Září 2013


Rush - Alles für den Sieg

29. září 2013 v 16:31 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
Včera 28.9. 2013 se v Kolíně nad Rýnem konala premiera filmu Rush - Alles für den Sieg - Rivalové - vše pro vítězství. Na německé premiéře filmu z prostředí F1 byli i Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer a Hermann Joha.

Erdoğan Atalay a jeho partnerka Katja Ohneck, která ač zraněná si premiéru nenechala ujít
Erdoğan Atalay a Vinzenz Kiefer

Natáčení Kobry

26. září 2013 v 20:21 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2014
Dva obrázky ze stránek leverkusen Action Police Team, které byly pořízeny v den Erdoğanových narozenin, takže jedno památeční foto z natáčení
a jedno přímo se zbraní

Odplata 7.11.2013 na RTL

26. září 2013 v 14:37 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2013

2. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
Řada / TV kriminální seriál
od 20:15 až 21:15
Odplata (Krimi, akce, Německo, 2013)
Čtvrtek 7.11./2013

Státní zástupkyně Schrankmannová dává svoji 16-letou dceru Heike -Marii na praxi k dálniční policii. Heike Maria shledává policejní práci naprosto hloupou a nudnou a nebojí se to také tak dělat. Mladá dáma má jiné plány: chce se vyrovnat své matce a stát se také státní zástupkyní. O něco co později jsou z chování své praktikantky Heike-Marie na dálnici Ben a Semir pořádně nervózní. Při změně jízdního pruhu Heike-Marie nevyužívá ukazatel směru jízdy a policisté si jí jako narušovatele správných bezpečnostních pravidel silničního provozu berou do parády a pořádně jí vyčiní její jednání. Policisté chtějí zastavit jedno vozidlo, řidič však náhle s nohou na plynu začne zběsile ujíždět. Dochází ke zběsilé honičce a dcera Schrankmannové poprvé poznává jaká je vlastně policejní práce. Když se všichni tři nakonec dostanou na stopu dodávce, jedná se o zločin, při kterém se tají dech. Z obrázků vidíme, že se bude jednat o únos nezletilých a Heike-Marie se dostane mezi ně, skončí všichni v zaplavené šachtě ?… určitě ne, Ben a Semir jsou již určitě blízko.
Herec:
Role
Semir Gerkan
Ben Jäger
Dieter Bonrath
Kim Krüger
Susanne König
Hartmund Freund
Heike-Maria Schrankmann
Staatsanwältin Schrankmann
Jenny Dorn
Režie:
Heinz Dietz
Scénář:
Ralf Ruland, Andreas Schmitz

Gratulace

22. září 2013 v 19:48 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Také herečtí kolegové z Leverkusen Action Police Team, kteří si zahráli policisty z Ameriky, kteří byli hosty v Action conceptu v Hürthu, popřáli Erdoğanovi k jeho dnešním narozeninám.
a ještě dvě fotografie z návštěvy v Action conceptu

Exploze podle scénáře Kobry 11

22. září 2013 v 14:57 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2014

Exploze podle scénáře Kobry 11 na severojižní silnici v Kolíně nad Rýnem
Bastian EBEL
Kolín nad Rýnem -
Je 19.12 hodin ,a divoká honička začíná : před policií zběsile ujíždí městem motocyklista městem . Pak je tu šok :auto proti kamionu - jde o obrovský výbuch ve středu severo-jižní křižovatky , v blízkosti domu WDR - dům archivu.
Podívaná podle scénáře . Obyvatelé , kteří nevědí co se děje,volají policii. Všechno je jasné: Nepropadejte panice, probíhá zde jen natáčení "filmu".
A o co jde : točí se další epizody RTL seriálu " Alarm für Cobra 11 " a v Kolíně nad Rýnem to pěkně praská. Od sedmi hodin ráno (až do 20 hodin ) jsou silnice a cesty zablokovány kolem severojižní cesty , takže 60 - členný tým může natáčet na rohu ulic Komödienstraße / Tunisstrasse.
" Něco takového stojí přece miliony, " říká Günther Weber," to se domnívají kolemjdoucí" ! Chyba lávky," říká Karin Siep z městského úřadu. "Povolení pro filmování stojí 560 eur , a dalších 100 eur stojí schvalování exploze. "
Sever- jih jízda v plamenech.
Nový tým: Vinzenz Kiefer (vlevo) a Erdoğan Atalay budou tvořit nový tým od roku 2014 .
Foto : Udo Gottschalk

Natolik přijdou náklady města. Erdoğan Atalay (47 ) a jeho nový partner Vinzenz Kiefer (34) honí zločince pro produkční společnost " Action Concept "v Hürthu.
" Půjčujeme společnosti, které všechno zabezpečí a potom místo upraví do původního stavu ," říká mluvčí Elke Schubert ." Něco takového může někdy stát několik tisíc eur. " Od prvního nápadu do scénáře až po první natočení scény. To všechno trvá tak jeden rok, než je epizoda hotová a připravená k vysílání.
Navíc k tomu musíme připočítat materiál: Jako 20 litrů benzínu na zapálení auta na místě kde na semaforech natáčí skrytá kamera každý detail. "Je to výroba na zakázku ," říká Schubert . "Máme kamery pod vodu i do ohně . "Nezávislý tým buduje kamery do krabic.
Cena : 100 000 EUR za každou kameru . Rozbitá auta, kostýmy a náklady na práci musí být ještě připočítány..
Ale úsilí stojí za to, seriál se prodává do více než 140 zemí světa. " Baví nás pracovat společně ," říká Karin Siep z městského úřadu. " Když svět vidí město Kolín nad Rýnem, reklamní efekt není zanedbatelný . "
volně přeloženo

Erdoğan Atalay slaví 47. narozeniny

20. září 2013 v 19:07 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
V neděli 22.9.2013 oslaví Erdoğan Atalay své 47. narozeniny

Noční reportérka

19. září 2013 v 16:20 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2013

1 - Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
Kobra 11
Řada / TV kriminální seriál
20:15 až 21:15 5
Noční reportérka (akční, thriller, Německo, 2013)
Čtvrtek, 31.10. 2013 na RTL

Dopravní nehody, požáry a katastrofy jsou jejím zaměstnáním: Samantha 'Sam' Novak - je noční reportérka. Ale když její partner Bastian Feldmann zemře při jedné akci, ona sama se stane hlavní podezřelou. Zřejmě bylo manipulováno s Feldmannovým autem a ten při jízdě ztratil kontrolu nad vozem a smrtelně havaroval. I v osobním životě Semira se stala změna, Semir se nemůže vyrovnat s odchodem své ženy Andrey a jejich dětí.
Při svém vyšetřování se Ben a Semir rychle seznamují s kolegyní mrtvého Sam, která něco usilovně hledá ve Feldannově kanceláři a zřejmně něco tají. Ben však neodolá přitažlivost reportérky a zamiluje se do ní. Je mladá žena opravdu chladokrevná vražedkyně? Ale stopa vede Bena a Semira brzy do neviditelného světa: moderního otroctví ...
Herec:
Role
Semir Gerkan
Ben Jäger
Dieter Bonrath
Kim Krüger
Susanne König
Hartmund Freund
Jenny Dorn
Režie:
Heinz Dietz
Scénář:
Andreas Schmitz, Ralf Ruland

Vzkříšení – pilotní díl Kobry 11

18. září 2013 v 16:52 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2013
Pilotní film se bude vysílat 24.10. na RTl od 20.15 do 22.15 hodin
Vzkříšení - pilotní díl Kobry 11

Semirova žena Andrea má narozeniny, Semir si oslavu narozenin své ženy představoval úplně jinak, místo aby narozeniny strávili jako krásný den ve společnosti svých přátel, tak se dozví nejen to, že jeho žena má zřejmě tajného milence a dokonce i to, že Ben o tom nějaký čas věděl. Semir musí riskovat svůj život , aby ochránil architektku před skupinou tajemných únosců. A k tomu všemu Semir a jeho dcera Aida budou brzy napadeni stejnými lidmi a na poslední chvíli je zachrání Semirův bývalý parťák André Fux. Semir tomu nemůže uvěřit. Jak je to možné, že André žije, kde byl a co dělal těch 14 let. Semir Andrému nevěří i proto, že Fux má co dočinění s tajemným Raulem, který vyžaduje od architekty stavební plány na monstrózní plán. Při hledání odpovědí na otázky Semir neví komu může věřit. A až při zúčtování v Alpách si uvědomí jaká se zde vlastně hraje hra. ...
text RTL, volně přeloženo
herec:
Role
Semir Gerkan
Ben Jäger
Dieter Bonrath
Kim Krüger
Susanne König
Hartmund Freund
André Fux
Jenny Dorn
Režie:Franco Tozza
Scénář:Frank Koopmann, Roland Heep


Natáčení epizod pro jarní řadu

18. září 2013 v 14:13 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2014
Tentokrát pár obrázků z natáčení, které běží právě v těchto dnech a je určeno pro jarní řadu 2014 s již novým partnerem Semira Alexem ( Vinzenz Kiefer). Natáčelo se v Kolíně nad Rýnem. Exploze byla točena na ulici Kömodiestrasse

ALARM FÜR COBRA 11 - DÁLNIČNÍ POLICIE

13. září 2013 v 20:42 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2013

ALARM FÜR COBRA 11 - DÁlNIČNÍ POLICIE

Razantní kriminální návrat : startuje koncem října " Alarm für Cobra 11 " Pořadí 23
Pátek 13.září 2013 od S. Spichala
Pro Toma Becka je to poslední sezóna v seriálu televize RTL Kobra 11, seriál se vrací koncem října na televizní obrazovky. Opět to bude ve čtvrteční večery.
Všechny zprávy ** Alarm für Cobra 11 -dálniční policie **
Za posledních 17 let je to jeden z nejpopulárnějších německých akčních seriálů, co již nyní září z televizních obrazovek , a mnoha fanouškům ve čtvrtek večer na RTL chyběli hrdinové z dálniční policie. Ale čekání už nebude trvat dlouho : Sympatický vyšetřovatelský tým Ben ( Tom Beck ) a Semir ( Erdoğan Atalay ) se vrátí koncem října v sedmi nových epizodách 23. pořadí konečně zpátky.
Pro Toma Becka to bude jeho poslední sezóna . Pro 35letého herce po pěti a půl letech padla poslední klapka u dálniční policie. Ale dálniční policie tu zůstává pro své fanoušky dál. Opět tvůrci seriálu zůstali věrní svému receptu na úspěch: uvidíme řadu poutavých příběhů , dech beroucí kaskadérské kousky , razantní pronásledování a třesky tvrdých přestřelek. Pravda, že seriál je úspěšný se již potvrdila: Už pětkrát obdržel seriál Alarm für Cobra 11 -dálniční policie ocenění za nejlepší kaskadérské kousky Stunt Taurus World Award.
V premiérové ​​epizodě " Vzkříšení " od Alarm für Cobra 11 se bude jednat o oblíbené akci v Rakousku. Tam se zrodí nečekané setkání se starým přítelem , které bude zkouškou dlouhotrvajícího přátelství mezi Benem a Semirem . Mark Keller jako André Fux komisař Kobry 11slaví - návrat. Věřilo se že je dávno mrtvý. Semirův starý přítel stojí náhle před ním a postará se o velký zmatek.
Ale nejen práce je pro Semira velkou výzvou , také jeho soukromý život začíná mít trhliny. V manželství mezi ním a Andreou nastala prudká krize a jejich velká láska je na pokraji ...
Alarm für Cobra 11 - dálniční policie Sezóna 23 začíná na RTL 24. října jako obvykle ve čtvrtek večer v 20,15 hodin ,poslední pořadí s Tomem Beckem.
volně přeloženo

Nové pořadí " Alarm für Cobra 11 " začíná v říjnu

11. září 2013 v 13:27 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2013

Panorama - Nové pořadí " Alarm für Cobra 11 " začíná v říjnu
Když v německé televizi auta létají vzduchem, vybuchují cisterny plné paliva, v plné rychlosti se střílí z jedoucího auta, pak to může znamenat jen jediné: " Alarm für Cobra 11 -dálniční policie" je zpět. Kobra 11 odstartuje novou sezonu celovečerním pilotním filmem - včetně překvapení.

Tom Beck (vlevo) a Erdoğan Atalay hrají hlavní role "Alarm für Cobra 11 " ( Foto: RTL / Gordon Mill )
Od 24. října 2013 se na německé dálnice vrací šílené akční scény. To potom začíná na televizi RTL nová sezóna "Alarm für Cobra 11 dálniční policie" RTL slibuje, že od první epizody se půjde rovnou k věci. Nicméně, umístění dvou policistů Semira Gerkhana Erdoğan Atalay , 46) a Bena Jägera (Tom Beck, 35) je zpočátku neobvyklé - je to na ledovci .

Proto nejen akční scény byly výzvou pro herce tentokrát to byly hlavně klimatické podmínky. Výška natáčení byla ve 4000 metrech a při minus 26 stupních na ledovci Kaunertal .
To také má podstatné dopady na policejní duo . Protože to musí použít své auto - poprvé v historii Dálniční policie - nyní musí policisté nasadit i lyže a zločince převést po trati na svahu. Dalším překvapením je, že se zde objeví starý známý André Fux ( Mark Keller , 48), bývalý partner Semira o kterém si všichni mysleli, že už je dávno mrtvý a on tu teď stojí na horské louce a víří něco kolem sebe..
Akční série "Alarm für Cobra 11 " již dávno stala kultovní záležitostí . Kobra se odehrává i za všech ročních obdobích.
Na rozdíl od předchozích sezón je v 23.sezóně akční seriál jiný. Pozadí protagonistů je více osvětlené, aby hlavní postavy měly ostřejší profil. V nových epizodách se publikum také víc dozví o manželských problémech Semira a jeho ženy Andrey.
Celkem existuje sedm nových epizod , které budou vysílané ve čtvrtek v 20:15 hodin na televizi RTL.Pro herce Toma Becka jsou to poslední výkony jako dálničního policisty . Ten ukončí svou službu s ukončením podzimní sezóony. Jakým způsobem opustí řady dálniční police, není dosud znám.
Je však známo, že v Kobře 11 si zahraje mnoho hostujících hvězd jako Valerie Neuhaus Jochen Horst nebo Peer Kusmagk .

volně přeloženo
My již víme, že Tom Beck odejde od dálniční policie ke své milované hudební produkci.

Kobra 11

3. září 2013 v 19:20 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Letošní rok nemá tým Kobry 11 letní natáčecí pauzu a natáčí se i o prázdninách, které jsou v Severním porýní Vestfálsku v srpnu a září. Právě skončené epizody s Tomem Beckem již vystřídalo natáčení Erdoğana Atalaye s novým filmovým partnerem Vinzenzem Kieferem. Obrázek je z právě natáčené první epizody s novou dvojkou. Policistu si zahrál muž z komparzu.