Červenec 2012

Anděl smrti – pilotní film 6.9. 2012 na RTL ve 20.15 hodin

30. července 2012 v 20:04 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2012

Anděl smrti - pilotní film 6.9. 2012 na RTL ve 20.15 hodin
Dlouhodobé spolupráce mezi Benem a Semirem se blíží ke konci. Semir z rodinných důvodů odchází od dálniční policie do kanceláře LKA a stává se úředníkem. Nyní se musí oba bývalí kolegové sžívat s novými spolupracovníky a ani jednomu z nich to neprospívá. Teprve vražda Olivera Sturmiho - konspiračního teoretika, oba kolegy dálniční policie Bena a Semira opět spojí v jeden tým.
Do podezření z vraždy se rychle dostane 18-​​letý Max Berger, protože je viděn s krvavým nožem u oběti. Bez dalších okolků je absolvent střední školy nucen k útěku a nyní musí překonat nejen svou neopětovanou lásku ke své spolužačce Floridě, ale také podezření z vraždy i atentátu, ze kterého ho policie obviňuje. Policie věří, že Max byl vrah a atentátník.
V průběhu vyšetřování pak Semir Ben přicházejí na velmi tajemnou osobou - Djavo, který má zřejmě v úmyslu něco strašného a Maxe využívá jako loutky. Smrtelný závod s časem začíná.

hrají:
Semir Gerkan (Erdogan Atalay)
Ben Jäger (Tom Beck)
Dieter Bonrath (Gottfried Vollmer)
Kim Krüger (Katja Woywood)
Susanne König (Daniela Wutte)
Niels Kurvin (Hartmut Freund)
Andrea Gerkan (Carina Wiese)
Andri Vladic (Ralf Möller)
Oliver Sturm (Oliver Pocher)
Jenny Dorn (Katrin Heß)
Claudia (Nadine Wrietz)
Djavo (Manfred Lehmann)

Regie:Franco Tozza
Scénář:
Ralf RulandNová podzimní řada Kobry 11 již od 6.9.2012

25. července 2012 v 9:30 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11

Od roku 1996, "Alarm für Cobra 11" není jen magnet pro diváky, ale i německý nejúspěšnější akční seriál, který již získal několik ocenění. Tým snů se v premiérových epizodách objeví na obrazovkách RTL od čtvrtka 6. září 2012 ve 20:15 hodin

Nová sezóna odstartuje pilotním filmem " Anděl smrti". Jako obvykle se jedná o celovečerní film v HD kvalitě. S pomocí systému "Arri Alexa" se začal používat nový model kamery, který umožňuje dělat pozoruhodné a brilantní snímky s filmovou kvalitou. Ale letošní sezóna začne pro diváky a Bena Jägera (Tom Beck) šokem: Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay) má z osobních důvodů a z úsporných opatření opustit službu a dobrovolně opustit kancelář dálniční policie. Nyní bude pracovat v tmavé kanceláři a třídit policejní záznamy. S Benovou novou policejní partnerkou svitne i naděje jak pomoci Semirovi, aby se opět vrátil do aktivní služby. Jen s ním je Ben schopen objasnit vraždu. Je zde i konspirační teoretik Oliver Sturmi (Oliver Pocher)
Vynikající akční kousky jsou opět z dílny Action conceptu v Hürtu. Akčními kousky se ani tentokrát nešetřilo, stálo to mnoho úsilí, ale výsledek je vynikající. Action concept nám představil i tentokrát velkolepé vrtulníkové lety v Kolíně nad Rýnem a Düsseldorfu, stejně jako obrovské výbuchy prachu v centru Kolína nad Rýnem. Některé komplikované scény natočil filmový tým v Koblenzi, mimo jiné se zde objeví i hollywoodský hrdina Ralf Möller.

Nová sezona - s celkem 7 novými epizodami - je nejen efektní, ale i dramatická. Kanceláři dálniční policie hrozí i díky úsporným opatřením předčasné uzavření a Ismet, Semirův bratranec se dostane do potíží s spojených s německo tureckými vztahy. Čekají nás tak vzrušující události s Kobrou 11.Erdoğan a jeho Katja - Miminko je tady

12. července 2012 v 10:29 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Erdoğan a jeho Katja - Miminko je tady

Köln 11.7.2012
Rodinné štěstí je kompletní. Hvězda seriálu "Alarm für Cobra 11" Erdoğan Atalay a jeho sladká agentka Katja Ohneck se stali rodiči
"Dlouhé čekání stálo za to. Náš chlapeček je zdravý. Váží 3120 g, a měří 52 cm a jeho vlásky mají malý červený nádech, "říká Ohneck, den před jeho narozením oslavila Katja své třicáté sedmé narozeniny.( Miminko se narodilo 9.7.2012 - poznámka překl.)
Jméno chlapeček zatím nemá, ale další důležitý detail je objasněn. "Náš syn je" kolínský chlapeček" . Vlastně jsme měli v plánu jako jeho rodiště zvolit Bensberg, ale pak jsme si vybrali nemocnici v Kolíně nad Rýnem. "prozrazuje šťastně Atalay, který byl osvobozen od současného natáčení.
V Kolíně nad Rýnem, se o Katju Ohneck a narození jejich prvního dítěte v každém případě postarali dokonale: "Osmihodinový porod proběhl relativně dobře. Měla jsem epidurál a silných bolestí jsem zůstala ušetřena. "
Volně přeloženo.


Otec a dcera poprvé spolu před kamerou

10. července 2012 v 10:07 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Natáčení: "Soko 5113"
Otec a dcera natáčejí

V současné době natáčí herec Erdoğan Atalay (45) kromě Alarm für Cobra 11 "spolu se svou dcerou Amirou Pollmann (9) epizodu seriálu ZDF televize " Soko 5113 - Pro moji dceru "v režii Philipa Osthus.

Je to poprvé, kdy jsou otec a dcera spolu před kamerou. Přejeme jim hodně úspěchů a těšíme se na televizní premiéru. Datum vysílání zatím není stanoveno.

Digicopter pro Kobru 11

6. července 2012 v 19:50 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti

Novinka pro Cobru 11: DIGICOPTER ® místo vrtulníku!

DIGICOPTER ® je stabilizovaná kamera vrtulníku, která se používá pro profesionální letecké snímkování a letecké snímky s vysokým rozlišením až do vzdálenosti 300 metrů. Může létat rychlostí 50 - 60 km/hodinu

Můžeme se radovat z nových záběrů, s vysokým rozlišením hledisek: tým DIGICOPTER ® má za sebou první zkušební lety v RTL akčním seriálu Alarm für Cobra 11 " Snímky jsou úspěšně dokončeny a kameraman a režisér Nikolai Georgiev (46), o nové technologii mluvil.
Celý rozhovor najdete zde:
Řekněte nám důvody, proč DIGICOPTER ®lepší než vrtulník!
První důvod: DIGICOPTER ® může létat téměř kdekoliv.
Druhý důvod: žádný hluk a žádný následný vítr.
Třetí důvod: Film obrazu je vylepšen a víc se nemění. Může se létat ve větru i dešti