Březen 2014

ALARM FÜR COBRA 11

28. března 2014 v 14:23 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11

ALARM FÜR COBRA 11 bude nyní Vinzenz Kiefer po Tomovi Beckovi idol dívek ?
Bernd PETERS

Akční hvězda : Vinzenz Kiefer natáčení a senzační trénink pro novou roli .
Foto : RTL / Kai Schulz
Jeden idol je pryč - zde je již další !
Poté, co Tom Beck ( 35) odešl od " Alarm für Cobra 11 " v říjnu již nastoupit Vinzenz Kiefer ( 35 , "Baader Meinhof Komplex " ) od čtvrtečního večera jsme ho mohli vidět vedle trháku a miláčka publika Erdoğana Atalaye ( 47 ) v RTL seriálu. Jako " Alex Brandt " má vzrušující minulost - drogy včetně pobytu ve vězení ...
A hezký Vinzenz najde stejné paralely k ​​jeho postavě Alexe. " Jinak bych neměl žádnou touhu hrát tuto postavu . Alex je dobrý chlap ,opravdu dobrý přítel , " řekl Berlíňan v rozhovoru . " Myslím, že to stojí za to. "
RTL stěhovalo do šrotu vhodnou rovnováhu kvóty Kracher : tedy 4500 vozů bylo sešrotováno v 260 epizodách . Nejdražší model, který byl v seriálu použit " Maybach Exelero " (dražší 9.000.000 eur ) .

Tak RTL inzeruje novou sezónu s Vinzenzemem a Erdoğanem Atalayem ( vlevo) .
Foto : RTL / Gordon Mill
Není divu, že Vinzenz hledal pomoc u profesionálu z produkční společnosti Action koncept v Hürtu. .
" Byla tam spousta střelby , boje a kaskadérské školení v předstihu . Nebo dokonce jedna nebo dvě hodiny jízdy z jiného druhu "
Skutečný pánský sen , že jo ? " Bylo to hodně legrace , ale je také důležité, takže to vypadá dobře na scéně a zůstává především člověk v bezpečí . "
Vinzenzt , který miloval 2009-2011 kolegyni Josefine Preuss ( 28), ale nyní už má po svém boku modelku Masha Tokareva ( 27 ) je šťastný, protože následuje svého předchůdce jako idol ? " Vzhledem k tomu, se budete muset několika dívek zeptat. " Je těžké srovnávat dva charaktery . "
Srdce, ale dobyl svému kolegovi Kolíňanovi Erdoğanu Atalayovi . On říká : " Vince byl absolutní požadovaný kandidát . Jsem rád, že se to podařilo. "


Erdoğan Atalay v exkluzivním rozhovoru ze zákulisí

26. března 2014 v 20:53 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
" Alarm für Cobra 11 " : Erdoğan Atalay v exkluzivním rozhovoru ze zákulisí
07:03:14 11:32
Na prvním natáčecím dnu málem přejel psa
Erdoğan Atalay jako Semir Gerkhan je" základem " akčního seriálu " Alarm für Cobra 11 Na začátku nové sezóny jsme ho vzali k exkluzivnímu rozhovoru ze zákulisí
Co se na roli Semira Gerkhana od té doby změnilo v průběhu 18 let až do teď ? "Změnil jsem se sám se sebou , " říká Erdogan , ale to se nestane jen tak, je to postupný proces . " ... Ale také se stal trochu dospělý ! "
Erdoğan si ještě dobře pamatuje na svůj první den natáčení : " Bylo to v pohodě , protože jsem měl jít pro psa - nebylo to tak jednoduché , pes tam seděl a já měl projet těsně vedle něho, ale náhle jsem ho neviděl, on mi zmizel pod kapotou.... a pak jsem najel a byl jsem z toho zcela nejistý , protože jsem ho nechtěl zasáhnou! To byla první scéna , kterou jsem točil, šlo o toho psa... , ale nechtěl jsem mu ublížit , byl nezraněn a byl na tom skvěle ! "
Jaké jsou Erdoğane dnes největší problémy během natáčení ? " Takže výzvou je určitě být připoután ve 14ti stupních pod nulou na opěrné patce vrtulníku, letět nízko a skočit do ledové vody ! " řekl Erdogan . " V opačném případě , výzvy jsou tu, samozřejmě , vždy jsou tu scény, které točíme - samozřejmě , že kaskadérské kousky jsou velkolepé , ale nakonec scény v průběhu let jsou krásnější a lepší a složitější a také nesnadnější , samozřejmě jde o mnoho síly , chceme dělat největší možnou hodnotu zábavy . " I po tolika letech , se Erdoğan nemluví o rutině . " Výzva je tu stále a zůstává navěky ! "
Může Erdoğan , prozradit něco o tom, jak se jeho role bude vyvíjet a měnit v blízké budoucnosti? " Určitě měnit se bude - a velmi extrémně se bude - měnit a vyvíjet ! " prozrazuje . Ale ať už je to pravděpodobně ještě je šance pro Semira a Andreu ? Erdoğan je to vzrušující : " Navíc , nemohu říci teď , ale určitě to bude na každý pád turbulentní ! "
S Semirův nový partner Alex nebude stejný, všechno bude s mírou : " Přišli jsme spolu ! " Bude to zajímavé a napínavé !
video zde:


Semir v pilotním filmu

26. března 2014 v 10:23 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Semir v pilotním filmu Revoluce

Rozhovor ze 6.3.2014

26. března 2014 v 10:20 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Reportérka se ptá Erdoğana v rozhovoru ze 6.3.2014
Co se Semir mohl naučit od Alexe?
Erdoğan: Svěžest a odhodlanost s jakou řeší věci. Je mezi námi velký věkový rozdíl a my musíme přispět k vzájemnému skloubení, pokud nevytvoříme přátelský a kolegiální vztah.
Redaktorka: Kde jsou vaše silné a slabé stránky?
Erdoğan: Je to všeobecné, závisí to na konkrétním případu.
Redaktorka: Stal se z vás již tým?
Erdoğan: Myslím, že ano, my jsme se setkali u sektu a dlouze jsme si povídali, abychom se perfektně poznali.
Redaktorka: Co mohou diváci od Kobry 11 očekávat?

Erdoğan: Kobra dospěla, díky inovacím se posouvá opět o krok dopředu, mění ji přirozené i nepřirozené faktory, stejně jako vlastnosti herců, konkrétně je tu příchod Vinzenze. Můžeme se těšit na skvělé díly, bude tu napětí a naše postavy se ocitnou v neobyčejných situacích, které nás bavily hrát.

„Soutěž“ 8.5.2014 na RTL

25. března 2014 v 19:40 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2014
Alarm für Cobra 11 die Autobahnpolizei
Kobra 11
"Soutěž" ( Německo , 2014 )
čtvrtek 8.5 .2014 , 20:15 hodin na RTL
přehled
Policistka ze Spojených států amerických, která je hostem u dálniční policie v Německu, objeví v Německu manžela, o kterém věřila, že je již tři roky mrtvý. Alex a Semir pomáhají mladíka najít, při hledání stop si ale neuvědomují , že jsou tak ve smrtelném nebezpečí .
Podrobnosti
Dálniční hlídka má návštěvu z USA. V oblasti probíhající výměny s policisty z California Highway Patrol. V simulované záchraně rukojmí Alex a Semir prokazují své schopnosti, což nakonec uznává i drzá policistka Jessie Turner . Ale najednou Jessie věří , že se v publiku objevil její manžel Sam, který je již tři roky považován za mrtvého. Jessie , Alex a Semir Sama pronásledují , ale " Sam " může uniknout po velkolepém útěku . Semir a Alex za pomoci problémové kolegyně znovu zahajují hledání , aby nakonec zjistili , že manžel Jessie svoji smrt před třemi roky jen předstíral. Zdá se, že chtěl utéct před krvavou pomstu vůdce klanu. Tento gangster z LA nyní přišel do Německa , protože sledoval Jessie . On unese Jessie a chcete ji vyměnit za Sama . Spolu se svými americkými protějšky Semir a Alex musí nyní přijmout boj proti bezohlednému a nebezpečnému nepříteli, přijmout jeho slepou touhu po pomstě a zahnat ho do úzkých….

Herec:
Role
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Dieter Bonrath
Susanne König
Hartmund Freund
Andrea Gerkhan
Jessie Turner
Sam Turner
Patrick O'Connor
Jenny Dorn
Režie:
Heinz Dietz
Scénář:
Jürgen Matthäi

z natáčení:

" Alarm für Cobra 11 " : Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer v exkluzivním rozhovoru ze zákulisí

21. března 2014 v 15:05 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory

" Alarm für Cobra 11 " : Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer v exkluzivním rozhovoru ze zákulisí

Jak to jde s novým partnerem
Semir Gerkan má v " Alarm für Cobra 11 " po svém boku nového partnera : Alexe Brandta . RTL udělala exkluzivní rozhovor s oběma herci Erdoğanem Atalayem a Vinzenzem Kieferem .
V zákulisí nám prozradili Erdoğan a Vinzenz , co dělá nový tým a jestli už je nový týn správně stmelen. Je tam něco, co by se Semir mohl učit od Alexe ? "Svěžest a důslednost , s níž jde o věci, " odpoví Erdoğan . Naopak , Alex by se od Semira mohl naučit, jak se správně zapadne do celého týmu dálniční policie , říká Vinzenz . " A on se učí od Semira čerpat znovu důvěru ! "
Semir a Alex :Nový tým
Prali se spolu Vinzenz a Erdoğan také společně jako tým ? Zřejmě ano - Erdogan vzpomíná na případ malého nápoje : " ... tak .. s trochou šampaňského " Je zřejmé, že všechno běží v zákulisí velmi dobře : " Vyprávěli jsme si trochu a docela dobře jsme si rozuměli,opravdu docela dobře ... " dodává Vinzenz - velký smích na obou stranách. Byl to památný večer ...
Co prozradil Erdoğan a Vinzenz o nové sezóně ? "Cobra se stala dospělou " Erdoğan - je pevná . "Diváci se mohou těšit v každém jednotlivém případě na pár napínavých epizod ... můžete vidět dvě postavy ve velmi neobvyklých situacích , které ale také zažijí při hraní spoustu legrace ! "

Kolínská akční hvězda natočila víc kaskadérských kousků než Stallone

21. března 2014 v 11:13 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Kolínská akční hvězda natočila víc kaskadérských kousků než Stallone. Erdoğan Atalay je nejlepší typ pro Kobru 11
Za 18 let , je zde řada úspěchů - 18 let , Erdoğan Atalay je stále u toho
Kultovní komisař Erdoğan Atalay
21.03.2014 - 00:18 hodin
Od Stephanie Kayser
Kolín nad Rýnem - Pokud někde něco praská či exploduje, Erdoğan Atalay ( 47 ), není daleko . Kolínská akční hvězda má akční kousky natočené skoro lépe než většina hollywoodských hrdinů , jako Silvester Stallone ( 67 ) nebo Bruce Willis ( 59 ) . Více než 1000 scén.
Erdoğan Atalay ( vlevo) , kultovní komisař bez strachu a výčitek ve vrtulníku ( ještě s ex - kolegou Tomem Beckem ) ...
Jeho úspěšný seriál " Alarm für Cobra 11 " je nyní plnoletý ( nová sezóna začíná 27. března ) - Atalay byl a je zde se před 18 lety od třetí epizody . Nejúžasnější chlap v celém souboru .
" Člověk vždy něco slízne, vždy je tu nějaká pohmožděnina či modřina u bojových scén, ale zde se pro zlomený nehet nepláče. Vzhledem k tomu bychom všichni kulhali," směje se akční hvězda.
... a letecká záchrana na poslední chvíli ...
Vrtulníkem létal nesčetně krát - ale nikdy v něm jen tak neseděl. " Vždycky jsem stál na opěrné patce , " řekl Atalay. I když opatrnost na scéně je základním požadavkem , zůstává zbytkové riziko . " Pokud se bojíte ,nemůžete to dělat . Respekt , to ano - ale ne strach . Paralyzující . "
…policejní auto exploduje na dálnici
Mnohé kaskadérské kousky dělá Atalay sám , ale tak dlouho, jak on může ještě takhle pracovat ? " Pro mě je zatím konec v nedohlednu . Pokud by mě každé ráno bolely kosti, tak bych o tom měl přemýšlet . " Člověk je v pohodě , skvělý chlap ...

Cologne akční série, tento výbuch byl skutečně ve městě - zde na Magnusstraße

Komisaři v Alarm für Cobra 11

21. března 2014 v 9:41 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Komisaři v Alarm für Cobra 11
Od třetí epizody v roce 1996 je Erdoğan Atalay (vpravo.) k vidění jako hlavní kriminální komisař dálniční policie Semir Gerkhan u "Alarm für Cobra11". Od té doby se partneři po jeho boku měnili. Na začátku byl tento Johannes Brandup jako vrchní kriminální komisař. Od 1997 však náhle v seriálu skončil. Proč, to jsme se nikdy nedozvěděli.

Mark Keller (vlevo.) hrál od roku 1997 do 1999 roli vrchního komisaře Andrého Fuxe. On byl střelen harpunou na Mallorce, byl zraněn a propadnul se do moře. Po mnoho let se pohřešoval, aby se v roce 2013 vrátil zpět do seriálu, i když jen na pilotní film, kde potom umírá.

René Steinke jako vrchní komisař Tom Kranich (vlevo) byl nakonec nástupcem Andrého Fuxe.. Mezi Tomem a a Semirem zniklo pravé mužské přátelství, které v roce 2003 vrcholilo, když Tom skončil službu, protože jeho těhotná přítelkyně přišla o život. Dva roky na to se však do seriálu vrátil, aby v roce 2007 skončil definitivně, při jedné dramatické akci byl zastřelen.
Krátké pohostinské vystoupení měl herec Christian Oliver (vlevo) po boku od Erdoğana Atalaye. Hrál od roku 2003 do 2004 kriminálního komisaře Jana Richtera. Jeho odchod nebyl vysvětlený, v dalších epizodách se již prostě neobjevil.
Gedeon Burkhard jako vrchní komisař Chris Ritter (vlevo) vstoupil do seriálu v roce 2007 jako nový partner . On nahraď Reného Steinke . Přece jen se Chris po boku Semira Gerkhana dlouho neohřál. Při záchraně své přítelkyně je zastřelen. Gedeon Burkhard byl tedy k vidění jen jeden rok u "Alarm füra COBRA 11" .

Od 2008 hraje Tom Beck roli vrchního komisaře Ben Jäger (vlevo). Od počátečních rozdílů se svým partnerem Semirem vytvořili skvělý tým. Přece však Beck opustil seriál v roce 2013, aby se věnoval hudební kariéře.
Od roku 2014 uvidíme v seriálu nováčka kriminálního komisaře Alexe Brandta, kterého hraje Vinzenz Kiefer, uvidíme, co nám přinesou nové díly a novým týmem.

Překlad videa z Berlinale 2014

19. března 2014 v 15:14 | Božena |  Erdoğan Atalay - herec, scénarista, spisovatel a producent
Erdoğan Atalay na Berlinale 2014 mluví o svém filmu " Götterfunken"( Boží jiskry)
Volný překlad z videa od slečny Veroniky ze Slovenska, srdečný dík!
Do češtiny převedla Božena Loupancová
Na začátku záznamu hovoří reportér o tom, že Erdoğan je pro většinu Němců znám především jako akční hrdina, kterého můžeme vidět každý čtvrtek v televizi v seriálu Kobra 11. Když je Erdoğan nablízku, má reportér pocit, že někde něco bouchne. Na to Erdoğan odpověděl: Je to možné, ale dnes tu jsem privátně a všechno zůstane na svém místě, dnes nemám v plánu nic pokazit." Redaktor: " Ano, doufám, že to tak příští minuty zůstane. Ale chtěl bych podotknout, že většina lidí Vás zná jako úspěšného herce, ale že píšete knihy o Vás ví jen málokdo. Váš scénář už byl zfilmovaný, co Vy propagujete na Berlinale."
Erdoğan odpovídá: " Na Berlinale přichází mnoho lidí, kteří mají různé projekty, herci hledají role, režiséři hledají herce a producenti objednavatele. Je tu i malá skupina lidí, kteří mají peníze, a ty je potřeba svým projektem upoutat. Lidé se svým projektem k nim přistupují a v krátkosti jim svůj projekt představí, tedy pokud se vůbec podaří s těmito bohatými lidmi se setkat." Redaktor: " To musíte mít plnou tašku vizitek nebo vaše manažerka musí přijít s tím, že máte nový film." Erdoğan odpověděl, že takto to úplně není a vzpomenul agenturu svojí ženy Film Artist, Erdoğanova žena Katja je zároveň jeho agentkou. Erdoğan: " Na Berlinale je to náhodě, při uvolněném rozhovoru se přijde na to, zda ten druhý chce spolupracovat, není to tak strojené. V principu jde o vzbuzení pozornosti, někdy se ani na Berlinále nepoštěstí, jde tu o náhodná setkání, která se nedají dopředu naaranžovat. Dokonce ani když dojde k sympatii, nemusí z toho nic být. S mým filmem to také nebylo jednoduché, byl srovnáván s Kobru 11, ale je to jiný formát, i když má v sobě trochu akčních prvků, právě k tomuto filmu " Boží jiskry" jsem napsal scénář. Film by měl být určen do kin. Při tvorbě filmu jsme celkem svobodní a zčásti ho financujme i sponzoringem, tady je potřeba dávat pozor na to, aby se film se začleňováním sponzorů nepokazil, i když je to příležitost jak si zaopatřit finance." Později Erdoğan hovoří o tom, že je důležité najít vydavatelství, protože bez něj nemá člověk podporu při psaní. Erdoğan: " Když člověk napíše knihu, myslí si třeba, že je dobrá, potom ale zapochybuje, jestli to má smysl, když se najdou další, kteří uznají, že kniha je dobrá a jdou do toho, ale nesmí se zapomínat, že na trhu je mnoho skvělých knih, a proto je to velmi těžké, aby člověk právě tu svoji knihu prosadil." Dále mluvil Erdoğan o svém filmu. Erdoğan: " Film se natáčí v Turecku z větší části s německým obsazením. Mám tu výhodu, že mám k Turecku blízký vztah. Natáčí se ve městě Bodrum, ale některé scény se budou natáčet na německém území. V Německu jsou ale jistá pravidla. Například, že film se musí natáčet v té spolkové republice, která film financuje. Právě jsme na území Hesenska." Na úplný konec Erdoğan zažertoval: " Musím už jít, protože mám ještě otázky, na které bych se chtěl zeptat, ale odpovědi mi ještě chybí."

Slovensky:
Erdogan Atalay na Berlinale 2014 (o svojom novom filme Götterfunken)

Reportér na začiatku hovoril o tom, že Erdogan je mnohým Nemcom známy ako akčný hrdina, ktorého možno vidieť každý štvrtok v telke. Ďalej zažartoval, že keď je Erdogan nablízku, má pocit, že niečo vybuchne. On mu rovnako vtipne odpovedal, že môže byť a ďalej už vážne podotkol, že je tu prívatne, všetko stojí a dnes ani nemajú v pláne nič pokaziť. Reportér na to ešte dodáva, že dúfa, že to nasledujúce minúty takto aj ostane.
Potom seriózne začali rozhovor, reportér spomína fakt, že Erdogan nie je len riadny herec, ale že aj dobre píše, čo už o ňom vie málokto. Spomenul pritom jeho scenár, ktorý bude sfilmovaný a tak sa vlastne Erdogana pýta, čo on propaguje na Berlinale. Erdogan obšírne odpovedá a opisuje priebeh Berlinale, napr. že tu prichádza veľa ľudí, ktorí majú rôzne projekty, že herci hľadajú role, režiséri hercov a producenti objednávateľov. Potom spomína malú skupinu ľudí, ktorí majú peniaze a ktorých treba svojím projektom jednoducho upútať, ľudia sa k nim zaraďujú, a keď ich už priamo stretnú v krátkosti im predstavia svoj projekt, pokiaľ sa im však podarí ich stretnúť. Spomínal tiež, že sa tu potulujú aj privátni investori. A na záver dodal, že na toto tu vlastne Berlinale je.
Reportér na to apeloval tak, že aj on (Erdogan) musí mať plnú tašku vizitiek, alebo teda jeho manažérka a prichadza s tým, že má nový film. Erdogan to upresnil, že úplne takto to nie je a spomínali aj agentúru jeho ženy a že mu je zároveň aj agentkou. Ďalej vysvetľuje, že na Berlinale je to o náhode. Práve v uvoľnenom rozhovore príde na to, či by ten druhý mal záujem spolupracovať alebo nie, že to nejde tak strojene. Hovorí, že v princípe ide o vzbudenie pozornosti a niekedy sa na Berlinale ani nič nezadarí, ide tu o náhodné stretnutia, ktoré sa nedajú vopred naaranžovať. A dokonca, i keď dôjde k sympatii, nemusí z toho vzísť nič. Spomína, že s jeho filmom to tiež nie je také jednoduché, srovnával ho s Cobrou, že je to iný formát, ale že aj on má v sebe akciu. Hovorili o jeho názve, ktorý znie Götterfunken (v preklade zrejme Iskry bohov), a že práve pre tento film akurát napísal scenár a tiež, že by to mal
byť malý kinofilm. Erdogan o ňom chvíľu hovorí, napr. že pri jeho tvorbe sú vcelku slobodní, že ho zčasti financujú aj sponzoringom, ale pritom treba dbať na to, aby sa začleňovaním produktov film nepokazil, i keď je to príležitosť zaopatriť preň financie. Neskôr zas Erdogan opisuje aké dôležité je nájsť si vydavateľstvo, lebo bez neho nemá človek podporu. Hovorí, že aj pri písaní je to zaujímavé - človek napíše knihu a považuje ju za celkom skvelú, potom ale aj zapochybuje, či to dáva zmysel a že aj keď sa nájdu ďaľší, ktorí ju uznajú za dobrú a šli by do toho, nesmie sa zabúdať nato, že na trhu je ale veľa skvelých kníh a že práve preto je to také ťažké, lebo každý chce zaopatriť tú svoju knihu.
Ďalej spomínajú, že tento film sa natáča v Turecku, avšak poväčšine nemeckým týmom, a tak že má Erdogan výhodu, kedže má k Turecku tak blízko. Spomínajú konkrétne mesto Bodrum, kde je film natáčaný, ale že napriek tomu sa podaktoré úseky dajú natáčať aj v Nemecku.
Ku koncu ešte spomínajú isté pravidlá, napr. že natáčať sa musí v tej spolkovej krajine, od ktorej sa získa podpora a financie. Na úplný koniec podotkli, že sú akurát v Hesenskom územnom zastúpení a zavtipkovali, že Erdogan už pôjde, lebo má ešte aj on otázky ale odpovede, na ktoré by sa chcel ešte informovať, mu chýbajú.

Obrázky pro dnešní den

19. března 2014 v 10:40 | Božena |  Galerie

Premiéra pilotního filmu 2013

18. března 2014 v 21:15 | Božena |  Galerie

Erdoğan a Katja

18. března 2014 v 20:37 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Erdoğan Atalay na Berlinale

18. března 2014 v 11:31 | Božena |  Videa

Semir Gerkhan a Andrea Gerkhan

17. března 2014 v 12:40 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay a Carina Wiese jako Semir a Andrea při natáčení epizody v Düsseldorfu

Semir Gerkhan

16. března 2014 v 21:11 | Božena |  Galerie

Semir

14. března 2014 v 15:30 | Božena |  Galerie


epizoda Kobry 11 "1983"

13. března 2014 v 14:31 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2014
Alarm für Cobra 11 Autobahpolizei -Kobra 11
1983 ( Německo , 2014 )
čtvrtek 24.4 .2014 , 20:15 hodin , RTL
Seriál, krimi
Mnozí přátelé ze Semirova mládí jsou oběťmi brutálních útoků - Alex přemýšlí, jestli Semir má co skrývat ...
Podrobnosti
PAST slaví 30. výročí založení , na oslavě je nejlepší nálada, ale v tu chvíli dostává Semir telefonické volání od své přítelkyně z mládí Siny, která je jak se zdá, je ve velikém nebezpečí.. Když se s ní Semir setká na odpočívadle , Sina působí extrémně vystrašeně. Ona naznačuje, že má problém , se kterým nemůže jít na policii, protože tento problém se stal již "dříve " . Sina odevdává Semirovi obálku s fotkou Semirovy party z mládí. Právě když chce Sina Semirovi poskytnout další vysvětlení je na ni spáchán atentát a není zcela jisté, zda útok přežije. Ale tím to nekončí. Stejně jako ostatní členové Semirovy bývalé party mohou být brutálním způsobem zabiti. Někdo se chce pomstít na Semirových přátelích z mládí. Alex si také uvědomil , že motiv spočívá v Semirově minulosti . Dlouho hlídané, temné tajemství staví nového partnera před zkoušku....
Herec:
Role
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Dieter Bonrath
Susanne König
Hartmund Freund
Andrea Gerkhan
Sina
Jenny Dorn
Režie:
Nico Zavelberg
Scénář:
Horst Wieschen
související články na tomto blogu:

Obrázek

12. března 2014 v 12:32 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Erdoğan Atalay jako KHK Semir Gerkhan

12. března 2014 v 11:09 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay jako KHK Semir Gerkhan
Herec Erdoğan Atalay jako vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan v seriálu televize RTL Kobra 11
Schauspieler Erdoğan Atalay als KHK Semir Gerkhan in Serie TV RTL Alarm für Cobra 11 Die Autobahnpolizei