Srpen 2014

KHK Semir Gerkhan

29. srpna 2014 v 16:19 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
KHK Semir Gerkhan v novém 25. pořadí seriálu Kobra 11

Nové pořadí Alarm für Cobra 11

29. srpna 2014 v 16:14 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Nové pořadí Alarm für Cobra 11
Publikováno dne 28.srpna 2014, Wolfgang
Nová sezona Alarm für Cobra 11 - Dálniční policie
Začínáme ve čtvrtek 09.10.14 v 20:15 hodin na RTL
Alarm für Cobra 11: Semir Gerkhan ( Erdoğan Atalay, vpravo) a Alex Brandt (Vinzenz Kiefer)
(C) RTL / Gordon Mill
Již více jak 18 let nadchne Alarm für Cobra 11 - Dálniční policie diváky - čtvrteční večery bez nejúspěšnější akční série v Německu se staly nemyslitelné! Recept na úspěch další kaskadérské kousky, včetně pocitu emocí a přesvědčivé příběhy. To je to, na co se fanoušci mohou těšit v sezóně 25 - ale je tu víc.
Vzhledem k tomu, Vinzenz Kiefer na jaře oslavil svůj debut jako komisař Alex Brandt na straně Erdoğana Atalaye, se série se stala vyspělejší. A tuto cesta budou tvůrci důsledně dodržovat. Nové případy jsou těžší, autentičtější a aktuálnější než kdy jindy. Vzhledem k tomu, co je nejdůležitější, je to o velkých problémech, které mají vliv na veřejnost. Tak to hrdinové zažívají v pilotním filmu, co jsou lidé schopni udělat , když zákon nevytváří spravedlnost.
Pilotní film je přímo navazuje na poslední epizodu předchozí řady Alarm für Cobra 11, který skončil úderem pro Alexe Brandta (Vinzenz Kiefer): nového partnera na straně Semira Gerkhana (Erdoğana Atalaye), byl cílem tajemné organizace.
Zatímco se oba dva snaží odhalit duchovního otce spiknutí, důvěra mezi Semir a Alex je vystavena těžké zkoušce. Ale pak Alex dostane svou minulost a vidí nakonec spravedlnost jako jeho jedinou cesta ven ...
Ale také Semirův soukromý život v Alarm für Cobra 11 bude i nadále vzrušující: Andrea a Semir se opět sblíží? A co se stane nakonec? Když si sjednají schůzku, večer skončí úplně jinak, než jak se očekávalo ...
Alarm pro Cobra 11: Semir (Erdogan Atalay)
© RTL / Guido Engels
Takže diváci se mohou těšit i na podzim, a to nejen na přesvědčivé Alarm für Cobra 11 příběhy, ale i na dechberoucí honičky, velkolepé havárie a dosud nejodvážnější kaskadérské kousky: Takže hrozí, pád autobusu z mostu Deutz do Rýna a jediněý Semir a Alex může zachránit situaci, která je ještě více nejistá.
Ale ani další epizody 25. sezónní nabídky nikdy předtím naměly tak skvělé kousky. Jedním z nejvýraznějších bude vyšetřování akční kaskadérské show, kde budet řidič provádět smrtelné akce na e na crossových kolech. Další velmi osobní věc vede Semira dokonce až do Bruselu, kde chce zachránit svou unesenou dceru Danu.
I v případě, že případy jsou těžší, zločinci a gangsterové autenticky mazaní, více než kdy předtím - můžete si být jisti, že hrdinové Alarm für Cobra 11 mají vždy vhodný výrok na svých rtech. Úspěch tvůrců: Neustálý vývoj, čemuž chtějí zůstat věrní. To, že je to správná cesta, tak o tom svědčí nejen pět ocenění "Taurus World Stunt Awards", které se v posledních letech zvýšilo, ale i hrdinové, i více než 18 let úspěšné cesty v historii televize.

A v tomto období Cobra 11 se vrátí i hostující hvězdy: Carina Wiese, Despina Pajanou, Gudrun Landgrebe, Sina Tkotsch, Manuel Cortez, Dirk Borchardt, Uwe Bohm Hildegarda Schmahl, Christoph M. Ohrt, Heikko Deutschmann a Gizem Emre.

volně přeloženo

nová autogramová karta

28. srpna 2014 v 20:30 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Nová autogramová karta Erdoğana Atalaye od roku 2014

Temná strana

28. srpna 2014 v 15:23 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2014
Temná strana (Německo, 2014)

Bude následovat 8 nových epizod
Pilotní film ve čtvrtek 9.10., 20:15 hodin, RTL
Dálniční hrdinové jsou zpět a musí řešit spoustu složitých případů, které jsou těžší, autentické a aktuální, než kdy předtím. Teprve několik měsíců starý je tým komisařů dálniční policie a je na stopě gangsterů, ale teď Alexe dohání jeho temnější minulost. Je tu zkouška, kdy Alex hledá a nachází důvěru mezi ním a Semirem...
Stručný obsah pilotního filmu:
Dvanáct roků starý Felix a jeho matka jsou náhodně svědky bankovní loupeže. V přestřelce v bance je matka smrtelně zraněna a Felix je bankovními lupiči vzat jako rukojmí. Semir a Alex, kteří jsou Felixovi přátelé, vynaloží veškeré úsilí, aby chlapce našli. Ve skutečnosti, ho mohou osvobodit o něco později z rukou gangsterů a tyto zatknout. Ale u soudu jsou dva zločinci osvobozeni. Zatímco Alex je naštvaný a frustrovaný ze zproštění viny obou zločinců a považuje svou práci za zbytečnou, Semir se snaží jít v patách zločinců. Náhle však narazí na stopu, která ho vede hluboko do Alexovy temné minulosti a uvědomuje si až příliš pozdě, že jeho nový partner je využit v pavučině tajemné organizace. Alex je podezřelý, že spáchal těžký zločin, ale byla to past.Sám Semir padne do zajetí gangsterů na jejich tajné schůzce, kde je i Alex. Semir má být zastřelen, ale Alex mu pomůže, má mu však Semir ještě věřit? Je to jeho parner v dálniční policii nebo zrádce. Nakonec ale Semir Alexovi uvěří, že se vypořádává se svou minulostí, společně zachrání Felixe, který je v rukou zločinců. Nakonec se Felixe ujímá Alexova máma.

Herec
Role
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Dieter Bonrath
Susanne König
Hartmund Freund
Andrea Gerkhan
Staatsanwältin Schrankmann
Katrin Heß
Jenny Dorn
Režie:
Franco Tozza
Scénář:
Ralf Ruland

Kresba

27. srpna 2014 v 11:32 | Božena |  Moje kresby

Tom Beck

26. srpna 2014 v 22:13 | Božena |  Ostatní
Ahoj, tak i Tom Beck přijal výzvu polévání ledovou vodou , a to ne jedním, ale hned deseti kbelíky ledové vody. A navíc absolvoval polití v ledovém deštivém počasí.

Změna ve vysílání

26. srpna 2014 v 11:51 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2014
Ahoj, i když na stránkách televize RTL byl uveden datum premiérových dílů 2.10. 2014, nastala drobná změna a premiéra se nám posune na 9.10.2014. Máme se jistě na co těšit. Obsah a obrázky z epizod budou na blogu k mání, hned jak se někde objeví.

Katrin Heß

25. srpna 2014 v 12:04 | Božena |  Ostatní
Další hvězda seriálu Alarm für Cobra 11 přijala ledovou výzvu a polila se kbelíkem ledové vody. Je to Katrin Heß, která nominovala Toma Becka. Jak se rozhodl Erdoğan Atalay, ještě nevíme. Buď se polít kbelíkem ledové vody nebo na konto kampaně pro nemocné zaplatit 200 Eur. Taková jsou pravidla této celosvětové akce.

200 000 návštěvníků

25. srpna 2014 v 10:28 | Božena |  Ostatní
Dnes návštěvnost těchto stránek dosáhla pro mě neuvěřitelného čísla 200 000 návštěv. Srdečně vám všem děkuji a budu se snažit ve své práci pokračovat, abyste vy fanoušci skvělého člověka a vynikajícího herce Erdoğana Atalaye a také seriálu Kobra 11, měli stále nové informace. Ještě jednou všem srdečně děkuji Božena

Kampaň proti nemoci

24. srpna 2014 v 16:49 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
Osobnosti se polévají ledovou vodou, chtějí upozornit na neléčitelnou chorobu
Na internetu se jako lavina šíří takzvané kbelíkové výzvy. České a zahraniční osobnosti i neznámí lidé se polévají ledovou vodou. Za vším je kampaň proti vzácné nemoci zvané ALS, na kterou neexistuje lék.
Každý člověk prostřednictvím videa vyzve další tři odvážlivce a následně se polije kbelíkem vody s ledem.
Ostatní mají den na splnění úkolu, nebo musejí přispět americké Asociaci pro boj s amyotrofickou laterální sklerózou.
Do kampaně se zapojil i Vinzenz Kiefer, který mimo jiné nominoval Erdoğana Atalaye, aby se polil ledovou vodou. O tom jestli Erdoğan Atalay výzvu přijme vás budu informovat. Má na to celý dnešní den.
Tady dva obrázky z Vinzenzem

Do kampaně se zapojila i Astrid Ann Marie Pollmann, bývalá manželka Erdoğana Atalaye

Start podzimní řady

24. srpna 2014 v 16:27 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2014
Nové podzimní pořadí Alarm für Cobra 11 startuje na televizi RTL ve čtvrtek 2.10.2014. V hůlavních rolích uvidíme už známý tým komisařů dálniční policie - KHK Semir Gerkhan(Erdoğan Atalay) a KHK Alex Brandt(Vinzenz Kiefer). Jen taková perlička Vinzenz Kiefer nominoval Erdoğana Atalaye, aby se polil ledovou vodou, tak jak je v těchto dnech obvyklé u celebrit i obyčejných lidí. Lidé se tak zapojují do kampaně proti nevyléčitelné nemoci ALS. A jak tato akce probíhá? Každý člověk prostřednictvím videa vyzve další tři odvážlivce a následně se polije kbelíkem vody s ledem.
Ostatní mají den na splnění úkolu, nebo musejí přispět americké Asociaci pro boj s amyotrofickou laterální sklerózou. O tom jestli Erdoğan Atalay výzvu přijme vás budu informovat.


Další scéna

22. srpna 2014 v 19:49 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Soustředění a pokyny před další scénou

Erdoğan Atalay mez skauty

21. srpna 2014 v 10:10 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
Erdoğan Atalay navštívil v minulosti skauty, kteří chrání přírodu, pozorují zvířata a vymýšlí hry a točí filmy, které potom namlouvají různí umělci. Jedné takové hře propůjčili své hlasy Erdoğan Atalay a Tom Beck. Mezi mnoha sponzory je i Action concept.
Erdoğan Atalay s certifikátem, který obdržel od skautské organizace Pollution Police e.V P

Epizoda 9 "Kletba Orientu" je právě rozpracovaná. Zúčastní se jí mnoho prominentních mluvčích. Nechte se překvapit. Jedno je ale možné prozradit . Erdoğan Atalay a Tom Beck mluví v jejích rolích sami sebe. Neboť v příbězích navštěvuje malý stopař s mývalem Einsteinem tým od Alarm für COBRA 11.

Přídavek

20. srpna 2014 v 16:28 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Ještě jednou vám přináším pár fotografií z natáčení a z natáčecí pauzy, kdy naši hrdinové z Kobry 11 neodmítli fotografie fanouškům.
Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer natáčeli novou epizodu 17.8.2014 na závodním okruhu Nürburgringu.

Ještě jednou z Nürburgringu

20. srpna 2014 v 10:30 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer natáčeli novou epizodu 17.8.2014 na závodním okruhu v Nürburgringu. Ještě se vrátíme pár obrázky do atmosféry natáčení.

Erdoğan Atalay - skládanka

19. srpna 2014 v 12:23 | Božena |  Galerie

Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer na Nürburgringu

18. srpna 2014 v 16:06 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer natáčeli novou epizodu 17.8.2014 na závodním okruhu Nürburgringu. Při natáčecí pauze měli pár minut na fotografie pro fanoušky.

Místo činu Nürburgring: Natáčení pro "Alarm für Cobra 11"

18. srpna 2014 v 8:19 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Místo činu Nürburgring: Natáčení pro "Alarm für Cobra 11" - natáčení proběhlo 17.8.2014
Tady fanoušci "Seriálu cestovních vozů" (DTM-Deutsche Tourenwagen Masters) žasli v Nürburgringu to vůbec není špatné: Během závodního víkendu v pohoří Eifelu bylo v paddocku umístěno filmování pro populární RTL seriál "Alarm für Cobra 11". V následujících epizodách, dva vyšetřovatelé "Semir" a "Alex" budou pátrat v prostředí nejoblíbenějších mezinárodních cestovních vozů. Pro natáčení se přední herci Erdoğan Atalay a Vinzenz Kieferl v uplynulých dnech pohybovali právě v okolí historického závodního okruhu. Mimo jiné, dvojice komisařů během víkendu DTM natáčela v paddocku, v boxech a v hledišti na Nürburgringu i v ulicích.
Na vysílání epizody si fanoušci ještě budou muset chvíli počkat. RTL bude vysílat vyšetřování dálniční hlídky na Nürburgringu na jaře roku 2015, tolik bylo řečeno, ale: s protagonisty "Alarm für Cobra11" to bude zase pořádně rachotit a praskat.