Duben 2013

Plakáty

30. dubna 2013 v 20:03 | Božena |  Galerie

Erdoğan Atalay- fotografie

27. dubna 2013 v 9:22 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Méně známé fotografie Erdoğana Atalaye

Smrtelná volba

21. dubna 2013 v 22:09 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11

Epizoda Smrtelená volba je završení zatím poslední řady Kobry 11, tato epizoda byla opravdu fantastická, napětí od začátku až do konce, emoce a opravdové umění herců. A dokoce se tato epizoda obešla bez nějaké hromadné nehody na dálnici. Nová řady Kobry 11 se již natáčí a bude odstartována pilotním filmem na podzim 2013. Můžeme se znovu těšit na naše oblíbené hrdiny.
Kobra 11 - dálniční policie
Smrtelná volba (krimi, Action, Německo 2012)
Čtvrtek, 18/04/2013 na RTL
Je to velký úspěch, když Semir a Ben po letech zadrží při útěku na dálnici gangsterské trio - bratry Steffena a Thorbena Raisserovi a Steffenovu přítelkyni Danu . Při přestřelce na dálnici je Dana Semirem zastřelena. Zásah na skupinu zločinců má pro Semira vážné důsledky . Uvězněný Steffen Raisser přísahá, že se za zastřelení své přítelkyně Semirovi pomstí a řídí a z vězení únos jeho rodiny.Od Semira požaduje nemožné : aby zachránil svou rodinu, měl by zabít svého kolegu Bena. Pro Semira je to nejnáročnějších dvanáct hodin jeho života. Neboť o něco později se z dlouholetých přátel a kolegů stanou nepřátelé v boji na život a na smrt. Semir Bena na parkovišti zastřelí a je uvržen do vězení. Co se ale stalo před tímto osudným okamžikem? Semir se za každou cenu snaží upozornit kolegu Bena , že jeho rodina je unesena a Ben musí být pro její záchranu zastřelen. Je však na každém kroku pozorován skupinou zločinců, kteří mají jeho rodinu.Všechny Semirovy pokusy kontaktovat se s dálniční policií končí neúspěchem. Semir se na vlastní pěst dostane ke své rodině, ale při pokusu o útěk je znovu zločinci zadržen a je poslán splnit svůj úkol. Ben nechápe proč je jeho přítel a kolega jako vyměněný, Semir chce dokonce spáchat sebevraždu, aby Bena nemusel zastřelit, ale zoufalá prosba jeho ženy ho od toho odradí.
Semir je za vraždu svého kolegy ve vězení a setkává se tam se s Steffanem, který všechno zlo proti Semirovi zařídil. Při rozhovoru se Steffanem se Semir dozví, kde je jeho rodina a v tu chvíli je už v terénu Ben a Semirovu rodinu zachraňuje. Jak je to možné? Pro Steffana a ostatní členy jeho bandy je to nepochopitelné. Semir se jim na chvilku ztratil z očí, šel do lázní a tam za pomocí podpěry na květiny vypáčil jeden zámek u šatní skříňky, našel mobil a zavolal svojí šéfové, ta okamžitě dala pokyn svým lidem, Bena opatřili plastovými sáčky s falešnou krví, a při potyčce si Semir s Benem vyměnili pistole, takže Semir dostal pistoli s falešnými náboji. Benova smrt byla tak fingovaná. Nakonec všechno dopadlo dobře, Semir má zase svoji rodinu doma i se svým parťákem Benem, který tentokrát bude hlídat děti a Semir s Andreou odjíždí na krátký výlet.
Semir pronásleduje Bena, aby ho zastřelil a zachránil tak svoji rodinu
Semir střílí na Bena
Ben se kácí mrtvý k zemi
Co se stalo před touto katastrofou
Semir a Ben jsou u soudu a Steffen Raisser přísahá, že se Semirovi pomstí
Semirovi se vrací vzpomínky na zásah na dálnici
Steffanova pomsta na sebe nenechá dlouho čekat
Semirova rodina je unesena a Semir musí zastřelit svého parťáka
Semir se saží podat Benovi zpravu, ale je hlídán zločinci na každém kroku
Na vlastní pěst se snaží svoji rodinu zachránit, ale je to marný pokus
Semir je zoufalý a chce spáchat sebevraždu, v posledním okamžiku ale slyší z telefonu svoji ženu
Semir je ve vězení spolu se Steffanem,tam pomocí odposlouchávacího zařízení, které má Semir umístěno na těle se policie dozví, kde je vězněna Andrea s dětmi
Rodina je Benem Jägerem společně s policejním komandem zachráněna, zločinci zneškodněni a Steffan se od Semíra dozví, jak to všechno bylo
U Gerkhanů zase vládne dobrá pohoda

