Řekni to v němčině!

26. října 2011 v 12:48 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Sociální spot kampaň "Řekni to v němčině!"
Od pondělí (24. října 2011) běží na RTL nová společenská spot kampaň, v níž deset osobností s přistěhovaleckými kořeny, v 60 - nebo 90 sekundovém spotu přináší prohlášení, že je důležité dobré znalosti německého jazyka v této zemi.


Vedle představitele "Alarm für Cobra 11" Erdoğana Atalaye se do kampaně televize RTL
" Řekni to v němčině" zapojilo ještě 9 ostatních celebrit (komik Lee Evans, moderátor Nazan Eckes, světový mistr v boxu Wladimir Klitschko, "AWZ" - herec Francisco Medina, moderátorka Nina Moghaddam, bývalý "Německo hledá superstar" - porotce Fernanda Brandao, moderátor Kena Amoa, Lale Akgun SPD politička Lale Akgün a "Německá Top Model" Sara Nuru.) z televize , sportu , módy a sociální politiky.
Je třeba učinit kroky z Německa! Alarm für Cobra 11 je nejprodávanější seriál! Již dnes je tato akční série jako opravdový "exportní hit" a vysílá se asi 140 zemích (včetně Holandska, Francie, Itálie je to i Švýcarsko, Rakousko, Belgie, Polsko, Maďarsko, Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Lotyšsko, Estonsko, Litva, Turecko , USA a dokonce i Mexiko a Čína)

Celebrity si daly jasný závazek, že je důležité dobré znalosti německého jazyka, to RTL ukazuje. Je k dispozici několik tematických trailerů RTL.de, které doprovází tuto malou, ale příjemnou kampaň. Kromě rozhovorů a nabízí několik základních informací, jako je třeba kariéra Erdoğana Atalaye. ( Životopis a kariera je na blogu pod rubrikou privát)

Zvláště "Řekni to v němčině," je dobrý příklad na předním místě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama