Leden 2014


Krimi - akce na Kaiser ulici

30. ledna 2014 v 18:45 | Božena |  Natáčení Kobry 11
27 ledna 2014 | 07,28 hodin
Krefeld
Kobra 11 " : Šťastní fanoušci se tlačí v zahradě
Krimi - akce na Kaiser ulici: Cobra 11 natáčí v Krefeldu
Krefeld . V Kolíně nad Rýnem se většinou reptá - do Krefeldu přišly stovky nadšených fanoušků. 52 - členný filmový štáb zde byl jeden den , aby natočil asi tři a půl minuty filmu na Kaiser ulici. Epizoda " Kobry 11" může stát až jeden milion eur. Od Max ​​Hermes.

Kamera běží : Mercedes se žene ulicí a staví před vilou číslo popisné 244 . Řidič ( komisař Semir Gerkhan- Erdoğan Atalay) otevře dveře , sprintuje k předním dveřím , zvoní a běží dál , když nikdo neodemkne , se zbraní do zahrady . Střih. Okamžitý shon kolem místa činu. Policisté chodí nahoru a dolů po ulici ,zajišťují stopy. Tady přichází muž s pistolí, ale od něj nehrozí žádné nebezpečí . Jmenuje se Vincent Kiefer je mu 34 let a hraje druhou hlavní postavu RTL akčního seriálu " Alarm für Cobra 11 ".
Hlavní postava seriálu Erdoğan Atalay
Vila, pohled ze zahrady
Pokoj ve vile
Co se ukrývá sklep ve vile?
Semir je napaden
Fanoušci
Policie hlídá ulici
Auta filmového štábu
Hlavní hrdinové

Natáčení v Leverkusenu

30. ledna 2014 v 10:49 | Božena |  Natáčení Kobry 11
ALARM FÜR COBRA 11 Natáčení v Leverkusenu
Erstellt/29/1/2014
Okruh pro cyklisty Prince sloužil jako kulisa pro natáčení .
Filmový štáb seriálu RTL " Alarm für Cobra 11 " natáčel na Bismarck ulici v Küpperstegu . Herci Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer měli scénu, kdy jsou povoláni k mrtvole, rychle natočenou, byla rychle v krabici.
Küppersteg .
V Küpperstegu to bylo včera, tentokrát bez výbuchů , kotrmelců vozů nebo střelby . Obvykle se jedná o nejvýraznější složky akčního seriálu RTL " Alarm für Cobra 11 " U cyklistického centra Prince Bismarc ulici, stály policejní vozy jen v pozadí. Pod pracovním názvem " 1983 "tam tvůrci umístili děj epizody z dílů nové série, která se bude vysílat letos v jarní sezóně.
Příprava scény začala už v pondělí. Byly provedeny stavební práce na vnitřní scéně v budově cyklistického centra . Ve středu se pak objevily také dvě hlavní postavy -vrchní komisaři Semir Gerkhan na ( Erdoğan Atalay ) a Alex Brandt ( Vinzenz Kiefer ) a natáčelo se dokud scéna nebyla hotová. A jaká, že to byla scéna?
Sídlí zde několik skutečných policejních aut , a přijedou sem ve svém" služebním automobilu" vystoupí a odeberou se do domu , kde už mrtvola ležela připraven pro vyšetřovací činnost. Není zcela jasné zda muž zemřel přirozenou smrtí nebo ho někdo zavraždil. Cobra 11 -diváci se dozví rozřešení hádanky v blízké budoucnosti. Na tomto místě nemůžeme víc prozradit.

Obrázky z natáčení

27. ledna 2014 v 23:08 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Ještě vám přináším obrázky z natáčení k níže uvedenému článku. Natáčelo se v Krefelderu 25.1.2014. jak je z obrázků vidět , nechyběly davy fanoušků a herci rozdali opravdu hodně autogramů.

Pátrání po vrahovi na Kaiserestrasse

27. ledna 2014 v 16:07 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Alarm für Cobra 11 : Pátrání po vrahovi na Kaiserestrasse
Od Moritz Cremers
V Bockum se natáčela další epizoda seriálu televize RTL Kobra 11 . Mnozí se podívali do Krefeldu .
Krefeld . Mlha visí v přední části domu číslo 224 v Krefeldské ulici Kaiserstrasse. Stříbrný Mercedes zastaví před budovou , a komisař Semir Gerkhan vystupuje z vozu. . On spěchá přes předzahrádku, k domovním dveřím a zvoní. Žádná odpověď . Po nějakém váhání , se dívá znovu kolem , a pak jde doleva kolem domu . " Děkuji ti , skvělá práce ! " volá Thomas Katzmann . Krefeldské publikum si oddechne, opět se může bavit.
Katzmann ,vedoucí na týmu " Kobra 11 " je spokojen . "Krefelďané jsou skvělí . Když natáčíme je všude ticho a to velice usnadňuje práci herců. " On to musí koneckonců znát on je jako " kočka " , jak mu říkají na scéně , dříve ještě předtím, než znovu jede kamera . Začal před 16 lety jako kaskadér .
Natáčení " Alarm für Cobra 11 na císařské silnice(Kaiserstrasse)
To zapadá do svalnatého typu a placatou čepicí a pronikavým hlasem. Bez megafonu nebo jiných nástrojů, kterými by neustále komunikoval s diváky v Krefeldu . Katzmann jim vysvětlil co se bude dít dál , a znovu slibuje, že herci budou rozdávat autogramy . " To jsou naši fanoušci . Bez toho bychom asi vůbec nenatáčeli, ano . "
Většina z nich jsou spokojeni . " Je to velmi vzrušující vidět něco jednou . Právě zde v Krefeldu ano, se toho jinak velmi málo stane , " říká Ilona Strommenger . 55 -letá přišela se svou dcerou Julií ( 25 ) a podařilo se jim získat místo v první řadě za oddělující páskou.
Sousedé jsou jen naštvaní, ale potom zjišťují, že je natáčení vzrušující.
Sousedé mají také zájem , samozřejmě , vědět co se děje v domě 224 , kde se podle scénáře žije podezřelý z vraždy . Někteříé stojí na balkonech , a jiní, jako Heike Lutz Großimlinghaus může celou scénu sledovat ze zahrady . " Zpočátku jsme byli trochu naštvaní připouští , " Lutz Großimlinghaus "Produkční společnost mi jednoduš hodila žlutý lístek do schránky . Ale teď , když se zde natáčí, jsme opravdu trochu vzrušeni. "
Akční série se vyrábí od roku 1995 a tradičně běží čtvrtek v 20,15 hodin na televizní stanici RTL . Popisuje operace oddělení fiktivní " kriminální ho oddělení dálnice " v dálniční hlídky . Téměř od začátku je tu herec Erdoğan Atalay , který představuje Kriminálního vrchního komisaře Semira Gerkhana . Jeho nový partner je Alex Brandt , hraje ho Vinzenz Kiefer.
Thomas Katzmann nyní dostal trochu soucitu pro Krefeldern . Dva přední činitelé Erdoğan Atalay ( Semir Gerkhan ) a Vinzenz Kiefer (Alex Brandt ) mají něco jako brigádu : autogramy a pózování pro fotografie. Jen Vinzenz Kiefer si na fotografování bere hodně času . On je v seriálu nový a doposud s ním žádný seriál, kde by hrál hlavní roli, natočen nebyl.
Krefeld . Ale Gerkhan a Kiefer nezůstanou dlouho mezi svými fanoušky ,scéna s Daimlerem musí být znovu natočena . Před tím ale vytahuje Kiefer mobilní telefon a filmuje si lidi, kteří jej povzbuzovali zpoza plotu . " Tak to opravdu není všude , " říká a sklízí smích a potlesk .
Každý, kdo v tomto odvětví chce čas pro " Místo činu "
Po scéně " kočka " kočičí člověk má málo času . Dává pořadatelům několik pokynů , protože uzavření musí být stanoveno . " Obracíme se z opačného směru , musím mít jasný obraz až ke stromu . Na druhé straně až na místo ke sloupku vzadu , "říká vedoucí do sluchátka s mikrofonem.
A pak , již v do sluchátek s mikrofonem neříká nic. Potom už jen vypráví ze svého stanoviště : " Cobra 11" , "Der Alte" , "Policisté na motorkách" - ve skutečnosti něco, co má vždy co do činění s akčními scénami v Německu . Jako kaskadér , režisér kaskadérů a asistent režie . Má pořád dva velké sny má : " Jeden je být ředitelem " .A každý, kdo pracuje v tomto odvětví chce být na , místě činu " . To je velký cíl . "
Konečným cílem pro všechny diváky , kteří vydrželi do 21 hodiny , je také jasný : " Zůstaneme tady, dokud nedostaneme autogram od Erdoğana ! " od Kiefra také ? " Jistě , když přijde znovu , pak i od něj . "

