Březen 2012

Takto v poklidu žije akční hvězda

30. března 2012 v 8:35 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Takto v poklidu žije akční hvězda

Erdoğan Atalay (45) a Katja Ohneck (36)
Saskia Ziegler z časopisu CLOSER navštívila pár na pozemku o rozloze 3000 m2.

Přes 4 miliony diváků prožívají každý čtvrtek s Erdoğanem Atalayem pronásledování zločinců. V CLOSERu teď akční hrdina ukáže své soukromé království.

Hvězda seriálu Kobra 11 a herecká agentka jsou již rok a půl partnery. Od té doby je Katja Erdoğanovou "manažerkou". Hádají se jen zřídka. "Jasně že se občas škádlíme. Taky jsme oba tvrdohlaví. Ale nikdy to není osobní", říká Katja.

Explose, přestřelky a divoké honičky -
v Kobře 11 jede Erdoğan Atalay (45) jako komisař dálniční policie na plný plyn.
Mimo natáčecí místa v Porýní-Vestfálsku ale spíše šlape na brzdu. Se svou partnerkou Katjou Ohneck (36), která je již ve vysokém stupni těhotenství, žije v malebné vesnici v blízkosti Hamburku. Uprostřed venkova! Se třemi výběhy pro koně! " Já se rád občas vzdálím z městského života. V Kolíně a v Berlíně máme byty. Na venkově chceme vychovávat své dítě", říká Erdoğan.
Reportérku CLOSERu vítá ve své vile o velikosti 500 m2. Se zvědavostí nahlížíme: obývací pokoj s jídelnou a Erdoğanovými oblíbenými soškami Budhy: "Jsou symboly klidu a vyrovnanosti", říká Erdoğan.
O patro výš to voní čerstvou barvou. Partneři už chystají hernu pro potomka: mnohem důležitější ale je, aby byla hotova ložnice pro dítě. "Zatím je to pracovna. To se ale rychle změní", směje se Katja.
Na synkovi ale partneři s takovou rychlostí nepracovali. "Přáli jsme si dítě, ale překvapilo nás a velmi potěšilo, že to přišlo tak rychle," říká Katja, která je také Erdoğanovou manažerkou. "Jsme spolu jeden a půl roku a jsme velmi šťastní " Dítě má přijít na svět v červenci. " Jméno ještě nemáme. Ale druhé jméno bude Erdoğan!"
Pro akčního hrdinu to bude již druhé dítě - se svou bývalou manželkou Ann-Marií (44) má již dceru Amiru (9). Malá si s tátovou novou přítelkyní rozumí výborně. Katja vypráví: "Podnikáme společně různé věci a budeme spolu i o Velikonocích." A jaká bude budoucnost? " Svatbu nepotřebujeme. Naše srdce jsou spojená již dost," říká s úsměvem Erdoğan.
Popis k jednotlivým obrázkům
Kutění v 1.patře domu o 500 m2: Tady vzniká království pro společného syna.

Angličtí plnokrevníci Traumfalke (Snový sokol) a Traumfee (Snová víla) patří Katje a je jim už přes dvacet let. "A jsou skoro tak vykrmení jako já!", směje se Katja.

"Vaření? To zde obstarává muž," žertuje Erdoğan v kuchyni. Od té doby, co žije zdravěji, už nejí půl sklenice Nutelly denně.
Pohled do šachového pokoje. Stolek pod parožím pochází z Malorky, podobně jako téměř všechen ostatní nábytek v domě.

Oblečení pro dítě už mají - syn má přijít na svět v červenci. Jednu dceru (Amiru, 9) už Erdoğan má. "Teď musím najednou kupovat modré věci!"
Stylový obývací pokoj.Z obývacího pokoje má pár překrásný výhled do zahrady.
Potkali jsme se a pocítili, že se milujeme.
Moc se mi tu líbí. Sám jsem vyrostl na venkově.
Ještě jeden pohled do pokoje
Idylka s koňmi místo výbuchů na natáčecím place. Saskia Ziegler z časopisu Closer navštívila pár na pozemku velkém 3000 m2.
článek je datován 28.3.2012
Překlad paní Dagmar Zemanová, srdečný dík!
Velice prosím článek nekopírovat. Děkuji.

Překlad pro slovenské fanoušky Erdogana Atalaye:
TAK UVOĽNENE BÝVA AKČNÁ HVIEZDA Z RTL
Viac ako 4 milióny divákov horúčkovito prežívajú každý štvrtok s Erdoganom poľovačku na zločincov. In CLOSER ukáže akčný hrdina svoj súkromný svet...
Explózie, prestrelky a divoké nahánačky - v Cobre 11 (RTL) ide Erdogan Atalay (45) ako diaľničný komisár na plný plyn. Bokom od natáčania v Nordrhein-Westfalen radšej stúpa na brzdu. So svojou priateľkou v pokročilom tehotenstve žije v jednej pokojnej dedine neďaleko Hamburgu. Uprostred vidieku! S troma výbehmi pre kone! "Niekedy to mám rád rozlúčiť sa s mestským životom. V Kolíne nad Rýnom a Berlíne máme byty. Na vidieku chceme čoskoro vychovať naše bábätko", hovorí. Tam privítala televízna hviezda CLOSER vo svojej 500 metrov štvorcovej veľkej vile. Vzbudzovač pozornosti: obývačka s jedálenskym priestorom a jeho obľúbenými budhistickými figúrkami. "Stoja tu ako znak pokoja a vyrovnanosti", hovorí. O poschodie vyššie to vonia po čerstvej farbe. Pár majstruje na izbe na hranie pre potomstvo. O veľa dôležitejšie ale: Spáľňa pre bábätko musí byť hotová. "Ešte je to pracovňa, ale to chceme pod tlakom zmeniť", smeje sa Katja. Pod tlakom nepracovali na synčekovi. "Priali sme si dieťa, ale že to išlo tak rýchlo, nás prekvapilo - a veľmi potešilo", hovorí Katja, ktorá je tiež Erdoganovou manažérkou: "Sme spolu už jeden a pol roka a veľmi šťastní." V júli má prísť na svet dieťatko. "Jedno meno ešte nemáme. Ale druhé meno bude Erdogan!" Pre akčnú hviezdu je to druhé dieťa. So svojou ex-manželkou Ann-Marie (44) má už dcéru Amiru (9). Tá malá si rozumie s ocinou novou priateľkou tiež super. Katja rozpráva: "Podnikáme spolu veľa vecí a sme spolu aj na Veľkú noc." A ako to vyzerá s budúcnosťou? "Svadbu nepotrebujeme. My sme srdcom zobratí", hovorí Erdogan Atalay a usmieva sa.

Popis k obrázkom:
"Mne sa to tu veľmi páči. Veď som vyrastal na vidieku." (je to pod obrázkom toho domu na prvej strane)

ERDOGAN ATALAY (45) A KATJA OHNECK (36)
Z hviezdy z Cobry 11 a agentky hercov sa stal pred rokom a pol pár. Od toho času ho manažuje. Hádka býva zriedka: "Jasné, niekedy sa dobiedzame. Sme tiež obaja veľmi zaťatí. Ale súkromne nebudeme nikdy", tak Katja.

Anglické plnokrvníky (kone) vysnený sokol (vzadu) a vysnená víla patria Katjii a sú cez 20 rokov strarí. "A skoro tak sa prejedajú ako ja!", smeje sa Katja.

Oblečenie už majú - v júli príde na svet ich syn. Jednu dcéru (Amira, 9) má už Erdogan: "Teraz musím náhle kupovať modré veci!" Vľavo: štýlová obývačka.

Varienie? "To tu všetko robí muž", žartuje Erdogan v kuchyni. Odkedy žije zdravšie, vypustí denne polovicu pohára nutely. Vpravo náhľad do šachovej izby. Stôl pod jelením parožím pochádza, ako skoro všetok nábytok v dome, z Malorky.

Stretli sme a cítili sme, že sa ľúbime
Majstrovanie na prvom poschodí 500 metrov štvorcového domu: Tu má vzniknúť kráľovstvo pre spoločného syna. Z obývacieho priestoru má pár skvelý výhľad na záhradu.

Idyla o koňoch namiesto natáčania plného explózií: Saskia Ziegler z CLOSER navštívila pár na 3000 metrov štvorcových veľkom pozemku.

Slovenský překlad pro vás připravila slečna Veronika Kubišová, srdečný dík!

Erdoğan Atalay má nový domov na venkově

29. března 2012 v 15:53 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Redaktorka Saskia Ziegler navštívila Erdoğana Atalaye. Erdoğan Atalay nám ukazuje svůj exkluzivní domov v malém místě mimo Hamburk. Jeho pozemek, kde chová koně má rozlohu 3000m2 a samotný dům potom velikost 500m2. K dispozici je celý příběh v německém časopise Closer. Pokud se mi podaří článek získat, bude zde jeho překlad.
Jenom v krátkosti Erdoğan a jeho přítelkyně Katja čekají narození syna v červenci. Erdoğan říká:" Nyní musím náhle nakoupit všechny věci modré. Překlad celého článku i s obrázky se chystá.

Psí dny

22. března 2012 v 21:37 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
Myslím, že dnešní epizoda jarní řady 2012 se docela povedla, určitě stojí za shlédnutí.
Semir Gerkhan

19. března 2012 v 21:47 | Božena |  Galerie


Obrázky z epizody Der Ex

19. března 2012 v 14:49 | Božena |  Jarní řada Kobry 11- rok 2012
Obrázky z epizody Der Ex- Bývalý. Na obrázcích je chybka, která by se asi v tak populárním seriálu neměla stávat. Benův mercedes je označen poznávací značkou ze Semirova BMW, o pár záběrů později je všechno v pořádku.

Cobra 11-Hvězda Erdoğan Atalay: " Mým přáním je hrát ve filmu Rosamunde Pilcher"

19. března 2012 v 10:59 | Božena |  Erdoğan Atalay - herec, scénarista, spisovatel a producent
Cobra 11-Hvězda Erdoğan Atalay:" Mým přáním je hrát ve filmu Rosamunde Pilcher."

publikováno 18.3.2012
(Rosamunde Pilcher je 87 letá anglická spisovatelka,která se narodila 22.9.1924 v Cornwall v Anglii)- poznámka překl.

Minichov - "Dálniční komisař" Erdoğan Atalay (45) ukazuje svoji slabinu. Hvězda "Alarm für Cobra 11" řekl zpravodajskému časopis Focusu: "Mým největším přáním je, ano, natáčet ve filmu napsaného podle Rosamunde Pilcher, ale nechci být obsazený do žádné záporné role!"
"Ve filmu podle Pilcher , o tom už jsem přemýšlel, mohl bych například stát na útesu a přemýšlet nad potížemi svého koně, aniž bych někoho musel udeřit do tváře," říká herec. Svému snu se Erdoğan Atalay trochu přiblížil. "Na podzim jsem dělal svůj vlastní film, romantickou, mystickou akční krimi thriller - komedii", říká herec. Že je to o velké lásce: "To je opravdu pěkné."


Bývalý

15. března 2012 v 22:05 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
Nová jarní řada rok 2012