Listopad 2012

Erdoğan Atalay

27. listopadu 2012 v 20:22 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Obrázky z akce věnované dětem, kde a kdy byly pořízeny se mi nepodařilo zjistit

Erdoğan Atalay - privát
přestávka při natáčení epizody " Nadzvukový"
jeden obrázek z historie Kobry 11 - epizoda Osamělé vítězství - poslední epizoda s Markem Kellerem

Natáčení v Düsseldorfu

27. listopadu 2012 v 20:11 | Božena |  Natáčení Kobry 11

Dusseldorf - Stav nouze v Kaistraße v Düsseldorfském přístavu!

Simon Licht představuje zločince
Těžce ozbrojený muž s ožehnutou tváří střílí na jedoucí auta Mercedes, Ford Focus létájí ve vzduchu! Nefalšovaná exploze - ale žádné nebezpečí: Tým "Alarm für Cobra 11" (RTL) se vrátil zpátky do Düsseldorfu
Epizoda s pořadovým číslem 255. Očekává se, že diváci ji budou mít možnost vidět v dubnu, zatímco "Stromberg" šéf Simon Licht (46) tu bude ve zcela nové roli. ( Stromberk je německý komediální seriál- pozn. překladatele)
Herec řekl: "V epizodě jsem si zahrál zločince, který černým obchodem s Iránem je získat jaderné zbraně." Zcela odlišné role než je " Stromberg".Licht natáčel všechny kaskadérské kousky sám. "Miluji různé mé práce, mám zájem o více akčních rolí."

Spendenmarathon 2012

23. listopadu 2012 v 14:16 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem
Jako každý rok koná se i letos 24 hodinová dobročinná akce Spendenmarathon, jejíž výtěžek je věnován na pomoc chudobným a potřebným dětem.
Tento rok byla do dražby nabídnuta opět role v akčním seriálu Alarm für Cobra 11. Vyvolávací cena byla 7.000,00 Euro. Nabídka byla odstarována od 0.30 do 1.00 hodiny po půlnoci. Role byla vydražena za 10.000,00 Euro. Štastlivec si na place zahrá na jaře 2013 s oběma hlavními hrdiny Erdoğanem Atalayem a Tomem Beckem, pro kterého natáčení Kobry 11 bude prozatím v roce 2013 poslední.

Pro velké pracovní vytížení nebyli tentokrát herci přítomni živě ve studiu televize RTL.

Narozeniny

22. listopadu 2012 v 13:09 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Dnes 22.11. slaví dcera Erdoğana Atalaye a Ann Marie Pollmann Amira Pauletta Melisande Pollmann desáté narozeniny.
Takže všechno jen to nejlepší.

Akční seriál televize RTL v Düsseldorfu

22. listopadu 2012 v 12:54 | Božena |  Natáčení Kobry 11

Akční seriál televize RTL v Düsseldorfu "Alarm für Cobra 11" se natáčela v Düsseldorfském přístavu
poslední aktualizace: 20.11.2012 - 19:18
Dusseldorf (RP). "Jejich revírem je dálnice" říká se v úvodních titulcích RTL akčního seriálu, v úterý to byl pro oba komisaře dálniční policie Bena Jägera, hraje Tom Beck a Semira Gerkhana alias Erdoğana Atalaye, ale média přístav na Kaistraße za Gehryho stavbou.

"Pro jednu a půl minuty sekvence tu natáčíme kolem pěti hodin," říká ředitel šéfa studia Isabell Kahl. Scéna je již ve "skříni", bude součástí epizody seriálu Cobra11 s pořadovým číslem 255 a s pracovním názvem "Kocovina", na obrazovky a do podvědomí diváků se dostane na jaře 2013.
Do přístavu přijel televizní štáb s pěti velkými kamiony, třemi sprintery a 54 lidmi doprovodu. "Pro jeden den natáčení musí být všechno předem dobře naplánováno. Před rokem byl hotový skript, šest týdnů před natáčením je potřeba získat povolení od místních úřadů," řekl Elke Schubert, mluvčí společnosti Action concept pro "Alarm für Cobra 11", který se stará o kaskadéry a o oba hlavní komisaře při natáčení během scén.
Opakovaně se scéna natáčí po pár metrech, vznikají další a další části, které jen zřídka trvají déle než deset vteřin, ale přináší sebou krátké časové uzávěry na silnice. Dvě hodiny trvá než je připravena další scéna.Tentokrát to budou záběry na administrativní budovy, které se stanou ORL klinikou. Pouze muži v oblecích za okny budovy úplně nezapadají do obrazu. Dychtící po podívané i oni si užívají polední přestávku a seznamují se tak s dějem událostí.
V parkovišti kliniky se bude konat scéna: žena bude poražena dvěma darebáky. Komisaři zahajují pronásledování. Honička aut se ale v Düsseldorfu natáčet již nebude, natáčení se přesune na 1000 metrů dlouhou filmovou dálnici v Aldenhovenu.

Horká akce v seriálu "Kobra 11" v Balve

20. listopadu 2012 v 19:58 | Božena |  Natáčení Kobry 11

Horká akce v seriálu "Kobra 11" v Balve
19.11.2012 | 19:15 hodiny
Tým Action conceptu tu měl vozy vojenské policie, které doprovází obrovský výbuch - na okraji lomu.
Beckum / Balve. Automobil od vojenské policie se ženou přes lom, dálniční policie je mu v patách. Najednou, řidič ztratí kontrolu nad vozem. Praskot a následuje výbuch. Něco se zde děje. Ano tým natáčí další epizodu akčního seriálu televize RTL "Alarm für Cobra 11" V Bale se bude natáčet dva dny..

Neděle, 18.11. - 6.20 hodin: Je hustá oblačnost, vychází slunce.V nepoužívaném lomu v Beckum Rheinkalk je již velmi rušno. Téměř 120 lidí bude natáčet velké finále epizody "Kocovina", která se bude vysílat na jaře. Uprostřed jsou dva přední herci Erdoğan Atalay a Tom Beck ,kteří hrají dálniční komisaře Semira Gerkhana a Bena Jägera. Jsou uvolnění natáčení v Balve je pro ně běžné. Každá scéna se nacvičovala krátce, pak se spustily s kamery.
V "Alarm für Cobra 11" létají sudy, automobily i kaskadéři.
Náklady jsou obrovské. Tuny technické aparatury, make-up, stravování, společnost pro speciální efekty, požární a sanitní vozy a personál jsou v lomu. Kyvadlová doprava mezi jednotlivými místy tam a zpět. Všichni jsou poučeni, všichni musí poslouchat, takže plán není v nebezpečí. Přímo uprostřed je kaskadérka Anastasia Tkatchenko. Má v tomto deštivém dni věcné zaměstnání, vede skupinu návštěvníků kolem.
Upozornění bylo pro návštěvníky však nezbytné, a to nejen proto, že zde létaly sudy, obří ohnivé koule a shazovala se auta. Zvláště kaskadérské scény budou natočeny pouze jednou, každý musel pečlivě dávat pozor, aby stál v obrázku několika kamer. Jednou se točil i pád a výbuch ze vzduchu.
Balver jeskyně jako další místo pro televizní produkce
Sven Kuhn a Thomas Ried, byli zodpovědní za exploze. Hasiči měli hodně úsilí uhasit hořící vrak auta. "Já jsem dostal věci do vzduchu, a vy následně musíte uklidit ten nepořádek," říká Rieth a směje se. Tým skonči natáčení se západem slunce.
V pondělí se v natáčení pokračovalo, tentokrát bez herců. Natáčelo se v jeskyni v Balver rec. "Byli jsme v jeskyni, kde se točila Cobra 11", natáčel se zde i film "Strašidla zahrnuta v ceně ". Poloha je velmi dobrá a lom se nachází přímo v blízkosti jeskyně,to je další výhoda," říká Elke Schubert, mluvčí Action conceptu, který byl zodpovědný za natáčení.
obrázky zde:

Pár obrázků

14. listopadu 2012 v 19:19 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Kresba na pěně v šálku s horkou čokoládou - zdroj internet

Erdoğan Atalay s plyšákem
Erdoğan Atalay a Tom Beck si sami ze sebe dokážou udělat legraci

Erdoğan Atalay a Tom Beck - zákulisí natáčení

Malé nakouknutí do připravovaných epizod

14. listopadu 2012 v 19:12 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2013
Tom Beck říká: " Erdoğan a já - na scéně!
Bude to pro mě těžké nechat tohoto kamaráda uštvat padouchy beze mě příští rok..."

Show " Malý proti velkému"(Klein gegen Groß )

14. listopadu 2012 v 19:06 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Tom Beck říká:" Show "Malý proti velkému" byl neuvěřitelný "souboj" s Kaiem Pflaumem, bylo hodně legrace."
Kdy bude pořad v televizi ještě není známo.

KHK Semir Gerkhan

12. listopadu 2012 v 11:47 | Božena |  Galerie
Ahoj, protože se momentálně v Kobře 11 nic neděje, tak vám alespoň posílám jeden obrázek. Nejbližší akce u které snad Erdoğana Atalaye uvidíme bude dobročinná charitativní akce na podporu potřebným dětem Spendenmarathon 2012 - tato akce je pořádána televizí RTL a trvá 24 hodin, letos to bude 22/23. 11. 2012 a Kobra 11 každoročně dává do dražby jednu významější roli v komparzu na natáčení seriálu Alarm für Cobra 11. Jinak právě 22.11. 2012 oslaví dcera Erdoğana Atalaye a Ann Marie Pollmann - Amira Pauletta Melisande Pollmann své desáté narozeniny.Usmívající se

Erdoğan Atalay XXXV

7. listopadu 2012 v 20:11 | Božena |  Autogramy
A jeden obrázek Toma Becka