Nový parťák

20. dubna 2013 v 10:35 | Božena |  Videa

Zde se natáčí pilotní film pro další sezónu Kobry 11

19. dubna 2013 v 21:26 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Zde se natáčí pilotní film Kobry 11 pro další sezónu. Pilotní film uvidíme na podzim 2013

Údolí Kaunertal leží oblopeno hřebenem Glockturmkamm,Kaunergratem a horami Ötztaler Alpen uprostřed mocných
pohoří Dreitausender.

Kauns und Kaunerberg im Winter

Kaunertal je svými četnými provozovanými chatami a salašemi jednim z nejkrasnějšich rekreačnich cilů pro turisty a horolezce a je již 10 let současti přirodniho parku Kaunergrat. V kaunertalske ledovcove oblasti na vrcholu Weissseespitze je možne provozovat zimni sport od podzimu až dlouho do jara. V řijnu začina lyžařska sezona již znamým kulturnim eventem "Kaunertal Opening", kde se každoročně setkavaji skupiny boarderů a freestylerů. To je zimni sport na ledovci až do konce sezony, končici akci "Kaunertaler Spring Classics".
Kauns leží na sluneční terase, opodál shonu a ruchu. Kauns je výchozím bodem pro putování do okolního horského světa a přírodního parku Kaunergrat.
Fendels patří k nejmenším obcím země. Turistická stezka vás v létě zavede do okouzlujícího horského světa s vodopádem "Fallender Bach". V zimě je Fendels lyžařským rájem pro rodiny se sjezdovkou uprostřed vesnice. Lyžařský pas je platný rovněž pro ledovec Kaunertaler Gletscher.
Hora Kaunerberg se vzpíná vysoko nad vstupem do údolí Kaunertal. Vlivem svahové polohy zde zažijete mnoho slunečných hodin jak v žádné jiné tyrolské vesnici. V létě a rovněž v zimě se zde rozprostírá jedinečný turistický a přírodní ráj.


V pilotním filmu "Spad" se objeví i Mark Keller a Tom Beck

Hvězda „Alarm für Cobra" Erdoğan Atalay- časopis Neue Woche

18. dubna 2013 v 16:27 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát


Hvězda "Alarm für Cobra Erdoğan Atalay
Kouzelné fotky dítěte
Maris je naše největší štěstí

Měděně červené vlasy, ocelově modré oči a úsměv, který nejsilnějšího chlapa srazí na kolena.- Maris (9 měsíců) je sladký! "Je to naše největší štěstí," říká hrdý otec, televizní hvězda Erdoğan Atalay (46).
Doma se s ním tatínek mazlí.
Zatímco jako dálničního komisaře v Kobře 11 se ho zločinci bojí, doma je jiný, proměňuje se v něžného tatínka. "Každé zdravé dítě je absolutní zázrak," řekl Erdoğan, který je již otcem dcery Amiry (10), jak je možné, tak tráví čas s roztomilým batoletem. Hýčkání, tulení, přebalování a krmení jsou pro Erdoğana, samozřejmé. Na to je hrdá jeho životní družka Katja Ohneck (37) a má velkou radost.
"Maris je uvolněné a šťastné dítě, je to pohodový kluk. Víc štěstí nelze mít." Každý den s ním je vzrušující, "říká mladá matka. "Zrzavé vlasy on zdědil po mé rodině. Všichni mají zrzavé vlasy - kromě mě, "přiznává v rozhovoru pro časopis Nový týden. Za své nezvyklé jméno vděčí svému otci. "První tři dny po narození neměl jméno," řekla Katja a vzpomíná. Erdoğan a táta dodává: "Kvůli jeho jasně modrým očím jsem měl nápad pojmenovat ho Maris. Jméno pochází z latiny a znamená zrozený z moře. "
"Jeho druhé jméno je Junes - a protože mnoho z mých příbuzných žije v USA a Kanadě, prostě se jmenují M.J. hodí se to k němu", říká maminka Katja.

V jednom je Erdoğan pevně odhodlaný: "Když přijde Maris jako divoký teenager. Ale bez ohledu na to, co bude dělat, jaké bude mít zaměstnání, budu mu vždy naslouchat a bude mít u mě otevřenou náruč. Láska, ochrana a bezpečnost jsou stále nejdůležitější věci, které můžete dítěti dát, "
Otec dvou dětí ví, že ne všechny děti, jsou stejně spokojené jako jeho vlastní. Z tohoto důvodu se angažuje v projektu Archa, který je určen na pomoc potřebným dětem.

Laskavý-akční hrdina se nebojí svému devítiměsíčnímu synovi ukázat pocity
volně přeloženo, prosím obrázky ani článek nekopírovat, děkuji

Vinzenz Kiefer bude další nový komisař po boku Erdoğana Atalaye

17. dubna 2013 v 11:41 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti

Alarm für Cobra 11 ": Vinzenz Kiefer bude další nový komisař po boku Erdoğana Atalaye

Vinzenz Kiefer: "Je to úžasný pocit,"
Německá nejúspěšnější akční série dostane novou tvář: Vinzenz Kiefer je nový přírůstek, který půjde po stopách zločinců od jara 2014 po boku Erdoğana Atalaye a nahradí tak jako dálniční komisař Toma Becka.

V červenci tohoto roku začne 34-roků starý herec ("Baader Meinhof Complex"), natáčet své první příběhy u dálniční policie. Již nyní je Berlíňan plný očekávání a napětí: "Je to úžasný pocit, a já jsem opravdu rád, že se brzy stanu součástí nejúspěšnější akční série v Německu. V létě konečně začnu filmovat, a jsem si jistý, že už to bude hodně legrace. Pro fanoušky vydám ze sebe to nejlepší a doufám, že oni se na mě budou těšit. "
"Vinzenz Kiefer je skvělá postava s úhly a hranami, postava bude mít silný příběh v pozadí.Jeho postava se bude jmenovat Alex Brandt,bude to člověk s moderním charakterem. Budeme dělat zcela nové příběhy v Kobře 11 ". Pro dlouhodobý úspěch seriálu je v neposlední řadě důležité jít dál s duchem doby, dělat změny a dát tak šanci novému vývoji. " napsal Peter Jännert, který se jako redaktor usadil v nové roli v " Alarm für Cobra 11 ".

"Vinzenz Kiefer je skvělý charakter s úhly a hranami"

Vinzenz Kiefer se narodil 29.ledna 1979 v Weilburgu / Lahn. Téměř náhodou se dostal k herectví a začal svoji televizní kariéru v roce 1997 na RTL v seriálu "Unter uns". Od té doby se stal nejen jako televizní herec v produkcích jako "místo činu" , ale také vynikal ve vysoce postavených filmech jako "The Baader Meinhof Complex" nebo "Free Rainer". On také převzal v roce 2012 v Schirach "štěstí" v hlavní roli, a získal režijní cenu Doris Dorrie na Bavorské filmové ceně. Ale nejen v národních filmech se proslavil,jeho dovednost ocenili i ve filmech mezinárodních jako je Kevin Spacey "Beyond the sea ".

Barbara Thielen, vedoucí oddělení Fiction RTL: "Jsme hrdí, že jsme Vinzenze Kiefera našli. Je to vynikající, zkušený a zároveň je velmi charismatický herec jako nový partner Erdoğana Atalaye. Vybírali jsem nového hrdinu pro nové příběhy a našli jsem přednostního kandidáta. Seriál Alarm für Cobra 11 "prošel v posledních letech neustále změnami a Vincentem jsme zvolili další novou éru v historii nejúspěšnějšího německého akčního seriálu. Velké poděkování patří také Tomu Beckovi, který dělá fantastickou práci a významně přispěl v posledních pěti letech k velkému úspěchu seriálu. Jsme rádi, že Tom nám v letošním roce ještě stále zůstává v mnoha zajímavých a napínavých epizodách Kobry 11. Chceme mu popřát za dobu s námi v seriálu strávenou všechno nejlepší"

Do konce Tom Beck stále bude udržovat diváky v napětí z nových epizod, protože v nové sezóně, která začíná na podzim, ho budeme vidět jako Bena Jägera na straně svého partnera Semira Gerkhana.Vinzenz Kiefer je nástupcem za Toma Becka on je nová hvězda Kobry 11

17. dubna 2013 v 10:44 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti

Vinzenz Kiefer je nástupcem za Toma Becka on je nová hvězda Kobry 11

Vinzenz Kiefer To je nová hvězda Kobry 11
Vinzenz Kiefer bude od jara 2014 navazovat na úspěchy Toma Becka. První natáčecí dny ho čkají v červenci.
16.04.2013 - 23:51 hodin
Kolín nad Rýnem - On má pronikavé modré oči. Hrál už v "místě činu" a ve filmech. Teď je nástupcem Toma Becka (35) v oblíbeném seriálu "Kobra 11".
Vinzenz Kiefer (34) je nová hvězda populárního akčního seriálu, který se natáčí v Kolíně nad Rýnem a jeho okolí.!
Od jara 2014 bude berlíňan k vidění po boku vytrvalého komisaře Erdoğana Atalaye (46) na obrazovkách RTL. Herec požádal o roli po idolu Beckovi, když ten oznámil svůj odchod.
"Vincent prošel castingem a všichni si oddechli," řekl Atalay. "Při jeho zkušebních scénách jsem měl dokonce v očích slzy."
Bratr herečky Dorcas Kiefer (40) měl roli v "Místě činu", dvoudílné televizní minisérii "The Sea Wolf,( Jezero vlků)" "Baader Meinhof Complex". A 2009 si v Kobře 11 zahrál zločince.
Vinzenz Kiefer nástupce Toma Becka
Zde jsou jeho předchůdci…
Vinzenz Kiefer (34) je již sedmým seriálovým partnerem Erdoğana Atalaye (46).
• Rainer Strecker jako Ingo Fischer, Episode 1 - 2
• Johannes Brandrup jako Frank Stolte, epizody 1-9
• Mark Keller jako André Fux, Episode 10 - 47
• René Steinke jako Tom Kranich, epizoda 48 až 97 a 126 až 158
• Christian Oliver jako Jan Richter, epizoda 98 - 125
• Gedeon Burkhard jako Chris Ritter, Episode 158 - 179
• Tom Beck jako Ben Jäger, pořadové 180-253.

Kiefer řekl pro BILD: "Těším se na akci a skutečnost, že mohu svoji postava po dlouhou dobu rozvíjet."
Má ale také má předpoklady stát se akčním hrdinou? "Považuji se za relativně fit," říká Kiefer. "Dokonce nemusím začínat u NATO. A také se nenechám shodit do džungle, kde se musí zápasit s predátory. "
Fanouškům Kobry 11 slibuje: "Budu pracovat co nejlépe, abych byl důstojným nástupcen Toma Becka."

Erdoğan Atalay se synem

17. dubna 2013 v 8:23 | Božena

Erdoğan Atalay se svým devítiměsíčním synem Marisem, obrázek je z časopisu Neue Woche

Přání k narozeninám od Erdoğana Atalaye

15. dubna 2013 v 15:18 | Božena |  Ostatní

Dnes 15.4.2013 v 13:32 jsem obdržela od Erdoğana Atalaye a jeho rodiny přání k narozeninám, na facebook do zpráv přes mobilní telefon.
Tady překlad zprávy:
Milá Boženo!
Všechno nejlepší k narozeninám! Nechť se Ti vyplní všechna přání! Mnoho milých
pozdravů a objímáme.... - Erdoğan, Katja, Maris a Amira


Erdoğan Atalay se svou rodinou

15. dubna 2013 v 12:51 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay se synem Marisem a s životní partnerkou Katjou Ohneck 22.3.2013

Dvojité nasazení

13. dubna 2013 v 17:10 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory

Dvojité nasazení
Erdoğan Atalay soutěží sám se sebou
BERND PETERS
Herce Erdoğana Atalaye jsme mohli ve čtvrtek 11.4.2013 vidět hned dva krát.

Vzhledem k tomu si sám sobě dělá konkurenci: herec Erdoğan Atalay (46) je vidět ve čtvrtek večer v 20,15 hodin dvakrát.
V "Alarm pro Cobra 11" hraje na RTL svou roli komisaře v Alarm für Cobra 11 a v ARD na programu Das Ertsete hraje padoucha v Oddělení vražd v Istanbulu.
Bylo to pro něj obtížné zahrát si zde zlého člověka? "Ale vůbec ne! Bylo to pro mě skutečným potěšením, "směje se. Jaká byla spolupráce se seriálovým kolegou komisařem Errolem Sanderem? "To bylo skvělé! Snažil se přesně jako já v Kobře 11, vždy nejlépe využít scénu."
Mimochodem: Co odlišuje "Oddělení vražd Istanbul" od "Kobry 11" podle Vašeho názoru? "Je to 90 minut a má to mnohem méně akce! Ale za to super polohu v Istanbulu v Turecku! "
A nejdůležitější otázka: Na co se budete dívat dnes? Erdoğan se směje: "Protože se v Oddělení vražd objevím až po 45 minutě vysílání, naštěstí uvidím obojí."

Oddělení vražd Istanbul

11. dubna 2013 v 22:48 | Božena |  Erdoğan Atalay a film a televizní film
Oddělení vražd Istanbul
Erdoğan Atalay si zde zahrál první zápornou roli před televizními kamerami.

V jednom istanbulském domě se nachází mrtvý pár. Jejich semiletý syn Ersun (Durukan Çelikaya) beze stopy zmizel. Jako první verze se nabízí rozpor mezi partery. Velmi rychle se však komisaři Mehmet Özakin (Erol Sander) a jeho asistent Mustafa (Oscar Ortega Sánchez) zjistilii , že Hunals byl zavražděn. Případ je však pro vyšetřovatele stále stále záhadou: Kdo mohl mít motiv k vraždě? Pár nebyl bohatý a vedl obyčejný život. Jediný člověk, který by mohl pomoci Mehmetovi objasnit případ je malý Ersun. Ten musel vidět pachatele. Komisaři nakonec chlapce najdou a zachrání ho na poslední chvíli před útokem, který je na něj připraven.V důsledku napadení chlapec utrpí traumatické zážitky Ersun a nedokáže vypovídat. Mehmet si postupně získává důvěru dítěte. On je podporován i jeho manželkou Sevim (Idil Uner), Sevim má také soukromé obavy: Je bohužel těhotná a nyní má zcela nečekané přehodnotit své plány do budoucna. Mehmet jde po každé stopě v případu vraždy. Jeho vyšetřování jej vede k uzavření Boxklubu, který je státem financován a kde je sportovní program pro mladé lidi z dysfunkčních rodin a také v Ahmet Hunal (Enver Colakoglu) je tu jako vyučující. Mehmet cítí, že provozovatel klubu hraje s falešnými kartami. Komisař nemá tušení, že právě píchnul do vosího hnízda - je obchodování s drogami, korupce a organizovaný zločin, jehož vlivné moci se nacházejí v nejvyšších politických kruzích - a teď mají jeden hlavní cíl: aby policii umlčela a nevítané svědky jako je Ersun odstranila. Za vším zlem stojí zkorumpovaný politik (Erdoğan Atalay), který stojí i za vraždami. Zkorumpováný politik je za pomoci vraha manželského páru usvědčen a zatčen.

Vzor pro své děti ?

10. dubna 2013 v 17:38 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Vzor pro své děti ?
Erdoğan Atalay: takový je otec, hvězda seriálu Cobra 11
úterý 09. 04. 2013 20:23 | Hodin | Silke
Alarm für Cobra 11 a Erdogan Atalay (46) hraje hlavního komisaře Semiar Gerkhana, pro kterého žádný případ není příliš obtížný. Tím že při natáčení dělá kaskadérské kousky sám je konec konců známé. Od narození svých dětí, Amira (10) a Maris (9 měsíců), se ale chování senzačního herce poněkud změnilo, jak nám řekl v rozhovoru pro Celebrity Flash.

"Hraji čistě. Když dělám kaskadérský kousek, jsem dvakrát zajištěný. Každopádně jsem opatrný a pokouším se udržet riziko tak nízko, jak je to jen možné. Ale dělám to nejen pro své děti, ale také kvůli sobě, aby moje děti ode mne dostaly všechno to, co mají, "prozradil Erdoğan.
Erdoğan dokonce již stál se svojí dcerou před kamerou. "Je to herečka, já jsem s ní natáčel v seriálu Soko. Bylo to skvělé. Ona jde tak trochu v mých stopách, ano je ještě příliš malá. Ona to však dělá právě teď, protože si to přeje. Má z natáčení radost, líbí se jí to a myslím , že si to zkusila. "
Ale i o svého syna se Erdoğan něžně stará, jak prozradil v rozhovoru pro Bunte. " Maris, nejlíp spí když s ním tančím. Miluje písně Michaela Jacksona a Amy Winehouse. Když s ním tančím v náručí po bytě, spí potom jako beránek." Takového skvělého tátu si může přát každé dítě a možná jednou budou spolu otec a syn stát před kamerou!
volně přeloženo

Rodina Erdoğana Atalaye

9. dubna 2013 v 21:09 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Erdoğan Atalay se svým devítiměsíčním synkem Marisem
Rodina Atalay - Erdoğan Atalay se svojí přítelkyní Katjou Ohneck a synem Marisem

Tak něžného a jemného můžeme vidět Erdoğana Atalaye (46) jen zřídka. Z televize je znám hlavně jako policista ze seriálu televize RTL AFC 11. Ale když jde o jeho devítiměsíčního syna Marise, je akční hrdina naměkko: "Od té doby, co je malý na světě, snažím se s ním trávit každou volnou minutu. Mít dítě a vidět je vyrůstat je jednoduše ten nejkrásnější zázrak, jaký existuje." říká Erdoğan Atalay v rozhovoru pro Bunte.
Otcem se stal již před deseti lety, jeho dcera Amira ovšem žije s exmanželkou Astrid Pollman v Berlíně. "Máme ale spolu všichni výborné vztahy.", říká televizní hvězda. "Amira u nás právě strávila velikonoční svátky a svého bratra velice miluje."
Erdoğanova životní partnera Katja Ohneck je s jeho otcovskými kvalitami velmi spokojena. "Erdoğan je super taťka - mazlí se, hraje si a řádí s malým. Přebaluje plínky, koupe a krmí ho a dává jej do postýlky." Zpívá mu také ukolébavky? Atalay: "Jasně! Ale nejlépe se mu usíná, když s ním tancuju. Miluje písničky Michalea Jacksona a Amy Windhousové. Když s nimi začnu, beru ho do náručí a tančím celým bytem, spí pak jako beránek.
S matkou svého syna žije Erdoğan již od r. 2011, malý Maris má její příjmení. Aspoň prozatím - hvězda televize RTL nevylučuje sňatek s ní. Zatím sice nemají žádné konkrétní plány, ale to neznamená, že by k tomu nemohlo dojít, říká Erdoğan.
A jak to vypadá s případným sourozenečkem? Televizní hvězda: "Momentálně to pro nás není téma. Malý nám dvěma přináší dost zábavy a práce. A kromě toho jsem velvyslancem dětského projektu "Archa", a tam je spousta dětí, o které se starám."
Přeložila paní Dagmar Zemanová, srdečný dík!Erdoğan Atalay tančí se svým synem, aby ho uspal

5. dubna 2013 v 21:12 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Erdoğan Atalay tančí se svým synem, aby ho uspal

Erdoğan Atalay (Foto: AP)
Mnichov / dpa 3.4.2013 Herec Erdoğan Atalay (46) tančí se svým devíti měsíčním synkem a tak ho ukolébává k spánku. "Nejlepší způsob, jak uspat Marise, je ten, když se s ním tančí " řekl herec "Cobra 11" časopisu "Bunte".
"Miluje písně Michaela Jacksona a Amy Winehouse. Když ho vezmu do rukou a tančím s ním celým bytem, spí potom jako beránek.."
Pro svatbu s Marisovou matkou Katjou Ohneck nexistují "žádné konkrétní plány," řekl 46-roků starý herec. To ovšem neznamená, "že by k tomu nemohlo dojít."

volně přeloženo