Tom Beck - seriálový partner Erdoğana Atalaye

30. října 2011 v 19:31 | Božena |  Ostatní
Alarm für Cobra 11: Sbohem, Tome Becku?

Od 04. 09. 2008 účinkuje Tom Beck (Ben Jäger)) v nejúspěšnějším německém akčním seriálu "Alarm für Cobra 11" po boku Erdoğana Atalaye (Semir Gerkhan).
Fanouškové Kobry 11 sledují týden co týden boj dálničních policistů, proti vyděračům, vrahům a zlodějům aut. Zpět ke kořenům: Ještě předtím, než v televizní kariéře Toma Becka byla hudba vášní. V loňském roce si herec a zpěvák splnil celoživotní sen a vydal svůj debutový singl "Sexy" a první album "Superficial Animal". Po vyprodaném klubovém turné Tom Beck v listopadu tohoto roku začíná další krátké turné po německých městech, stejně tak připravuje vydání třetího singlu "Touha". Bude mít stále čas na "Alarm für Cobra 11"?
Časopis "Schöne Woche" (19. října 2011) vytiskl minulý týden zajímavý článek (" Zemře brzy seriálovou smrtí?") Kromě toho napsal časopis, který je veden přes "Bauer Media Group", že RTL již má za Toma Becka nástupce . Měl by to být 36 - letý muž z Mainz Stephan Käfer ("Zakázaná láska"). Tom Beck již obdržel několik dotazů. Odchází Tom Beck alias Ben Jäger od Kobry 11 RTL seriálu ("Alarm pro Cobra 11")?
Tom Beck toto na žádost časopisu komentoval: "Nebudu opouštět seriál - ne letos, ani příští rok a ani v dohledné budoucnosti."Jasný závazek, ale že by producenti seriálu měli jiné plány?

zdroj: Stránky Jimdo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama