Kobra 11" je to, co je pro opravdové chlapy závislost na benzínu.

7. března 2012 v 12:34 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11

Kobra 11" je to, co je pro opravdové chlapy závislost na benzínu.
Žádný německý seriál není tak přizpůsobený na míru mužské akci jako "Alarm für Cobra 11". Explozivní mix je ještě "CSI" a "Derrick".

Je nutno tento seriál prostě chválit. Ne pro jeho částečně přízemní dialogy (" chyťte ty bastardy!" - "! K službám náčelníku") ale i pro řadu ochotníků, kteří jsou ve vedlejších rolích. Nyní je nutné dávat méně peněz z rozpočtu na výbuchy a kaskadérské kousky a trochu více pro komparz. Je zde dobrá dramaturgie. Ohnivé koule z nákladních vozů, dodávek i luxusních sedanů. Alarm für Cobra 11 ", je úspěšný akční seriál televize RTL
Není divu, že se seriál nyní prodává do 140 zemích světa.

Budete se dívat? Ano nebo ne?
Alarm für Cobra 11 - Dálniční policie" je spíše lekce o tom, jak funguje na cílovou skupinu zaměřených televizních děl. Seriál se začal produkovat v březnu 1996, a tento akční seriál se nyní prodává v přibližně 140 zemích, mezi Mexikem a Čínou a bylo natočeno více jak 230 epizod více než 4000 vozů šlo do šrotu.

Zřídka se vidí formát , který by běžel v hlavním vysílacím čase na jednom z největších vysílacích kanálů Německa. Jak bylo zřejmé, jak tvrdohlavé a jak drzé, určené přímo pro mladé mužské publikum,ale ne jenom pro ně - určené se slovy: přestřelky, automobilové honičky, který končí množstvím šrotu na dálnici a také jsou zde pěkné dámy a spousta vtipných dialogů.

Němečtí režizéři mohou také za akce
Diváci jsou spokojeni a televize RTL pravidelně získává díky Kobře 11 monstrózní podíl na trhu sledovanosti. Nyní už bude odvysílaná 20. sezóna, která začíná ve čtvrtek 8.3. ve 20.15 hodin. Od 1. dubna potom startují ještě jiné seriály, ale Kobra 11 vede. " Televize dělá hrdiny"

Není nutné tento slogan brát příliš vážně. Nicméně také "Überschall- nadzvukový, pilotní epizoda, která uvádí celou jarní řadu "Kobry 11", má své nejsilnější momenty právě tam, kde seriál se sám o sobě odráží v německé televizní krajině.

Zaujatost pro seriál je trvalá, také již vynesla producentovi, kterým je kolínská produkční firma Action concept se sídlem v Hürtu, šest Awards ( amerických Oscarů za kaskadérské kousky) z Hollywodu. Mimo Kobry 11 si ocenění odnesl ještě seriál Lasko, který taktéž tato firma u Kolína nad Rýnem produkuje.

Stíhačka na dálnici
Těsnost, byrokracie a chudoba mýtů, které jsou všeobecně pokládány za kulturní bariéry v německém akčním filmu trvá, "Nadzvukový" je jiný. Je zde pronásledování na místní dálnici, která musela být prosloužena ve srovnání s bojovým tryskovým letounem.

Stíhačka
Několik chlapů - těžkých, plešatých , tetovaných s tvrdými rysy v obličeji spouštějí na komisaře z dálniční policie palbu z automatických zbraní. Chlapíci se chtějí dostat k právě nouzově přistátému bojovému letounu. Je tu i černá dodávka s dalšími gangstery. Na pomoc hlavím protagonistům- Semir Gerkhan ( Erdoğan Atalay) a Ben Jäger (Tom Beck) rychle spěchají členové vojenské policie, aby se vyjasnila odpovědnost za další vyšetřování.

Závislost na nový letoun
Mezi fetiše z motorů, benzínu, rychlosti je zde nyní i tryskové letadlo Bundeshweru s elegancí svého letu. Že na rozdíl od Lamborghini Gallardo nebo Porsche Panamera, povaha těchto strojů je, aby přinášely smrt, to si režizér Franco Tozza nepředstavoval ani na milisekundu. Snad jen vděčnost byla opravdu velká , že zde mohl tým točit, zde na základně- Air Force Rostock-Laage.

Během příštích šesti epizod sezóny rozhodně příběh zůstává na zemi, bude důležité chránit nemravnou modelku, uložit psychotickou mladou dámu a chovat roztomilého malého psa s původním názvem Bello. Adrenalin, benzínové páry ve vzduchu a hromadné srážky se sem taky vejdou.

20. Sezóna "Alarm für Cobra 11 - dálniční hlídka" se sedmi novými epizodami začne ve čtvrtek, 8. března 2012, s první epizodou "Nadzvukový" na RTL 20.15 hodin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | E-mail | Web | 7. března 2012 v 19:10 | Reagovat

Užasne !

2 Andrej Andrej | E-mail | 20. března 2014 v 13:08 | Reagovat

Čau Maš facebook ? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama