služebny a také jejich životě po práci. Se startem nové sezóny, to platí dvojnásob pro zbytek týmu dálniční hlídky: zda to bude Susanino těhotenství nebo osobní krize Jenny. Příběhy budou silnější než kdy před tím. Kobra fanoušci jsou nyní ještě blíže.
Nadcházející epizody budou vyžadovat od Semira a Alexe plné nasazení. Proradný útok na dálnici změní najednou všechno kolem. Nejenže riziko dalších útoků visí nad jejich hlavami, ale jeden člen z dálniční rodiny útok nepřežil. Na služebně dálniční policie panuje smutek.
Do týmu dálniční policie přicházejí dvě nové tváře. Susan Hoecke přebírá roli policejního psychologa Isabel Frings. Za prvé, narazí na odmítnutí, ale brzy je přijata jako dobrý rádce a přítel. Thomas Sander hraje Mathias Herrmann, je také v týmu dálniční hlídky nový. Bude zajímavé sledovat jeho blízký vztah k šéfové Kim Krüger....
Můžete si stále pamatovat dramatické chvíle, kdy Semir v epizodě "Poslední noc" měl strach o Andrein život? Nebo když malý chlapec Felix v pilotovi "Temná strana" truchlí nad jeho nedávno zesnulou matkou ? Původní soundtrack k těmto a mnoha dalším zajímavým a dramatickým okamžikům byl nedávno publikován i2i Musikverlag GmbH. 27 skladeb autorů Jaro Messerschmidt, Nik Reich a Frederik Wiedmann. V posledních dvou sezónách Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer poskytují dostatek adrenalinu, vzrušení a emoce. K dispozici je nová on-line album na Amazon.de
17. ledna 2015 se na stadionu natáčel další díl Kobry 11 s názvem " Gól". Na fotbalovém stadionu se sešlo na 70 komparzistů. Byli zde i oba hlavní představitelé, kteří si pro své fanoušky vyšetřili chvilku na autogram i společnou fotografii.
Obrázky z epizody - Poslední závod
Tak to zhruba všechno, co se za poslední dny objevilo na internetu. Už příští čtvrtek na blogu naleznete popis další epizody.

Kobra 11- Poslední závod

30. ledna 2015 v 9:59 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2015
Poslední závod (Německo, 2014)
+ 8 nových epizod
Vždy ve čtvrtek od 20:15 hodin na RTL
přehled
Německá nejpopulárnější dvojice je zpět - a je tu rovnou i důvod k oslavě, protože Vinzenz Kiefer slaví výročí - přesně před rokem debutoval jako dálniční komisař Alex Brandt. Od té doby, Semir má nového partnera, a společně se jim podařilo přivést organizaci na novou cestu.
Nejvyšší čas pro oba dělat věci trochu víc uvolněné. Neboť mezi tím oba dozráli k neporazitelnému týmu, snad tu byl i nějaký veselý výrok na rtech. Ale duo má pořád ještě rezervy , na které nás bude lákat. K dnešnímu dni, hrdinové "Alarm für Cobra 11" s osmi novými epizody jsou zpět. A hned na začátku vzniká pro Semira těžké rozhodnutí: Musí zachránit svého starého přítele, který vede závod se životem.
podrobnosti
Semir a Alex chtějí relaxovat a strávit víkend na Nürburgringu. Závodník Bob Mayer, starý přítel ze Semirova dětství může zvítězit v závodě DTM. Nicméně, Semir a Alex si závod nemůžou užívat tak jak by chtěli, ale musí určit stopy vraždy , které vedou přímo do závodního světa. Když Bob Mayer skončí v podezření, Semir je v dilematu: Pokud se bude konat svou povinnost , ztratí Bob Mayer závod svého života. Během závodního víkendu dochází k převrácení událostí a začíná závod na život a na smrt..
pozadí
V první epizodě "Poslední závod " se nachází v blízkosti Barnaby Metschurat i Ralf Schumacher, Nina Moghaddamová a Fernanda Brandao jsou vidět ve vedlejších rolích. Zejména natáčení této epizody bylo velice drahé, protože se natáčelo v průběhu skutečných závodů na Nürburgringu. Byly to závody DTM .C63 AMG Coupe Black Series. Havárie byla natočena při velkolepém závodu.

Schauspieler:
Rolle
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Dieter Bonrath
Susanne König
Hartmund Freund
Jenny Dorn

DTM, celým názvem Deutsche Tourenwagen-Meisterschaft, založeno v roce 1984, je druh automobilových závodů konajících se na uzavřených okruzích, především v Německu. Spadá pod německý klub ADAC motorsport.

Loupeživý rytíř

22. ledna 2015 v 20:56 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay jako KHK Semir Gerkhan v epizodě z roku 1997 " Loupeživý rytíř ". Erdoğan Atalay a jeho vašeň- koně a jízda na koni.

Semir a jeho parťáci

20. ledna 2015 v 19:46 | Božena |  Galerie

Jarní sezóna Kobry 11

20. ledna 2015 v 13:47 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2015
Jarní sezóna pro rok 2015 na RTL se blíží, překlady obsahů jednotlivých epizod najdete jako obvykle na tomto blogu


Jen tak

8. ledna 2015 v 19:54 | Božena |  Galerie

Erdoğan Atalay

4. ledna 2015 v 18:22 | Božena |  Autogramy


Nové přírůstky do mé sbírky

1. ledna 2015 v 14:09 | Božena |  Moje sbírka
Tak letos byly Vánoce štědré a moje sbírka se rozrostla o nový model auta, no nebylo to BMW, ale Maserati, které k Erdoganovi bezesporu patří, potom to byl kalenář na rok 2015, který si pod vánoční stromek naděluji už hodně roků a na okraj pár koníků, ti sice ke Kobře nijak nepatří, ale jsou to moje oblíbená zvířata.

Nový rok 2015

1. ledna 2015 v 0:01 | Božena |  Ostatní
Vážení návštěvníci mých stránek , přeji vám všem všechno jen to nejlepší do nového roku, pevné zdraví, hodně štěstí, spokojenosti a pohody stejně jako mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě. Takže vykročte do nového roku 2015 tou správnou nohou a nezapomínejte na naše komisaře z Kobry 11. To vše vám srdečně přeje Božena