Září 2012

Objednaná, unesená, dodaná

29. září 2012 v 12:18 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Objednaná, unesená, dodaná
18-​​letá Sarah Schubert zmizela beze stopy. Její otec, Matyáš Schubert, se dá do pátraní po zmizelé dceři, což ve skutečnosti není nic neobvyklého pro otce. Ale Matyáš Schubert je odsouzený a on má jen dva dny na hledání dcery. Má tak jen 48 hodin k vypátrání své dcery.
V bytě Sarah Schubert potkává mladého muže, který se chystá odstranit krvavé skvrny, které jsou zřejmě spojené s případem vraždy. Ben a Semir zahajují vyšetřování. Brzy si uvědomí, že případ vraždy a zmizení Sarah spolu úzce souvisí. Hledání Sarah vede jak Schuberta tak Semira a Bena k Danielu Lindlaub, který stojí v čele nebezpečných sexuálních překupníků: Mladé ženy vybírají na internetu, pak je unesenou a prodávají bohatým klientům do zahraničí. Dálničním policistům a Schubertovi zůstává jen málo času , aby vypátrali Sarah, a ta s jinými ženami nebyla odvezena ze země. Schubertovi se podaří dceru vypátrat a osvobodit, při útěku jsou však zadrženi zločinci. Nokonec jsou zde Semir s Benem a jejich zásah, který vede k zneškodnění celé skupiny zločinců a osvobození Sarah.

Obrázky z videa Natáčení v Monrealu

27. září 2012 v 9:02 | Božena |  Natáčení Kobry 11

Erdoğan Atalay a Tom Beck
Erdoğan Atalay je u Kobry 11 od března 1996
Tom Beck je u Kobry 11 od podzimu 2008
Erdoğan Atalay se podílel na scénáři k epizodě Mat, která se vysílala v roce 2000
Erdoğan Atalay je kmotrem projektu Archa, který se stará o chudé a potřebné děti a mládež
Tom Beck - německý herec a zpěvák
Erdoğan Atalay jako herec v celém videu představen není, to mě trošičku mrzí a ještě mu zkomolili jméno. Pro Němce
Erdoğan Atalay asi jako herec není dost dobrý. Hlasujte proto pro Erdogana v anketě nejlepší komisař.
Stránky jsou zde: je sice nutné se registovat, ale to je z důvodu, kdyby jste vyhráli vstupenku na tuto akci. Hlasování končí 31. října a je možné hlasovat každých 24 hodin.

video zde:

Odchod Toma Becka je oficiální

25. září 2012 v 12:46 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Večra bylo oficiálně potvrzeno televizí RTL i produkční společností Action concept, že Tom Beck končí v seriálu Alarm für Cobra 11, od včerejška také televize RTL hledá ideáního nástupce za Toma Becka alias Bena Jägera. Semir Gerkhan tak bude mít dalšího parťáka.

Dvě tváře Semira Gerkhana

24. září 2012 v 20:25 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
KHK Semir Gerkhan se nám v pilotním folmu Anděl smrti představil jako odvážný policista i jako milující manžel.

Semir Gerkhan dostává na konci pilotního filmu Anděl smrti nové služební auto a Andree pusu. Andrea pochopila, že její muž na oddělení LKA nemůže být šťastný a souhlasila s jeho návratem do aktivní policejní služby.
Semir Gerkhan a jeho manželka Andrea Gerkhan
sSemir Gerkhan při policejním zásahu

Erdoğan Atalay -galerie

22. září 2012 v 13:23 | Božena |  Galerie


Operace Hiob

21. září 2012 v 8:16 | Božena
Operace Hiob
Bonrath má novou práci na částečný úvazek, o níž nikdo neví. On pracuje jako ochranka v biotechnologické společnosti. Ale Bonrath má ještě více tajemství: On má také novou přítelkyni, která náhodou pracuje u stejné firmy jako šéfová laboratoře.
Společnost je napadena a pachatelé ukradli Botox ve velkých množstvích, Semir a Ben jsou ve hře, snaží se zadržet prchající zloděje, ale marně.
Oba dva policisté jsou si jisti, že pachatelé zřejmě získali důležité a důvěrné informace od Bonrathovy nové lásky doktorky Marlies Eisner, která se tímto stává podezřelou. Bonrath neví jestli může Marlies ještě věřit, ačkoli ta přísahá, že s útokem na společnost nemá nic společného. Bonrath a Marlies jsou uneseni, Bonrátovi je vstříknut jed a jeho láska je pod nátlakem donucena s e zločinci spolupracovat. Po předání všech důležitých informací, ale Bonráta nechtějí zločinci zachránit nýbrž zabít. Na poslední chvíli se zde objevují Semir a Ben, kteří Bonratha protijedem zachraňují. Marlies je však unesena na přehradu, kde zločinci chtějí nebezpečný botox pustit do vodovodního řádu. Tady se chtějí šéfové labolatoře zbavit, pod nátlakem ji donutí vstoupit do železné klece, kterou spouští do vody. Polomrtvou ji zachraňuje Bonrath. Ben zneškodňuje jednoho zločince a Semir zastavuje ventilem vodovodní řád a tak zabraňuje, aby se nebezpečná látka dostala do vody.

Tom Beck končí u Kobry 11

20. září 2012 v 20:12 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Dnes 20.9.2012 bylo oznámno, že herec Tom Beck, který hraje v Alarm für Cobra 11 komisaře Bena Jägera končí v seriálu Alarm für Cobra 11. Jen těžce se bude hledat za Toma Becka náhrada, ale Tom Beck se chce nadále věnovat své hudební kariéře. Svou lítost nad odchodem Toma Becka vyjádřil i producent Action Conceptu Herman Joha, který s ním byl velmi spokojený. Nicméně oficiálně tuto zprávu nepotvrdila ani produkční společnost Action Concept ani televize RTL.
Podrobnosti zde:

Poplach "Alarm für Cobra 11": Tom Beck končí

20.09.2012
Jörg Tilmes

20.09.2012 dal Suite101.de na vědomí, že populární herec Tom Beck nebude nadále hrát roli komisaře dálniční policie Bena Jägera.

"Nejúspěšnější německý seriál" Alarm für Cobra 11 "- který je uváděn ve 140 zemích světa - dostane příští rok v létě nového komisaře dálniční policie. Tak se vyjádřila k uvolnění Toma Becka Casting agentura Kolíně nad Rýnem v souvislosti s odchodem herce Toma Becka 20. září 2012: ". Především děkujeme, ale když Tom Beck, který se podílel na straně Erdogana Atalaye na velkém úspěchu seriálu v posledních letech a nyní hledají nové tváře." Aniž by to bylo oficiální oznámení z RTL nebo produkční společnost Action Concept , ohlásila tuto zprávu Cologne- společnost, pro fanoušky charismatického Becka a jeho charakteristického Bena Jägera je tato zpráva velkým zklamáním, protože on a jeho mladistvý svěží způsob, a nepochybně i dobrý vzhled byl přínosem do formátu, na tom se všichni shodneme.
Kobra 11 bez Toma Becka
Pilot 21. Sezóny byl odvysílán 6. září 2012. Zde bylo řečeno, že žádný nový tým již nebude. Ben a Semir, ale již dále nebudou vyšetřovat společně. To se v rámci 90 minutové akce opět změnilo a Semir a Ben se znovu stali kolegy. Ale z pohledu zprávy, která uvádí, že Beck opouští sérii, to vypadalo ve zpětném pohledu jako pokus připravit fanoušky na změny. Nepřesvědčivé, ale důvody, které Tom Beck uvedl, zní jako problémy které by chtěl vyhledávat. Pokud bylo zjištěno, jedná se o důvody pouze v hudební oblasti ve které se pohybuje už od útlého věku. Beck se narodil se v únoru 1978 v Norimberku. On zvládl hrát na klavír, kytaru, bicí, varhany a akordeon.
Tom Beck jako muzikant
Dne 11. března 2011, vydal svůj první singl s názvem "Sexy", který opět byl nalezen o dva týdny později na 50. místě v německých grafech. O čtrnáct dní později vydal "povrchní Animal" své prvním album, to se umístilo v Německu na 36. místě v německých albových diagramech. S "amerikanizací" bude vydávat 5. října 2012 své druhé album, které produkoval v americkém Nashville. Z tohoto alba, on posílal na své stránce na Facebooku první zvukové klipy, vyslechlo si je 87656 lidí -jako údaj k datu, kdy je tento článek vytištěn. To svědčí o obrovské popularitě, což může těšit herce z Kolína nad Rýnem. Do 18 05. 2013 Beck je také na cestě.
Beck jde svou vlastní cestou, jako mnoho jiných aktérů. Beck se, ale hned na začátku distancoval od seriálu: zabývá nejprve dodat, že točil s hereckým kolegou Erdoganem Atalayem reklamy pro automobilku Kia, že podepsal smlouvu s konkurenční firmou Leon a dělal reklamu na klasické automobily této společnosti, Seat 1200 Sport Coupe Bocanegra. V reklamě na Kia byl Beck následně nahrazen paní Katjou Woywood. Pro jedno nebo druhé, pro zasvěcené to byly první náznaky blížícího se oddělení od Kobry 11, a to navzdory skutečnosti, že Hermann Joha byl velmi spokojený s Tomem Beckem.
Nejistá budoucnost nebo horké železo v ohni?
Výrobce "Alarm für Cobra 11," řekl médiím, v podstatě, že Beck by mohl hrát svoji roli až do důchodu. Sledovanost seriálu zůstávala po dlouhou dobu stabilní a to díky shodné povaze obou protagonistů. "Bylo zábavné sledovat Becka, a já jsem nezmeškal žádnou epizodu s ním." Tak mluví o Beckovi jeho fanoušek. Nové výzvy? V době, kdy se snižuje počet vysoce kvalitních inscenací, mnoho dobře známých herců má pouze několik dní na natáčení, aby náklady byly co nejmenší. Zbývá než si přát najít za Becka adekvátní náhradu. Záruka to ale není, naopak. A co je jako hudebník v marketingu, je to větší hodnota než Ben Jäger v televizním seriálu?

volně přeloženo


"Alarm pro Cobra 11" - tým natáčel v Monrealu

19. září 2012 v 20:42 | Božena |  Natáčení Kobry 11

Monreal
"Alarm pro Cobra 11" - tým natáčel v Monrealu

19.09.2012
Monreal byl kulisou pro vzrušující epizodu akčního seriálu RTL "Alarm für Cobra 11".
Natáčelo se na několika místech: byla to přestřelka přímo ve středu Monrealu, dále se natáčelo v malé autodílně a nakonec na "služebně vesnické policie." Zde jsou dva "hrdinové" Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay) a Ben Jäger (Tom Beck) přizváni k případu vraždy. V malé vesnici v pohoří Eifel je známý vesnický policista Manfred . Pěkný, sympatický smolař, kterého ve vesnici nebere nikdo vážně. Společně přicházejí na tajemství a Manfred se musí rozhodnout - pro jeho vesnici nebo pro pravdu. A tím i proti svému otci....

Tisk směl již jednou nahlédnout do zákulisí a podílet se na velkolepém natáčení jednoho z nejúspěšnějších akčních seriálů v Německu, "Alarm für Cobra 11", který v současné době předběhl i slavný seriál "Derrick".
Místo natáčení nebylo pro herce neznámé i když oni jezdili jen kolem. Byli často na Nürburgringu jako hosté a Tom Beck byl dokonce dvakrát na "Rock Ringu" . Erdoğan Atalay byl zcela fascinován "panenským městem" dokonce si představoval, že by zde chtěl strávit dovolenou.

I když hrají již několik let spolu na seriálu, "vládne zde stále dobrá nálada." Vzhledem k tomu, že je pro ně natáčení rutina ... tak to bylo i během natáčení v Monrealu!
Volně přeloženo

Alarm für Cindy

16. září 2012 v 18:36 | Božena

Alarm für Cindy
Epizoda Nový parter
Asi 6,5 minut příběhu se KHK Semirem Gerkhanem má název Nový parner. Epizoda byla vysílá na RTL 15.9.2012 ve 22.15

Semir přichází ráno na služebnu dálniční police a kolega mu oznamuje, že v kanceláři na něj čeká nový partner,
Semir je zděšený, žádného partnera nechce,
ale to jen do chvíle, než otevře dveře svojí kanceláře.
Za jeho pracovním stolem sedí krásná žena. Semirovi se rozzáří v očích plamínky a na tváři se mu objeví úsměv.
Takovouhle novou kolegyni, to by si dal říct. Náhle se z rohu místnosti ale objevuje jeho skutečná nová parťačka, která si četla noviny. Je to Cindy, žena obézní a veliká. Semir je zaražený.
Následující den je jejich první služební den na dálniční hlídce.
Cindy se v Semirově služebním voze vůbec nelíbí a tak ho vybavuje podle svých představ. Růžové potahy na sedadla, růžové bezpečnostní pásy, růžová palubní deska a dokonce i růžový podstavec majáku.
Cindy se chopí volantu, okamžiku, kdy má ale pronásledovat piráta silnic, předává řízení Semirovi.
A nebyl by to Semir, kdyby se nepokusil o skok autem. V dlouhatánském skoku Semir křičí, zatím co Sindy si v klidu telefonuje. Když dotelefonuje začne křičet taky, ale to už auto končí na dálnici.
Střih. Semir leží na zemi a je Cindy buzen,
je upřímně zděšený,
když ale vidí, že Cindy nakonec zločince dopadla , a ten sedí ve služebním voze, uděluje Cindy pochvalu za dobrou práci.
20 roků Action conceptu

14. září 2012 v 11:08 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti


20-leté výročí "Action conceptu a premiéra nové sezóny "Alarm für Cobra 11"

Daniela Decker / 05 Září 2012
Den:
V pondělí v noci (3. Září 2012) slaví "Action concept" v autokině Porz jeho 20. výročí s premiérou pilotního filmu "Anděl smrti" je to 21. Sezóna "Alarm für Cobra 11" (vysílání: 6.září / 20.15 hodin / RTL)

Herci Erdoğan Atalay a Tom Beck a "Action concept" uvedl generální ředitel Hermann Joha jsou skvělý tým. Společně jsou odpovědní za nejúspěšnější německý akční seriál Alarm für Cobra 11 - Die Autobahpolizei.

Köln/Porz- exkluzivní premiéra pilotního filmu "Anděl smrti" akčního seriálu "Alarm für Cobra 11" se konala na největším promítacím plátně v autokině v Kolíně nad Rýnem Současně se slavilo byl 20-leté výročí na produkční společnosti "Action concept" ve velkém stylu. Proti všem obavám byli hlavní herci Erdoğan Atalay a Tom Beck tentokrát na zemi, žádné eplpoze, plameny a létání aut ve vzduchu se nekonalo..

Celebrity v autokině Kolín Porz
Mezi mnoha hosty byli i Oliver Pocher, Ralf Moeller, Sonja Kirchberger a Sophia Thomalla. Všichni se povině představili na červeném koberci, užili si dostatek čerstvého vzduchu. A pilotní film Anděl smrti, který následoval.

20 let "Action conceptu"
V posledních 20 letech je produkční firma Action concept se svou kaskadérskou akrobacií největší v Evropě. " Před 20ti lety produkční společnost začínala, měla hodně tvrdých kritiků. Pro mě je Action concept jedno období mého života, v tom, co jsme dosáhli jako tým, jsme ve světě jedineční. V budoucnu budeme vyrábět piloty a možná opět filmy a jedna věc je jistá: "Action concept" dospěl, "říká Hermann Joha, zakladatel a šéf úspěšné výrobní společnosti.
Rok 2012 je pro "Action concept" dobrý rok. Oni produkují více "Cobry 11", nejdelšího akčního seriálu v německé soukromé televizi. Dále se produkuje film "Turbo a Tacho" a "detektivní Mallorca" jsou to další dva televizní filmy pro RTL. Produkční společnost Action koncept získala v Hollywoodu kaskadérské Oscary a harmonogram pro rok 2013 je dobře rozjetý.

"Všichni jsme svědky Joha" - Erdoğan Atalay
V pondělí večer k výročí Action konceptu pronesl svůj projev i Erdoğan Atalay, který hraje v "Cobra 11" Semira Gerkana: "Před 20 lety se narodilo v Německu, něco, co nikde dříve neexistovalo, Hermann Joha se odvážil akční pojetí dostat do německé televize. Mezitím, máme vlastní dálnici a náš seriál běží ve více než 100 zemích světa, a udělalo se toho hodně 20 letech nyní máme i natáčecí povolení - což nebylo vždycky snadné.... Společnost není stagnujícím předmětem. Vážený Hermanne, všichni jsme svědky "Joha" vtipkoval Erdoğan k potlesku hostů a Hermann Joha byl viditelně rozrušený.


Erdoğan Atalay a Hermann Joha


Novopečený tatínek Erdoğan Atalay

14. září 2012 v 8:41 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Novopečený tatínek Erdoğan Atalay
S dítětem a autě jedu opatrněji
BERND PETERS, 09.05.2012


Od narození jejich sna Marise jsou Erdoğan a jeho Katja v sedmém nebi
Foto: AP

Tady oba dva září! Erdoğan Atalay (45) a jeho přítelkyně Katja Ohneck (37) byli v Kolíně nad Rýnem v Autokině Porz - kde byl slaven začátek nové nové sezóny seriálu RTL "Alarm für Cobra 11" (od čtvrtka, 20.15 hodin).
Není divu: od narození jeich synka Marise (který je starý sedm týdnů), vznáší se kolínský pár v sedmém nebi. " Erdoğan mění plenky, uklidňuje ho, tančí s ním, pečuje o říhnutí. Já syna kojím ve dne i v noci, "říká Katja v opisu rozhovoru.
A na oplátku dává Erdoğanovi volnost v jeho akčních scénách.. On je nyní opatrnější: "Myslím, že je lepší mít vyrovnaného člověka doma jako toho, který trvale něco postrádá. Také mu věřím.. "
Nicméně: S miminkem na palubě auta jezdí nejlepší akční hrdina opatrněji. Erdoğan připustil: "Samozřejmě, že jdu jako řidič s takovým nezaplatitelným cestujícím ještě opatrnější a prozíravěji." A zajišťuje Marisovi profesionálně bezpečnost pohodlí ve voze: "Anatomické sedadlo je zakotvené v systému vozu a zajištěné pásy. Jsou tu i clony na ochranu proti slunečnímu záření a variabilní solární plachty. "Professional je prostě profesionál.

Mírný je "dálniční policista", ale pouze v soukromí. V seriálu musí být tvrdý a přísný. "Akce může být provedena, nebo ne, skok ze střechy tu bohužel není!"
Malý Maris by neměl vidět, co táta dělá v televizi. " Na to ještě má čas," směje se Katja, " Nejdřív musí poznat všechny sladké postavy, trhat květiny, to všechno spíše než se střílet navzájem."

volně přeloženoBez svědomí

14. září 2012 v 8:16 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11

Erdoğan Atalay jako vrchní komisař dálniční policie Semir Gerkhan v epizodě akčního seriálu Alarm für Cobra 11 " Bez svědomí"

Semirova starší dcera Aida je v nemocnici, na pokoji s ní leží i těce nemocná Paula, která má leukemii. Jedinou záchranou pro ni je dárce kostní dřeně zločinec Larsen. Při odběru kostní dřeně Larsen z operačního sálu uniká. Semir a Ben ho pronásledují, ale Larsen mizí beze stopy. Larsen se dostává ke svým kumpánům, kteří mají radiační látku. Larsen se nechává slyšet, že pokud nedostane 25 milionů Euro zamoří celý Kolín nad Rýnem radioaktivitou. Na parkovišti stojí auto s radioaktivní bombou a pyrotechnici se snaží bombu odpojit, to se jim ale nedaří. Sociopat Larsen požaduje, aby částku přinesl Semir. Semir se musí převléct do hasičské uniformy a setkat se s Larsenem. Jeny a Ben ho nenápadně sledují. Semir se jim však v dalším davu hasičů ztrácí. Setkává se s Larsenem, který ho chce zastřelit, v poslední chvíli Semira zachraňuje Ben. Larsen prchá, oba policisté vědí, že ho musí zadržet živého, protože jinak by vyhasla naděje na uzdravení nemocné Pauly. Larsen rezignuje, policie se dostal do rukou jeho náremek na kterém je číselná řada, což je kód k zastavení aktivované bomby. Larsen na letišti uniká s cisternou hořlavé látky, Semir neohrožené naskakuje na cisternu a Larsena na poslední chvíli vytahuje z auta. Paula, kerá je v kritickém stavu je zachráňena.


show "CINDY z MARZAHN & mladý divoch"

10. září 2012 v 23:10 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
V sobotu 15.9.2012 ve 22.15 hodin na obrazovkách televize RTL uvidíme show "CINDY z MARZAHN & mladý divoch". Již v úvodu je zábavná show senzační a veselá, když se CINDY z MARZAHN (40) a Erdoğan Atalay (45) setkají.
V show Cindy se ukazuje, že je skvělá komička. Tentokrát se představí v "Alarm für CINDY 11" s Erdoğanem Atalayem. Návštěva na německé nejvýznamnější filmové- dálnici ("FTL Germany"), jakož i razantní jízda v služebním vozu Semira Gerkhana bude pro CINDY z MARZAHN jistě zajímavá.

Hvězda "Cobra 11" Atalay se stal otcem

10. září 2012 v 22:56 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Hvězda "Cobra 11" Atalay se stal otcem
Otcovství
07. Září 2012 19:25 hodin, Jessica Schulte z Hülse | Aktualizováno 20:22
Hvězdě seriálu "Cobra 11" Erdoğanu Atalayovi a jeho přítelkyni Katje Ohneck se nedávno narodil syn. Bude teď Erdoğan dělat vůbec kaskadérské kousky?

Erdoğan Atalay se nyní stal otcem již podruhé
Výbuchy, přestřelky, divoké pronásledování. U Erdoğana Atalaye (45)jsou akční kousky na denním pořádku. V "Alarm pro Cobra 11" (čtvrtek, RTL, 20.15), on už utekl z hořícího auta a proskočil skrz sklo okna.
Bude tomu osm týdnů, co se herec stal otcem již podruhé. Bude Atalay nyní opatrnější, co se týče kaskadérských kousků? "Samozřejmě, že jsem u všech kaskadérských kousků, které jsem dělal, byl vždycky opatrný," říká hrdý tatínek jako příklad. "Ale kaskadérské kousky patří k mojí práci. Má to něco společného s adrenalinem a napětím, když bych to nedělal určitě by mi to chybělo. I když mám nyní doma miminko nechtěl bych se kaskadérských kousků zříci. " A když přijde domů z natáčení, tak oznamuje, opravdu není dost akce." Líbí se mi tančit jak blázen s mým synem Marisem , když on je kolikrát ufňukaný, " říká Atalay.
Takže nejen s dynamitem, ale také s dítětem to akční hrdina může zvládnout dobře. Z předchozího vztahu už má dceru (9). "Ale je tu velký rozdíl," říká s úsměvem. "Nedávno, když jsem Marise přebaloval, tak mě počůral . Já jsem se polekal, protože u děvčete se to přirozeně nestane. Přítelkyni Katju Ohneck (37) tento incident rozhodně pobavil.

Erdoğan Atalay a Tom Beck

8. září 2012 v 23:38 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem

Erdoğan Atalay a Tom Beck na propagačních fotografiích pro dětské oblečení. Z každého prodaného oblečení jde jedno Euro na pomoc dětem. Tady jsou ještě dvě fotografie z této akce.


Tatínek Erdoğan Atalay

8. září 2012 v 13:14 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Tatínek Erdoğan Atalay se svým synkem Marisem