Prosinec 2014

Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer

23. prosince 2014 v 21:04 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer nám na internetu přejí pěkné Vánoce a šťastný nový rok. O to větší překvapení bylo pro mě, když Erdoğan Atalay otevřel moje přání, které jsem mu letos k Vánocům poslala. Opravdu mám radost.Usmívající se


Nová tvář v dílčí epizodě

22. prosince 2014 v 19:42 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2015
Z "Tábora džungle" k Dálniční policii - Larissa Marolt dělala hostující vystoupení pro "Alarm für Cobra 11". Hraje dívku a ve své roli je zřejmě vážně zraněná.

Nová role pro Larissu Marolt (22): RTL-akční série. Paparazzi fotky ukazují dívku s krví potřísněnou halenku a mnoha modřinami na tváři. Podle důvěrných informací Marolt byla napadena v show s nožem. Marolt hraje v epizodě tudíž i hlavní roli, další podrobnosti nejsou známy.
Pro bývalou "německou Next Top Model"to není první angažmá jako herečka. Měla hostující vystoupení v "Eine wie keine" a "Danni Lowinski" ve třetím pořadí "Anna und die Liebe" hrála číšnici v Maxi König.

Krásné Vánoce

22. prosince 2014 v 0:18 | Božena |  Ostatní
Přeji Vám všem krásné a pohodové Vánoce Božena

Erdoğan Atalay

12. prosince 2014 v 13:24 | Božena |  Z mého archivu
Erdoğan Atalay našel roli svého života.
V seriálu Kobra 11" je od začátku prudký komisař. Tady následuje jeden kaskadérský kousek za druhým. Přece však herec je zcela odlišný.
Ano , Erdoğan Atalay byl jednou drezurní jezdec. Ale posledních osmnáct let jezdí u Kobry 11.
Pneumatiky kvílí , záblesky policejních majáků, auta se ženou přes centrum Kolína nad Rýnem , napřed otevřený vůz s kameramanem, který ztuhlými prsty zachycuje pronásledované. Stejně rychle pojede i hlídkový vůz, proletí z boční ulice a ve smyku narazí do nákladního auta. Všechno se dál řítí do ulice ke katedrále a nakonec se vše zastaví o balkón a roh budovy,ten se řítí a potom všechno utichne. Zastaví se zde hrdina " Kobry 11 -d álniční policie "? Tak to neplatí, naopak . Erdoğan Atalay jako Semir Gerkhan přivře oči a sešlápne plynový pedál až k podlaze. Tak, jak se sluší na herce, který již 18 roků ztělesňuje vrchního kriminálního komisaře.
Od první sezóny seriálu RTL je to mýtus o německých dálnicích , tento úsek neomezených možností, rychlosti , plus akce. Kobra 11 se vysílá od té doby do více než 140 zemích světa. I dvacátém čtvrtém pořadí sedí Gerkhan opět za volantem .
Erdoğan Atalay jako Semir Gerkhan. Více než 4500 automobilů " Kobra 11 " sešrotovala v průběhu času , více než tisíc akčních scén 47 -letý Atalay hrál sám . Je tu i sedm partnerů, kteří přicházeli a odcházeli v průběhu osmnácti let. Gerkhan zůstal . A s ním Atalay , který je v tomto chladném nočním březnovém počasí v jednom z asi třiceti vozidel na uzavřených silnicích , muž pouhých 1,60 m vysoký , který nemrzne v jeho tenké bundě a je jediný na scéně, zatím co ostatní se hřejí ve svých silných termo bundách .
První věc, kterou člověk slyší od Erdoğan Atalaye je jeho smích , zní to jako přátelská salva , pak přijde znovu a vyzývá k podání ruky. Stejně jako když začne vyprávět Je tu asi půl tuctu desetiletých kluků , kteří sledují natáčení přes bariéru, někteří z nich mohou mít turecké kořeny jako Atalay a dostávají strach z jeho vlastní odvahy , a muž s náušnicí uchu říká pan Atalay by měl nyní pracovat .
Ale Atalay se směje krátkou chvíli , přičemž vezme tužku a podepisuje se na zadní strany mobilních telefonů . Pak se Atalay otočí , říká : " Uvidíme zítra , že jo " , a dostane se zpět do auta . Kluci ho vidí , ach , chtěli by vypadat jako Semir Gerkhan , jako akční hrdina v akci.
Soukromě jezdí v Maserati. Erdoğan Atalay sedí druhého dne v tmavém obleku s fialovou košilí v kavárně s výhledem na Rýn , čeká na svůj obložený chleba. První věc o které mluví je ta, že musel nechat uspat svoji 37 letou klisnu. " Je těžké vidět poslední nádechy zvířete , " říká , je to člen rodiny. Muž , který jezdí nejrychlejšími vozy je po pravdě velký milovník koní. Atalay se usmívá svým jemným úsměvem. Je tomu tak. To znamená, že nejen se svým Maserati z roku 1999 jezdí v soukromí docela rychle po silnici. (" Jezdím velmi opatrně , velmi defenzivně, nikdy se nikam nemačkám ! ") , Před " Kobrou 11 " , předtím, než se stal herecem , pracoval v jezdeckém sportu. Z drezurního jezdce ke kaskadérovi. Pokud Atalay mluví o jeho životě a jeho práci , pak vždy s nádechem sebeironie. Jeho ruce se účastní rozhovoru, přitom se blýská zlatý pečetní prsten na levém prsteníčku , scény ožívají , hlas skáče ve zvuku ostatních lidí, na lidi i slova si herec pamatuje a že jich je docela mnoho.Autogramy

7. prosince 2014 v 17:37 | Božena |  Autogramy

Z Fantreffen

6. prosince 2014 v 17:20 | Božena |  Videa

Semir a nové DVD

5. prosince 2014 v 21:01 | Božena |  Ostatní


"Kobra 11" - hrdinové "

1. prosince 2014 v 0:04 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
"Kobra 11" - hrdinové "Jedu 300 po dálnici, když je cesta volná"
Sobota, 29.11.2014, 09:04
Armin Smailovic pro Playboy
Kiefer (vlevo): Oblek: Boss, asi 450 eur. Hodinky: Rolex Oyster, zhruba 6800 eur. Boty soukromé.
Atalay (vpravo): Oblek : Strellson od Ludwig Beck, asi 250 eur. Košile: Q1 od Ludwig Beck, asi 80 eur.
Jedná se o nejodvážnější komisaře v německé televizi: Erdoğana Atalaye a Vinzenze Kiefera běhají, střílejí a bojují každý čtvrtek v akčním seriálu RTL "Alarm für Cobra 11". Pro Playboy, vyměnili seriálové oblečení za společenské - a mluvili s námi o zdravém strachu, 300 věcích na dálnici kostýmech pro princezny. Interview od Birgit Querengässer.
Když jsme se potkali s Vinzenzem Kieferem a Erdoğanem Atalayem při rozhovoru, Kiefer měl na stole dvě plechovky Red Bullu. Dvě hlavní postavy "Alarm für Cobra 11" měly noční natáčení, byly pouze od 7:30 hodin ráno v posteli. Po čtyřech hodinách spánku, zde sedí v časném odpoledni se slunečními brýlemi (Atalay) a malýma očima (Kiefer) z důvodu "Action conceptu" v Hürthu, kde se části série právě natáčely. Nicméně, oba dva jsou v v dobré náladě.Člověk by řekl, že ti dva jsou více než kolegové.
PLAYBOY: Chápete se navzájem dokonale, že jo?
Atalay: Pracujeme na tom. (směje se)
PLAYBOY: Pane Atalay, Vinzenz Kiefer je od minulé sezóny nový po vašem boku. Vy už jste 18 let s "Cobr a 11" Měl jste již pět různých partnerů. , ,
Atalay: Ano, vždycky všechny.
PLAYBOY: Věděli jste, že se navzájem předtím?
Kiefer: Ano, už jsme spolu natáčeli.
Atalay: Ale stejně tak dobře jsme se neznali. Nyní jsme se už lépe poznali, co drahý? (Smích) Nyní trávíme více času společně, než s našimi manželkami.
Dva komisaři, rychlá auta, oškliví zločinci a spousta explozí: To je recept na úspěch německého akčního seriálu. Jde o: "Cobra" letos oslavila 18-let. Erdoğan Atalay jako Semir Gerkhan je zde od první sezóny, Vinzenz Kiefer jako Alex Brandt od poslední.25. sezóny, která běží ode dne 9. října každý čtvrtek na RTL.
PLAYBOY: s rolí Alex Brandt, se splnil váš sen pane Kiefer?
Kiefer: Určitě. Když jsem byl malý, miloval jsem akční filmy. Vždycky jsem sledoval, jak se to dělalo dříve, a teď dělám něco takového sám, tak co, to je nepředstižitelné. Já jsem jel několikrát na horské dráze, ale to není takový bujný krok.
Atalay: Je to, jako když vás někdo pozve na jízdu na horské dráze, ale nikdo vám neřekne, že pojedete stokrát.
PLAYBOY: Co jste se naučil od svého zkušenějšího kolegy, pane Kiefer?
Kiefer: Obdivuji ho za to množství energie a radosti, kterou vždy přináší do práce. Někdy je také den, kdy nejsem v dobré náladě v dopoledních hodinách, nespal jsem dobře, necítím se tak dobře. Pak Erdoğan přijde, a o deset minut později, že jsem v dobré náladě. Tento efekt má na mě docela málo lidí.
Atalay: (hraje plačtivě), ale nemáte ani tušení, jak to ve mě vypadá.
Kiefer: Ale ty mi vždycky všechno můžeš vypravovat (smích) . A Erdoğan dokáže rozpoznat mě sám v sobě, když byl mladší. A může mě vidět s otcovskou pýchou, jak si v seriálu vedu.
Atalay: Můj mladý Skywalker.
Kiefer: Obi-Wan Kenobi! (oba se smějí) Samozřejmě, já také těžím z jeho zkušeností na natáčení. Někdy mě vezme stranou a říká: "Podívej se na to a to, a tady se tohle může stát." A já se vždycky řídím jeho radou a je to v pohodě. On prostě má v sobě tu rutinu - pokud tady teď, když začne hořet, nepřinese ven žádný hasicí přístroj, ale dělá to jen rukama.
PLAYBOY: Ve vaší roli jde o život? Myslíte si, že jste sami schopni o vytáhnout zbraň, pokud byste byli na ulici ohroženi?
"Ten, kdo se nebojí, je idiot. Pozor stále ostražitý." Erdoğan Atalay
Oblek: Strellson od Ludwig Beck, asi 250 eur. Košile: Hugo, asi 100 eur. Boty: Bugatti, cca 70 €
Atalay: Ne, to ne. My se pohybujeme při natáčení a zde je přesně vypočítané nebezpečí. Když jdeme tady na ulici, řídí do svodidel kaskadéři a potom teprve my. To se nemůže od normálních lidí očekávat. Ale já mám vtípek v soukromém životě: Když jdu na cestě s někým, navrhuji, aby mi dal ránu do břicha a sleduji jestli se blíží auto. Nebo druhý den jsem byl na Malorce kvůli tanci. Protože vidím ženu, která tančí dozadu, za ní je schod a není vidět. Takže jsem vyběhl a tu ženu vytátl. Možná, že by udělal každý to stejné, ale ona se mohla vrátit a tančit a tleskat.
Kiefer: Ale to je jen část tvého charakteru. Ty skenuješ všechno a hned. Vím, že jen dva lidé, kteří jsou takoví. To jsi ty a ten druhý je v US Marines, Special Forces
Atalay: (směje se) Jo, tato vlastnost je problém. , , Rád bych také jel na horské dráze a prostě se bavil- ale vždycky jsem zcela tichý a dívám se.
Kiefer: Někdy on to také dělá, že si zdřímne v přemetu. (Smích)
PLAYBOY: Musíte být velmi fyzicky fit pro vaši práci. Jděte do soukromé posilovny?
Kiefer: Přihlásil jsem se, když jsem sem přišel před rokem. Ale já nemám moc času se tam jít. Já mám doma hodně tělesné přípravy, která je naprosto dostačující, pokud víte, jak na to. A my máme při natáčení osobního trenéra a fyzioterapeuta.
Atalay: Existuje určité nasazení ve scénáři, které já velmi nenávidím: "Hrdinové se převlékají. Můžete vidět jejich vytrénované tělo. "(Divadelní pytle na stole dohromady), ale samozřejmě si udržujeme kondici pro práci. Pracujeme pět dní v týdnu, a to není den, kdy nebudeme běhat, sprintovat a skákat. Spotřeba čokolády, kterou mám, tak bych vlastně být o 100 kilo těžší, ale já ty kalorie spálím, tak jsem na tom docela dobře.
PLAYBOY: Pane Kiefer, máte strach z poranění, když jste se přihlásil k práci s "Cobra 11"?
Kiefer: Pokud máte tento strach , jste na špatném místě. Mám respekt. Strach je vždy špatný rádce.
PLAYBOY: Neznáte žádný strach?
Kiefer: Měli byste mě jednou vidět, když se dívám na horor! Mezitím jsem ještě docela v pohodě. Ale pokud to jeto u konce, tak se mi stává, že jdu potom zkontrolovat dům, než jdu spát. I když vím, že je to blbost. To je takový dětský strach, ale to vede také k věci.
Atalay: Ten, kdo nemá strach, je idiot, upřímně. Úzkost, nebo řekněme, opatrnost je něco, co drží člověka ostražitého.

Kiefer: Jednou jsem se zeptal svého otce, co hrdina je. Zda je to člověk, který se nebojí. On odpověděl: "Ne, člověk, který se nebojí je blázen.Hrdina je muž, který překoná svůj strach z dobrého důvodu. "