Srpen 2013


Erdoğan Atalay a Tom Beck

30. srpna 2013 v 17:51 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti

Erdoğan Atalay a Tom Beck dnes dotočili poslední scénu podzimní řady seriálu Kobra 11. Premiérové díly uvidíme na televizi RTL již v říjnu letošního roku. Je to oproti jiným rokům zdržení o měsíc, ale i tak je neuvěřitelné, že skluz způsobený Erdoğanovým zraněním byl zdárně dohnán. Zde jsou fotografie dnes už bývalých parťáků a asi nejlepšího týmu v Kobře 11. Tom Beck přilákal k televizním obrazovkám mnoho mladých tváří. Tak doufejme, že fandové Kobru 11 s odchodem Toma Becka neopustí.

Z natáčení poslední epizody

Tom Beck se loučí s Kobrou 11

30. srpna 2013 v 17:33 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti

Tom Beck se loučí s Kobrou 11
Tom:"Oh, člověče. Je to poslední divoká jízda. Finále. Moje poslední scéna v Alarm für Cobra 11 je v krabici. Se smíchem a pláčem v oku se e dívám zpátky. Tolik se toho stalo v pěti a půl letech."
Erdoğan Atalay dodává:" Byl to zatraceně dobrý čas."
Filmoví partneři a kamarádi v soukromém životě se jen těžko budou loučit. Popřejme jim mnoho štěstí a úspěchů v jejich další životní dráze, ať již před kamerami nebo Tomovi hlavně na koncertech.

Pozdrav od Toma Becka

15. srpna 2013 v 17:27 | Božena |  Natáčení Kobry 11

"Milý pozdrav z natáčení. Jen čtyři dny natáčení, opravdu mi bude chybět obrovský, silný, megalomanský turecký hřebec," říká Tom Beck alias Ben Jäger na svém facebooku o svém filmovém kolegovi.

„Sdružení Action Kind“ – Marcův splněný srdečný sen

3. srpna 2013 v 22:14 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem

28.07.2013
"Sdružení Action Kind" - Marcův splněný srdečný sen

(Stadlthon). 14 letému Marcovi se splnila jeho srdeční touha. On a jeho rodina strávila několik hodin v Kolíně nad Rýnem na "natáčení kaskadérského kousku" seriálu televize RTL "Alarm für Cobra 11" s hlavními aktéry Semirem Gerkhanem (Erdoğan Atalay) a Benem Jägerem (Tom Beck).

Marco a Semir Gerkan (Erdoğan Atalay) (Foto: Action Kind)
Marco trpí těžkým omezením vidění na obou očích. Podle informací od odborníků v dané době neexistuje žádná naděje na zlepšení.
Jeden den na place
Sdružení "Action Kind" ze Stadlthonu se stará o děti, jako je právě Marco. O děti které budou pravděpodobně muset žít svůj život s těmito velkými omezeními. O splnění přání dětí ze sdružení je velký zájem. Poté, co se představenstvo společnosti soustředilo na Marcův problém, začalo jednat s firmou Action concept a televizí RTL. Trvalo, ale několik měsíců než se v sjednaný den uskutečnilo setkání Marca s hlavními aktéry.
Čekání na velký kaskadérský kousek
Spolu s týmem od "Action Kind" Marco odejel s rodiči a jeho sestrou do Kolína nad Rýnem. Po příjezdu byli všichni seznámeni s dalším postupem akce.
Tak uplynuly čtyři hodiny "Čekání na velkou kaskadérskou scénu.". Akce byla provedena na nábřeží. Z bezpečné vzdálenosti mohl Marco se svou rodinou sledovat natáčení. Zda byl kaskadérský kousek opravdu úspěšný, o tom se budeme moci přesvědčit v blízké budoucnosti na obrazovkách RTL.
Na všechno byl čas
K večeru pak přišel ten velký okamžik pro Marca: Ačkoliv Semir Gerkan stál celý den na více než 30 stupňovém vedru před kamerou, udělal si na setkání s Marcem čas. Atalay mu vyprávěl nejen o seriálu "Alarm für Cobra 11", řekl něco i sobě a odpovídal na všechny otázky.
Krátce nato přišel také Semirův filmový partner Ben Jäger. Pro Marca a jeho rodinu to byl ideální den. "Bylo to čekání v horku, ale stálo to za to",uzavírá zdroj. Podle hesla "Konec dobrý - všechno dobré," všichni byli unavení, ale šťastní na cestě domů.
volně přeloženo