20 roků Action conceptu

14. září 2012 v 11:08 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti


20-leté výročí "Action conceptu a premiéra nové sezóny "Alarm für Cobra 11"

Daniela Decker / 05 Září 2012
Den:
V pondělí v noci (3. Září 2012) slaví "Action concept" v autokině Porz jeho 20. výročí s premiérou pilotního filmu "Anděl smrti" je to 21. Sezóna "Alarm für Cobra 11" (vysílání: 6.září / 20.15 hodin / RTL)

Herci Erdoğan Atalay a Tom Beck a "Action concept" uvedl generální ředitel Hermann Joha jsou skvělý tým. Společně jsou odpovědní za nejúspěšnější německý akční seriál Alarm für Cobra 11 - Die Autobahpolizei.

Köln/Porz- exkluzivní premiéra pilotního filmu "Anděl smrti" akčního seriálu "Alarm für Cobra 11" se konala na největším promítacím plátně v autokině v Kolíně nad Rýnem Současně se slavilo byl 20-leté výročí na produkční společnosti "Action concept" ve velkém stylu. Proti všem obavám byli hlavní herci Erdoğan Atalay a Tom Beck tentokrát na zemi, žádné eplpoze, plameny a létání aut ve vzduchu se nekonalo..

Celebrity v autokině Kolín Porz
Mezi mnoha hosty byli i Oliver Pocher, Ralf Moeller, Sonja Kirchberger a Sophia Thomalla. Všichni se povině představili na červeném koberci, užili si dostatek čerstvého vzduchu. A pilotní film Anděl smrti, který následoval.

20 let "Action conceptu"
V posledních 20 letech je produkční firma Action concept se svou kaskadérskou akrobacií největší v Evropě. " Před 20ti lety produkční společnost začínala, měla hodně tvrdých kritiků. Pro mě je Action concept jedno období mého života, v tom, co jsme dosáhli jako tým, jsme ve světě jedineční. V budoucnu budeme vyrábět piloty a možná opět filmy a jedna věc je jistá: "Action concept" dospěl, "říká Hermann Joha, zakladatel a šéf úspěšné výrobní společnosti.
Rok 2012 je pro "Action concept" dobrý rok. Oni produkují více "Cobry 11", nejdelšího akčního seriálu v německé soukromé televizi. Dále se produkuje film "Turbo a Tacho" a "detektivní Mallorca" jsou to další dva televizní filmy pro RTL. Produkční společnost Action koncept získala v Hollywoodu kaskadérské Oscary a harmonogram pro rok 2013 je dobře rozjetý.

"Všichni jsme svědky Joha" - Erdoğan Atalay
V pondělí večer k výročí Action konceptu pronesl svůj projev i Erdoğan Atalay, který hraje v "Cobra 11" Semira Gerkana: "Před 20 lety se narodilo v Německu, něco, co nikde dříve neexistovalo, Hermann Joha se odvážil akční pojetí dostat do německé televize. Mezitím, máme vlastní dálnici a náš seriál běží ve více než 100 zemích světa, a udělalo se toho hodně 20 letech nyní máme i natáčecí povolení - což nebylo vždycky snadné.... Společnost není stagnujícím předmětem. Vážený Hermanne, všichni jsme svědky "Joha" vtipkoval Erdoğan k potlesku hostů a Hermann Joha byl viditelně rozrušený.


Erdoğan Atalay a Hermann Joha

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama