Do zákulisí Kobry 11

1. října 2011 v 7:01 | Božena |  Tiskové zprávy

Do zákulisí Kobry 11
od Bastian May a Uwe Weiser (fotky)
25.9.2011

Za kulisami Kobry 11

Jejich revírem je dálnice, jejich nasazení znamená: plná rychlost!
Se skřípáním, potem a horkem bojují Erdoğan Atalay (45) a Tom Beck (33). V seriálu "Alarm für Cobra 11" bojují se zloději, vyděrači a vrahy. Mezitím co na RTL běží 17. sezóna seriálu. Erdoğan Atalay pracuje v seriálu již 15 roků a další díly se natáčejí.
Navštívili jsme nejúspěšnější německý akční seriál (náklady na jeden díl jsou průměrně kolem 5 milionů EUR) během natáčení dvou nových epizod na zhruba 1000 metrů dlouhé Kobra-11 dálnici nedaleko v Aldenhovenu a doprovázeli jsme na scéně hvězdy jeden den před i za kamerou .

V epizodě " Ex" explodovala cisterna: Erdoğan Atalay a Tom Beck se krčí.

Hlavní představitelé seriálu(herci), kameramani, kaskadéři, hasiči, producenti a produkční, maskéři a záchranná služba: Na scéně je vždy ruch, každá scéna se natáčí několikrát. Například scéna, která v televizi trvá jednu minutu se zhruba připravuje 45 minut než vyhovuje všem natáčecím požadavkům. A mezi tím se říká: Čekejte na nové instrukce nebo konec scény.

Erdoğan Atalay je během přestávky ve svém obytném vozu. O relaxaci nemůže být řeč: "Studuji scénář a připravuji se na další scénu. K relaxaci se občas podívám na televizi. " Na spánek německý Turek nemá bohužel čas. "Často někdo klepe na dveře mého obytného vozu. Buď chce se mnou mluvit, nebo to jsou kolegové z práce, "řekl Erdoğan s šibalským úsměvem.

Bez šéfky maskérů Annette Schirmer se nic neobejde. "Je to dobrá duše. Ať už potřebujete zranění, tetování nebo poranění na obličeji - Annette všechno zařídí, "říká Tom Beck. Nejen v maskérně( mobilní obytný karavan) , ale také na scéně je Annette potřeba: Zde se herci pudrují nebo se jim dělají umělé skvrny od potu. "Herci jsou si dobře vědomi, že udělání masky je jako návštěva kadeřníka," říká Annette Schirmer. "Tetování Toma já teď dělám na základě EFF. Jinak se Tom snadno čistí, ano, to vypadá skvěle i bez make-upu. "Jako maskérka je Annette Schirmer také ochránce a je i emocionální," hodně hovoříme, a to i o soukromých věcech, "říká Tom.

V zákulisí je vždy příjemná atmosféra, obzvláště když se setkáváme s extrémy : "S Dennisem je vždycky zábava, všiml jsem si ho z dálky, když vrhá svůj stín, "řekl Erdoğan(1,60 m) o svém kolegovi Dennisu Duke (2.14 m). "V seriálu bojujeme proti sobě, soukromě si rozumíme velmi dobře. Máme podobné problémy s hledáním oblečení, "směje se seriálový zločinec Duke.
Jasné, že Tom i Erdoğan během 10 hodin natáčecího dne mají trochu času i na sebe. "Beru si kytaru a hraji si s novými písněmi, říká Tom Beck.Velkou část svého alba" Animal "napsal Tom na place. "Samozřejmě, že také často telefonuji s rodinou nebo s profesionály. Někdy si na hodinku lehnu, ale ta hodinka je rychle pryč. "
Tady jsou snídaně a obědy, hlavní šéf přes stravování Olli zajišťuje fyzickou pohodu, zná preference hvězd: "Tom má rád vepřové maso z kýty, Erdo vepřové maso vůbec nejí." Erdoğan uznává: "Nejím nic většího než kuře," a sáhl po těstovinách. "Ty jsi jen další z gastronomických troubů," vtipkuje Tom s plnou pusou.

volně přeloženo
fotografie (c) Uwe Weiser
Copyright:
Články, fotografie,obrázky a ostatní materiál jsou chráněny autorským zákonem !!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 André André | 1. října 2011 v 7:45 | Reagovat

Super !

2 Tina11 - tvoje SBško Tina11 - tvoje SBško | Web | 1. října 2011 v 23:12 | Reagovat

krásný článek i ty fotky jsou superky

3 caty caty | 11. června 2016 v 21:46 | Reagovat

Takhle. To že nejí vepřoví se mi vúbec nelíbí. Vždyť pořád říká že je to Němec. Ale i tak ho pořád zbožňuju.

4 caty caty | 5. září 2016 v 15:28 | Reagovat

[3]: No tak teď se sebou vůbec ale vůbec nesouhlasím. Je mi to jedno. A pořád ho mám ráda jako člověka, ikdyž jsem se s ním ještě nesetkala. Vtipkař Tom.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama