Červen 2013

Sladký „ Herec“

30. června 2013 v 20:51 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti

Sladký " Herec"
zakrslé prasátko Moritz se připravuje na roli v "Alarm für Cobra 11"

Být jako slavné zakrslé prasátko to není jednoduché. Aby mohl být Moritz v autě, musí několik hodin denně trénovat. Ale trénink se vyplácí: Koneckonců, které prase dostane tu možnost zahrát si v seriálu Kobra 11.

Všechno je však otázka důvěry, to dobře ví trenérka Nicole Müller. V nových a neznámých situacích důvěřuje zakrslé prasátko právě své trenérce. Trenérka zůstane v klidu a i Moritz ví, že se není čeho obávat. Když to na zahradě hlavního hrdiny bude silně bouchat a třaskat musí být Moritz na svoje vystoupení v Kobře 11 dobře připravený a otužilý. Zpočátku se prasátko ještě něčeho lekalo, nyní ale ví , že se nemusí ničeho obávat.

Natáčení se opět přesouvá

30. června 2013 v 11:37 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Natáčení v původním termínu je zrušeno a je nahrazeno třemi dalšími termíny : 06.07.2013 (Solingen)- zde bude noční natáčení, 09.07.2013 (Köln) a 11.07.2013 (Köln). Ale je tu jedna dobrá zpráva Erdoğan Atalay je již zdravý a opět natáčí.

Erdoğan Atalay

26. června 2013 v 18:07 | Božena |  Galerie

29.6.2013 se opět začíná natáčet

26. června 2013 v 8:42 | Božena |  Natáčení Kobry 11
29.6.2013 se opět začíná Kobra 11 natáčet. jestli na natáčení bude i Erdoğan Atalay to zatím nevím. Hledají se jen lidé do komparzu.
Zde je několik fotografií z natáčení a z přestávky mezi jednotlivými scénami. Je to z natáčení některého z minulých dílů, které jsme už měli možnost vidět. Jedná se o Závod s časem a Ať žije Kolín. V Kobře 11 se natáčí vždycky 2 díly najednou.

Pracovní názvy prvních epizod podzimní řady

22. června 2013 v 20:25 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2013

Pracovní názvy prvních epizod podzimní řady
18 série bude odstartována pilotním filmem Fall out (Spad) - Hosté : Mark Keller, Tonio Arango,Dagny Dewath
Následují epizody - poslední s Tomem Beckem jako Benem Jägerem
Die Nachtreporterin (Noční reprortérka) - Hosté : Marc Ben, Karin Hanczewski
Vergeltung (Odplata) - Hosté : Pauline Anger (Heike-Maria Schrankmann)
Die kleine Prinzessin (Malá princezna) - Hosté Hendrik Duryn, Paula Schramm
Wilde Tiere (Divoká zvěř) - Hosté Jonas Baeck
Aufstehnug (Vzkříšení)

Natáčení

21. června 2013 v 19:25 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Dva obrázky z natáčení Kobry 11 - jedná se o dřívější epizodu s hausbotem, kdy Toma Becka zastupoval kaskadér


Kobra v letovém programu

11. června 2013 v 18:00 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti

Akční seriál "Alarm für Cobra 11" již brzy bude na programu letadel německé letové společnosti Lufthanza
10.6.2013
Berlín - 17 let již diváci mohou sledovat RTL akční seriál Kobra 11, nyní mnoho aut která létají vzduchem bude ve vzduchu.

Od září 2013 budou nové epizody policistů dálniční policie Semira Gerkhana (Erdoğan Atalay) a Bena Jägera (Tom Beck) také k vidění v letovém programu Deutsche Lufthansa na několika mezikontinentálních trasách a v různých jazycích,oznámil to v pondělí v Kolíně nad Rýnem soukromý televizní kanál RTL.
Podzimní období je posledním obdobím, kdy na obrazovce RTL v seriálu Kobra objeví herec Tom Beck (35) - který v seriálu končí a po boku Atalaye se objeví Vinzenz Kiefer (34), který bude k vidění již v epizodách jarní řady 2014. Seriál, v němž bylo vyrobeno více jak 250 epizod se prodává do 120 zemí.

13. mezinárodní setkání Fantreffen 2013

11. června 2013 v 11:47 | Božena |  Setkání fanoušků Kobry 11 a naše kobrácká parta
Tak letošní Fantreffen se konal od 7.6 do 9.6.2013. Fantreffen se dá shrnout do tří bodů -

- Erdoğan Atalay zraněný
- natáčení pozastaveno
- Action concept uzavřen
Erdoğan Atalay je zraněný a nezbývá než mu přát brzské uzdravení
Nicméně toto už nám bylo oznámeno s předstihem, takže jsme věděli do čeho jdem. Navíc ještě všude hrozily povodně. Byl to risk. Zaplacený poplatek však byl a člověk doufal, že by se snad na poslední chvíli mohlo něco změnit. Takže jsme vyjeli z domu z Moravy ve 22 hodin, směr Turnov, kde k nám přisedla Karolínka a jeli jsme vstříc neznámému Fantreffen. Musím ještě podotknout, že místo maminky Karolíny jel s námi můj manžel.
Asi o půl jedné odpoledne jsme díky oběma řidičům dorazili do Bergneustatu, kde se již podruhé mělo konat mezinárodní setkání fanoušků německého seriálu Kobra 11. No setkání mezinárodní bylo, kromě nás tří lidí z Česka tam byli ještě Francouzi.
kaskadér a herec Dirk Rabe
A nezbylo než čekat, co bude, herec a kaskadér Dirk Rabe byl již na místě. Ve večerních hodinách nás Thorsten seznámil s programem, čemuž jsme nijak moc nerozuměli, ale poradili jsme si. Mimo jiné nám oznámil, to co bylo výše řečeno, že Erdoğan Atalay je zraněný, naštěstí zranění není vážnější, ale i tak mu zabraňuje v práci. Erdoğan Atalay se léčí doma.
( nakonec na něm leží celé natáčení seriálu) Paní z Action conceptu, která nás vždycky měla na starosti je také již dva měsíce nemocná. Takže tím bylo jasné s definitivní platnostní, že letos se do Action conceptu nepodíváme.
V sobotu byla na programu vycházka kolem přehrady, která je pod ubytovnou,většina účastníků vyrazila. Dirk Rabe zatím udivoval svými cviky a kaskadérským uměním skupinku fandů. V půl dvanácté dorazil i Nils Kurvin, představitel Hartmuta.
Niels Kurvin

Tento veselý herec čtyři hodiny povídal o všem možném, potom se fanouškům podepsal. K večeru potom měl své vystoupení Dirk. Na to už jsme ale nečekali a vydali se do Kölnu.
V Kölnu
V Kölnu se konal nějaký festival, bylo zde vystoupení kapel a všude hrozná spousta lidí, všech barev pleti. Na zpáteční cestě jsme se zastavili v Hürtu u Action conceptu a na bývalé ubytovně.
Action concept uzavřen, tak alespoň foto
Letos to všechno byla taková nešťastná shoda náhod, nutno ale říct, že se organizátoři snažali jak mohli, jídlo bylo výborné a fandové se bavili. Bohužel herců bylo pozvaných hodně, ale všichni odřekli. Tom Beck měl den před setkáním noční natáčení, ale taky nepřijel, i když byl docela blízko.

Erdoğan Atalay - kresby

4. června 2013 v 18:40 | Božena |  Moje kresby
Ahoj po delší době jsou tu nějaké obrázky.

Erdoğan Atalay se svým synkem Marisem Junasem

Erdoğan Atalay se svou dcerkou Amirou Paulettou Melisande