Březen 2013

Mordkommission Istanbul

28. března 2013 v 19:16 | Božena |  Erdoğan Atalay a film a televizní film
Donnerstag, 11.04.2013
20:15 bis 21:45
Kriminální seruál, Německo 2013

Mordkommission Istanbul - Stummer Zeuge

11.4. 2013 bude televize Das Erste vysílat epizodu ze seriálu Oddělení vražd Istambul, kde si jednu z menších rolí zahraje Erdoğan Atalay.


V jednom istanbulském domě se nachází mrtvý pár. Jejich semiletý syn Ersun (Durukan Çelikaya) beze stopy zmizel. Jako první verze se nabízí rozpor mezi partery. Velmi rychle se však komisaři Mehmet Özakin (Erol Sander) a jeho asistent Mustafa (Oscar Ortega Sánchez) zjistilii , že Hunals byl zavražděn. Případ je však pro vyšetřovatele stále stále záhadou: Kdo mohl mít motiv k vraždě? Pár nebyl bohatý a vedl obyčejný život. Jediný člověk, který by mohl pomoci Mehmetovi objasnit případ je malý Ersun. Ten musel vidět pachatele. Komisaři nakonec chlapce najdou a zachrání ho na poslední chvíli před útokem, který je na něj připraven.V důsledku napadení chlapec utrpí traumatické zážitky Ersun a nedokáže vypovídat. Mehmet si postupně získává důvěru dítěte. On je podporován i jeho manželkou Sevim (Idil Uner), Sevim má také soukromé obavy: Je bohužel těhotná a nyní má zcela nečekané přehodnotit své plány do budoucna. Mehmet jde po každé stopě v případu vraždy. Jeho vyšetřování jej vede k uzavření Boxklubu, který je státem financován a kde je sportovní program pro mladé lidi z dysfunkčních rodin a také v Ahmet Hunal (Enver Colakoglu) je tu jako vyučující. Mehmet cítí, že provozovatel klubu hraje s falešnými kartami. Komisař nemá tušení, že právě píchnul do vosího hnízda - je obchodování s drogami, korupce a organizovaný zločin, jehož vlivné moci se nacházejí v nejvyšších politických kruzích - a teď mají jeden hlavní cíl: aby policii umlčela a nevítané svědky jako je Ersun odstranila. Erdogan Atalay si zahrál roli politika.


250. epizoda Kobry 11

23. března 2013 v 7:44 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
RTL již odvysílala 250. epizodu kriminálního seriálu Alarm für Cobra 11 Autobhnpolizei- Kobra 11. Tou 250. epizodou se stal díl " Kocovina". K oslavě patří také dort.

Oslava 250.epizody

"Alarm für Cobra 11" na severním svahu

22. března 2013 v 13:54 | Božena

"Alarm für Cobra 11" na severním svahu

Semir Gerkhan a Andre Fux v podání herců Erdoğana Atalaye a Marka Kellera při natáčení v Innsbrucku na severní stěně.Foto: Bernhard Freinademetz

Innsbruck - "Jejich revírem je dálnice. Jejich protivníci jsozu extrémně rychlí a nebezpeční. Zločiny bez omezení. Každá nasazení je plné nebezpečí. "Tak začíná aktuální sezóna akčního seriálu" Alarm für Cobra 11 ". V těchto dnech je pro dva kriminální komisaře Semira Gerkhana (Erdoğan Atalay) a Andrého Fuxe (Mark Keller), jejich dálniční revír je nyní v úchvatné scenérii Innsbrucku Nordkette. Natáčí se zde některé scény pilotního filmu, který bude k vidění na podzim 2013 na RTL. V této scenérii se natáčely již některé filmy jako "Sissi - mladá císařovna" nebo "Geierwally" nezbytná alpská atmosféra, nádherné obrázky s horolezci byli na programu. Ne vždy hlavní představitelé stojí před kamerou: pro zvláště nebezpečné scény se natáčí s kaskadéry.

Severní stěna není pouze jedno umístění: V předchozím týdnu se hostující í "Cobra 11"-hvězdy představily již v Kaunertalu, kde se natáčela honička na sněžných skútrech.
Tiroler Tageszeitung, tištěná verze od Pá, 22.3.2013

"Cobra 11" našel se nástupce za Toma Becka ?

21. března 2013 v 18:23 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti

Další článek o nástupci Toma Becka, jak to všechno bude si musíme počkat až na potvrzení RTL a Action conceptu.
Takže toto jen další článek aby jste viděli jak je otázka nového nástupce v Kobře 11 aktuální.
"Cobra 11" našel se nástupce za Toma Becka ?
Pondělí 18.3. 2013 | 20:02 | Silke

To ze Tom Beck chce (35) chce ukončit účinkování v seriálu Kobra 11 je již dlouho známo. Nástupce se už dlouho hledá a nyní se snad našel - a to je samozřejmě starý známý. Vzhledem k tomu, že se po 14 letech nepřítomnosti vrátí herec Mark Keller, který hrál 1997 - 1999 hlavní roli komisaře Andrého Fuxe, jak je uvedeno dwdl.de. Fux po útoku na Mallorce, zmizel. Ale je tu myšlenka na jak dlouho a zda Mark Keller bude skutečně nástupcem Toma Becka, nicméně tato informace ještě nebyla oficiálně potvrzena.

Nicméně, v Rakousku začalo natáčení s Markem Kellerem. Jedná se o pilotní film Kobra 11-řady. To že by Keller byl jako nástupce Becka by jistě Erdoğana Atalaye (46) jako Semira Gerkhana potěšilo, To jak by měl nástupce Becka vypadat už celebrita dříve odhalila. "Nováček musí mít samozřejmě herecký talent , nesmí být pohybový dyslektik - tak to říkáme, když se někdo nemůže pohybovat -pohyb ten je nesmírně důležitý, protože některé kaskadérské scény děláme sami. "

"Člověk pracuje společně a musí zde být souhra. Člověk musí se svou rolí pracovat, protože diváci si všeho všimnou. Můžete vidět, Toma a mě, že si spolu skutečně dobře rozumíme a že se máme rádi. Tak se dělá dobrý příběh. Nehledáme žádného jiného Toma, hledáme něco nového, něco jiného. Prostě si musíme všechno vynahradit, chceme dělat úplně jiné příběhy. "informoval Erdoğan. Pravděpodobně by tato kritéria mohl Mark Keller splnit.

Článek z časopisu Expres

20. března 2013 v 21:34 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Alarm für Cobra 11 Mark Keller opět natáčí
Starý známý se vrací do Kobry 11: Mark Keler (47) také známý jako André Fux. Od roku 1997 do roku 1999 byl společníkem Erdogana Atalaye(46).Tedˇmíří do studia v Hürtu. Včera Mark Keller stál před kamerou. Pracujeme s ním na pilotním filmu pro podzimní sezónu, říká mluvčí RTL Claus Richter pro Expres. Jeho postava zmizela v roce 1999 za záhadných okolností. To má být nyní objasněno. Vzhledem k tomu, že je zde stále otázka: bude předchůdce současného seriálového partnera Erdogana Atalaye Toma Becka(34) jeho nástupce? Expres zjistil: ne definitivně ne ! Keller zde má hrát jen krátkou hostovskou roli. Nástupce za Becka bude kolega mladší.
Vvolně přeloženo. Tak jak to nakonec s novým nástupcem Toma Becka bude, kdo ví.

Show Jungen gegen Mädchen

18. března 2013 v 18:38 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
Show televize RTL Jungen gegen Mädchen - Chlapci proti dívkám nakonec po celkém vyrovnaném skóre vyhráli "Chlapci"

Poslední epizoda s Tomem Beckem - Smrtelná volba

18. března 2013 v 12:47 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2013

Smrtelná volba - poslední epizoda s Tomem Beckem jako KHK Benem Jägerem
Je to velký úspěch, když Semir a Ben po letech zadrží při útěku na dálnici gangsterské trio - bratry Steffena a Thorbena Raisserovi a Steffenovu přítelkyni Danu . Ale zásah na skupinu zločinců má pro Semira vážné důsledky . Uvězněný Steffen Raisser řídí a z vězení únos rodiny Semirovy rodiny a vyžaduje od Semira nemožné: Aby zachránil svou rodinu, měl by zabít svého kolegu Bena. Pro Semira je to nejnáročnějších dvanáct hodin jeho života. Neboť o něco později se z dlouholetých přátel a kolegů stanou nepřátelé v boji na život a na smrt..
Rodina Semira Gerkhana- hrají Andrea- Carina Wiese, dcera Lilly - Lucia Yara Esen, dcera Ayda- Sahra Sofia Bouqiud

"Jen na plný plyn nebo na brzdy"

17. března 2013 v 22:24 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory

Rozhovor Alarm für Cobra 11: "Jen na plný plyn nebo na brzdy"
14.03.2013
Podle Ann Kathrin Blaser
Na poslední chvíli se zachraňují komisař Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay, vlevo) a jeho partner Ben Jäger (Tom Beck) z explodujícího auta. 14.3.2013 se vysílá 250. epizoda seriálu "Cobra 11" vysílání (RTL, 20.15 hodin). Obrázek: RTL / Guido Engels

Alarm für Cobra 11 pokračuje 14.března 250. epizodou. Herec Erdoğan Atalay, je u tohoto projektu již 16 let , vyprávěl nám o úspěchu svého filmového projektu a jeho osobním potěšení v riziku.

Nejprve jedno pro Vás hezké číslos: 4,74 milionů diváků sledovalo poslední epizodu Cobra 11. Dne 14. března se 250. epizoda vysílala. Co dělá vysílání tak úspěšné?
Erdoğan Atalay :Nikdy jsme neodpočívali po tomto úspěchu, ale vždy chtěli vyprávět nové příběhy. Epizody, které natáčíme dnes, nemají nic společného s těmi před 16ti lety. Postavy jsou dnes kompletně jiné, jdeme stále více do detailů.

Je to Vaše šestá série s partnerem Tomem Beckem, který v této sezóně odchází. Čím to je, že jste v tomto seriálu jediná konstanta?
Erdoğan Atalay : Já jsem tady tak dlouho, že mě tato otázka ani nepřekvapí. Vyrůstal jsem s tímto seriálem a mám ho moc rád. Tom ho má také rád , logicky, ale má nyní jinou prioritu než já.

Jak daleko je hledání nového partnera?
Erdoğan Atalay : Ještě pomalu, pomalu hledáme, konkurzy běží, a pak se uvidí.

Tom Beck by mimo chtěl mít více času na svoji hudební kariéru. Máte také nějakou vášeň mimo kamery?.
Erdoğan Atalay : Potápění, to je sportovní událost. Jinak, píšu. Já sám jsem napsal film, který bych chtěl v budoucnu realizovat.

Co to bude k filmu?
Erdoğan Atalay : Film je mystická akční kriminální komedie, druh žánru překrývající příběh. Tajuplný film pokud se jedná o malou holčičku a muže, o náhodně stejných číslech. Kromě toho se jedná o lásku a smrt.

To zní dramaticky.
Erdoğan Atalay : To je vlastně komedie, ale zní to úplně dramaticky. Z části by to tak mělo být, ale samozřejmě se spoustou zábavných postav.

Je to myšleno jako kontrast k vaší roli v Cobra 11?
Erdoğan Atalay: Nemám takové myšlenky. Řříkám si : " Já musím dělat i jiné věci, protože jsem si to určil." Toto stanovení postav, po tom všem, jen dělá vnější svět. Já sám je vůbec nevidím.

Jak daleko jste v procesu filmu v současné době?
Erdoğan Atalay: Scénář je z větší části dokončen, obsazení běží nyní pomalu, teď jde všechno do propagace a sponzorství, protože to bude film určený k promítání do kin, ano. V létě budeme vybírat lokace, kde se bude natáčet. Takže je to všechno čeká v zákulisí. A v případě, že budou prostředky všechno se spustí.

Zpět k vysílání: Jak se říká, děláte kaskadérské kousky převážně sám?
Erdoğan Atalay: Nedělámet všechny kaskadérské kousky, jen ty, kde nás můžete vidět a nejsou příliš nebezpečné. Děláme ale určitě více než ostatní lidé. Velkolepé jsou samozřejmě vždy kaskadérské kousky z vrtulníku, a když člověk sklouzne má prostě smůlu. Můžete se buď jen tak zavěsit, nebo ne.

Ve filmu Lethal Weapon seržant Murtaugh razil frázi "Jsem příliš starý na ty kecy." Byly pro Vás během natáčení takové okamžiky?
Erdoğan Atalay : Ano, samozřejmě! Nedávno, v nočním natáčení, minus 4,5 stupňů venku a my jsme skákali do bazénu s vodou, ze které jsme již dříve odstraňovali dokonce led. Vzhledem k tomu si někdy myslím,: "Nepotřebuji víc."

Je práce s Cobra 11 stále zábavná po 16 letech?
Erdoğan Atalay : Všech 16 let je vždy jako takový velký meč, který visí nade mnou. Někdy je pryč to někdy. Jsem si toho vědom.. 16 let, vždycky si říkám,, Můj Bože, to je dlouhá doba. Všiml jsem si, jen když se podívám do zrcadla. (Smích)

"Je to někdy přes ..." Jak dlouho tu Vaše postava, vrchního komisaře Semira Gerkhana ještě bude?
Erdoğan Atalay: Záleží na tom, jak dlouhou člověk fit a samozřejmě v konečném důsledku to závisí na publiku. Já budu pokračovat tak dlouho, jak mě diváci budou chtít vidět.

V současné době to vypadá stále ještě dobře.
Erdoğan Atalay : Ano, to mi také dělá velkou radost, pro nás to bylo překvapení. Myslel jsem, že: "Člověče, zdá se, že tě lidi mají rádi. Proto my si klidně každý den natrhneme zadnici."

Máte rád Semira?
Erdoğan Atalay : Ano, mám ho rád moc. Po rocích jsem se s ním ztotožnil, když jdeme spolu nakupovat, tak se potom spolu hádáme. To může pro některou třetí osobu vypadat jako schizofrenní. Když si zkouším nové boty, přemýšlím, co by tomu řekl Semir. Takže se musíme někdy sjednotit.

Co si myslíte, že někdy do dalekého budoucna, zemře Semir hrdinskou smrtí nebo prostě odejde do důchodu?
Erdoğan Atalay : Samozřejmě že zemře hrdinskou smrtí. Bude to velké drama, Semir má tři děti ( Dana, Ayda a Lilli), bude to kruté. Bude to velkolepý kaskadérský kousek, který tu ještě nebyl a potom k zbývající půl hodinu monolog, ale to by nikdo nechtěl. (Smích)

Myslíte na svoji kariéru po Cobra11?
Erdoğan Atalay: Ne. Já hraji prostě rád. Herectví je to s čím jsem začal tehdy v roce 1986, a herectví je to co mě nepřestalo těšit. Kobře ale zůstanu věrný, to je pravda.

Můžete pro seriál říct: "Je to Semir a to není on"?
Erdoğan Atalay : Ano, já vím, teď přesně to, co dělá a jak reaguje. To pro autory scénáře může být trochu obtížné, protože něco napíší a já říkám ne, to není pravda. Ale funguje to i potom.

Vysílání představuje některou pracovní polohu je to klišé a být parodován i opakovaně, například opakovaný prodej do třetích zemí. Díváte se na něco takového?
Erdoğan Atalay : Ano, na všechno. Nemám vůbec žádné obavy z toho, že nás někdo napodobuje. Konec konců je to jako pasování na rytíře. To znamená, ano, že člověk má prioritu a uznání.

Jste i v soukromí ochotný nést riziko?
Erdoğan Atalay : Moje žena říká, že ano. A teprve nedávno mě řekla jedna kolegyně: "Ty žiješ v neustálém výjimečném stavu." Myslím, že to trochu souhlasí. Mám co do činění s explozemi a s auty, která po výbuchu létají vzduchem. Když jedu samozřejmě v normálním provozu vždy jedu opatrně. V soukromí jsem spíše defenzivní řidič. Můj partner Tom Beck řekl že jsem nepodělanější řidič automobilu na světě, protože buď jedu na plný plyn a nebo na brzdy.

volně přeloženo

RTL vrátí Marka Kellera do "Cobra 11"

17. března 2013 v 13:44 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11

RTL vrátí Marka Kellera do "Cobra 11"

V Rakousku začalo natáčení nového pilotního filmu. Tom Beck opouští právě běžící akční seriál.
Filmografie Mark Keller (výňatky)
• Barefoot
• 1 1/2 Ritter
•Venkovský lékař (periodická vedlejší role)
• Andersrum
• Dekker & Adi

Comeback v německé televizi: Mark Keller se vrátí jako hlavní hrdina k úspěšnému akčnímu seriálu "Alarm für Cobra 11". Natáčení 90-minutové pilotní epizody podzimní sezóny právě začalo. Action concept natáčel mimo jiné v Tyrolích. Keller hrál roli komisaře Andre Fuxe v letech 1996 až 1999. Jeho seriálová postava byla na Malorce zraněna harpunou a propadla se do mělčiny moře. Vzhledem k tomu byl komisař byl považován za zmizelého.

Tom Beck, který hrál v seriálu od podzimu 2008 v roli Bena Jägera je uvolněný po aktuální sezoně, aby se mohl soustředit na svoji hudební kariéru. Hermann Joha, dlouholetý producent seriálu lituje jeho odchodu. "S Erdoğanem Atalayem a Tomem Beckem , máme snad nejlepší tým v příběhu o" Cobra "," řekl na začátku roku 2011. Teď dostane za úkol tento tým nahradit snad druhý nejlepší tým z Cobra 11. Na obrazovky se vrátí komisař Mark Keller - potvrdila nový závazek jeho agentura na internetu.

Mark Keller se od jeho odchodu z "Cobra 11" věnoval některým akčním prvkům. Takže Kobra 11 nebyla jediná práce spojená s akčními specialisty z Kolína nad Rýnem.Zahrál si v akčním filmu «Dekker & Adi»
Jak se ale Mark Keller se seriálu vrátí, není ještě známo. V pilotovi bude hrát asi 15 minutové pronásledování v Tyrolsku v Kaunertalu

Nový tým to nebude mít co se týká sledovanosti jednoduché. Aktuální sezóna je velmi populární - vyvrcholila na více než 21 procent. Pět dosud odvysílaných epizod si vybojovalo více než 18,2 procent na trhu sledovanosti. Jak Tom Beck opoustí seriál prostě není dosud stanoveno. Poslední epizoda současné sezóny RTL ukazuje na 18 duben 2013 - epizoda se jmenuje "Smrtelná volba". Gangster vyžaduje aby Semir (Erdoğan Atalay hraje i nadále v seriálu a i nadále mu zůstává věrný), aby zabil svého partnera Bena, jinak Semir už nikdy neuvidí znovu svoji rodinu.
Volně přeloženo

Kobra 11 - pekelná jízda po ledu

17. března 2013 v 12:57 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2013

Kobra 11 - pekelná jízda po ledu
Kaunertal Glacier je místo pro natáčení pilotního filmu, který bude ke shédnutí na podzim roku 2013. Seriálový hrdina Erdoğan Atalay sleduje podvodníka na sněžném skútru.

Policisté z Cobra 11 se dali do pronásledování na Kaunertal ledovci.
Foto: Freinademez

Helmut Wenzel, 17.3.2013
Kaunertal - scénář pilotního filmu má pracovní název "Fall Out"( přeložit se toto slovo dá jako Spad, Jaderný spad, Smogový spad…) Jak se devadesáti minutový nový pilotní film RTL seriálu Alarm für Cobra 11 bude nakonec jmenovat tak to zůstává tajemstvím. Na obrazovce se komisař Semir Gerkhan - Erdoğan Atalay objeví sám na podzim Německu, a Kobru 11 sleduje až pět milionů diváků i v Tyrolsku.
Asi 15 minutová filmová dechberoucí honička se v tomto týdnu natáčela v Kaunertalu. " Na tyrolské území se pronásledování přesune z letiště v Innsbrucku," prozradil výrobní ředitel Marcel Greive.
V jedné zatáčce na silnici v blízkosti ledovce Gepatschhauses je umístěno technické vybavení a jsou zde umístěny i kamery. Osobní automobil vyjede ze zatáčky, bude se ve vzduchu otáčet a přistane v hlubokém sněhu. Ve filmu tato scéna trvá jen několik sekund. Ale výrobní náklady jsou enormní: extrémně tunu těžké zařízení přišlo z Německa, auto muselo být zabezpečeno tak, aby nedošlo k poškození životního prostředí, olej nebo benzín nesmí uniknout. To vše muselo být předem schváleno patřičnými úřady, včetně nouzového přistání vrtulníku. Místní hasiči zajistili místo hned dvakrát, protože se scéna s autem musela opakovat.
Natáčení na Kaunertalském ledovci vyžadovalo od 60ti-členné posádky mnohem více flexibility než obvykle "To souvisí s počasím, které tento týden bylo proměnlivé", říká vedoucí výroby Greive, "navzdory tomu všemu, to děláme se spoustu zábavy, jsme dobrý tým. "
Seriálová hvězda Erdoğan Atalay a Mark Keller to na guláši v době oběda jen potvrzují. "S takovým panoráma jsme ještě nikdy nenatáčeli. Práce je to těžká, ale v tak krásné krajině je jistá odměna, říká Atalay . "Já nejsem lyžař, ale aspoň jsem jezdil na sněžném skútru ve sněhu." V žádném případě hlemýždím tempem, to se rozumí. Pouze extrémní scény natáčel kaskadér.
Skutečnost, že se producenti rozhodli pro Kaunertal, mě potěšilo velmi, řekl starosta Pepi Raich: ". Rádi jsme podpořili celý tým" Na oplátku vidím "určitý reklamní efekt" pro Kaunertal a Tyrolsko. Podle výrobního manažera Greive "Cobra 11" je uváděna ve více než140 zemích světa.
Volně přeloženo.

Show "Chlapci proti dívkám"

15. března 2013 v 21:36 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
Mrz
16
23:00

Show "Jungen gegen Mädchen" Chlapci proti dívkám, sobota, 16.3.2013, ve 23:00 hodin na RTL

Účinkovat budou herci z "Alarm für Cobra 11″- hvězdyTom Beck a Erdogan Atalay společně se zpěvákemBastiaanem Ragas jako tým clapců.
Za tým dívek budou účinkovatDesirée Nick, moderátorka a herečkaCollien Ulmen-Fernandes, zpěvačka a moderátorkaTooske Ragas.
"Jungen gegen Mädchen" am Samstag, 16.3.2013, um 23:00 Uhr bei RTL
Kobra 11 - 15.řada - upoutávka - 2013W10D2

14. března 2013 v 19:26 | Božena


250. jubilejní epizoda

14. března 2013 v 19:23 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Dnes bude na RTL odvysílaná 250. epizoda německého seriálu Alarm für Cobra 11 Autobahnpolizei s názvem " Kocovina" v hlavní roli s Hartmutem, kriminálním technikem KTU

Parťáci

14. března 2013 v 13:12 | Božena |  Galerie

Tom Beck a Erdoğan Atalay

14. března 2013 v 10:43 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay a Tom Beck- když v seriálu Kobra 11 začínali a nyní. U Erdoğana Atalaye je to věkový rozdíl 17 roků a u Toma Becka roků 6. Škoda, že letos nám Tom Beck s Kobrou 11 končí.

Kobra 11 - dálniční policie

13. března 2013 v 10:48 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
12. března 1996 bylo zahájeno vysílání německého seriálu Alarm für Cobra 11 Autobahnpolizei, seriál se stal velmi populárním, vedle hlavního představitele Erdoğana Atalaye, který ztvárnil ústřední postavu celého seriálu - vrchního komisaře dálniční policie Semira Gerkhana, se vystřídalo několik jeho seriálových partnerů. Seriál se s úspěchem vysílá po celém světě a včera to bylo právě 17 roků. Další epizody se natáčí. V seriálu nyní hrají:

Erdoğan Atalay jako: Semir Gerkhan (Vrchní komisař)

Tom Beck jako: Ben Jäger (Vrchní komisař) ... do 2013 ...

Daniela Wutte * jako: Susanne König (Sekretářka)

Katja Woywood * jako: Kim Krüger (Šéfová)

Gottfried Vollmer *jako: Dieter Bonrath (Policista)

Katrin Heß * jako: Jenny Dorn (Policistka)

Niels Kurvin * jako: Hartmut (Kriminlista technik na KTU)
Carina Wiese * jako: Andrea Schäfer (nyní manželka Semira)

v seriálu hráli:

Dietmar Huhn * jako: Horst Herzberger (Policista) (do 2011)

Markus H. Eberhard jako: Kai-Uwe Schröder

Charlotte Schwab * jako: Anna Engelhardt (Šéfová) (do 2008)

Gedeon Burkhard * jako: Chris Ritter (Hlavní komisař) (2006-2007)

René Steinke jako: Tom Kranich (Hlavní komisař) (1999-2005)

Martina Hill * jako: Petra Schubert (Sekretářka) (2006)

Christian Oliver jako: Jan Richter (Komisař) (2002-2004)

Mark Keller * jako: André Fux (Vrchní komisař) (1997-1999)

Almut Eggert * jako: Katharina Lamprecht (1.Šéfová)

Nina Weniger * jako: Regina Christmann (Sekretářka) (1996)

Johannes Brandrup * jako: Frank Stolte ( Komisař) (1996)
Rainer Strecker * jako: Ingo Fischer (Komisař)