Silné dívky v "Alarm für Cobra 11"

28. října 2011 v 20:47 | Božena |  Tiskové zprávy
Silné dívky v "Alarm für Cobra 11" / Fiona Erdmann a Sila Sahin v hostujících rolích

28.října 2011 V 0 V on-line tiskové zprávy Novinky


Kolín nad Rýnem (OTS) - RTL tisková konference

Vážení kolegové a kolegyně,

Ve středu 2. listopadu 2011, Vás zveme na tiskovou konferenci, na natáčení akčního seriálu RTL "Alarm für Cobra 11 - Dálniční policie" (Místo: V Meisengrund 2, 50996 Köln-Hahnwald).
Kromě hlavních představitelů Erdoğana Atalaye a Toma Becka
se představí i
Fiona Erdmann ("Německo - Next Top Model")
a Sila Sahin ("GZSZ" - seriál televize RTL Dobré časy, špatné časy).
Obě herečky představují dvě rozmazlené prominentní dívky, které jdou dálničním komisařům řádně na nervy ... Fiona Erdmann - skončila v roce 2007 na pátém místě v "Next Top Model v Německu", a je nyní také herečka a moderátorka, Sila Sahin - slyšeli jsme o ní od roku 2009, kdy hraje hlavní roli " Ayla Özgül v seriálu " Dobré časy, špatné časy. " "Alarm für Cobra 11" budou obě hostovat v epizodě " Nervensäge " . V rámci natáčení bude 2. listopadu Fiona Erdmann a Sila Sahin se na scéně v 9:30 hodin odpovídat na dotazy týkající se natáčení.. Pak je tu možnost v 10.00 hodin pro fotografie s Erdoğanem Atalayem, Tomem Beckem , Fionou Erdmann a Silou Sahin.
Děj: Sarah Kaufmann (Fiona Erdmann) je bohatá, rozmazlená dívka. Když Sarah stěží unikne únosu, Ben (Tom Beck) a Semir (Erdoğan Atalay) musí zajistit její osobní ochranu . Ani policisté, ani rozmazlená dáma z toho nejsou nadšeni. Ale je zde první horká stopa gangsterů, Semir a Ben se dávají do pronásledování. Mezitím Sarah přesvědčí její nejlepší přítelkyně Kate (Sila Sahin), aby s ní uprchla na módní přehlídku, které se obě touží zúčastnit. Tam přijde pohroma : Sarah je unesena! Policisté jsou upozorněni a mohou osvobodit Sarah na poslední chvíli, ale nebezpečí není zdaleka zažehnáno. ... vysílání epizody je naplánováno na rok 2012 na RTL.
Fotografie z tiskové konference budou jistě k dispozici.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama