Únor 2014

Rodinná oslava

27. února 2014 v 16:41 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2014
Rodinná oslava ( Německo , 2014 )
čtvrtek 10.4 . , 20:15 hodin na RTL
Seriál / série TV krimi
Zatímco Alex sleduje stopu ve své minulosti, Semir a Andrea jsou na oslavě narozenin v v Eifelu v maximálním nebezpečí.
Podrobnosti
Semirovi se podařilo přesvědčit Andreu, aby ho, i přej jejich rozchod, doprovázela na rodinnou oslavu. Strýc Omer slaví 75roků , ale Andrea je šokována tím, že Semir dosud hrozící rozvod před celou rodinou tají. Andrea nechce oslavu kazit, tak s nechutí hraje se Semirem šťastný pár . Ale najednou se na oslavě veselí objeví její nový přítel Robert . Nyní stojí Robert proti Semirovi, ale to je brzy jen ten nejmenší problém . Pašerák lidí Grigorov netrpělivě očekává Andreu a Semira. Ti dva se stanou terčem nelítostného honu . Andrea má zlost, je přesvědčena , že za všechno může zase jen Semirova práce, ale pak se ukáže, že Grigorovi jde jen o Andreu . Nakonec je Semir chycen Grigorovem a je držen gangstery v zajetí, stejně jako i Robert, který gangsterům padl do rukou také. Mezitím ,Alex , který je zaneprázdněný snažit se získat co nejvíce informací o jeho neoprávněném zadržení, poté co získal odpovídající tip. Ale když se ohlásí zoufalý Semir se svou rodinou, Alex je hned na cestě do pohoří Eifelu ,a hledá svého partnera . Únosci provozují mezitím morbidní hru s Andreou , a ta si musí klást otázku, komu její láska skutečně patří. Semirovi nebo Robertovi ?
Herec
Role
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Dieter Bonrath
Susanne König
Hartmund Freund
Andrea Gerkhan
Robert
Jenny Dorn
Režie:
Alexander Dierbach
Scénář:
Michael Müller, Stefan Barth

Pro pamětníky ?

26. února 2014 v 11:25 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Erdoğan Atalay, při svých začátcích učinkování v seriálu Kobra 11, tenkrát jistě netušil, že bude spolu se svým seriálovým hrdinou komisařem dálniční policie Semirem Gerkhanem, společně stárnout a v příštím roce již uplyne 20 roků od natáčení( nikoli vysílání) prvních epizod Kobry 11.

Alarm für Cobra 11 " Vinzenz Kiefer podporuje Erdoğana Atalaye

25. února 2014 v 12:55 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Alarm für Cobra 11 " Vinzenz Kiefer podporuje Erdoğana Atalaye
Úsměv i přes zranění : "Alarm für Cobra 11 " hlavní představitelé Vincent Kiefer a Erdoğan Atalay ( Foto : RTL / Guido Engels )
Napětí nastupuje : Fanoušci akční série " Alarm für Cobra 11 " se mohou těšit na nového partnera dálničního komisaře Semira Gerkhana . V nové sezóně , která bude vysílána od 27. Března2014 ,bude po jeho boku ostříleného veterána Gerkhana stát Vinzenz Kiefer jako Alex Brandt.
Co bude nového v " Cobra 11 " : Dálnice policista Semir Gerkhan ( Erdoğan Ataly ) má nového přítele Alexe Brandta ( Vinzenz Kiefer ) . Přitom má dokonce jiné starosti, neboť v osobním životě jde u něho páté přes deváté. S Brandtem , by také nemuselo být snadné , protože bývalý tajný policista nosí sebou svou komplikovanou minulost.
V sedmi nových epizodách , které od 27. března 2014 bude vysílat televize RTL , jsou oba dálniční komisaři dobře využiti . Budou vyšetřovat a co nabídnou divákům ještě? Bude zde hodně akce . Budou pronásledovat drogové dealery , kteří se chovají jako duchové , přijmou návštěvu policistů z California Highway Patrol. Budou sledovat dráhu dívky, která se dostane do potíží a jsou ty i honičky s převaděči . Tak, jako vždy je zde téměř žádný prostor k dýchání .
Alexe Brandta se hraje 35 -letý Vinzenz Kiefer . On začalsvou televizní a filmovou kariéru v seriálu " Unter uns " . Poté byl viděn v mnoha seriálech a televizních filmech , včetně " Místo činu " , " Closer Look ", " Ve jménu Páně " , " The Miracle Berlína " a mnoha dalších inscenacích . Dokonce i jako divadelní herec už by obdivován.. Takže teď " Alarm für Cobra 11 " - jeho popularitu určitě nepoškodí.
Pokud dáváte přednost hrám místo sledování : " Alarm für Cobra 11 " je k dispozici jako PC nebo herní konzole

" Alarm für Cobra 11 "patří k trhákům v německé televizi. Konec konců , od roku 1996 běží akční seriál a příští rok 2015 , oslaví své 20. narozeniny od natočení prvního pilotního filmu.. A jak víte , že tvůrci seriálu , pravděpodobně v den výročí ukazují o několik více vozů než obvykle letících vzduchem , jeho stále co obdivovat, jsou zde do očí bijící kaskadérské kousky . A potom je tu ještě vyšetřovatel, činná stálice seriál: komisař Semir Gerkhan . Od svého debutu v březnu 1996 německý Turek je součástí obsazení . Zda i Kiefer jako Brandt nastoupí také k takovému trháku a bude manipulovat s diváky se uvidí.
volně přeloženo

Rozhovor o epizodě Nadzvukové letadlo

23. února 2014 v 19:26 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Kobra 11- Nejdražší epizoda "Nadzvukové letadlo"
Rozhovor s hlavními představiteli
Luwtwafe.de měla příležitost uskutečnit rozhovor v jedné pauze při natáčení s oběma hlavními představiteli Erdoğanem Atalayem a Tomem Beckem. Oba se včetně celé skupiny po celý čas natáčení u stíhací letky 73 " Steinhoff" ukázali jako mimořádně profesionální a ochotní, bez toho, aby se chovali jako nějaké hvězdy. Také každému splnili jeho přání o autogram.
Je to váš první kontakt s (vojenským) letectvem?
Tom Beck alias Ben Jäger: Sloužil jsem dokonce u letectva v Pezingu u Landsbergu am Lech. Tady jsem jednou letěl s letounem typu Transall a mám vlastně na svoji aktivní práci u dopravních letounů jen dobré vzpomínky. Bylo to přímo suprová doba.
Erdoğan Atalay alias Semir Gerkhan ( směje se) : Tedy já jsem vždy čekal jestli mě vezmou. Ale nic nepřišlo, později jsem tam jednou napsal. Ale protože padla zeď bylo tam najednou hodně vojáků, že jsem tam už nemusel. Ale prostřednictvím seriálu se vyznám v mnohých druzích zbraní, stejně jako v šermování, v jízdě na koni a střílení, a nyní už tam ani nemusím chodit.
Pomohly vám zkušenosti při natáčení scény?
Tom Beck: Vlastně ano i ne. Protože vím, že se v uniformě může stát něco nesprávného. Ale podle scénáře jste představeni tak, že vlastně nemáme o letectvu žádné ponětí a proto se v uniformách chováme trochu hloupě.
Erdoğan Atalay: V roli jako Semir s tureckou minulostí nemám přirozeně žádné tušení jak se má člověk chovat v uniformě. Ale s tím s tak trochu hrajeme a umísťujeme naše vtípky. Stejně ty mnohé žertovné zkratky, které člověk jako nezasvěcený vůbec nezná, vsazujeme do dialogů. Ty se potom za sebe zařadí tak, že vůbec nedávají smysl a nikdo to nechápe.
Zjišťujete po polovině natáčecího dne rozdíl mezi normálním natáčením a natáčením na půdě letectva?
Erdoğan Atalay : Tedy ti startující stíhací piloti a celá atmosféra - to je megaskvělé. Co mě udivilo, je to, že je tu všechno takové uvolněné. Myslel jsem si, že u spolkové armády je všechno striktně chráněné a přísné. Ale toto je jeden super úžasný oddíl a všichni jsou tu přístupní. Jsem velmi, velmi příjemně překvapený.
A jak se člověk cítí v uniformě vojenského letectva?
Erdoğan Atalay : (směje se) Tedy vždyť já jsem major a tím jsem vyšší hodnost než Tom - to už je dost super. Ale můj dědeček létal v osmanské armádě s Červenými barony. Když to tady člověk všechno vidí - i s moderními stíhacími letouny i s technikou - je to přímo kvantový skok a toto má tak člověk v podvědomí.
A Tom, přál byste si ještě někdy obléct uniformu letectva?
Tom Beck: Nee, tedy prožil jsem super časy jako vojenský posel v Pezingu, to bylo v ten čas v pořádku. Tady jsem mohl i jednou za čas dělat hudbu. Ale nebyl jsem jednoduše ten typ, který by pracoval jako technik nebo stál na strážnici. Častěji jsem byl za klavírem morální podporou pro vojáky. Ale dál už z toho nebylo nic. Toto už je všechno pryč. A ještě jedno hlášení si pamatuji: Letec Beck, hlásím pokoj 108, počet osob 5, vyvětraný, vyčištěný a připravený k převzetí!
Jsou technici, vojáci a vojačky, kteří pracují u strojů jako komparz víc překážkou nebo jsou potřební při natáčení?
Erdoğan Atalay : Tedy pro nás je to spíš ulehčení, protože všechno, co tu dělají, jsou skutečné úkony a toho si člověk všimne. Ve filmu to potom vypadá víc realisticky, jako když se to digitálně edituje. To všechno se takto nedá nastavit, proto je to přímo úleva.
Říká se, že je to nejdražší epizoda seriálu, jaká se kdy natáčela, je to neznámé téma?
Tom Beck (směje se) Myslím, že jistě, že to je neznámé téma a něco jedinečné v historii spolkové armády. Spolková armáda nebyla dosud tak přístupná, co se týká natáčení pro akční seriál. Ale vážně- měli jsme přirozeně nákladné díly, ale když se má jako dnes ráno postavit kulisa z 8 letadel typu Eurofihter a potom ještě dva Eurofihtery, které právě startují, tak to už je něco mimořádného, aby to vypadalo impozantně.
Erdoğan Atalay : Také jsem se divil, že se do toho spolková armáda tak zapojila. Myslel jsem si, že jsou víc chránění, ale je to super věc.
Seriál Kobra 11 se exportuje nejen do 140 zemí světa, ale také přes TV spolkové armády se vysílá v zemích vojenského nasazení, tady i v Afganistánu. Hraje to v podvědomí natáčení nějakou roli?
Erdoğan Atalay : To je zajisté ambivalentní pocit. Všechno, co tu děláme my, je fiktivní. Když se při kaskadérských kouscích máme dostat do nebezpečí, je to po všech stránkách zajištěné a vypočítané, ale v Afganistánu je to skutečné. To je určitě zvláštní pocit, když si člověk představí, že se v zahraničí podívají na jeden nebo dva díly a potom vyrazí do boje a vystavují se skutečnému nebezpečí. To se s námi opravdu nedá srovnat.
Tom Beck: Velký rozdíl je, že u nás se vždy na konci uskuteční dobrý konec a všechno dobře dopadne…!
Slovenský překlad slečna Veronika, srdečný dík
Hlavní predstavitelia v rozhovore
Luftwaffe.de mala príležitosť, viesť rozhovor v jednej z páuz počas natáčania s oboma hlavnými predstaviteľmi Erdoganom Atalayom a Tomom Beckom. Oboja sa vrátane celej pracovnej skupiny počas natáčania pri stíhacej letke 73 ,,Steinhoff,, ukázali ako mimoriadne profesionálni a ochotní - celkom bez toho, aby sa správali ako dajaké hviezdy. Splnili tiež každé ešte dodatočné prianie o autogram.
Je to Váš prvý kontakt s (vojenským) letectvom?
Tom Beck alias Ben Jäger: Slúžil som dokonca pri letectve - v Pezingu pri Landsbergu am Lech. Tu som už raz letel s typom lietadla Transall a mám vlastne na môj aktívny čas pri dopravných letcoch len dobré spomienky. To bola priam super doba.
Erdogan Atalay alias Semir Gerkan: (smeje sa) Teda ja som vždy čakal, že ma vezmú. Ale nič neprišlo - a neskôr som tam raz napísal. Keďže práve padol múr, bolo tam naraz tak veľa vojakov, že ja som tam už nemusel. Ale prostredníctvom seriálu sa medzičasom vyznám v mnohých druhoch zbraní ako v šerme, jazdení na koni a strieľaní, teraz tam už ani nemusím ísť.
Pomohli Vám skúsenosti pri práve natáčanej scéne?
Tom Beck: Vlastne áno aj nie. Keďže viem, čo všetko sa dá urobiť nesprávne v uniforme. Ale príbehovo v scenári sme postavení tak, že vlastne nemáme žiadne poňatie o letectve a preto sa v uniforme chováme trochu hlúpo.
Erdogan Atalay: V role ako Semir s tureckou minulosťou nemám prirodzene žiadne tušenie, ako sa má človek správať v uniforme. Ale s tým sa práve trochu hráme a umiestňujeme/prinášame naše vtípky. Tiež tie mnohé žartovné skratky, ktoré človek ako nezainteresovaný vôbec nepozná, vsádzame do dialógov. Tie sa potom za sebou zaradia tak, že už vôbec nedávajú zmysel a nikto nechápe.
Zisťujete po polovici nakrúcajúceho dňa rozdiel medzi normálnym natáčaním a natáčaním na báze letectva?
Erdogan Atalay: Teda tí štartujúci stíhací letci tu a celá atmosféra - to je už megaskvelé. Čo ma udivilo je, že je to tu všetko také uvoľnené. Myslel som si, že pri spolkovej armáde je všetko také pádne/zákonité/striktné a super tienené/chránené. Ale veď toto je tu jeden super úžasný oddiel a všetci sú takí prístupní. Som veľmi veľmi príjemne prekvapený.
A ako sa tak človek cíti v uniforme vojenského letectva?
Erdogan Atalay: (smeje sa) Teda, veď ja som major a tým som raz hodnostne vyššie ako Tom - to je už dosť super. Ale - môj starý otec lietal v osmanskej armáde. S červeným barónom. Keď to tu človek všetko tak vidí - aj s modernými stíhacími letcami a technikou - to je priam kvantový preskok a toto tak má človek v podvedomí.
A Vy Tom? Priali by ste si ešte raz vkĺznuť do uniformy letectva?
Tom Beck: Nieee - teda prežil som super časy - vtedy ako ordonanc/vojenský posol v Pezingu, to bolo načas v poriadku. Tu som mohol aj raz za čas robiť hudbu. Ale nebol by som jednoducho býval ten typ, ktorý by pracoval ako technik, alebo by stál na strážnici. Naproti tomu som často bol za klavírom morálnou podporou pre vojakov. Ale ďalej by z toho nebolo bývalo nič. Toto je preč. Ale jeden výrok ešte viem: Letec Beck, hlásim izba 108 obsadená 5 mužmi, vyvetraná, vyčistená a pripravená na prevzatie!
Sú technici, vojačky a vojaci, ktorí tu pracujú pri strojoch, rezko sa pohybujú a objavujú sa ako štatisti/komparzisti, vlastne viac prekážkou alebo skôr potrební pre natáčanie?
Erdogan Atalay: Teda pre nás je to skôr uľahčenie, lebo všetko čo tu takto robia sú skutočné manévre/úkony a to si človek všimne. Vyzerá to vo filme o dosť viac realistickejšie, ako keď sa to digitálne edituje. To všetko sa takto vôbec nedá nastaviť - preto je to priam úľava.
Šepká sa, že toto bude najnákladnejší diel seriálu, ktorý sa kedy natočil, neznáma oblasť aj pre Vás?
Tom Beck: (Smeje sa) Myslím si zaiste, že toto je tiež neznáma oblasť a niečo jedinečné v histórii spolkovej armády. Spolková armáda nebola doposiaľ ani taká prístupná, čo sa týka natáčania pre akčný seriál. Ale vážne - mali sme už prirodzene nákladné diely ale keď sa má - tak ako dnes ráno - postaviť ako kulisa 8 lietadiel typu eurofighter a potom ešte dva eurofightery práve stúpajú - to je už niečo mimoriadne, to už vyzeralo veľmi impozantne.
Erdogan Atalay: Tiež som sa divil, že spolková armáda sa do toho tak zapojila. Myslel som si, tí budú viac chránení - ale toto tu je už super vec.
Seriál Cobra 11 sa nielen exportuje do 140 krajín, ale je aj cez TV spolkovej armády vysielaná v krajinách (bojového/vojenského) nasadenia - teda aj v Afganistane. Hrá to tu v podvedomí pri natáčaní rolu?
Erdogan Atalay: To je zaiste ambivalentný pocit. Všetko, čo tu robíme my, je fiktívne. Keď sa tu pri kaskadérskych kúskov dostávame do nebezpečenstva, je to po všetkých stránkach zaistené a kalkulované - ale v Afganistane je to skutočné. To je určite zvláštny pocit, keď si človek predstaví a vie, že si tí zahraničnom nasadení možno jeden alebo druhý diel pozrú a potom vyrazia a vystavujú sa skutočnému nebezpečenstvu. To je vcelku neporovnateľné s nami.
Tom Beck: Veľký rozdiel je, že u nás sa vždy na konci uskutoční šťastný koniec a všetko dobre dopadne...!

Erdoğan Atalay - skládačka

21. února 2014 v 21:13 | Božena |  Galerie

Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer mezi fanoušky

21. února 2014 v 12:43 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer mezi svými fanoušky z konce roku 2013

Rukojmí - obrázky

21. února 2014 v 10:43 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2014
Obrázky z epizody Rukojmí, obsah epizody uveden níže.

Rukojmí 3.4.2014 na RTL

20. února 2014 v 19:33 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2014
Alarm für Cobra 11 -Dálniční policie
Rukojmí ( Německo , 2013 )
čtvrtek 3.4 .2014 , 20:15 hodin na RTL
Semir a jeho nový partner Alex pronásledují mladou ženu, která je hlavní podezřelou v případu únosu. Žena ale nejedná jen velmi chytře, když se zdá , že se skrývá tajemství ...

Podrobnosti
Mladá dívka byla unesena . Semir a Alex pak na dálnici vypátrají ženu, která se zdá být zapojena do případu únosu. Je zde určitá stopa. Ale chytrý manévr posílá ženu z okruhu podezřelých a Semir tak ztratí stopu v pronásledování. Poté se Alex rozhodne pro riskantní tah : Předstírá loupežné přepadení, vyplení pokladnu a rekrutuje cílovou osobu jako pomocnici při útěku. Je to trik, který skutečně funguje. Semirovi to umožňuje pokračování v pronásledování. A Alex používá svou maškarádu na podezřelou Nicole Fiedler a opatrně a nenápadně se vyptává. On je tím, který si rychle uvědomil, že této ženě, která má být za únosem dítěte, nejde jen o peníze. Co je to vlastně za únosem. Když má Alex nehodu, ztratí stopu po Nicole a jeho neortodoxní metody ho přivedou nejen do rozporu s LKA . Také Semir a Krüger neví, co si o svém novém kolegovi mají myslet. Nicméně, oni spolu zjistili to, co opravdu pohání Nicole k jejímu činu. Chce odčinit zločin, ze kterého nikdy nebyla obviněna a zřejmě se nezastaví před ničím.
herec:
Role
Semir Gerkhan
Alex Brandt
Kim Krüger
Dieter Bonrath
Susanne König
Hartmund Freund
Nicole Fiedler
Jenny Dorn

Všechna fakta o Kobře 11

20. února 2014 v 11:50 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Všechna fakta o Kobře 11- vracíme se ještě do 23. sezóny
V 23. Sezóna " Alarm für Cobra 11 "to budou zase extrémní akce se Semirem ( Erdoğan Atalay ) a Benem ( Tom Beck ) !
A tato čísla hovoří sama za sebe : Pro nové epizody se spotřebovalo více než 20.000 litrů benzínu - byly spotřebovány na výbuchy , 150 kaskadérských kousků aut a bylo zapotřebí více než 1000 metrů ocelového potrubí pro ochranné výztuže do aut.
Devět milionů EUR byly náklady na nejdražší hostující hvězdu na čtyřech kolech , " Fulda Exelero " Další luxusní vozy jako Lamborghini Gallardo , Maserati GT , Porsche Panamera nebo Audi R8 a raritou jsou vozy jako je Porsche 917 nebo Ford GT40 , které se v Kobře 11" nyní používájí pravidelně.
V sezóně 19 jsme mohli vidět Semira a Bena legendární auto K.I.T.T. z televizního seriálu " Knight Rider ".
Pětkrát " Alarm für Cobra 11 " již obdržela za kaskadérské kousky kaskadérského Oscara " Taurus "
Opotřebovalo se 400 pneumatik během " Kobry " - za sezónu se vystřílelo 100,000 slepých nábojů .
Od svého spuštění v březnu 1996 více než 4500 explozí a Kobra 11 zatkla téměř 1000 gangsterů
2,3 km dlouhá je filmová dálnice, kde se natáčí od roku 2005 .75000 -čtevečných metrů velký prostor dálnice je v okrese Düren v pohoří Eifelu a je to je největší filmová kulisa v Evropě pro vysokorychlostní dálniční scény .
V jedné z největších kaskadérský scén vybuchlo 250 litrů benzínu . Výsledek : sedm výbuchů najednou .
Epizoda " Nadzvukové letadlo " z 20. Sezóny je nejdražší epizoda Kobra11 za všechny doby, co se Kobra natáčí.. Epizoda se odehrává v prostředí letectva . Tentokrát se tým obrátil na podporu německých spolkových ozbrojených sil z letového provozu Euro Fighter v Rostock - Laage . Přesná replika Euro Fighter " přistál " pro natáčení na filmovou dálnici filmu v okrese Düren . Chcete-li získat kolos na silnici , je třeba speciální transport, který se skládal ze čtyř kamionů, které vezly rozloženou repliku letounu.
Ve 120 zemích světa ," Cobra " byl prodán a je nyní hitovým exportem televize RTL
Pro Tom Beck je23 sezóna " Kobry " poslední . Od roku 2008 byl na straně Erdoğana Atalaye . Tom Beck se chce více zaměřit na svou hudební kariéru .
Erdoğan Atalay je od začátku u Kobry 11
prvním parťákek byl Johannes Brandrup jako Frank Stolte, potom se po boku Semira Gerkhana vystřídali různí parťáci:
Mark Keller jako André Fux
René Steinke jako Tom Kranich
Christian Oliver jako Jan Richter
Gedeon Burkhard jako Chris Rieter
Tom Beck jako Ben Jäger
A nyní se po boku Semira Gerkhana bude představovat Vinzenz Kiefer jako Alex Brandt

Natáčení v Düsseldorfu

17. února 2014 v 18:19 | Božena |  Natáčení Kobry 11
14.2.2014 Düsseldorf

Autogram

15. února 2014 v 19:26 | Božena |  Autogramy
Tentokrát autogram od Erdoğana Atalaye, Olivera Pochera a Toma Becka

KOBRA 11

14. února 2014 v 17:50 | Božena |  Galerie

Valentýn

14. února 2014 v 8:37 | Božena |  Ostatní

Alarm für Cobra : Vinzenz Kiefer začíná

14. února 2014 v 8:10 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Alarm für Cobra : Vinzenz Kiefer začíná od 27. března 2014- první obrázky
Čtvrtek 13. 02. 2014 , 11:22 hodin
Alex Brandt ( Vinzenz Kiefer ) je novým partnerem na straně Semira Gerkhana ( Erdoğan Atalay). Přece jenom mladý policista to při nástupu na oddělení dálniční policie Kobry 11 nemá lehké, protože jeho minulost ho pronásleduje až do dneška.
Začíná se 27. března 2014 v 20,15 hodin . Nejúspěšnější akční série v Německu se konečně vrací na obrazovky - ale nyní bez Toma Becka - a je to důvodů slavit je dost. Nejen, že Cobra vítá nový přírůstek 35 - roků starého Vinzenze Kiefera , ale dálniční hlídka v letošním roce slaví 18. narozeniny. Všechno nejlepší !
A také v této serii si mnohé hostující hvězdy podají ruce. Uvidíme mimo jiné : Wayne Carpendale , Gudrun Landgrebe , Roman Knizka, Annika Blendl , Steve Windolf , Tyron Ricketts , Arzu Bazman , Alissa Jung , David Rott , Jule Gölsdorf .
Jako tajný policista Alex Brandt odhalil drogový gang a zkorumpované policisty nakonec přivedl do vězení, ale dva roky byl i on ve vězení držen, než byly zjištěny důkazy o jeho nevině. Ale čas strávený mezi drobnými kriminálníky a těžkými zločinci zanechali na něm stopy. Je těžce zklamaný z tohoto systému, pro který tak dlouho pracoval, vyvinul se z něj samotář, který jen těžko důvěřuje svému okolí a nerad ukazuje svoje trumfy.
A Semir ( Erdoğan Atalay ) je poznamenán několika minulými měsíci. Po rozchodu s Andreou a dvojím zatížením v práci i v soukromém životě je zcela na dně. K tomu všemu si Andrea přeje prodat jejich společný dům, kde spolu tak dlouho žili. To všechno žene jeho obavy o budoucnost až k vrcholu. Ztratí po své manželce i své děti?
V práci je to taky všechno jiné. Nejen, že si bere své osobní problémy do kanceláře. Ben emigroval do Los Angeles a šéfová vybírá pro Semira partnera podle svého uvážení. Jak si lze domyslet je to ex -policista Alex Brandt , který je právě na volné noze , je pak konzultován v rámci současného vyšetřování , Semir má svou nahromaděnou frustraci sotva pod kontrolou . Proto, když se odsouzenému vrahovi Paulu Meinhardu podaří utéct z vězení , aby dokázal svou nevinu jeho bývalý spoluvězeň Alex Brandt je jediný, kdo se odváží Meinharda přivést k rozumu . Mise plná překážek , a tak Semir začíná neochotně spolupracovat s Alexem . Je to začátek nemilosrdné a velkolepé honičky ...
Bude to divoké, to je trochu vážnější a Cobra roste , ale humor taky nebude chybět v sezóně 24 . Kromě toho diváci očekávají jako obvykle poutavé příběhy , úchvatné kaskadérské kousky , rychlé honičky a těžké přestřelky.
Naše fotografie ukazuje na 35 - rok-starého Vinzenze včera večer s přítelkyní Masha Tokareva na Berlinale ..

volně přeloženo

Revoluce 27.3.2014 na RTL

13. února 2014 v 20:06 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2014
Revoluce

Kobra 11
Revoluce ( Německo , 2014 )
27.3..2014,ve 20:15 hodin na RTL

Po rozchodu s Andreou je Semir zcela vykolejený. I přes svůj špatný fyzický a psychický stav musí hledat uprchlého vraha Paula Meinharda, který uprchl z vězení, protože v tom vidí jediný způsob, jak dokázat svoji nevinu. Paul hledá pomoc a obrátí se na svého bývalého spoluvězně Alexe Brandta, jako na jedinou osobu, které věří. Brandt je policista , který byl po dvou letech ve vězení rehabilitován a nyní má pomáhat Semirovi. Meinhard se mezi tím uchyluje k zoufalému činu a unáší výletní loď s pasažéry, jako rukojmí. Požaduje, aby policie jeho případ znovu obnovila a usvědčila skutečného viníka. Alex přináší sám sebe jako vyjednavače ve hře a musí přesvědčit šéfovou Kim Krüger, aby ho nechala pracovat na celém případu. Spolu se Semirem odhaluje nesrovnalosti a přichází na totožnost skutečného vraha. Jako pachatel se ukazuje muž, vůdce radikální skupiny ekologických aktivistů, který byl Meinhardovým bývalý zaměstnavatelem - energetický koncern Tribeco , dělá svým zaměstnancům svými atentáty ze života peklo. Brzy se ukáže, že vražda pro kterou byl Meinhard odsouzen , je jen špička ledovce . Semir a Alex se dostanou do nemilosrdné křížové palby a nemilosrdné války mezi mocnými z energetické společnosti , na straně jedné a radikální anarchistické skupiny, na straně druhé . Oběma zbývá jediná šance, jak přežít v tomto boji : oba musí táhnout za jeden provaz….
Herec:
Rolle
Semir Gerkan
Alex Brandt
Kim Krüger
Dieter Bonrath
Susanne König
Hartmund Freund
Andrea Gerkan
Robert
Staatsanwältin Schrankmann
Paul Meinhard
Jenny Dorn
Režie:
Franco Tozza
Scénář:
Andreas Brune, Sven FrauenhoffOperace Hiob

11. února 2014 v 14:27 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
Operace Hiob je poslední epizodou, kterou uvede RTL před nástupem nové řady s Vinzenzem Kieferem, ta odstartuje 27.3.2014

Tom Beck - dnes

11. února 2014 v 14:04 | Božena |  Ostatní
Víte co dělá a jak nyní vypadá Tom Beck - dnes už bývalý parťák komisaře Semira Gerkhana komisař Ben Jäger. 30.1.2014 uvedl premiéru filmu " 'Vaterfreuden", kde si zahrál jednu z hlavních rolí. Vousy měl jen kvůli filmové roli. A jak nyní vypadá? Uvidíte na nejnižším obrázku.
Tom Beck konečně sundal vousy a zas vypadá k světu