Duben 2014


" ALARM FÜR COBRA 11

28. dubna 2014 v 8:45 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
" ALARM FÜR COBRA 11 » Vraha pronásledoval Semir Gerkhan
Čtvrtek 24.4.2014
Již 18 let , auto exploduje jedno auto za druhým , týden po týdnu , celkem již šlo do šrotu 4.500 vozidel v oblíbeném akčním seriálu " Alarm für Cobra 11 ". Dnes je vrahovi na stopě Semir Gerkhan . Co musel skrývat ?
Německo , ze dne 12. března 1996: soukromý vasílací kanál RTL , který se svou svěžestí a mladostí láká mladé publikum. RTL posílá dálniční hlídku na rychlou trať. " Alarm für Cobra 11 " je nová akční série , které se brzy začne sbírat své triumfy. Teď dosáhla věku 18 let .
Skončí " Alarm für Cobra 11 " na RTL ?
Jak dlouho to bude trvat na RTL je ještě otevřené. . Čísla sledovanosti jsou nízká , vhodná pro nástupnické formáty nebo doplňkové série, která osloví akčně orientované publikum. Jedním z důvodů poklesu zájmu, je , že počet televizních stanic v posledních letech neustále roste.
Kromě tohohodně záleží na výrobě u Action konceptu : Přibližně 100 zaměstnanců je u" Alarm für Cobra 11 "zaměstnáno na natáčení - dvě třetiny zaměstnanců jsou zakladatele firmy Hermanna Joha . Až 16 kamer snímá záběr kousek po kousku. Výbuchům a žáruvzdorným podmínkám jsou tu crash boxy, které chrání citlivé kamery -divák je potom vidí zcela zbízka. Snaha zřejmě stojí za to , protože seriál se stal také vývozní komoditou , která je prodávána do 120 zemí v rámci programu .
Dnes v " Alarm für Cobra 11 -Dálniční policie » : Semirovo temné tajemství
Alex ( Vinzenz Kiefer ) je Semir ( Erdoğan Atalay ).Foto : RTL / Guido Engels
V dnešní epizodě " Alarm für Cobra 11 -Dálniční policie " ,půjde o Semira Gerkhana: PAST slaví své 30. výročí , v nejlepší náladě oslav Semir dostává telefon , tajemné volání od své přítelkyně z mládí Siny ( Sascha východ . Soydan ) , která se zdá být v nouzi . Když se s ní Semir setká na odpočívadle, Sina je velmi bojí . To naznačuje, že mají problém , se kterým oni nemohli jít na policii , protože se to všechno stalo hodně dávno . Sina dává Semirovi obálku s fotografií jejich mládežnické party.Sian je na odpočívadle postřelena a při útěku se vozidlo Semira, který Sinu veze do nemocnice, dostane do nehody. Sina je vážně zraněna.
Stejně jako na Sinu je spáchán další vražedný útok. Jsou brutálně zabiti další členové Semirovy bývalé party z mládí. Alex si pomalu si uvědomuje, že někdo se chce pomstít na Semirových přátelích. Alex si také uvědomil , že motiv spočívá v Semirově minulosti . Dlouho Semir - držel , temné tajemství ... Semir se v pátrání dostává do domu vraha a je omráčen a topen, ale Alex je mu na stopě a Semira zachraňuje. Nakonec je odhaleno, že vrahové jsou bývalí policisté z PASTU.

Viz " Alarm fü Cobra 11 » online live stream na RTL Now a jako opakování

Erdoğan Atalay

24. dubna 2014 v 20:01 | Božena |  Galerie

Další přírůstek do mojí sbírky

18. dubna 2014 v 8:48 | Božena |  Moje sbírka
Ahoj, na Vánoce jsem dostala poukaz na výrobu fikurky Semira z Kobry 11, figurka včera dorazila, je to originální kousek, žádná taková na světě již neexistuje, takže tady je.

Tom Beck a Erdoğan Atalay

16. dubna 2014 v 16:00 | Božena |  Videa

Erdoğan Atalay, co nového v " Alarm für Cobra "

14. dubna 2014 v 13:07 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Erdoğan Atalay, co nového v " Alarm für Cobra "
Čtvrtek 27.března 2014 , 14:45 hodin, interview RTL
Dnes v 20.15 hodin . Se na obrazovky vrací nejúspěšnější akční seriál a důvodů k oslavě je mnohem víc. V letošním roce Kobra - dálniční policie slaví 18té narozeniny, všechno nejlepší k narozeninám ! A do Kobry přibude nový přírůstek 35 roků starý Vinzenz Kiefer.
Zde je rozhovor s hlavním hrdinou Erdoğanem Atalayem
Jste již mnoho let s Kobrou 11 , co vás váže tak dlouho k tomuto seriálu ?
Erdoğan: Udržuje mě především vývoj série v " Cobra 11 " . Seriál nikdy nestagnoval na svém úspěchu. To je zřejmé , když jste sledovali seriál od začátku . To, co děláme dnes , nemá nic společného s tím, co se dělalo v prvních letech série . Vývoj je podobný vývoji dítěte. Od narození , přes batole , od teenagera až do dospělosti . To je také úzce spojeno s vývojem postav . Dříve to bylo velmi mnoho o akčních prvků. Bez dobrých příběhů a dramatické zápletky , by seriál tak dlouho nevydržel.
Více o : Vinzenz Kiefer o jeho debutu s " Alarm für Cobra "
Jsou tam momenty, které si obzvláště pamatujete ?
Erdoğan : To je těžká otázka , protože tam bylo tisíc momentů, které byly obtížné , krásné, ale také delikátní . Jediný moment je zvláště pozoruhodný , tedy obtížný . Každý den přináší nový pocit , protože jsme udělali něco speciálního na každém natáčení .
Jaké to je, být vždy otevřený novému partnerovi na Vaší straně ?
Erdoğan : Bude to vzrušující , protože se nejen budou nahrazovat nové charaktery, ale bude všechno zcela nové. Proto jsme také začínali znovu rozvoj všeho, a to bude také vytvářet nové vzrušující příběhy .

Jak se vyrovnat s Vinzenzem ?
Erdoğan : Vince byl absolutní snový kandidát . Hráli jsme spolu již předtím , takže se navzájem dobře známe . Jsem rád, že to funguje , je to pro Kobru 11 zotavení .
Jaký typ je postava Alexe a jaký je vztah mezi ním a Semirem ?
Erdoğan : S každým dalším dílem spolu srůstáme. To má za následek mnoho zajímavých okamžiků. Postava Alexe je stále spíše uzavřená, a proto někdy dochází ke svárům. To je proto, že Alex přichází s dlouhou historií , ale co to je , samozřejmě , nemohu říct . Z tohoto důvodu , to trvá nějaký čas, než se reálné sblížení se může uskutečnit .
Jak to bude pokračovat mezi Semirem a Andreou ?
Erdoğan : To bude zajímavé . Já nemohu nic prozrazovat, musíte se dívat, co bude dál. Semir a Andrea se vzali se po dlouhé době a mají dvě děti . Pojďme se podívat , co se tam ještě dá dělat , ale v daném okamžiku, jsme od sebe .
Prozraďte nám něco z nového pilotního filmu. Co čeká na diváka ?
Erdoğan : Pilotní film už jsem viděl několikrát a je to opravdu velmi, velmi vzrušující a akční. Mohu říci . Je to zcela nový způsob , totiž nová etapa vývoje ` Cobra 11 ", protože jsme šli ještě hlouběji do vnitra postav. A samozřejmě poznáte Alexe .
Co si přejete do budoucna pro Kobru 11 ?
Erdoğan : Doufám, že diváci budou akceptovat změnu Kobry 11 , protože větší změna je čeká . Konečně jsme změnili od začátku a nechceme se vracet určitým způsobem zpět .
Jak dlouho budete ještě těšit diváky ?
Erdoğan : Pokud se diváci na mě budou těšit, zůstanu Kobře 11 věrný.

Rozhovor : RTL , Fotografie : RTL / Gordon Mill

Kobra 11- opět nový partner pro Semira

13. dubna 2014 v 21:00 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Kobra 11- opět nový partner pro Semira
Gratulujeme - nejúspěšnější akční seriál v Německu slaví své 18. narozeniny ! Dne 27. března 2014 , Diváci se mohou seznámit s novým kolegou vrchního kriminálního komisaře Gerkhana Semira ( Erdoğan Atalay , vpravo ) Alexem Brandtem ,kterého hraje Vincent Kiefer .
Brandt pracoval jako tajný policajt v drogové organizaci. Spolu se zkorumpovanými kolegy potom strávil dva roky za mřížemi, než se prokázala jeho nevina . Čas ve vězení - Brandta změní , on nyní nedůvěřuje nikomu a ničemu. Když se jeho spoluvězeň uteče z vězení , on je povolán k vyšetřování .
Jak příhodné - koneckonců ,místo po Gerkhanově boku je volné!
Erdoğan Atalay je u seriálu Kobra 11 od první sezóny , Co nyní ale dělají jeho bývalí parťáci. Vydejte se s námi zpět v čase.
1.serie
Začněme tedy rokem 1996, kdy se Kobra poprvé objevila na televizních obrazovkách, protože hlavní kriminální komisař Semir Gerkhan byl skutečně u toho až od 3 epizody Nový parter.Nejprve se v Kobře 11 objevil Ingo Fischer( Rainer Strecker) po boku Franka Stolteho (Johannes Brandrup). Fischer opustil seriál již v druhém díle, kdy ho vystřídal Semir! Erdoğan Atalay patří neodmyslitelně k seriálu.Brandrup odešel bez vysvětlení po první serii. Objevil se potom v dalších seriálech a filmech" Jeden případ pro dva", TV film Taraggona- Ráj v pamenech, Věrnost, Láska…Mimo to je vedoucím berlínského divadla
2. a 3. série
..vrchní kriminální komisař André Fux , hrál Mark Keller . Po 47 epizodách je Fux je střelen na Mallorce harpunou a klesá do moře . Za 14 roků později, se vrátí, i když si všichni myslí, že je mrtvý. Ale ukáže se , že on byl zraněn jen při nehodě a od té doby pracoval v utajení na BKA . Ale návrat je krátký , Fux končí v epizodě fatální pádem ze skalní římsy
Keller , který byl objeven v roce 1989 v " Rudi Carrell Show ' jako imitátor Deana Martina i po " Kobře se objevoval v televizi i ve filmech velice častované ( " Jiným způsobem " , '1 ½ rytíře " ) . Od roku 2008 ho fanoušci seriálu mohou vídat v seriálu Doktor z hor, kde hraje Keller Dr. Alexandra Kahnweilera .
A Erdoğan Atalay musel opět hledat nového kolegu ....
4.-6. serie, 9.-11. Série
Vrchní kriminální komisař Tom Kranich ( René Steinke )je další parter Gerkhana . Poté, co je zde údajná smrt kolegy Fuxe , se mezi Kranichem a Gerkhanem vyvine skutečné přátelství .
AleKranicha postihuje osudová rána: jeho těhotná přítelkyně zemře při výbuchu bomby v automobilu komisař si bere dovolenou v délce dvou let. Pak ho Gerkhan přesvědčit je k návratu . Není to dobrý nápad , jak to vypadá ! V epizodě 158 je Kranich zastřelen.
Steinke zůstal po " Alarm für Cobra 11 "seriálům věrný , on je známý mimo jiné , "Der letzte Bulle " nebo " Danni Lowinski " .
7.-8.serie
Christian Oliver jako Jan Richter kriminální komisař. Změniloddělení krádeží na dálniční policii , aby stát při Semiru Gerkhanovi . Za to mu bylo dovoleno působit jako jeho nejlepší muž .
Po dvou sezónách skončil , Oliver opětodejel natáčet do Los Angeles . Ještě předtím, než točil "Kobru 11" , slavil v počáteční úspěchy v USA , nyní je to možné díky filmům jako je " The Good Germaný " ( 2006) , " Speed ​​Racer " ( 2008) , " Operace Valkýra -Stauffenberg atentát " (2008 ) nebo " Tři mušketýři " ( 2011) ukazují pozoruhodnou kariéru .
11.-12. série
Chris Ritter ( Gedeon Burkhard ), je podezření, že v průběhu skrytého vyšetřování , je odpovědný za smrt Tom Kranich ( René Steinke ) . Spolu s Semirem Gerkhanem , se ale podaří usvědčit skutečného vraha , Ritter je Kranichův nástupce . Ale i s tímto kolegou se bude muset Gerkhan muset poměrně rychle znovu rozloučit , protože Rittert je zastřelen v akci.
Ihned po jeho odchodu Burkhard dostal roli v " Inglourious Basterds " roli , naposledy byl viděn v roce 2013 " Kokowääh 2" v kině .
13.- 18. série
Vrchní kriminální komisař Ben Jäger ( Tom Beck ) a Semir Gerkhan tvořili od roku 2008 tým . Společně přežili tolik riskantních situaci . A kdo ví , možná se Jäger někdy vrátí zpět. Jedno bylo jasné, on nesměl zemřít seriálovou smrtí, ale bylo dovoleno emigrovat se svou přítelkyní Ninou do USA , aby se mohl věnovat své hudební kariéře .
I v reálném životě Tom Beck již vydal několik singlů a alb , ale také na svou hereckou kariéru může být hrdý, v roce 2014 byl již v roli Matthias Schweighofer v komedií "Vaterfreuden, která je nyní v kinech.


Serialová hvězda Erdoğan Atalay jede vždy na plný plyn

10. dubna 2014 v 11:21 | Božena |  Tiskové zprávy
10.04.2014 | od Tilmanna P. Gangloff
Lidé z Alarm für Cobra 11 : Serialová hvězda Erdoğan Atalay jede vždy na plný plyn
18 let brázdí herec Erdoğan Atalay ( 47) dálnici kolem Rýna - seriál RTL " Alarm für Cobra 11 " z něj udělal nějhvězdu .
Zejména v rychle se rozvíjející televizní obchod , existuje několik programů, které byly tak neustále úspěšné a tak dlouhou dobu jako " Alarm für Cobra 11 " . 18 let , muži z dálniční hlídky kolem Kolína nad Rýnem a Düsseldorfu pronásledují podvodníky. Chcete-li znát tajemství úspěchu seriálu , který běží s velkým úspěchem ve více než 120 zemích světa? Neodmyslitelně sem patří komplikované dopravní katastrofy , v nichž opakovaně explodují auta a všechny kamiony jsou určeny ke kolizím nebo k výbuchům, pravidelné a přizpůsobené duchu doby - a velmi důležitou konstantou je :47 - roků starý Erdoğan Atalay, který je zosobněná spolehlivost. Vinzenz Kiefer ve 24. sezóně je již jeho sedmý kolega.
Pravidelné personální změny mají přece jen tu výhodu, že autoři mohou vymýšle nové příběhy znovu a znovu zavést příslušné partnery . Půvabný je ale i ten vývoj, že dříve vždy veselý Semir Gerkhan (hraje Atalay ) , je po odchodu manželky neobvykle agresivní. Atalay ztělesňuje tuto novou stránku ve své postavy velice důvěryhodně a jako dříve se nedobrovolně pere se svým novým kolegou Alexem Brandtem, který se neoprávněně dostal do vězení a dávno ztratil víru ve spravedlnost.
Pochmurnější premiérová sezóna
Zahájení 24. pořadí bylo nezvykle pochmurné, i když Atalay preferuje termín " vážné " : " Cobra 11 " má , díky publiku ve zvláštní způsob, jak se vyvíjela,je to podobné jako u lidí - od narození a dětství přes mládežnické roky . A v tomto smyslu jsme dnes plnoletí . " Pokračování současné sezóny vypravuje stále ještě hotové příběhy , ale podobně jako v " posledním býkovi " tam je vodorovná rovina , a jak říká Atalay , také výhody pro herce , " protože máme více času tímto způsobem rozvíjet charaktery postav . "
Ve stínu kolegy
Teoreticky Atalay má 18 let času , ale jeho postava Semir často stála trochu ve stínu významných kolegů jako Mark Keller , René Steinke , Gedeon Burkhard a Tom Beck - a to proto, že je nejen obvykle o hlavu kratší . Komisař s tureckými kořeny je části inventáře seriálu , i když Atalay se přiznává s mrknutím , že právě v posledních letech myslel na ukončení své role:í : " A každé ráno, když jsem se probudil po kaskadérském kousku mě všechny kosti bolely ! " Ve skutečnosti ,použití herce daleko přesahuje běžnou úroveň . Skutečně nebezpečné scény samozřejmě převzal tým kaskadérů , ale i herci musí často kaskadérské scény hrát, a to doslova .
Tělesná a duševní kondice je při tom na prvním místě
Zatímco Atalay zdůrazňuje, že mu již není opravdu " 30 " , ale pokud jde o fitness , nemusí se schovávat za jakékoliv kolegy ; určitě ne v jeho věkové skupině . Potápění , jízda na koni , šerm , jízda na kolečkových bruslích,jevištní zápas , kaskadérské kousky, parašutismus : To pravděpodobně nebude mnoho fyzických problémů , že pouze 1,63 m ( " s kovbojskými botami" ), skvělý herec nebyl dospělý . Stejně jako Erol Sander dvojnásobný otec Erdoğan Atalay je často citován jako pozitivní výjimka , pokud jde o obraz cizinců v německé televizi . Po celá léta , bude kritizovaný, že lidé s tureckými a arabskými kořeny ve filmech nebo seriálech mají hrát především pochybné postavy ; u seriálu "Místo činu " terorizovaly klany celá města. Atalay , syn tureckého otce a německé matky , však nevěří, že tyto reprezentace vedou k posílení negativních stereotypů . " Lidé s tímto předsudky, by měli zvážit , nebo dokonce se nedívat na televizi , jen proto, že v televizi není žádný cizinec uveden v kriminální rolí , " říká . Rodák z Dolního Saska má již uvolněný postoj na toto téma : " Existuje mnoho kolegů, kteří přicházejí z jiných zemí , a nehrají jen záporné kriminální role. Jak již bylo řečeno , žijeme v takové multikulturní společnosti , že základní otázka původu není nutná tak jako tak . "

" Alarm für Cobra 11 -Dálniční policie " každý čtvrtek v 20,15 hodin na RTL
volně přeloženo

Exluzivní Interview s Erdoğanem Atalayem a Vinzenzem Kieferem

8. dubna 2014 v 21:37 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Interview- rozhovor s Erdoğanem Atalayem a Vinzenzem Kieferem z německého časopisu IN
Když se 12.března 1996 dostal do vysílání první díl Kobry 11, nikdo by nebyl tušil, že tento akční seriál bude úspěšným televizním seriálem i v roce 2014. Od té doby bylo při kaskadérských kouscích sešrotováno 4500 aut, v divokých honičkách bylo zadrženo skoro 1000 gangsterů. Z původního filmového štábu do této doby zůstává už jen Erdoğan Atalay. Od začátku seriálu "přežil" už 47 letý Erdoğan šest partnerů a Vinzenz Kiefer je nyní opět nový partner po jeho boku. Časopis IN se setkal s týmem při exkluzivním rozhovoru na Kolínském Rheinauhafen. Po sedmi hodinách s oběma herci je jedna věc jasná: Chemie mezi nimi zapracovala. Zapnutí televize ve čtvrtek večer ve 20.15 se tedy vyplatí….
IN: Erdoğane, Vinzenz je Váš sedmý partner v seriálu Kobra 11. Jak se rozvinul tento nováček?
Erdoğan: (směje se) On už takovým nováčkem není, tedy pro mě. My už se známe dlouho a všimli jsme si, že máme se rádi. Samozřejmě navzdory tomu každý nový tým potřebuje určitý čas, aby se stmelil. Ale musím podotknout, že i při natáčení si skvěle rozumíme.
IN: Jak dlouho se znáte?
Vinzenz: Už dlouho, moje sestra (Dorkas Kiefer) hrála již jednou v Kobře.
Erdoğan : Ano, muselo to být v roce 1998. Ta epizoda se jmenovala Ninja (Stínový bojovník) a Dorkas byla mojí partnerkou tuto jednu epizodu. Prostřednictvím toho jsem poznal i jejího bratra.
Vinzenz: Později se naše cesty opět střetly. Po rocích jsem si v Kobře zahrál i já (Bratrská láska)
Erdoğan: Pokud si správně vzpomínám, bylo to v roce 2010.
Vinzenz : Ano, přesně tak, byl jsem tehdy zatknutý Tomem. ( Tom Beck předchůdce Kiefera)
IN : Jak došlo k novému závazku?
Vinzenz: To probíhalo celkem normální cestou. Moje agentura mi zavolala a povídala, že se pro Erdoğana hledá nový parter. Potom jsem byl dvakrát nebo třikrát na castingu.
Erdoğan : Já jsem byl přirozeně vždy přitom. Vince se ke mně skvěle hodil. Toto mi bylo již dopředu jasné. Proto jsem chtěl, aby byl bezpodmínečně pozvaný na casting.
IN : Kolik herců se představilo pro roli Alexe Brandta?
Erdoğan : To vůbec nevím.
Vinzenz : Já ale ano.(směje se). Dohromady se o roli ucházelo 600 lidí a 12 se dostalo do užšího výběru.
Erdoğan : Vince je všechny předčil. Je to jednoduše skvělý herec s neuvěřitelnou energií.
Vinzenz: Nyní to do interview prosím nepište: Líbá Erdoğana.(směje se)
IN : Bylo pro vás nepříjemné, když se tým ve složení Semir a Ben rozpadl?
Erdoğan : Rozpadnutí to nebylo, Tom odešel z vlastní vůle.
IN : Co bylo přece jen pro Vás nepříjemné?
Erdoğan : V každém případě bylo pro mě nepříjemné, když mi řekl, že končí. Ptal jsem se ho: " Co to má být?" Potom jsem mu jednu vrazil (směje se) OK celkem tak to nebylo. Musel jsem to akceptovat. Není to přece pro mě žádná nová situace. Po mém boku to asi člověk vydrží jen pár roků…
IN : Šest partnerů Vás opustilo… Erdoğan : jsem chudáček(vzlyká). Bude Kiefer tím posledním?
Erdoğan : Přesně, Vince zůstane až do konce, dokud se seriál neskončí. Nad tím ale nepřemýšlím. Filmový průmysl je velmi vrtkavý, mnohé se mění tak rychle, že jsem nad možnou budoucností přestal přemýšlet.
IN: Jak dlouho byste ještě pokračovali?
Erdoğan : Pokud nám diváci zůstanou věrní....potom u toho zůstanu i já.
Vinzenz: Jen už nebude po silnicích jezdit s BMW , ale s rotátorem (směje se)
IN : Vinzenzi , sedm měsíců již pracujete na seriálu. Máte strach před premiérou?
Vinzenz: Konec konců ne. Jsem velmi napnutý. Vím, že jsme udělali dobrou práci. A fungujeme spolu super. Proto bude i ohlas dobrý, myslím, si
Erdoğan : Kdo ho nebude mít rád, ten ten film jednoduše nepochopil.( směje se)
IN: Nyní je čas na první resumé vaší spolupráce.
Erdoğan : Na tomto místě můžu povědět jen jedno slovo : úžasná!
Vinzenz: Velkolepá! Obrovská zábava !
Erdoğan: Je ale také nápadné jaký je Vinci přesný. Dá se to nazvat perfekcionalizmem. Někdy je to trochu těžké. (směje se)
Vinzenz: Perfekcionalismus s lehkým sklonem k puntičkářství.
Erdoğan : Já jsem podobný, ale protože už jsem u Kobry dlouho, vím, že některé věci není třeba řešit.
Vinzenz: Ano, například když Erdoğan v čase pauzy sní celou čokoládu.
Erdoğan : Jsem závislý- pokud jde o colu a čokoládu.
Vinzenz: (směje se) Je to dokonce tak, že pokud cítím Kinderčokoládu, vždy myslím na to, že Erdoğan stojí někde vedle mě . A většinou tomu tak je.
Erdoğan: Není přece nic špatného na tom, když někdo voní čokoládou.
Vinzenz: Mě ještě něco napadlo. U Erdoğana se za celé ty roky práce rozvinul i silný ochranný instinkt. Když to někde bouchne anebo blízko vedle mě jede auto Erdoğan mě hned strhne z obrazu.
IN: Pravděpodobně může takové natáčení dost bolet…
Erdoğan : Modřiny, pohmožděniny a odřeniny k tomu jednoduše patří. Máme neustále nějaké bolístky.
Vinzenz: Měl jsem naposledy monokl. Při bojové scéně jsem skutečně jednu schytal. Bylo to samozřejmě nedopatření, ale ležel jsem na zemi a viděl jsem hvězdičky. Něco takového se taky stane, doufám, že střihač tuto scénu použije.
Erdoğan: No ano, takto to je u akčního seriálu. Někdy ráno zjistíš, že tě všechno bolí.
Vinzenz: Anebo, když si pod sprchou snažíš setřít namalovanou řeznou ránu- a přitom zjistíš: Do prčič vždyť ta je skutečná.
Erdoğan : My jsme tvrdí chlapci s měkkým jádrem (směje se)
IN: Nemáte tedy před ničím strach?
Erdoğan: Strach je špatný průvodce.
Vinzenz: Strach je nesprávné slovo. Respekt by bylo lepší. U mě je výška sporná věc, když jsem vysoko, tak je ve mně všechno stáhnuté.
Erdoğan : Je to společné s náladou, kterou člověk v ten který den má. Normálně nemám problémy s úzkými prostorami. Ale když jsem příliš málo spal a potom bych musel jít na CT, tak se musím velice koncentrovat, abych to nepokazil.
IN: Vyprávějte ještě na závěr o Vašem stupni popularity. Máte přece jistě mnoho fanouškovské pošty od žen, které se chtějí za Vás provdat a mít děti?
Erdoğan : (směje se) Přirozeně i takové dopisy jsou. Jsou tu milostné dopisy. Vzpomínám si na jeden dopis od 12 ti roční fanynky z České republiky. Napsala, že jsem skvělý člověk a Chuck Norris je proti mně nula. To byl přece skvělý kompliment, tento dopis si nechám ještě zarámovat.
Vinzenz: Já jsem také zvědavý na to, jaké to je vidět díly se sebou samým v úplně jiných jazycích, například francouzsky nebo italsky.
Erdoğan : Ano, jsme vysílaní ve 160ti zemích světa. To může mít následky pro tvoji dovolenou. Tedy už jsem zažil celkem vzrušující věci. Byl jsem v jednou kostele v Itálii a byl jsem objevený jednou školní skupinou. Už jim tam nemusel nikdo vyprávět o kostele, protože tady byla Cobra Undici- (Kobra 11 v italštině)
Kiefer: Tak zažít něco takového, to musí bít síla.
IN: Rád bych ještě věděl, zda dostáváte v poště spodní prádlo?
Erdoğan : Ne,že já….
Vinzenz : No ano, někdy se mi něco takového stane.
Erdoğan : Jako to, ty dostáváš spodní prádlo poštou?
Vinzenz : Chci to jednou povědět, ale telefonní čísla jsou častější.
Erdoğan : Ty dostávám přinejmenším také ( směje se)

Keď sa 12.marca 1996 dostal do vysielania prvý diel Cobry 11, nikto by nebol tušil, že tento akčný seriál bude ešte úspešným (televíznym) kúskom aj v roku 2014. Odvtedy bolo pri kaskadérskych kúskoch okolo 4500 áut zošrotovaných a nie menej ako tisíc gangstrov po divokých prenasledovačkách uväznených. Z pôvodného filmového štábu ostal v tomto čase už len Erdogan. Odvtedy ,,prežil,, už 47-ročný Erdogan 6 partnerov - a s Vinzenzom Kieferom je teraz opäť nový po jeho poku, ktorého dostal. IN sa stretol s teamom pri exkluzívnom shootingu na Kolínskom Rheinauhafen. Po siedmych hodinách s oboma hercami je jedna vec jasná: Chémia medzi nimi zapasovala. Zapnutie si telky vo štvrtok večer (o 20:15) sa teda oplatí...
IN Erdogan, Vinzenz je Váš siedmy Cobra11-partner. Ako sa napasoval/rozvinul tento nováčik?
E: (smeje sa) No teda až takým nováčikom nie je - teda pre mňa. My sme sa už dávno spoznali a všimli si, že sa máme radi. Samozrejme napriek tomu každý nový team potrebuje určitý čas, aby sa aklimatizoval/zlúčil. Ale musí sa podotknúť, že si aj pri natáčaní skvele rozumieme.
Ako dlho sa poznáte?
V: Už ozaj dlho. Moja sestra (Dorkas Kiefer, red.) bola už raz pri cobre.
E: Áno, to muselo byť v roku 1998. Ten diel sa volal Ninja a Dorkas bola mojou partnerkou pre túto jednu episódu. Prostredníctvom tohto som spoznal aj jej brata.
V: Neskôr sme si vždy opäť raz vošli do cesty/neskôr sa naše cesty vždy opäť raz stretli. Po rokoch som aj ja sám hral v cobre.
E: Keď si správne spomínam, bolo to v roku 2010.
V: Áno, presne tak. Bol som vtedy Tomom (Beck, jeho predchodca, red.) zatknutý. (uškiera sa)
Ako došlo k novému engagementu/záväzku?
V: To prebiehalo celkom normálnou cestou. Moja agentúra mi zavolala a povedala, že sa pre Erdogana hľadá nový partner. Bol som potom dva- alebo trikrát na castingu.
E: Ja som bol prirodzene vždy pritom. Vince ku mne skvele/správne pasoval. Toto mi bolo už predtým jasné. Preto som chcel, aby bol bezpodmienečne pozvaný na casting.
Koľko hercov sa predstavilo pre rolu Alexa Brandta?
E: Toto vôbec neviem.
V: Ja ale áno. (smeje sa) Dokopy sa uchádzalo 600. 12 sa dostalo do užšieho výberu.
E: Vince všetkých zmietol. Je jednoducho skvelý herec s neuveriteľnou energiou.
V: Teraz do interview prosím napíšte: Bozkáva Erdogana. (smeje sa)
Bolo to pre Vás zlé/nepríjemné, keď sa team roztrhol/rozpadol?
E: Rozpadnuté tu nebolo nič. Tom odišiel z vlastnej vôle.
Čo bolo predsa pre Vás nepríjemné?
E: V každom prípade to bolo pre mňa obťiažne, keď mi povedal, že končí/prestáva. Opýtal som sa ho: ,,Čo to má byť?,, Potom som mu jednu vrazil. (smeje sa) Okay, celkom tak to nebolo. Musel som to akceptovať. Nie je to predsa pre mňa žiadna nová situácia. Po mojom boku to asi vždy človek, zdá sa, vydrží len pár rokov...
Šesť partnerov Vás už opustilo...
E: Ja chudák/chudáčik. (vzlyká)
... Bude Vinzenz Kiefer teraz tým posledným?
E: Presne, Vince zostane až do konca, kým sa seriál neskončí. Nad tým sa avšak nezamýšľam. Filmový priemysel/obchod je veľmi vrtkavý, mnohé sa mení tak rýchlo, že som prestal premýšľať nad možnou budúcnosťou.
Ako dlho by ste ešte pokračovali?
E: Keď nám diváci ostanú verní... potom zostanem pri tom aj ja.
V: Len raz už nebude na cestách s BMW/bavorákom, ale s rolátorom. (smeje sa)
Vinzenz, sedem mesiacov už pracujete na seriáli. Máte strach pred premiérou?
V: Vonkoncom nie. Som veľmi napätý. Viem, že sme vykonali veľmi dobrú prácu. A fungujeme spolu super. Preto bude aj ohlas dobrý, myslím si.
E: Kto ho nemá rád/nebude mať rád, ten ten film jednoducho nepochopil. (smeje sa)
Teraz je tiež čas pre prvé resumé Vašej spolupráce.
E: Môžem na tomto mieste povedať len jedno slovo: úžasná!
V: Veľkolepá! Obrovská zábava!
E: Je ale tiež nápadné/vzbudzujúce pozornosť, aký presný on je. Dá sa to už nazvať perfekcionalizmom. Niekedy je to trošku ťažké. (smeje sa)
V: Perfekcionalizmus s ľahkým sklonom k puntičkárstvu.
E: Ja som podobný. Ale kedže som už pri tom dlho, viem tiež, že niektoré veci treba nechať bežať/netreba riešiť.
V: Áno napríklad keď Erdogan počas natáčacej pauzy zje vždy celú čokoládu.
E: Som závislák - keď ide o colu a čokoládu.
V: (smeje sa) Medzičasom je to dokonca tak, že keď cítim kinderčokoládu, vždy myslím na to, že Erdogan stojí niekde vedľa mňa. A zväčša to tak potom ešte aj je.
E: Nie je predsa iste nič zlé, keď tak niekto vonia.
V: Mne ešte niečo napadlo. Erdogan si rozvinul asi cez tie roky aj silný ochranný inštinkt. Keď to niekde rachne alebo blízko popri mne ide auto, strhne ma ihneď z obrazu.
Pravdepodobne môže také natáčanie akčného seriálu aj dosť bolieť...
E: Modriny, pomliaždeniny a odreniny patria u nás jednoducho k tomu. Mávame ustavične nejaké boliestky.
V: Mal som naposledy monokel. Pri bojovej scéne som jednu schytal skutočne. Bolo to samozrejme nedopatrenie, ale ležal som na zemi a videl hviezdičky. Také niečo sa stále stáva. Dúfam, že strihač túto scénu tiež vezme/použije!
E: No hej, takto to beží pri akčnom seriáli. Zväčša zistíš až nasledujúce ráno, že ťa všetko bolí.
V: Alebo keď si pod sprchou a snažíš sa zotrieť namaľovanú reznú ranu - a pri tom zistíš: Doprčic, veď tá je skutočná.
E: My sme tvrdí chlapci s mäkkým/nežným/jemným vnútrom/jadrom. (smeje sa)
Nemáte teda pred ničím strach?
E: Strach je zlým sprievodcom.
V: Strach je aj nesprávnym slovom. Rešpekt by bolo lepšie/správnejšie. U mňa je výška sporná vec. Keď som celkom ďaleko hore, tak sa vo mne všetko stiahne.
E: Má to čo dočinenia aj s náladou, ktorú človek v daný deň má. Normálne nemám problémy s úzkymi priestormi. Ale keď som príliš málo spal a potom by som musel na CT, - tak sa musím veľmi koncentrovať, aby som to neprerušil/ aby som neprestal.
Porozprávajte nám ešte na záver o Vašom stupni popularity. Máte už predsa iste veľa fanúšikovskej pošty od žien, ktoré sa chcú za Vás vydať a mať deti?
E: (smeje sa) Prirodzene aj také sú./ Prirodzene aj také niečo sa stane. Sú zaľúbené listy. Spomínam si predovšetkým na list jednej 12-ročnej z Česka. Napísala, že som skvelý - a Chuck Norris je oproti mne nula. To bol predsa raz skvelý kompliment. Tento list si nechám ešte zarámovať.
V: Ja som tiež zvedavý (napätý z toho) na to, aké to je, vidieť diely so sebou samým v úplne iných jazykoch, napríklad po francúzsky alebo po taliansky.
E: Áno, sme sledovaní/ukazovaní v 160 krajinách. Takže to môže mať následky na tvoju dovolenku. Teda už som zažil celkom vzrušujúce veci. Bol som v jednom kostole v Taliansku, tu som bol objavený jednou školskou skupinou. Už im tam nemusel nikto rozprávať o tom kostole, lebo tu bola Cobra Undici (Cobra jedenásť po taliansky).
V: Také niečo zažiť musí byť určite skutočne sila!
Povypytoval by som sa ale ešte rád: Mávate aj spodnú bielizeň v pošte?
E: Nie, že ja...
V: No áno, niekedy niečo takého druhu sa vyskytne.
E: Akoto, ty dostávaš spodnú bielizeň poštou?
V: Chcem to tak raz povedať, telefónne čísla sú častejšie.
E: Tie dostávam prinajmenšom tiež. (smeje sa)

Slovenský překlad slečna Veronika Kubišová - srdečný dík!
Do češtiny převedla Božena Loupancová
Prosím nekopírovat!!!


Rodinná oslava

6. dubna 2014 v 20:03 | Božena |  Videa

Úryvek z rozhovoru z časopisu IN

3. dubna 2014 v 11:21 | Božena |  Tiskové zprávy
ALARM PRO COBRA 11":
Vinzenz Kiefer je nováčkem na straně Erdoğana Atalaye

RTL / Guido Engels
Dne 27. Březena jsme mohli poprvé vidět Vinzenze Kiefera v "Alarm für Cobra 11"
Celkem 600 mužů bylo na castingu pro roli jako nového partnera Semira Gerkhana alias Erdoğana Atalaye (47) "Alarm für Cobra 11" inzerované (RTL). Dvanáct postoupilo do užšího výběru - na konci je to smlouva pro Vinzenze Kiefera (35).
Časopis "IN" potkal dva na exkluzivním focení a rozhovoru. "Přišli jsme, abychom vám dali vědět před chvílí, a všimli jste si, že se máme rádi navzájem," řekl Erdoğan. "Samozřejmě, že každý nový tým potřebuje ještě nějaký čas, aby se aklimatizoval sám. Ale musíme říct, že jsme také pochopili natáčecí pokutu. "
Strach před vysíláním prvního dílu dne 27. března (20.15 hodin) nemá Vinzenz."Jsem velmi nadšený," říká. "Vím, že jsme odvedli velmi dobrou práci. ., A pracujeme skvěle se sebou ", z nichž oba se mohou smát jen jejich slabostem" Jsem narkoman - pokud jde o colu, a čokoládu, "říká Erdoğan a Vincent odhaluje dodává se smíchem:". Nyní jsem na tom dokonce tak, že když dávám dětem čokoládu, myslím na Erdogana, který je vedle mě.! "
Na malé setkání si oba nemohou stěžovat. "Tam jsou milostné dopisy," Erdoğan připouští "Vzpomínám si především na dopis 12-roků-starý z České republiky, kde mi fanoušek napsal, že jsem byl skvělý - .., A Chuck Norris proti mně nula."Vincent, ale také dostane prostor mluvit a říká: "Chci to takhle, telefonní čísla jsou častější."

Poplach u " Kobry 11 "

3. dubna 2014 v 11:00 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Poplach u " Kobry 11 "
Erdoğan Atalay se svým novým seriálovým partnerem Vinzenzem Kieferem

S plnou rychlostí do příští sezony - ještě více velkolepých kaskadérských kousků a neočekávaných emocí . Ale diváci jsou bořka….
Crashhh ! Stříbrné auto narazí čelem do benzinové pumpy . Bum ! -Plameny -se zvedají metry vysoko nad letištěm v Siegenu ( NRW ) . Velkolepý akční kousek v seriálu RTL " Alarm für Cobra 11 " - a my jsme ve středu všeho dění !
Více tvrdosti ...
" S těmito epizodami jsme silnější , než kdy předtím , "říká producent a bývalý kaskadér - muž v púozadí Hermann Joha ( 54 ) TV film je exkluzivní . Znamená to : Sedm nových epizod bude těžší , ale rekordní kaskadérské kousky a na náklady a čas se znovu střídají s komediálními momenty . " V této sezoně jsme dosáhli na vliv Jamese Bonda " Joha vysvětlil revidovanou koncepci , " protože pak se Danielu Craigovi podařilo víc než 007 - s odolným akcemi a zajímavými charaktery " Joha oblíbený kaskadérský kousek. 27 March 24, začíná Sezóna : "Rychlost a převrácení Mercedesu " na dálnici . Absolutní Hollywood na úrovni ! "
Nový hrdina ......
V souladu se změnou kurzu : je tu nový chlap na straně Semira herec Erdoğan Atalay ( 47 ) . Ocelové modré oči , blond vlasy a vždy v pohodě kouzlo na rtech , tak to jsme se dozvěděli o Vinzenzi Kieferovi ( 35) . Sedmý nynější partner " Cobra " - on byl l vybrán mezi 500 účastníky - a hraje drzého a tajemného policistu Alexe Brandta . Jak těžké je pro Kiefera prosadit se ve společnosti, to on musí prokázat. Mnoho fanoušků truchlí po odchodu Toma Becka , diskutovuje o tom, zda Kiefer je tím pravým nástupcem . " Mohu pochopit diváky . Pokud by si to stále budou myslet, ale uvidíme za půl roku, jestli o tom mám vážně uvažovat. "
A silné pocity ...
A stále se očekává, že inovační " Alarm für Cobra 11 " od fanoušků : Jako náhradu za svou tvrdou linii Joha zajistí větší emocionalitu . Od této chvíle je kladen na soukromý život hlavních postav silnější důraz než kdykoliv předtím . Takže Semir trpí v první epizodě : Jeho ex - manželka chce odvést jeho milované dcery ... Ať už nový koncept přesvědčil fanoušky ? Věříme, že ano ! Top akce vyrobená v Německu nadchli publikum 18 let - na začátku loňské sezóny celkem 3.950.000 diváků . A úspěch zůstává konstantní akční formát by měl publikum získat stejně : " Budu pokračovat tak dlouho, jak to vydrží mé kosti , " slibuje Erdoğan Atalay .

Erdoğan Atalay a cena Charity Award

3. dubna 2014 v 10:31 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem
Erdoğan Atalay nás bude podporovat 17/05/2014 na slavnostním ceremoniálu Charity ve Wiesbadenu.

Erdoğan byl už tady v Kolíně nad Rýnem jedním ze tří kandidátů na prestižní cenu Charity Award.

Postoj Evens poděkuje Erdoğanu Atalayovi za jeho dosavadní dobročinnou práci a těší se na příjemně strávený večer.

Mrtví se nevracejí 15.5.2014 na RTL

1. dubna 2014 v 13:18 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2014
Kobra 11 - dálniční policie
Mrtví se nevracejí (Německo, 2014)

Čtvrtek 15.5., 20:15 hodin, RTL
přehled
Když chce Alex zatknout drogového dealera, je náhle konfrontován se svou minulostí a je jasné, že musí vyřešit jednu záhadu!
Podrobnosti
Když se Alex a Semir setkají s vysokým drogovým dealerem, Alex se domnívá, že je to duch, který ho konfrontuje s jeho minulostí: Obchodník z drogami, který sice mohl uniknout, ale jeho tvář Alex nikdy nezapomene, je jisté že Spike, jak si dealer říká, byl zabit v předchozí drogové razii . Okamžitě se jedná o bezpečnost Alexe, všechny zvony bijí na poplach: Pokud je Spike stále naživu, možná to byl všechno velký podvod a dva údajně mrtví kolegové , pro které se Alex dostal do vězení jsou stále ještě mezi živými? Semir je jeho kolega a nestojí stranou a společně se vydávají na nebezpečné pátrání, které je vede do temné minulosti Alexe Brandta ...
Herec:
Role
Semir Gerkan
Alex Brandt
Kim Krüger
Dieter Bonrath
Susanne König
Hartmund Freund
Andrea Gerkan
Mats Vollmer
Marianne Breuer
Jenny Dorn
Režie:
Nico Zavelberg
Scénář:
Ralf Ruland

Erdoğan Atalay jako KHK Semir Gerkhan v pilotním filmu " Revoluce"

1. dubna 2014 v 12:57 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay jako KHK Semir Gerkhan v pilotním filmu " Revoluce"

Přepis rozhovoru s Erdoğanem Atalayem

1. dubna 2014 v 12:22 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Přepis rozhovoru s Erdoğanem Atalayem ze 7.3.2014
Redaktorka konstatuje, že Kobra má již 18 let a ptá se Erdoğana, jak se během těchto let změnila jeho role.
Erdoğan odpovídá, že se měnila s ním samým a se strukturou všech scénářů za ta dlouhá léta. Nemůže to sám říct nijak konkrétně, je to takový plíživý proces. Přirovnává to k lidskému tvoru (doslova človíčku) - narodí se, dělá první krůčky, překonává první těžkosti, je mladistvý, nespoutaný, člověk dospívá, aniž by již byl dospělým. To se týká i té jeho figury, sledujeme ho přes jeho sňatek s partnerkou, přes všechny jeho děti, má i nemanželskou dceru, a tím on také dospívá. To by tak Erdoğan řekl k vývoji své figury za 18 let.
Redaktorka se ptá, zda si pamatuje na svůj úplně první natáčecí den. Erdoğan. říká že ano, že to bylo cool, popisuje scénu, kde měl téměř přejet psa, ale těsně před ním měl zastavit, jenomže ho neviděl, protože pes byl pod kapotou. Tak ho nechtěl přejet, měl obavy, že by to bylo hloupé hned první den něco takového udělat. Tak zastavil daleko před ním a jen pomalu dojížděl k němu. Pes byl ale O.K. a nezraněn. Tak to byla první scéna, kterou natáčel - málem přejet psa. Psovi se dařilo dobře, jel s nimi do ateliérů a dostal za svou roli pěknou gáži.
Redaktorka se ptá, co je dnes pro Erdoğana největší výzvou - střílení, kaskadérské kousky, počasí při němž musí natáčet apod. Erdoğan odpovídá, byly různé výzvy - když třeba visel z vrtulníku při -14 stupních a musel skočit do ledové vody, to byly věci, kdy si říkal "No výborně lidi!", jinak jsou ale výzvou scény, co točí, kaskadérské kousky jsou stále spektakulárnější, léty jsou scény stále lepší a hezčí a většina sil jde na to dělat je dobře. Chtějí, aby to lidi bavilo (směje se významně), proto dělají specialitky a to se týká i figury. Za ta léta bylo mnoho výzev a nedá se mluvit o rutině. Každá scéna je výzvou, nebezpečné věci dělají kaskadéři, ale jisté riziko je vždy. Proto se musí stále koncentrovat a mluvit o rutině je nesmysl.
Redaktorka se ptá, zda dělá nějaké kaskadérské kousky sám a jestli na to nějak speciálně trénuje. Erdoğan. říká, že trénuje tím, že točí a natáčení je nejlepší trénink. Dělá ale taky bojový sport a fitness, ale loni se zranil, tak teď nemůže, ale doufá, že do léta zas bude něco dělat, aby byl více fit.
Redaktorka se ptá, jak se bude dále vyvíjet jeho role. Erdoğan se směje, že to nelze říct, pak by to všichni věděli, ale že se bude extrémně vyvíjet dál. Už v pilotním filmu bude vidět, jak na tom Semir je, to může už říct, v době, než se setká se svým novým parťákem.

Redaktorka se ptá, jestli mají šanci Semir a Andrea. Erdoğan říká, uvidíme, my to nevíme (mezitím redaktorka padá, Erdoğan. říká, že zvládla na 100 procent další kaskadérský kousek, ona reaguje, někdy je to nebezpečné. Erdoğan se směje, že to bylo jako když se někdo převrátí a spadne z lavice v pivnici, ale holt že jsou na place, kde se točí akce). Vrací se k tématu o Andree, že to bohužel také nemůže říct, ale že to bude velmi turbulentní.
Poslední otázka, jak to jde s novým parťákem? Erdoğan se ptá jestli pro něj osobně nebo pro Semira, redaktorka se ptá na Semira. Erdoğan říká, že se spolu najdou, jsou scény, kde nejde vše jako po másle, jsou trochu jako pes a kočka, což se i lépe hraje, ale nakonec k sobě najdou cestu, však uvidíte.

Přeložila paní Dagmar,srdečný dík!