Září 2014

Erdoğan Atalay mezi fanoušky

30. září 2014 v 19:50 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Erdoğan Atalay mezi svými fanoušky v Action conceptu Hürth

Vinzenz Kiefer

27. září 2014 v 19:13 | Božena |  Ostatní
Myslím, že není na škodu připomenout si epizodu Bratrská láska, kde jsme mohli poprvé v Kobře 11 spatřit herce Vinzenze Kiefera, který nyní hraje Semirova parťáka Alexe Brandta - obrázky dole
Vinzenz v epizodě bratrská láska
Vinzenz v pilotním filmnu Temná strana

Skládanka

27. září 2014 v 18:41 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti

Nominace na nejlepšího televizního komisaře

27. září 2014 v 18:40 | Božena |  Ostatní
I letos je Erdoğan Atalay nominovaný na nejlepšího televizního komisaře. Každý den mu můžete na těchto stránkách dát svůj hlas:
Skok- další epizoda Kobry 11

25. září 2014 v 9:24 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2014
Skok (Německo, 2014)

Čtvrtek 6.11., 20:15 hodin, RTL
Po přepadení banky Alex nechá jednoho z pachatelů uniknout - proč?
Podrobné informace
Alex pronásleduje maskované trio bankovních lupičů. Podaří se mu dostihnout jednoho z lupičů a strhnout mu masku. Ale tvář, která na něj hledí s obavami, Alex zná až příliš dobře. Alex nechá bankovního lupiče uniknout a před Semirem tuto událost zamlčí. Alex vyšetřuje událost na vlastní pěst a vyšetřování ho zavede až do kaskadérského cirkusu, kde začne tajně dělat kaskadérské kousky ...

herec:
Role
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Dieter Bonrath
Susanne König
Hartmund Freund
Staatsanwältin Schrankmann
Flo
Anna
Jenny Dorn
Režie:
Nico Zavelberg
Scénář:
Horst WieschenSkok (Německo, 2014)
Čtvrtek 6.11., 20:15 hodin, RTL
Po přepadení banky Alex nechá jednoho z pachatelů uniknout - proč?
Podrobné informace
Alex pronásleduje maskované trio bankovních lupičů. Podaří se mu dostihnout jednoho z lupičů a strhnout mu masku. Ale tvář, která na něj hledí s obavami, Alex zná až příliš dobře. Alex nechá bankovního lupiče uniknout a před Semirem tuto událost zamlčí. Alex vyšetřuje událost na vlastní pěst a vyšetřování ho zavede až do kaskadérského cirkusu, kde začne tajně dělat kaskadérské kousky ...

herec:
Role
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Dieter Bonrath
Susanne König
Hartmund Freund
Staatsanwältin Schrankmann
Flo
Anna
Jenny Dorn
Režie:
Nico Zavelberg
Scénář:
Horst Wieschen

2014- Fantreffen

24. září 2014 v 8:04 | Božena |  Setkání fanoušků Kobry 11 a naše kobrácká parta

Fantreffen 2014

Letos se Fantreffen 2014 - mezinárodní setkání fanoušků německého seriálu Kobra 11, konalo ve dnech 19.9.-21.9.2014 v horském městečku Bergneustadt. Na setkání jsme z Čech a Moravy jeli tentokrát zase jenom tři. Já s manželem a naše kamarádka z Písku Jindřiška.
My jsme vyjeli z Moravy ve čtvrtek 18.9. ve 13 hodin směr Písek, kde jsem první noc nocovali. Zde nás čekali dva velice příjemní lidičkové - paní Jindřiška a její manžel pan Aleš a nesmím zapomenout na jejich úžasného retrívra Edu, to je prostě pan Pes. Večer jsme vyrazili na prohlídku překrásného jihočeského města Písku, kde nás pan Aleš svým nepřekonatelným vyprávěním provedl po památkách tohoto města.
Po vydatné snídani jsme v pátek v 8.30. vyjeli z Písku směr Rozvadov a Bergneustadt. Jelo se velice pěkně. Paní Jindřiška je opravdu zdatná řidička a většinu cesty odřídila sama. De Bergneustadtu jsme dojeli kolem 17 hodiny a bez vyzvání jsme se ubytovali, protože pokoje už byly dopředu stanovené.
Protože trochu poprchávalo, grilovaná večeře se podávala v ubytovně. Po vydatné večeři nás již čekali v místnosti hlavní budovy pořadatelé. Thorsten nás již dopředu, jako ne moc německy rozmícím lidem, seznámil s programem. Takže v pátek nás čekalo rozprávění s režisérem Borisem van Sychowskim, který nám promítal některé ukázky své režisérské práce a potom také epizodu Poslední noc, kterou sám napsal a také režíroval, ale jak to s Gerkhanovými a s Andreou dopadne, prozradit nechtěl. Jen jedno vím, že by se měla natáčet Maximální rychlost II - pro ty, kdo si nemohou vzpomenout na film tak je to film o poštovním poslíčkovi, který si na studia vydělává doručováním poštovních zásilek a netuší, že jsou v nich ukryty drogy. Život mu zachraňují jeho rychlé nohy na kolečkových bruslích. Hlavní roli Markuse Schneidera si zahrál Erdoğan Atalay. Nicméně setkání s panem režisérem, který byl velice sympatický a upovídaný, se protáhlo do pozdních večerních hodin.
20.9.2014 Jsme se opět nasnídali a v deset hodin vyjeli do 7 km vzdáleného městečka Gummersbach, kde nám v kině Action concept promítl pilotní film podzimní série "Temná strana". Pilot je povedený, ale víc prozrazovat nebudu a ani nesmím. Ještě v kině proběhlo losování o ceny a světe div se já poprvé v životě něco vyhrála, ale to ještě bylo tajemstvím.
Po návratu do Bergneustadtu na ubytovnu manžel a paní Jindřiška jeli navštívit Köln,
já zůstala na další program. Přijeli tři zaměstnanci Action conceptu, přistavili auta a magnetickými nápisy z jednoho z nich udělali policejní vůz. Druhý vůz byl služební Mercedes.
Potom proběhla beseda s lidmi s Action conceptu. Beseda trvala kolem dvou hodin. Potom se rozdávaly upomínkové předměty, podepsané fotografie herců. Plakáty a losovali se ceny, které někteří z nás vyhráli. Mezi cenami byly i tři vstupenky na slavnostní premiéru pilotního filmu, ale zase tak moc se na mě štěstí neusmálo.
Moje výhra
A co chybělo, no přece ta pověstná třešinka na dortu. Herci bohužel nemohli ani tentokrát přijet, protože museli v pátek i v sobotu natáčet.
Celkově si myslím, že organizátoři se snažili a počasí nám přálo. Takže nezbývá než doufat, že se příští rok na Fantreffen 2015 někdo z herců ukáže.
V neděli ráno kolem deváté jsme vyrazili směr Písek, kde nás čekal pan Aleš s večeří, po vyprávění paní Jindřišky o jejich cestách jsme šli spát. Ráno nás ještě čekalo muzeum elektriky v Písku, znovu se zasvěceným povídáním pana Aleše. Kolem jedenáctí jsme se s milými lidmi a městem Pískem rozloučili a vydali se směrem k domovu, kde jsme dojeli kolem 17 hodiny.

Z natáčení

23. září 2014 v 16:34 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2014
v epizodě si zahrál faráře i režisér Boris von Sychowski

obrázky z traileru, přijde mi to jako Semir nad hrobem, ale možná je to jenom můj dojem

Všechno nejlepší!!!

22. září 2014 v 0:01 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Dnes Erdoğan Atalay slaví své 48 narozeniny. Jistě se přopojíte k přání pevného zdraví, štěstí, spokojenosti, lásky a úspěchů v osobním i pracovním životě

Ještě jednou

18. září 2014 v 11:17 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Protože se objevily nějaké nové obrázky, přináším vám ještě jednou epizody Poslení noc a Akta Stiller, obsahy obou epizod najdete zde na blogu.

Poslední noc- další epizoda Kobry 11

17. září 2014 v 19:54 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2014

Alarm für Cobra 11 - Autobahpolizei

Kobra 11 dálniční policie
Poslední noc (Německo, 2014)
čtvrtek 30.10., 20:15 hodin, RTL
Při zatčení krásné řidičky sportovních vozů, si dálniční policisté způsobí nejen spoustu problémů: Najednou jsou Andrea a Semir pronásledováni cizími muži, kteří nemají zřejmě žádný smysl pro humor….....
Podrobné informace
Alex a Semir pronásledují v pozdních odpoledních hodinách sportovní auto na dálnici, když se náhle jiné auto zapojuje též do pronásledování. Je zřejmé, že Lamborghini není před Semirem a Alexem na útěku. Navzdory tomu se policistům řidičku podaří zadržet, a to i v případě, že se Felicie brání zuby, nehty a policie musí vydržet její rumunské vyhrožování. Naproti tomu útočnici zmizeli. Zatímco se Semir a Andrea u společné večeře znovu sbližují, Alex vyslýchá Dumitrescu Felicii. Felicie je konečně svolná s výpovědí, žádá však advokáta. Ale místo výpovědi plánuje s právníky útěk. A také pár Gerkhanových zažije večer nečekaný zvrat: Nejen, že se v jejich restauraci náhle objeví stinné postavy. Na parkovišti před budovou, zadržují tři tmavé limuzíny s diplomatickou poznávací značkou Semirův vůz. Záhadné postavy si prohlíží Semirův vůz. Krátce nato dvě z nich sledují Semira na toaletu v restauraci a snaží se ho zneškodnit. Semir se ubrání a dva muže nakonec spoutá, ale náhle se nad ním a Andreou snáší velké nebezpečí. Oba musí neprodleně najít jiné místo. Ale, je příliš pozdě - již existují četné postavy, které nahánějí strach, a které jsou jim na stopě. Není však vůbec jasné, kdo se za tajemným pronásledováním skrývá….
Herec:
Rolle
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Dieter Bonrath
Susanne König
Hartmund Freund
Andrea Gerkhan
Jenny Dorn
Režie:
Boris von Sychowski
Scénář:
Boris von SychowskiKobra 11

15. září 2014 v 20:09 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Obrázky z natáčení právě v tomto období a malý přídavekUsmívající se

Nová posila týmu Kobry 11

15. září 2014 v 13:36 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Herečka Susan Hoecke začala u Kobry 11 hrát od 31.8.2014 a to postavu policejní psycholožky
Dr. Isabel Frings
Filmový věk 25-35
178 cm vysoká
Barva vlasů: tmavě hnědá
Oči: Hnědé
Jazyky: Angličtina [plynule AE, BE], španělština, francouzština (základy), italština (základní znalosti)
Dialekty: Berlínský Saxon
Special: Judo, basketbal, volejbal
Více o této nové posile týmu Kobry 11 zde:


Policejní tým Kobry 11 se rozrůstá

15. září 2014 v 13:08 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Nový tým Cobry 11 - tým se od příští sezóny rozroste o policejní psycholžku Dr. Isabel Frings

Erdoğan Atalay a další nová epizoda Kobry 11

14. září 2014 v 20:35 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2014
Akta Stiller (Německo, 2014)
čtvrtek 23 .10., 20:15 hodin, RTL
Přehled:
Zákeřná vražda slušného staršího seniora znamená, že specialisté Cobry 11 se musí seznámit s příliš citlivou tajnou službou.
Stručný obsah:
Po divoké honičce Semir a Alex zastaví s nejvyšším rizikem na dálnici automobil bez řidiče. Řidič auta je totiž mrtvý..72-roků-starý John Stiller zřejmě utrpěl infarkt v plné rychlosti. Ale lékař, který určuje příčinu smrti, náhle ve vteřině mizí. Policie zvoní na poplach. Něco na tomto "přirozeném úmrtí" se zdá být špatné a skutečně Semir a Alex přijdou na to, že je to zákeřná vražda. Toto podezření se potvrdilo, když navštíví manželku mrtvého. Elena Stiller je na první pohled bezstarostná důchodkyně. Smrt jejího manžela, s nímž žila v manželském svazku 40roků, ji velice zasáhne. Ale přece jen se ze zdánlivě spořádané paní domu vyklube vyzvědačka na odpočinku. Chce, aby vrazi jejího manžela byli dopadeni a nasadí do cesty svoje staré známé. Dálniční policisté budou samozřejmě také řešit případ vraždy a chtějí se dostat mezi čelo tajné služby.
Osoby a obsazení
Herec:
Role
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Dieter Bonrath
Susanne König
Hartmund Freund
Jenny Dorn
Režie:
Heinz Dietz
Scénář:
Lorenz Stassen

Nová sezóna a něco navíc

14. září 2014 v 8:59 | Božena |  Moje kresby


Film s dcerou Erdoğana Atalaye

9. září 2014 v 20:34 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho děti
Zde jsou informace o novém filmu, který měl premiéru včera v Berlíně, a kde si roli zahrála dcera Erdoğana Atalaye Amira Pauletta Melisande Pollmann, která bude mít letos v listopadu 12 roků.


Schoßgebete
Obsah: Elizabeth Kiehl (Lavinia Wilson) má více splínu než jiné ženy. Vzhledem k tomu, že se stal závažný úraz v rodině, mladá žena je vždy na pozoru, vždy se ovládá, vždy vidí jen to nejhorší. Elizabeth má myšlenky na pomstu, paranoiu, pocit viny, strach z výtahů, vlaků nebo zhroucení jejich domu, jsou to témata z jednání s paní Drescher (Juliane Köhler) - a samozřejmě sex s manželem George (Jürgen Vogel). Terapie patří k jejich každodennímu životu stejně jako výchova dětí, zdravá výživa a společná návštěva něvěstince s Georgem. Rezolutní balancování mezi všemi různými nároky, není snadné, ale naštěstí Elizabeth je obdařena bohatým vtipem a velkou dávkou sebeironie ...
Žánr: Komedie
Délka představení: asi 94 minut
Uvedení do kin: 18/09/2014
Rok výroby: 2013
Přístupný: Od 16 let
Hrají:
Lavinia Wilson, Jürgen Vogel, Juliane Köhler, Anna Stieblich, Robert Gwisdek, Pauletta Pollmann, Isabelle Redfern, Rainer Galke, Jonathan Neo Völk , Jan-David Bürger, Mira Schröder, Ansgar Schröder, Bettina Engelhardt, Tanja Schleiff a další
Režie: Sönke Wortmann
Napsal: Oliver Berben, podle románu Charlotte Roche
výrobci: Oliver Berben, Constantin Film Produktion, Tom Spiess,Little Shark Entertaimment
Výkonný producent: Martin Moszkowicz, Constantin Film Produktion
Koprodukce: Gerhard Lidl, Barbara Buhl, WDR, Andreas Schreitmüller, ARTE
Kamera: Maher Maleh
Scéna:Heike Lange
Kostýmy: Annegret ram
Masky​​: Diana Koeberlin, Peter Bour
zvuk: Erik Seifert
skladatel: Martin Todsharow
Sekce: Ueli Christen
Casting: Anja Dihrberg
Země výroby: Německo
Domovská stránka: http://schossgebete-film.de