Semir a ti druzí

25. ledna 2014 v 22:29 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Tak tady jsou všichni hlavní aktéři německého seriálu Kobra 11 dálniční policie, Semir zde má všechny parťáky a ostatní členy oddělení dálniční policie.
Spektakulární natáčení

24. ledna 2014 v 11:25 | Božena |  Natáčení Kobry 11
ALARM FÜR COBRA 11 " Spektakulární natáčení
Ertstellt 17 /11/2013

Drama hrál skutečný oheň :Exploze v této scéně nebyla vytvořen na počítači . Foto : Arton Krasniqi
Vůz se otočí kolem dokola , a pak exploduje a praská na Magnusstrasse: Uprostřed obchodního středu velkoměsta mají tvůrci seriálu Kobra 11 dramatickou scénu pro nové epizody seriálu.

Divoká honička na Magnusatrasse: Exploze , že jednotlivé části hlídkového vozu letí ulicemi . Přímo ve středu dění : Kriminální vrchní komisař Gerkhan Semir ( Erdoğan Atalay ) a nový policejní komisař Alex Brandt ( Vinzenz Kiefer ) . Oba komisaři z " Alarm für Cobra 11 " sledují ten správný rachot. V neděli se natáčely od rána do 19 hodin večer scény pro dvě epizody , které budou k vidění na jaře roku 2014 vysílat v televizi. Zvláště působivá je scéna , ve které policejní auto letí přes stavební vozidla a exploduje tam . Pro diváky doma se všechno odehrává během několika sekund.

Ve skutečnosti byla silnice v Magnusstrasse uzavřena téměř dvanáct hodin. Výsledek natáčení a honičky uvidíme v epizodách - 270 epizod "Rodinná slavnost " a 271 " Poškození laku ."

Akční hrdina Erdoğan Atalay

22. ledna 2014 v 13:59 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Interview
Akční hrdina Erdoğan Atalay
sociální vědomí
Aladdin a jeho kouzelná lampa ,které mu kdysi přinesl štěstí:
V divadelním představení 100o a jedna noc Erdoğan Atalay účinkoval jako 18-rok-starý ve Státním divadle v Hannoveru. Dnes ho znají miliony fanoušku akčního seriálu Alarm für Cobra 11 na celém světě jako policejního komisaře.

Vyrůstal jste se v malé vesnici v Dolním Sasku v Berenborstelu. Jaký byl Váš nejlepší zážitek z dětství?
Už jako dítě jsem vášnivě jezdil na koni, a to zejména v okolních lesích. Ale s mým Pony Bronco jsem se také účastnil skokových a drezurních soutěží. Dokonce i dnes si rád připomínám vůni koní, slámy a sena, je to krásné posečkat v koňské stáji.
Váš otec je Turek, vaše matka Němka. Jak se cítíte vy?
Můj otec,který v mém dětství mluvil jen lámanou němčinou, byl velmi nervózní, že neumí dokonale německy a učil nás , abychom mluvili perfektní němčinou. Pro mě turečtina bohužel není dodnes známá, jakoby pro mě neexistovala.
Turecká mentalita se může popsat s funkcemi, jako je emocionální, teplý, hrdý, velkorysý, veselý - německé vlastnosti jsou více pravděpodobné, že: pracovití, disciplinovaní, dochvilný, nevrlý,
střídmý. Jaké vlastnosti máte?
Vlastně, trochu ze všeho. Moje mentalita je turecká i německá.
Co si spojujete s tureckou kulturou?
Především turecké pohostinství, dobré jídlo a samozřejmě tureckou hrdost.
Váš otec byl herec v Turecku. Kráčíte v jeho stopách?
Prostřednictvím mého otce, jsem se dostal k prvním kontaktům s herectvím, které
bylo pro mě rozhodující. Toto povolání jsem si vybral.
To znamená, že byste chtěl napsat vaši rodinnou kroniku, co se tam vlastně píše?
o fascinuje vaši rodinu?

Z příběhů já vím, že můj turecký dědeček byl za první světové války pilotem u tzv. Červených baronů ( Manfred von Richthofen), zapojil se do tureckého boje za svobodu u a pro sultána ukradl 17 letadel. Byl vyznamenám a dostal medaili. Mezi mými tureckými předky byl i italský loupeživý rytíř a také jeden velmi bohatý podnikatel z Izmiru, který nechal postavit mešitu, která stále ještě stojí. Další z mých předků byl pirátem a okrádal sultánské lodě. Jsou to prostě skvostné příběhy!
Co učíte své děti z německé a turecké kultury?
Snažím se své děti vychovávat tak, aby respektovaly každého člověka. Aby se chovaly k druhým tak, jak by chtěly, aby se ostatní chovali k nim. Mělo by to tak být v každé kultuře. Moje zkušenosti s oběma kulturami jsem popsal v krátkém příběhu v roce 2005 v knize" Jak žiješ ty" v kapitole "Turecko je tam nahoře." Příběh jsem věnoval svojí dceři. Příběh zahrnuje mnohou osobní i groteskní situaci,která vznikla tím, co jsem prožil, tím, že jsem vyrůstal ve dvou kulturách
te se nacházejí v tak každé kultuře.
Vlastníte Maserati. Jezdíte divoce jako v Kobře 11? Vaše kaskadérské kousky jsou slavné.
Naopak, skutečnost, že jsem si některé nehody v seriálu prožil, jezdím já velmi předvídavě a defenzivně.Seriál Kobra 11 se vyváží do mnoha zemí na celém světě.
Jste v Turecku hvězda, která chodí po ulici?
V Turecku mě lidi často oslovují. Jsou rádi, že já jako Turek v seriálu mezinárodních rozměrů jsem úspěšný.
Seriál úspěšně běží již 17 roků. Co to je za recept na úspěch seriálu? Co zaujme diváky?
Ve skutečnosti je Kobra 11 kolektivní práce všech účastníků. Myslím, že úspěch je v tom , že jsme progresivní a nemáme čas odpočívat.
Jaká byla ta nejnebezpečnější věc, kterou jste kdy zažil?
Kaskadérské kousky v Kobře jsou nebezpečné, ale ve skutečnosti zase ne tolik, jak to vypadá.
Bydlíte v Berlíně a v Kolíně nad Rýnem, které město Vám více připomíná domov?
Cítím se v obou dvou městech jako doma, ale můj domov je tam, kde je moje rodina.
Která zahraniční země je vaše oblíbená ?
Turecko, samozřejmě! Před několika měsíci jsem v Istanbulu natáčel. Velmi jsem si ten čas užíval. Také moje žena byla z Turecka nadšená. Zarmoutila jen jednoho tureckého obchodníka, protože ona umí smlouvat lépe, než Turci sami.
Vy se angažujete v různých sociálních projektech, například jste velvyslancem pro potřebné děti v hnutí ARCHA. Máte nějaký projekt, který vám leží na srdci?
Připadá mi to zahanbující že v Německu, kde je jeden z největších a nejsilnějších průmyslových národů, se vytvořila paralelní společnost, kde nastupuje dětská chudoba, která se neustále zvyšuje. Jako velvyslanec mohu myslím použít svou popularitu a sbírat darované peníze pro dobročinnost dětí. Tyto projekty jsou důležité, protože jedou z těchto děti budou dospělí a je to budoucnost naší země.
Jste stále vášnivý potápěč?
V moři se cítím jednoduše dobře a v bezpečí
Myslím si, že je to proto, že devět měsíců žijeme ve vodě, než spatříme světlo tohoto světa.
Potápění mi také dá ten pocit. Stejně tak jako kdybychom mohli létat.
Představte si, že dostanete v Turecku neoblíbenou roli v seriálu. Přijal byste ji?
V každém případě! Počítejte se mnou !
Jaké jsou Vaše plány do budoucna, a co chcete ještě zažít?
Profesionálně , rád bych v budoucnu realizoval vlastní filmové projekty. Scénář pro film, který se hraje v Turecku už mám hotový. Ještě stále pátrám po tureckém producentovi a po sponzorech. Soukromě bych chtěl vidět vyrůstat moje děti ve zdraví a štěstí a stejně tak v budoucnosti svoje vnoučata.


Komisaři

19. ledna 2014 v 21:12 | Božena |  Galerie
Naši komisaři zavaleni hromadou aut

Autogramy herců z Kobry 11

19. ledna 2014 v 14:40 | Božena |  Autogramy
Erdoğan Atalay - vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan
Tom Beck - vrchní kriminální komisař Tom Beck
Gedeon Burkhard - vrchní kriminální komisař Chris Rieter
Christian Oliver - kriminální komisař Jan Richter
René Dan Steinke - vrchní kriminální komisař Tom Kranich
Mark Keller - kriminální komisař André Fux
Johannes Brandrup - kriminální komisař Frank Stolte
Charlotte Schwab - šéfová dálniční policie
Katja Woywood - šéfová dálniční policie
Carina Nicolete Wiese - sekretářka a manželka Semira Gerkhana
Daniela Wutte - sekretářka
Martina Hill - sekretářka
Kerstin Thielemann - státní návladní Schrankmannová
Gottfried Volmer - policista
Dietmar Huhn - policista
Katrin Hess - policistka
Vinzenz Kiefer - kriminální komisař Alex Brandt
jen pro zajímavost - Doekas Kiefer je Vinzenzova sestra, která si zahrála v třetí serii v epizodě Stínový bojovník

Akční scéna v bazénu v Movie Park

14. ledna 2014 v 15:43 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Natáčela se akční vodní scéna - v Movie Park s " Alarm für Cobra 11 "
Akční scéna hit TV seriálu " Alarm für Cobra 11 " byla natočena v neděli odpoledne ve filmovém sále Movie Park . Snímek se točil ve třech metrech hlubokém bazénu s teplotou vody 37 stupňů, což byl pro herce Erdoğana Atalaye a Jürgena Heinricha " čistý luxus".

Herec Erdoğan toho zažil v jeho 18 - leté kariéře s " Kobrou 11 "hodně . Nicméně , bazén teplé vody to byla i pro něj premiéra. Foto : Lenya Hülsmann

" Léto 83 " , tak se bude jmenovat 273 Epizoda ze seriálu " Alarm für Cobra 11 " . Léto bude pravděpodobně horké , a premiera se očekává k vidění bv březnu 2014 na obrazovkách RTL . Hlavními znaky jsou Erdoğan Atalay ( Semir vrchní kriminální komisař) a jeho nový partner Vinzenz Kiefer , který na natáčení vodní scény nepracoval.

Zachráněn před utonutím

Stručný děj: : Jürgen Heinrich ( dříve hrál ve Wolfově revíru ) řídí své auto do přístavu v Kolíně nad Rýnem , auto nejde, tak jak by mělo, řidič není schopen se z auta dostat a ztratí vědomí. Erdoğan ho skokem do vody, vysvobozuje z auta a zachraňuje před smrtí. Scénář, který později vypadá v televizi, že se natáčí v chladném a nepříznivém počasí se studenou vodou je jenom krátký záběr a je rychle pryč.

" Alarm für Cobra 11 " v Movie Park
Po sestříhání celá scéna trvá pouhých 15 sekund. Ve skutečnosti , nicméně , vyžaduje hodně přípravy na to i včetně montáže pozadí : " Hledali jsme velmi dlouhou dobu , a pak jsme tato dokonalé kulisy našli," potvrdil koordinátor pro akční scény Christoph Domanski , který v Kobře 11 působí se svým osmnácti členným týmem již od roku 1997 . " Nejprve jsme chtěli vytvořit něco sami , ale jednoduše se nám roztrhl rám. "

"Konečně někdy teplá voda "

Scéna byla natočena pod vodou bez kyslíkových lahví. Jürgen Heinrich musel na 30 sekund, než k němu dojde záchrana zadržet dech. Pro Henryho to byl den předtím ještě zkušební kolo , ale " pracoval skvěle " tak jak měl . Erdoğan Atalay byl vhozen bez zkoušky do " studené vody" , ale jen příslovečně. " Konečně jsem se dostal za celých do 18 let do bazénu a zde je teplota obvykle vyšší než 10 stupňů . Obvykle děláme takové akční scény v Rýnu , "herci se ulevilo . "Teplota bazénu je naprostý luxus , protože upřímně řečeno, nesnáším studenou vodu , "prohlásil Erdoğan

Ať už Jürgen Heinrich je nyní součástí na " dobré " nebo " špatné " straně, to nám natáčení v neděli odhaleno nebylo.
Více obrázků zde:

Erdoğan Atalay XXXVIII

10. ledna 2014 v 21:12 | Božena |  Autogramy

Erdoğan Atalay a 30 roků RTL

10. ledna 2014 v 20:30 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay při příležitoszi 30 narozenin televize RTL, představil v krátkém shotu svoje seriálové partnery ze seriálu Alarm für Cobra 11. Erdoğanu Atalayovi tvůrci seriálu Kobra 11 přidali již sedmého partnera. Erdoğan Atalay uvedl, že jako nejzábavnější se mu jeví japonský dabing.
1. Johannes Brandrup
2. Mark Keller
3. René Steinke
4. Christian Oliver
5. Gedeon Burkhard
6. Tom Beck
7. Vinzenz Kiefer

Obrázek

3. ledna 2014 v 12:53 | Božena |  Galerie
Ahoj , vím, že vám ještě dlužím obrázky z dvou posledních epizod podzimní serie Kobry 11 na RTL, bohužel blog stále nepracuje, jak by měl, takže prosím ještě o strpení. Jeden obrázek ze zákulisí natáčení ještě s Tomem Beckem a Erdoğanem Atalayem


30 roků televize RTL

3. ledna 2014 v 12:51 | Božena |  Ostatní
Tento rok slaví televize RTL 30 roků svého vysílání. I v roce 2014 uvidíme Kobru 11.

Šťastný nový rok 2014

1. ledna 2014 v 0:01 | Božena |  Ostatní
Přeji vám všem všechno jen to nejlepší do nového roku 2014, hlavně zdraví a štěstí, doufám, že se i nadále budema na stránkách tohoto blogu vídat. Děkuji vám za vaši přízeň Božena