Říjen 2014

Píše nám Semir 31.10.

31. října 2014 v 11:35 | Božena |  Ostatní
Píše nám Semir po včerejší noci, kdy skoro přišel o blízkého člověka.
Hrozný strach

Od Semira Gerkhana 31/10/2014 v 11:05

Co pro jednu noc. Co bych dělal, kdybych ztratil Andreu. Tento strach byl nejkrutější, co jsem kdy cítil v mém životě. Pokud by nepřežila - já nevím, co bych dělal. Co s Aydou a Lilly, ani si to nechci představit. Dnes mám volno a to je dobrá věc. Andrea a já potřebujeme čas, postavit se na vlastní nohy po této strašlivé události. A děvčata nás potřebují také víc než kdy jindy. Mohu jen říci - je důležitá péče o ty, které máte rádi. Váš Semir.

poslední noc- obrázky

30. října 2014 v 22:31 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
sledovanost v Německu 3,18 milionů diváků, nejvyšší sledovanost v této řadě, zatím.

Vinzenz Kiefer a Erdoğan Atalay

28. října 2014 v 21:00 | Božena |  Galerie
Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer při pauze na natáčení 27.10.2014

Nejdůležitější je jeho rodina

25. října 2014 v 20:22 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
S Katjou Ohneck má syna
"Alarm pro Cobra 11" hvězda Erdoğan Atalay: To je žena po jeho boku
Erdoğan Atalay hraje od první sezóny kriminálního vrchního komisaře "Semir Gerkhan" v "Alarm für Cobra 11". Ve své profesi ukazuje svoji bohatou akční stranu - soukromě, že zcela rodinný typ. Žena s níž prochází životem, je Ohneck Katja, matka jeho druhého dítěte, syna Marise (2)

Erdoğan Atalay a Katja Ohneck - dítě přišlo na svět v roce 2012
(© Future Image / imago)

Erdoğan Atalay (48) v seriálu "Alarm für Cobra 11" akční hrdina "Semir Gerkhan", který stanoví jako kriminální vrchní komisař na silnicích pro právo a pořádek. V soukromí je herec velice jemný. Nejdůležitější je jeho rodina.
Před dvěma lety se Erdoğanu Atalayovi a jeho paní a Katjě Ohneck (39) narodil syn Maris. Pro akční hvězdu je malý Maris druhé dítě. S jeho ex-manželkou Astrid Pollmann (46), že má dvanáctiletou dceru.
Se svou bývalou manželkou Astrid se zdá, že mají dobrý vztah, protože spolu s dcerou absolvovali premiéru v září a pózovali na červeném koberci.

Erdoğan Atalay se svou dcerou( Amira Pauletta Melisande) a bývalou manželkou( Astrid Ann Marie Polmann) (© Future Image / imago)

Dcera Erdoğana Atalaye si zahrála v Kobře 11

24. října 2014 v 20:09 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Dcera Erdoğana Atalaye, Amira Pauletta Melisane Pollmann, si zahrála v Erdoğanově domovském seriálu Alarm für Cobra 11, jedná se o epizodu Poslední noc. Zde si zahrála starší dceru Semira a Andrey Gerkhanových Aydu.

Jaká bude " Poslední noc"

24. října 2014 v 9:49 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2014
Jaká bude epizoda Poslední noc? tak to se dozvíme už za týden.


Zpátky v čase

22. října 2014 v 8:24 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay je na této fotografii jako miminko, takže ta černobílá fotečka je z roku 1966, Marisovi jsou tu tři měsíce - obrázek je z roku 2012. Jsou na sebe docela podobní, co myslíte?

Zkouška s ohněm

20. října 2014 v 10:34 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Zkouška s ohněm - video říjen 2014
Erdoğan se zdraví s redaktorkou(?)
,vítá ji na akčním place. Ona říká, to je tvůj nový kolega? Vítají se. Dál říká, že vypadají velmi pohodově, protože mají zrovna zkušební den ve skvělém místě.
Erdoğan říká, že mají "ohňovou zkoušku", protože je čeká natáčení, kde bude hodně ohně a budou zkoušet, jak daleko budou moci zajít a kolik toho ohně vůbec bude a že je sám na to zvědav.
Vincenc ukazuje, jak mají na sobě ochranné prádlo a oblečení, dělá si z toho legraci, redaktorka říká, že prý ji řekli, aby si to také oblékla, ale že neví, jestli si na to troufne. Erdoğan jí pak šibalsky říká, že jestli s nimi chce dělat interview, musí zkusit to samé co oni, aby věděla o čem pak mluví.
Redaktorka dělá, že chce odejít, pak ale vážně říká, že to, co se točí teď se bude vysílat až za rok a že chce slyšet něco o nové řadě, která se právě začíná vysílat, zda půjde o nějakou velkou akci se spektakulárními kaskádami.
Na což Erdoğan s vážnou tváří říká - no jasně, Vincenc už ale se smíchem říká jo, Erdoğan pokračuje už se smíchem, že tam bude mnoho spektakulárního a velkého. Redaktorka se pak ptá, zda tam bude nějaká počáteční akce, taková, jakou diváci ještě neviděli, načež Erdoğan i Vincenc dlouze přemýšlí, nakonec z nich vyleze, že ani neví, co vlastně na začátku bude a dobře se tomu zasmějí.
Erdoğan si pak vzpomíná, jak se ho kdosi jednou ptal, co dělají a že když řekl, že natáčejí, tak ten dotyčný se hned ptal, zda je to živé natáčení a moc se divil, že tomu tak není.
Dál pokračuje k nynější řadě, že to bude napínavé, že budou pokračovat tam, kde se minule skončilo, že děj jde horizontálním směrem a že epizody na sebe částečně navazují, že s jednotlivými figurami se bude dít mnoho nového ve vyjímečných situacích a paralelně s tím budou senzační akce, tak jak jsou známé.
Redaktorka se pak ptá, jak to jde s Vincem, kterého zná z Hollywoodu (?), z čehož si Erdoğan dělá legraci, ale říká, že to jde super, že jsou sehraný tým a že jím byli už na začátku natáčení, že je rád, že tu je a že spolu mají hodně zábavy, což i Vinc potvrzuje.
Dál se redaktorka ptá, co je na Vincovi zvláštního, čím se liší od svých předchozích kolegů. Erdoğan říká, že zvláštní na Vincenci Kieferovi je to, že je to Vincenc Kiefer. Že má neuvěřitelnou energii, má dar pochopit o co ve scéně jde, má cit pro situaci a je vynikající herec. Pak do něj strčí a řekne, teď jsi na řadě ty a já budu poslouchat.
Redaktorka se ptá Vince, co se od Erdoğana naučil, protože on je už opravdu veterán a že nikdo nezná Kobru lépe než on. Vincenc říká, že Erdoğan Atalay je světově známý herec, který natáčí akční scény, že neví, jestli je někdo jiný, kdo něco takového tak dlouho dělá, ať už v Hollywoodu nebo Bolywoodu, kdo by za svůj život natočil tolik akčních scén, že kdyby se to spočetlo, asi by takový nikdo nebyl, že by se to dalo dát do Guinessovy knihy, čemuž se oba smějí. Pak říká, že je to baví, že potřebují dvojnásob času na natáčení, protože se tolik nasmějí, na což Erdoğan reaguje - ale se vší vážností! Vinc pokračuje, že i on přichází každé ráno plný energie a že to, co on řekl o něm, může on také říct. Říká, že je rád, že může s někým takovým jako je Erdoğan spolupracovat, že ho to baví, je to skvělé a těší ho to. Vzájemně se inspirují a ponoukají. A ve dnech jako je ten dnešní si můžou být jistí, že to bude dobré a nikomu se nic nestane i když to bude vypadat tak úžasně. Erdoğan k tomu dodává, že nějaké riziko tu vždy je, ale že se snaží ho minimalizovat, ale že tu vždycky něco je, zvlášť u ohně.
Redaktorka se Vincence ptá, jestli není překvapený, že v seriálu musí dělat tolik kaskadérských věcí sám. On říká, že to od začátku si tak představoval, že to bude fyzicky náročné, že ho to baví. Samozřejmě, že když ráno vstává, cítí své tělo, vidí modřiny, kdy vůbec neví, kde se tam vzaly, ale že je rád, že je na tom fyzicky tak dobře, že může své tělo při natáčení využívat. Pak se směje, no jo, někdy jsou dny…, na to začne hekat a Erdoğan mu přizvukuje, že taky noci, ale i tak ho to velmi baví. Že je to taky důvod, proč se pro tuto práci rozhodl.
Pak se redaktorka ptá Erdoğana, jestli ho taky práce ještě baví z tohoto důvodu nebo jestli by nechtěl raději něco uvolněnějšího, což on komentuje, že to je dobrá otázka. Říká, že má ale tolik práce, že nemá čas o tom přemýšlet. Říká, že někdy má období, kdy přemýšlí jestli toho už není moc, že ale 24 hodin se kaskadérské věci nedělají, Vincenc mu přizvukuje, že nedělají jen akční věci. Ale že i to ho baví a že je to jako práce na směny.

Vincenc dodává, že přicházejí situace, kdy člověk nemá chuť, třeba když se točí v zimě, Erdoğan uvádí příklad, že je to když člověk při mínus čtrnácti visí z helikoptéry a mumlá text, že si pak říká a nemohlo se to točit v létě? A stejně mnoho jiného, honičky, bitky na vlaku, všechno točené v zimě. Vincenc dodává - a když se kolega netrefí a při bitce dostaneš ránu, pak že si toho všimne až pod sprchou. Erdoğan vzpomíná, že nedávno takhle jednomu kolegovi málem zlomil nos, když ho praštil vší silou a že ho to velmi mrzelo. Ale se smíchem říká, že už mu je dobře.
Redaktorka se pak vrací k tématu dnešního dne, k ohňové zkoušce, že ještě přemýšlí, jestli to přece jen nezkusí taky a ptá se, na co je třeba dávat pozor. Erdoğan opět šibalsky říká, že holt jen nemá chodit moc blízko k ohni, že jinak by mohla začít hořet. Vincenc říká, že je to opravdu hodně horké, že stačí už 1,5 až 2 metry a nedá se přiblížit. Přesto je důležité to udělat, aby to pak zvládli při natáčení.
Redaktorka jim přeje příjemnou zábavu a že bude stále rozmýšlet, zda se taky přidá, zvlášť kvůli tomu speciálnímu prádlu, čemuž se všichni zasmějí.
Přeložila paní Dagmar, srdečný dík!
Originál videa zde:

Erdoğan Atalay zachraňuje muže

17. října 2014 v 17:51 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Překlad videa od slečny Veroniky ze Slovenska, srdečný dík. Do češtiny převedla Božena Loupancová

Hned na začátku uvádí reportérka tento rozhovor slovy: Hrdinský zásah hvězdy seriálu Alarm für Cobra 11. Erdoğan Atalay zachraňuje jednoho muže v reálném životě. Erdoğan Atalay nezachraňuje lidské životy jen jako hrdina Semir Gerkhan v Kobře 11, ale je vždy připravený pomoci i v reálném životě, když někdo potřebuje jeho pomoc. Reportérka říká:" I od našeho rozhovoru si Erdoğan Atalay odskočil pomoci muži, který upadl, aby ho postavil znovu na nohy." Erdoğan Atalay vysvětluje: "Muž spadl do díry v podlaze, které si nevšiml. Samozřejmě, že ne do díry, která by měla 3 metry, ale myslím, že si trochu ublížil a i kdyby ne, museli jsme volat záchranku." Reportérka: " Po tomto úžasném zásahu dostal Erdoğan Atalay polibek od své nejmilejší.
Těch 18 roků u Kobry 11 vás hodně vyškolilo." Erdoğan Atalay: " S Kobrou 11 to nemá nic společného. Když vidím někoho upadnout na pusu, tak se jdu podívat, co se s ním stalo. Co by měl jinak člověk vlastně udělat." Reportérka : " Na co se mohou diváci těšit v novém pořadí Kobry 11?" Erdoğan Atalay: " Můžeme se těšit na novou akci, která je stejně dobrá, jako ty před tím. Stejně tak se můžeme těšit na změnu v Kobře 11, začínáme příběhem v jedné celé řadě, který pokračuje v té další, z toho potom vznikne souvislý příběh. To je pěkně nejen na hraní, ale i pro diváky." Reportérka: " Na závěr můžeme konstatovat, že s takovým hrdinou, jakým je Erdoğan Atalay si můžeme být jistí, že Kobra 11 ještě bude dlouho pokračovat.

Erdoğan Atalay je i bez "Kobry 11" hrdina!

17. října 2014 v 12:37 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Zachrání člověka

Erdoğan Atalay je i bez "Kobry 11" hrdina!
Pátek 10 října 2014 | 12:01 hodin | Silke
On prožívá svou roli nejen srdcem, ale i duší ! Erdoğan Atalay herec (48) zabraňuje v akční sérii Alarm für Cobra 11 jako Semir Gerkhan již 18 let trestným činům a zachraňuje tam pravidelně životy. Ale i v soukromí je Erdoğan skutečný hrdina, protože když člověk narazí na premiérové party pro 25. sezónu seriálu, na červeném koberci, když přerušuje se samozřejmostí náš rozhovor a okamžitě spěchá na pomoc!

"To nemá se seriálem nic společného, když vidím, že někdo spadne, musel jsemse vrátit a zkontrolovat, co se s ním děje. To by ve skutečnosti tak učinil každý, "řekl Erdogan po jeho záchraně, a dokazuje, že je pravda,že je ochráncem i v reálném životě!

Jak to mohlo dojít k pádu člověka a Erdoğanovo hrdinské úsilí, můžete sledovat v tomto videu:epizoda z 16.10.2014 RTL

16. října 2014 v 21:56 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
Mladá, ženská, vysoce explozivní

Na vlastní nebezpečí

16. října 2014 v 12:16 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2014
A máme tu další díl nového podzimního pořadí
Kobra 11- dálniční policie
Na vlastní nebezpečí (Německo, 2014)

čtvrtek 27.11., 20:15 hodin, RTL

Přehled:
Otec vidí červeně: Jak se Semir musí obávat, že jeho dcera byla unesena a hrozí jí zneužívání jako sexuální otrokyni, on je odhodlán udělat cokoliv..
Podrobné informace
Již dlouho si přeje Semir více se setkat s jeho nemanželskou dcerou Danou. Dana je již 15 roků stará a žije se svou matkou Nazan a jejím manžel Tomem Wegenerem. Jednoho dne Semir dostane překvapivý hovor od Dany. Navštěvuje jazykovou školu v Bruselu, ale netěší se na pobyt, protože se v tak velkém městě cítí být ohrožena. V zoufalství se obrátí na Semira. Nicméně předtím, než se Semir může dozvědět více o situaci, přeruší se kontakt a jeho dcera je již není k dispozici. Policista si je jistý: Jeho dcera byla pronásledována, ale co přesně se stalo s jeho dítětem? Zdá se, že Dana zmizela ze zemského povrchu. Alex naléhá , aby byl Semir v klidu, ale ten se rozhoduje na vlastní pěst odjet do Belgie. V Bruselu se mu podaří zachytit Daninu stopu. Ale jeho někdy ne zrovna příjemné pátrání ho přivede do sporu s místní policií. Je tedy nejen zatčen a má být předán zpět do Německa, naštěstí je tu v poslední minutě Alex a Semira osvobozuje falešným dokumentem z vazby. Společně se potom dají do hledání Dany. Když se zjistí, že teenagerka byla unesena lidmi, kteří prodávají mladé dívky jako sexuální otrokyně, je Semir k nezastavení. Aby osvobodil svou dceru, musí vyhlásit zločincům nemilosrdnou válku…
pozadí
Pro natáčení této epizody, tým cestoval s 80 osobami doa Belgie a natáčel tam po dobu 4 dnů v Bruselu.
Herec:
Role
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Dieter Bonrath
Susanne König
Hartmund Freund
Gizem Emre
Dana Wegener
Jenny Dorn
Režie:
Nico Zavelberg
Scénář:
Thomas Retzbach

Bambi 2014

15. října 2014 v 17:19 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
Na diváckou cenu BAMBI 2014 jsou nominovány 4 seriály a mezi nimy je i Kobra 11, tak hlasujte, ať mají naši komisaři cenu. Já už mám odhlasováno. V níže uvedeném videu vás komisaři Kobry 11 vyzývají k hlasování.
Hlasovat pro Kobru 11 můžete zde:

Ze všech účastníků hlasování bude vylosován Mercedes-Benz. Diváci mohou hlasovat na každé telefonní číslo nebo www.bambi.de. Vítěz bude oznámen živě během Bambi Awards 13 listopadu 2014 od 20,15 hodin na televizi "Das Erste "(ARD).

Jedna podzimní

15. října 2014 v 9:41 | Božena |  Galerie
Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer v podzimní koláži.

Erdoğan Atalay a Tom Beck

15. října 2014 v 0:15 | Božena |  Galerie

Erdoğan Atalay XL

15. října 2014 v 0:15 | Božena |  Autogramy

Erdoğan Atalay XXXIX

14. října 2014 v 15:26 | Božena |  Autogramy

Překlad videa ze stránek RTL

14. října 2014 v 13:42 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Překlad videa od slečny Veroniky ze Slovenska, srdečný dík! Do češtiny převedla Božena Loupancová

Po přivítání reportérka zhodnotila, že Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer vypadají uvolněně, a to právě proto, že se dnes nenatáčí, ale jde jen o zkoušku, konkrétně o projití ohněm. Oba dva ukazují svoje spodní nehořlavé prádlo. Erdoğan hned reportérku upozornil, že ten, kdo s nimi dělá rozhovor, musí udělat tu samou zkoušku na vlastní kůži, aby potom věděl o čem rozhovor vlastně je. Reportérka se polekala a vedla rozhovor jiným směrem, konkrétně na novou řadu seriálu Kobra 11. Například, čeká nás nějaká obrovská akční scéna a podobně? Erdoğan na to jasně odpověděl: " No jasně, mnoho spektakulárního a velkého. Tato podzimní série začíná tam, kde poslední skončila a všechny epizody budou horizontálně propojeny příběhem. Stane se toho velmi zajímavého, co se týká samotných postav a bude zde mnoho výjimečných situací, ve kterých se budou nacházet. Doufám, že akce, která příběh provází bude opět vystupňovaná a lepší než ty minulé." Reportérka se potom Erdoğana zetala na Kiefera. Erdoğan ho pěkně pochválil a řekl, že Kiefer je skvělý herec, má energii a je vnímavý. Pochvalu mu Kiefer samozřejmě vrátil. Vinzenz konstatoval, že podle něho, žádný jiný herec na světě ani v Hollywodu nenatočil tolik akčních scén jako Erdoğan. Vtipně podotknul, že by Erdoğan mohl být zapsaný do Ginesovy knihy rekordů. Reportérka se Erdoğana ptala, jak si s Vinzenzem rozumí:" Rozumíme si skvěle, je to super, byli jsme spolu sehraní již na začátku, jsem rád, že je Vinzenz tady, zažíváme spolu hodně zábavy. Na Vinzenzovi je jedinečné to, že Vinzenz Kiefer je Vinzenz Kiefer." Vinzenz Erdoğanova slova jen potvrdil. Od již zmíněné zábavy v rozhovoru přešli potom na pracovní věci, především, že se musí dbát na bezpečnost. Erdoğan:" Vždy se snažíme minimalizovat riziko, které se ale nikdy nedá zcela vyloučit. Například dnešní zkouška z ohněm." Reportérka se potom zeptala Vinzenze na to, zda je kladně překvapený kolik akční práce herci musí udělat, protože člověk si může myslet, že všechno dělá kaskadér. Ale v Kobře 11 většinu kaskadérských kousků dělají právě herci sami. Vinzenz :" Já jsem si práci v seriálu tak představoval, věděl jsem, že většinu kaskadérských kousků budeme dělat sami a bude potřebná fyzická práce, ale to mě baví. Někdy je to skutečně vyčerpávající a člověk na sobě najde hromadu modřin. Ale naproti tomu jsem rád, že můžu svoje tělo při této práci využít:" Oba dva herci konstatovali, že někdy se jim do kaskadérské práce moc nechce a to zvlášť když jsou nepříznivé a těžké podmínky. Například když Erdoğan visel z vrtulníku při minus 14 stupních celsia a ještě do toho musí znát texty. Erdoğan:" To si člověk potom řekne, nemůžeme to natáčet v létě. Taky si vzpomínám na případ, kdy jsem nechtěně kolegovi skutečně vrazil jednu ránu." Vinzenz vtipně dodával:" Chtěl jsem si smýt masku, drhnu, ale ono to nešlo, modřina byla skutečná:" Reportérka na závěr pověděla, že si to rozmyslí, zda zkoušku ohněm podstoupí a ptá se na co si má dávat pozor. Erdoğan:" No je to logické, člověk se nesmí k ohni přiblížit příliš blízko, protože jinak začne hořet, zkouška je důležitá, aby při samotném natáčení bylo všechno v pořádku s minimálním rizikem." Potom se reportérka s oběma herci rozloučila.

Řidičský průkaz má častěji pryč

14. října 2014 v 12:50 | Božena |  Tiskové zprávy
Protože je příliš rychlý hvězda seriálu "Cobra 11" Erdoğan Atalay: řidičský průkaz má častěji pryč!
Od Tatiana Boenisch, noviny Expres.de
Tvrdý dálniční policista v televizi: Erdoğan Atalay. V reálném životě musel svůj průkaz častěji odevzdávat.

Foto: Action concept / RTL
Ppravděpodobně si zaměňuje práci v akčním seriálu za reálný provoz na pozemních komunikacích ...
Protože: automobilové honičky, exploze a brutální zločinci, to je každodenní pracovní život pro Erdoğana Atalaye (48). Již 18 roků, je to tvrdý chlap s měkkým jádrem, v "Alarm für Cobra 11" na německých dálnicích honí zločince.
Ale to, co nikdo neví: V reálném životě, byl seriálový komisař sám pronásledován policií. "Přiznávám to nerad, ale já jsem musel jednou nebo vlastně několikrát odevzdat svůj řidičský průkaz," říká herec pro naše noviny. "Ne proto, že jsem jel nebezpečně, ale proto, že jsem jel na volné dálnici příliš rychle."
Býk s olověnou nohou! V tomto případě, Kolíňan s tureckými kořeny, nejlépe ví, jaké nebezpečí může ulicích číhat. Jeho zkušenosti: "Německá dálniční policie není rozhodně zkorumpovaná. Vzhledem k tomu, se nemůžete domluvit, Bonus celebrity nebo autogramová karta vám v takové situaci rozhodně nepomůžou,"vtipkuje RTL-hvězda.

Herec chce, aby byl dobrým příkladem, pro svého syna Marise (2)- neměl by se nikdy dostat do konfliktu se zákonem. "Můj syn je už nyní skutečný odvážlivec." No, tak my jen můžeme doufat, že tatínek Atalay nikdy své potomky nepustí ze zřetele.