Říjen 2013

Erdoğan Atalay - anketa Nejlepší komisař

31. října 2013 v 13:06 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti

Erdoğan Atalay zatím drží první místo v anketě o nejlepšího komisaře, hlasovat můžete ještě celý dnešní den.
Doufám, že Erdoğan Atalay vedení udrží, zatím má známku 7,71, ale v těsném závěsu jsou další...

Píše nám Semir VI.

31. října 2013 v 11:25 | Božena |  Ostatní

Andrea byla u Roberta
od Semira Gerkhana , 31/10/2013 na 10:34

Byl jsem u Roberta. Snad by mi bylo lépe, kdybych tam nešel. Ale byl jsem "na návštěvě". Jak mě to štve. Andreu jsem viděl s ním. Stojím před zahradní brankou a nemůžu nic dělat nic originálního, jen fotit na mobil…. Člověk by si už chtěl odpočinout! !!! Semir


Píše nám Semir V.

30. října 2013 v 15:38 | Božena |  Ostatní

Robert se může být připraven na to, že bude chycený!
od Semira Gerkhana, 30.10.2013 v 13:56

Díky za vaši pomoc! Většina z vás odhalila, kdo je Robert i já jsem ho měl na obrazovce. A je to! Vím,nezní to tak, ale není tak chytrý. A to je také zakázáno. Ale musí to být. Chystám se navštívit chlapa. A já se mu chci podívat do očí. Lze se na to připravit, že bude chycený. ..." Pytel" zničil mou rodinu ... Omlouvám se za výraz. Ale já jsem opravdu naštvaný. Váš Semir

Osamělé rozhodnutí

29. října 2013 v 16:27 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2013

Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
Kobra 11 dálniční policie - kriminální seriál
20:15 až 21:15 na RTL
Osamělé rozhodnutí ( Krimi, akční , Německo, 2013)

Čtvrtek 12/12/2013
V honbě za pašerákem drog Van Bergenem jsou Ben a Semir podporováni kolegy z celního úřadu. Pro Bena je to velice vítaná spolupráce, protože se seznámí s krásnou celnicí Ninou a plánují si spolu společnou budoucnost.
Pašeráku drog Van Bergenovi se vždy podařilo úspěšně vyhnout veškerým požadavkům a zásahům : Na celním oddělení je někdo, kdo pašeráka vždy včas varuje. Semir zjistí, kdo je ten zrádce : Martin Flessing , Ninyn šéf a přítel jejího otce. Úspěšně Ninou manipuluje a ona mu dává falešné alibi. Ben sedí mezi dvěma židlemi: Komu m věřit ? Semirovi nebo Nině ? Naši dva hrdinové Van Bergena nakonec zaženou do kouta , ale tento případ ověří tvdou zkouškou jejich přátelství, a to vede k osudovému konfliktu. Už nebude nic jako dřív.
Herec:
Role
Semir Gerkan
Ben Jäger
Dieter Bonrath
Kim Krüger
Susanne König
Hartmund Freund
Jenny Dorn
Režie:
Kai Meyer-Ricks
Scénář:
Andreas Brune, Sven Frauenhoff

Píše nám Semir IV.

29. října 2013 v 13:56 | Božena |  Ostatní

Který je Robert?
od Semira Gerkhana 29/10/2013 v 13:21

Skvělé, ledva spím celou noc. To všechno kvůli tomu zatracenému Robertovi! Jel jsem zase na služebnu. Něco přece musím o jeho existenci zjistit. Mám soubory a policejní záznamy z počítače prohledány - ale jsem stále zmatenější než předtím. Protože teď už tady mám TŘI Roberty, kteří přicházejí v úvahu. Jedním z nich je ten, kdo mi bere moji rodinu. Možná, že máte představu o tom, kdo to je ... váš Semir


Píše nám Semir III.

28. října 2013 v 12:28 | Božena |  Ostatní

Jsem Robertovi na stopě!
Semir Gerkhan 28/10/2013 v 11:01

Proč Andrea neodpoví? Chci vědět, jak se mají moje děvčata. Od čtvrtka tu není žádná známka života! Obracím se. Nějak jsem se musel odvrátit sám, i když jsem objevil něco velmi zajímavého. Něco jsem našel v našem internetovém prohlížeči. Co jsem tam našel ? je tu stránka s profilem toho zatraceného Roberta. Bohužel, bez fotografie. Ale aspoň teď znám jeho příjmení. Co si myslí, že je? Měl bych zajít k němu na návštěvu….. Co si myslíte? Měl bych? Semir
Ze stránek blogu RTL

Píše nám Semir I. a II.

28. října 2013 v 12:24 | Božena |  Ostatní
Na blogu televize RTL píše Semir. Jak víme v pilotním filmu od něj odešla Andrea i s děvčaty. Tato diskuse má na blogu velký ohlas,v komentářích Semirovi radí jak by se měl zachovat. Že by nějaký nový záměr scénaristů?


Zoufale potřebuji rozveselit!
Od Semira Gerkhana 25/10/2013 v 14:29
Jsem úplně na dně, lidé! Za prvé smrt Andrého Fuxe a nyní ještě Andrea odchází i s dětmi. Počítám, že to prostě není možné . Po mnoha letech. Jistě, je tu doba, kdy byly jakékoli manželské problémy. Žádný důvod k rozchodu. Nebo ano? Nevíte, jak se mám zachovat. Pokud máte nějaký nápad , jak mi pomoci nebo mě trochu rozveselit - bych opravdu vděčný. Semir.


Já jsem na ***!
Od Semira Gerkhana, 27.10.2013 v 12:13
Chcete vědět, jak se mám? Jednoduše dobře německy: Já jsem ***, opravdu! První víkend bez Andrey a děti! Ještě se mi nikdy nestalo, aby byl dům prázdný. Prohlížím si rodinné fotografie, ale to mi nijak nepomůže. Jsou tu také svatební fotografie. "V dobrých i špatných časech"? Ale vůbec ne! Je to těžké pořád dokola, hledám je jako někdo jiný. Již několikrát jsem o věčné věrnosti slyšel. Ale děkuji , že na mě myslíte. Když já vás nemám. Váš Semir.
Z blogu televize RTL

Pilotní film „Vzkříšení“

25. října 2013 v 13:47 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2013

Pilotní film "Vzkříšení"
Pilotní film uvozuje 23. pořadí seriálu Kobra 11, poslední pořadí s Tomem Beckem jako komisařem Benem Jägerem.
Na scéně se objevuje André Fux, o kterém byli všichni přesvědčeni, že zemřel po zásahu harpunou na Malorce. André se přidal ke skupině zločinců, kteří plánují bombové útoky na různá města.
Andrea má narozeniny a Semir s dcerami a Benem připravují všechno pro krásnou oslavu.
Všechno je v pohodě, až když na stole zazvoní Andrein mobil a Semir na displeji uvidí, že Andree k narozeninám přeje nějaký neznámý muž.
Semir je jako ve snu, nedovede si vysvětlit, že by mu Andrea byla nevěrná.
Rychle s Benem odjíždí z oslavy narozenin plnit pracovní povinnosti. Oba v autě nezvykle mlčí, ale posléze vyjde najevo, že Ben o Anree a jiném muži věděl.
Vzápětí se oba policisté dostanou do přestřelky na silnici, zachraňují na poslední chvíli architektu, která upadla do zajetí zločinců. Její společnice je mrtvá. Architektka policistům ukazuje, že má k dispozici data o různých důležitých stavbách a o to právě zločincům jde.
André zatím s bandou zločinců večeří a v televizi uvidí svého bývalého parťáka Semira. Vzpomene si snad na společně strávené roky ve službě u dálniční policie.
André ví, že zločinci chtějí Semira dostat a on ho musí zachránit.
Semir bere Aidu do tanečního kroužku, jejich auto je pronásledováno zločinci a Semir se i se svou dcerou ocitá ve smrtelném nebezpečí
, ale náhle se objevuje André a zachraňuje Semira i jeho dceru ze spárů zločinců.
Jak je to možné, že se Anrdé znovu objevil po tak dlouhé době? André přežil, protože ho zachránil rybář, ale už s z toho skoro nic nepamatuje, bylo to před 14ti lety.. teď má ženu a pětiletou dceru. Semir s Andrém stráví celý večer při skleničkách alkoholu. Protože ho André zachranil, Semir mu důvěřuje a zapomíná na svého parťáka Bena, který se provinil tím, že si to, že viděl Andreu s jiným mužem, nechal pro sebe.
André dá vědět zločinecké bandě, kam policisté jedou s architektkou, která je důležitou svědkyní. Ukradne jí vysoce riziková data z telefonu a svědkyně při útoky zločinců na její ukryt a diviké přestřelce umírá.
Ben Andrého napadne, že to byla jeho chyba, ale Semir ho brání... dokud mu André neřekne, že zločince opravdu zavolal on. A že mu vyhrožují, že mu zabijí rodinu. Takže s ním Semir jede do Alp, kde se má uskutečnit velkolepý plán o kterém ví jen André a banda zločinců.
Je zde základna, ze které se dají spouštět bombové útoky snad po celém světě.
André se Semirem lezou po horském štítu do jeskyně, která ukrývá základnu. Náhle si Semir uvědomí, že mu André lže ohledně své rodiny. V paměti mu vyskočí vzpomínka na fotografii, kterou mu André ukazoval a tam je Andrého dceři 5 let a fotografie je z roku 2009. Zaútočí na Andrého a André na něj křičí, že měl ženu a dítě, ale ty mu zabili. André neměl žádné důkazy na usvědčení vrahů. A tak se přidal ke zločincům, plánujícím útoky po různých velkých městech s vidinou toho, že když jim pomůže, dostane za to fotografie a video z místa činu. Po roztržce uřízne lano se Semirem a Semir padá ze skály.
Pak André umožní odpálení bomb. Semir se na skále probírá a dostane se za Andrém, ale padouši ho chytí.
Zatím Benovi dochází, že vlastně Semir je v nebezpečí .
Jako obvykle na polední chvílip řiběhne se zásahovkou a začne tvrdá přestřelka. Na místě je i Hartmut, aby deaktivoval bomby. Na poslední chvíli se mu to podaří.
André ujíždí v autě a Semir za ním jede na skůtru. Skočí mu do auta, strhne volant... a auto se zřítí na skálu, kde sotva visí.
André vypadne dveřmi a visí tam, Semir pro něj skočí a drží ho jednou rukou, druhou se drží volantu. André Semirovi dává tubu s důkazy , pustí se ho a padá do propasti, kde umírá.
Na poslední chvíli zachraňuje Ben Semira z vozu řítícího se do propasti. Semir si uvědomil, kdo je vlastně ten správný parťák, chce skončit s policejní prací, ale Ben ho přemlouvá, aby u dálniční policie dál zůstal.
Semir se vrací domů, ale dcerky už doma nejsou je tu jen sbalená Andrea, která se mu snažila již dříve vysvětlit, že domnělý ctitel je jeden muž ze sociálního centra, kde ona pracuje. Semir jí nevěřil, teď jí ale přesvědčuje, aby neodcházela, Andrea ale Semira zanechává samotného.

Naši hrdinové opět v akci

24. října 2013 v 18:56 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2013
Naši hrdinové jsou opět v akci!

Začíná se znovu s pilotní epizodou "Vzkříšení" dnes, 23. pořadí "Alarm für Cobra 11 - dálniční policie" v 20:15 hodin na RTL!

Pokud chcete vidět, jako see André Fux vrátí, nutně zapnete televizi.....

Velké obrázky z premiéry

24. října 2013 v 13:00 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Ahoj, dnes vám přináším velké obrázky ze slavnostní premiéry pilotního filmu Vzkříšení,Erdoğan Atalay je zde i s představitelkou dcery Semira Gerkhana Aidou

Divoká zvířata

23. října 2013 v 20:26 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2013

5. - Kobra 11 - dálniční policie
TV kriminální seriál na RTL 20:15 až 21:15
Divoká zvířata ( Krimi , akční , Německo, 2013)
Čtvrtek 05/12/2013

Ben je zapletený do divoké honičky na dálnici. Gangster pronásleduje muže, kterému se nakonec podaří utéct svým věznitelům za pomoci Bena. Na dálnici zůstává ale jeho auto s neobyčejným nákladem, kterým je domácí prase" Arnold". Ben je nyní klíčovou postavou ve vysoce nebezpečném případu..
Semir a Ben mohou identifikovat uprchlíky jako je Marco Bern Hartz , bývalý ošetřovatel zvířat a policisty, kteří byli již dříve zapleteni do pochybných intrik. Mezitím se u " Arnolda " vyvíjí jistá svéhlavost, zdánlivě neškodné zvíře nese v sobě tajemství , které může stát členy týmu život. Ben a Semir mají plné ruce práce, snaží se odvrátit smrtící nebezpečí a jsou podporováni atraktivní veterinářkou Veronicou .
Herec:
Role
Semir Gerkan
Ben Jäger
Dieter Bonrath
Kim Krüger
Susanne König
Hartmund Freund
Dr. Veronkia Graf
Marco Bernhartz
Jenny Dorn
Režie:
Nico Zavelberg
Scénář:
Thomas Retzbach

Erdoğan Atalay a s parterkou

23. října 2013 v 10:15 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost

Erdoğan Atalay se svojí parterkou Katjou Ohneck na Německé televizní ceně v Kolíně nad Rýnem

Erdoğan Atalay a Katja Ohneck

22. října 2013 v 21:44 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Erdoğan Atalay se svou partnerkou Katjou Ohneck na premiéře pilotního filmu Vzkříšení 21.10.2013

Premiéra k novému pořadí

22. října 2013 v 18:31 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti

Premiéra k novému pořadí. Potom nastupuje televizní hvězda Tom Beck, zemře Tom v Kobře 11?

Akčnost je charakteristickým znakem " Alarm für Cobra 11 " . Tvůrci z Action conceptu si došli osmkrát pro senzačního vítězného Oscara za akční kaskadérské kousky.
Pouze Erdoğan Atalay (47)je tu od začátku. Jeho seriáloví partneři se změnili. A čtyři ze šesti zemřeli v " Cobra 11 "hrdinnou smrtí - to platí i pro Toma Becka ( 35) ?
Nová sezóna ( od čtvrtka 20.15 hodin, RTL ) , určuje kolínskému herci, který hraje komisaře Bena Jägera, poslední pořadí. Ale jak se ukázalo v Kolíně nad Rýnem Beck znovu dokázal povznést seriál k úspěchu? (Seriál sleduje pravidelně 5 milionů diváků( v Německu) a běží ve 120 zemích )
" Nemůžu to ještě říct, ale je to mega vzrušující a velmi emocionální, " řekl Beck včera na premiéře pilotního filmu v kině Cinenova v Kolíně nad Rýnem .

Věc je jasná: Rainer Strecker ( komisař Ingo Fischer ) , Mark Keller ( André Fux komisař ) , René Steinke ( komisař Tom Kranich ) a Gedeon Burkard ( komisař Chris Ritter ) před ním byli zastřeleni čtyři policisté z Kobry 11 . "Takže je to tradice ," směje se Beck .
Vrací se zpátky na obrazovku nebo znovu zemře!
Ex- policista Keller (48) byl tvůrci v roce 1999určen, že zemře zastřelením harpunou na Mallorce . V nové sezóně , on ale hraje v pilotním filmu znovu jako hlavní postava - komisař Fux .
Jakým trikem vrátí RTL komisaře znovu do seriálu ?
" Jeho tělo nebylo nikdy nalezeno , proto se mohl vrátit ," řekla mluvčí stanice Claus Richter .
Mrtvý nebo ne - to určí tvůrci seriálu, ale také Tom Beck by si rád nechal otevřená zadní vrátka……..
• Tolik akčních,kaskadérských kousků a výbuchů jako nikdy předtím.

V 23 sezóně " Alarm für Cobra 11 " to opět rachotí na všech stranách. Podle vysílačů to bylo pro kolínské hvězdy a kaskadéry z " Action Conceptu " (8 senzačních Oscarů ), nejkomplikovanější natáčení všech dob " .
Více než 20 000 litrů benzínu bylo spotřebováno na výbuchy, havarovalo více jak 150 vozů a více než 1000 metrů ocelových trubek bylo použito na zpevnění konstrukcí aut. Dále se spotřebovalo přibližně 100 000 slepých nábojů a 400 pneumatik, pro potřeby testování střel.
Každý kaskadérský kousek potřebuje asi čtyři dny přípravy, jeho plánování je podporováno fyzikem, matematikem a dvěma inženýry. Bylo natáčeno mimo jiné v Gerling čtvri ve Starém Městě Kolína nad Rýnem, na Hohenzollernském mostě, na rýnské promenádě stejně jako na Roonstraße .
Volně přeloženo.
Jeden obrázek z pilota Vzkříšení - velký formát


Sezóna s mnoha celebritami

22. října 2013 v 11:30 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti

"Alarm für Cobra 11 " Sezóna s mnoha celebritami
Vytvořeno 21.10.2013

Před začátkem 23.pořadí seriálu "Alarm für Cobra 11 " bylo umožněno vidět první epizodu - pilotní film Vzkříšení v předstihu v pondělí večer asi sedmistům pozvaným hostům . Mezi pozvanými byli i po boku herců a celebrit i Oliver Petszokat a Jenny Filon
Kolín nad Rýnem .

S asi 700 hosty a spoustu popcornu v pondělí večer oslavila produkční společnost z Hürtu " Action Concept" novou 23 sezónu s akčním seriálem "Alarm für Cobra 11 " v Cinenova kině . Mezi hosty, kteří směli sledovat první epizodu před zahájením sezóny ve čtvrtek 24.10 2013 byli někteří němečtí herci. Pro fotoaparáty pozovali : herec Erdoğan Atalay, Tom Beck, Katja Woywood , Niels Kurvin , Gottfried Vollmer a Katrin Hess s producenty Hermann Joha a Heiko Schmidt . Také, zpěvák a herec Oliver Petszokat , herečka Yvonne de Bark ( "Mezi námi" ) a Alexander Scheer ( "Sun Alley " , "Jedna ruka ruku myje " ) přišli slavit.

Tom Beck, který jako vrchní komisař Ben Jäger stál od září 2008 na straně Semira Gerkhana , alias Erdoğana Atalaye to byl zvláštní večer. Pro něj to byla poslední sezóna a premiéra . Po asi pěti letech se rozhodl opustit řady Kobry 11 a začít využívat nové filmové projekty a hudbu. "Jistě, je to smutné opustit seriál…. , Ale kola se točí dál . , Byl na to prostě čas ," říká Beck . Jako komisař Ben Jäger , ale v seriálu zůstává do konce 23sezóny.

Jeho nástupce,34-rok- starý herec Vinzenz Kiefer , který je známý z filmů jako je " The Baader Meinhof Complex ", nebo z RTL seriálu " Unter uns " , byl také host. Během nadcházející sezóny , která se bude vysílat na jaře 2014 bude po boku Erdoğana Atalaye jako dálniční komisař Alex Brandt pronásledovat autem vrahy a vyděrače . Natáčení pro 24. sezónu běží asi šest týdnů. " Od té doby já slavím jako dítě narozeniny každý den " říká Kiefer . "Každý den se mi někdo snaží v seriálu ublížit, do posilovny chodit nemusím, nepotřebuji to. "

Název pilotního filmu " Vzkříšení " nezní nejen důležitě, je to jako znovuzrození. Po 14 letech herec Mark Keller slaví impozantní , i když krátkodobý návrat. Keller také známý jako André Fux se náhle znovu objeví a dlouhotrvající přátelství mezi dvěma hlavnímimi komisaři Benem Jägerem a Semirem Gerkhanem je podrobeno silné zkouše. Herec opustil seriál v roce 1999. Jeho staré ego André Fux byl zraněn harpunou na Mallorce , spadl do moře a byl od té doby chybí . "Bylo skvělé vidět znovu Erdoğana a celý tým . Protože se téměř nezměnil ," řekl Keller .

První epizoda 23.pořadí se bude vysílat čtvrtek 24. října na RTLve 20:15 . Pro podzimní období je vyrobeno celkem sedm epizod.
volně přeloženo

Premiera v Kolíně nad Rýnem

22. října 2013 v 9:37 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Včera 21.10.2013 se v Kolíně nad Rýnem konala slavnostní premiéra pilotního filmu Kobry 11, přítomni byli všichni hlavní hrdinové i producenti, zatím jen pár obrázků, protože je brzy a deníky o premiéře teprve budou psát.

Erdoğan Atalay XXXVII

19. října 2013 v 20:51 | Božena |  Autogramy

Premiéra pilotního filmu

18. října 2013 v 12:06 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
V pondělí 21.10.2013 se v Kolíně nad Rýnem bude konat slavnostní premiéra pilotního filmu Kobry 11 " Vzkříšení", který bude uvozovat další řadu tohoto oblíbeného seriálu. Na slavnostní premiéře jsou většinou přítomni všichni protagonisté seriálu. V německé televizi RTL a později i na internetových stránkách bude pilotní film k vidění ve čtvrtek 24.10.2013