Hvězda "Cobra 11" Atalay se stal otcem

10. září 2012 v 22:56 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Hvězda "Cobra 11" Atalay se stal otcem
Otcovství
07. Září 2012 19:25 hodin, Jessica Schulte z Hülse | Aktualizováno 20:22
Hvězdě seriálu "Cobra 11" Erdoğanu Atalayovi a jeho přítelkyni Katje Ohneck se nedávno narodil syn. Bude teď Erdoğan dělat vůbec kaskadérské kousky?

Erdoğan Atalay se nyní stal otcem již podruhé
Výbuchy, přestřelky, divoké pronásledování. U Erdoğana Atalaye (45)jsou akční kousky na denním pořádku. V "Alarm pro Cobra 11" (čtvrtek, RTL, 20.15), on už utekl z hořícího auta a proskočil skrz sklo okna.
Bude tomu osm týdnů, co se herec stal otcem již podruhé. Bude Atalay nyní opatrnější, co se týče kaskadérských kousků? "Samozřejmě, že jsem u všech kaskadérských kousků, které jsem dělal, byl vždycky opatrný," říká hrdý tatínek jako příklad. "Ale kaskadérské kousky patří k mojí práci. Má to něco společného s adrenalinem a napětím, když bych to nedělal určitě by mi to chybělo. I když mám nyní doma miminko nechtěl bych se kaskadérských kousků zříci. " A když přijde domů z natáčení, tak oznamuje, opravdu není dost akce." Líbí se mi tančit jak blázen s mým synem Marisem , když on je kolikrát ufňukaný, " říká Atalay.
Takže nejen s dynamitem, ale také s dítětem to akční hrdina může zvládnout dobře. Z předchozího vztahu už má dceru (9). "Ale je tu velký rozdíl," říká s úsměvem. "Nedávno, když jsem Marise přebaloval, tak mě počůral . Já jsem se polekal, protože u děvčete se to přirozeně nestane. Přítelkyni Katju Ohneck (37) tento incident rozhodně pobavil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama