Novopečený tatínek Erdoğan Atalay

14. září 2012 v 8:41 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Novopečený tatínek Erdoğan Atalay
S dítětem a autě jedu opatrněji
BERND PETERS, 09.05.2012


Od narození jejich sna Marise jsou Erdoğan a jeho Katja v sedmém nebi
Foto: AP

Tady oba dva září! Erdoğan Atalay (45) a jeho přítelkyně Katja Ohneck (37) byli v Kolíně nad Rýnem v Autokině Porz - kde byl slaven začátek nové nové sezóny seriálu RTL "Alarm für Cobra 11" (od čtvrtka, 20.15 hodin).
Není divu: od narození jeich synka Marise (který je starý sedm týdnů), vznáší se kolínský pár v sedmém nebi. " Erdoğan mění plenky, uklidňuje ho, tančí s ním, pečuje o říhnutí. Já syna kojím ve dne i v noci, "říká Katja v opisu rozhovoru.
A na oplátku dává Erdoğanovi volnost v jeho akčních scénách.. On je nyní opatrnější: "Myslím, že je lepší mít vyrovnaného člověka doma jako toho, který trvale něco postrádá. Také mu věřím.. "
Nicméně: S miminkem na palubě auta jezdí nejlepší akční hrdina opatrněji. Erdoğan připustil: "Samozřejmě, že jdu jako řidič s takovým nezaplatitelným cestujícím ještě opatrnější a prozíravěji." A zajišťuje Marisovi profesionálně bezpečnost pohodlí ve voze: "Anatomické sedadlo je zakotvené v systému vozu a zajištěné pásy. Jsou tu i clony na ochranu proti slunečnímu záření a variabilní solární plachty. "Professional je prostě profesionál.

Mírný je "dálniční policista", ale pouze v soukromí. V seriálu musí být tvrdý a přísný. "Akce může být provedena, nebo ne, skok ze střechy tu bohužel není!"
Malý Maris by neměl vidět, co táta dělá v televizi. " Na to ještě má čas," směje se Katja, " Nejdřív musí poznat všechny sladké postavy, trhat květiny, to všechno spíše než se střílet navzájem."

volně přeloženo


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama