Říjen 2011

Tom Beck - seriálový partner Erdoğana Atalaye

30. října 2011 v 19:31 | Božena |  Ostatní
Alarm für Cobra 11: Sbohem, Tome Becku?

Od 04. 09. 2008 účinkuje Tom Beck (Ben Jäger)) v nejúspěšnějším německém akčním seriálu "Alarm für Cobra 11" po boku Erdoğana Atalaye (Semir Gerkhan).
Fanouškové Kobry 11 sledují týden co týden boj dálničních policistů, proti vyděračům, vrahům a zlodějům aut. Zpět ke kořenům: Ještě předtím, než v televizní kariéře Toma Becka byla hudba vášní. V loňském roce si herec a zpěvák splnil celoživotní sen a vydal svůj debutový singl "Sexy" a první album "Superficial Animal". Po vyprodaném klubovém turné Tom Beck v listopadu tohoto roku začíná další krátké turné po německých městech, stejně tak připravuje vydání třetího singlu "Touha". Bude mít stále čas na "Alarm für Cobra 11"?
Časopis "Schöne Woche" (19. října 2011) vytiskl minulý týden zajímavý článek (" Zemře brzy seriálovou smrtí?") Kromě toho napsal časopis, který je veden přes "Bauer Media Group", že RTL již má za Toma Becka nástupce . Měl by to být 36 - letý muž z Mainz Stephan Käfer ("Zakázaná láska"). Tom Beck již obdržel několik dotazů. Odchází Tom Beck alias Ben Jäger od Kobry 11 RTL seriálu ("Alarm pro Cobra 11")?
Tom Beck toto na žádost časopisu komentoval: "Nebudu opouštět seriál - ne letos, ani příští rok a ani v dohledné budoucnosti."Jasný závazek, ale že by producenti seriálu měli jiné plány?

zdroj: Stránky Jimdo

Erdoğan Atalay XXVII

28. října 2011 v 21:17 | Božena |  Autogramy

Silné dívky v "Alarm für Cobra 11"

28. října 2011 v 20:47 | Božena |  Tiskové zprávy
Silné dívky v "Alarm für Cobra 11" / Fiona Erdmann a Sila Sahin v hostujících rolích

28.října 2011 V 0 V on-line tiskové zprávy Novinky


Kolín nad Rýnem (OTS) - RTL tisková konference

Vážení kolegové a kolegyně,

Ve středu 2. listopadu 2011, Vás zveme na tiskovou konferenci, na natáčení akčního seriálu RTL "Alarm für Cobra 11 - Dálniční policie" (Místo: V Meisengrund 2, 50996 Köln-Hahnwald).
Kromě hlavních představitelů Erdoğana Atalaye a Toma Becka
se představí i
Fiona Erdmann ("Německo - Next Top Model")
a Sila Sahin ("GZSZ" - seriál televize RTL Dobré časy, špatné časy).
Obě herečky představují dvě rozmazlené prominentní dívky, které jdou dálničním komisařům řádně na nervy ... Fiona Erdmann - skončila v roce 2007 na pátém místě v "Next Top Model v Německu", a je nyní také herečka a moderátorka, Sila Sahin - slyšeli jsme o ní od roku 2009, kdy hraje hlavní roli " Ayla Özgül v seriálu " Dobré časy, špatné časy. " "Alarm für Cobra 11" budou obě hostovat v epizodě " Nervensäge " . V rámci natáčení bude 2. listopadu Fiona Erdmann a Sila Sahin se na scéně v 9:30 hodin odpovídat na dotazy týkající se natáčení.. Pak je tu možnost v 10.00 hodin pro fotografie s Erdoğanem Atalayem, Tomem Beckem , Fionou Erdmann a Silou Sahin.
Děj: Sarah Kaufmann (Fiona Erdmann) je bohatá, rozmazlená dívka. Když Sarah stěží unikne únosu, Ben (Tom Beck) a Semir (Erdoğan Atalay) musí zajistit její osobní ochranu . Ani policisté, ani rozmazlená dáma z toho nejsou nadšeni. Ale je zde první horká stopa gangsterů, Semir a Ben se dávají do pronásledování. Mezitím Sarah přesvědčí její nejlepší přítelkyně Kate (Sila Sahin), aby s ní uprchla na módní přehlídku, které se obě touží zúčastnit. Tam přijde pohroma : Sarah je unesena! Policisté jsou upozorněni a mohou osvobodit Sarah na poslední chvíli, ale nebezpečí není zdaleka zažehnáno. ... vysílání epizody je naplánováno na rok 2012 na RTL.
Fotografie z tiskové konference budou jistě k dispozici.

Erdoğan Atalay XXVI

26. října 2011 v 12:51 | Božena |  Autogramy

Řekni to v němčině!

26. října 2011 v 12:48 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Sociální spot kampaň "Řekni to v němčině!"
Od pondělí (24. října 2011) běží na RTL nová společenská spot kampaň, v níž deset osobností s přistěhovaleckými kořeny, v 60 - nebo 90 sekundovém spotu přináší prohlášení, že je důležité dobré znalosti německého jazyka v této zemi.


Vedle představitele "Alarm für Cobra 11" Erdoğana Atalaye se do kampaně televize RTL
" Řekni to v němčině" zapojilo ještě 9 ostatních celebrit (komik Lee Evans, moderátor Nazan Eckes, světový mistr v boxu Wladimir Klitschko, "AWZ" - herec Francisco Medina, moderátorka Nina Moghaddam, bývalý "Německo hledá superstar" - porotce Fernanda Brandao, moderátor Kena Amoa, Lale Akgun SPD politička Lale Akgün a "Německá Top Model" Sara Nuru.) z televize , sportu , módy a sociální politiky.
Je třeba učinit kroky z Německa! Alarm für Cobra 11 je nejprodávanější seriál! Již dnes je tato akční série jako opravdový "exportní hit" a vysílá se asi 140 zemích (včetně Holandska, Francie, Itálie je to i Švýcarsko, Rakousko, Belgie, Polsko, Maďarsko, Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Lotyšsko, Estonsko, Litva, Turecko , USA a dokonce i Mexiko a Čína)

Celebrity si daly jasný závazek, že je důležité dobré znalosti německého jazyka, to RTL ukazuje. Je k dispozici několik tematických trailerů RTL.de, které doprovází tuto malou, ale příjemnou kampaň. Kromě rozhovorů a nabízí několik základních informací, jako je třeba kariéra Erdoğana Atalaye. ( Životopis a kariera je na blogu pod rubrikou privát)

Zvláště "Řekni to v němčině," je dobrý příklad na předním místě!

Semir a Ben

24. října 2011 v 18:32 | Božena |  Galerie

Erdoğan Atalay XXV

24. října 2011 v 18:03 | Božena |  Autogramy

Nový desing

22. října 2011 v 11:20 | Božena |  Ostatní
Ahoj , dnes mi na blog zhotovil nový desing Andrej - http://gogokobra11.blog.cz
patří mu za to velký dík. Andreji trochu, tedy dost podstatně, jsem si tvůj desing změnila. Nicméně návrh a základní rozměry zůstaly zachovány, stejně jako modrá barva. Moc ti děkuju, že jsi mě naučil zase něčemu novému na blogu.Mrkající Na desing jsem dala i malovaný obrázek, který mi Erdoğan Atalay jako první v roce 2004 podepsal. To bylo tenkrát moje první setkání s tímto úžasným člověkem. Od našeho prvního setkání už uplynulo neuvěřitelných 7 roků. Nyní mě už Erdoğan zná a pamatuje si i moje jméno. To je pro mě opravdu velká čest, že jsem se mezi tolika jeho fanoušky neztratila.Mrkající


Erdoğan Atalay - skládanka

20. října 2011 v 17:58 | Božena |  Galerie

Návrat do roku 2001

20. října 2011 v 17:57 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Slunce, moře, festival a jeho hvězdy. Erdoğan Atalay a René Steinke navštívili v roce 2001 filmový festival ve francouzském Cannes.


Deutscher Comedypreis

19. října 2011 v 14:01 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Včera 18.10.2011 proběhla v Kolíně nad Rýnem Německá cena komedie -Deutscher Comedypreis.
Mezi hosty byli i Erdoğan Atalay s přítelkyní Katjou Ohneck

Nechyběl ani Tom Beck

Erdoğan Atalay XXIV

19. října 2011 v 11:20 | Božena |  Autogramy

Muzeum historických policejních vozů

16. října 2011 v 19:43 | Božena |  Ostatní
Policie Motor Sport Club Marburg! Finálová sezóna - Výstavy historických policejních vozů 16.10.2011 v Marburgu.

Marburg-Biedenkopf - V Marburgu je unikátní muzeum, živě zde můžete zažít kulturní historii policejní techniky. Mnoho desítek tisíc návštěvníků toto muzeum, které je otevřeno od roku 2003 navštívilo. Tuto neděli, 16. října v čase od 11 až do 17 hodin, můžou návštěvníci v letošním roce naposledy tuto jedinečnou příležitost zažít. Muzeum má ve své sbírce více než 80 unikátních historických policejních vozidel. Některé u policie nikdy použity nebyly, jako například kuriozní policejní kachna nebo Fiat 500 se značkou Mercedes. Dokonce i bývalý mistr světa formule 1 Michael Schumacher, byl nadšený z "malého Italiána".

Dobře udržovaná policejní vozidla, od BMW Isetta, až po vodní děla jsou k vidění ve dvou halách a na volné ploše, která nabízí návštěvníkům pěknou vycházku. Samozřejmě, každý z vozů má svůj podrobný popis, kde si každý návštěvník najde o vozidle potřebné informace. Muzeum nabízí i odpočinek v elegantní klubovně, kde je také občerstvení.
V muzeu je možno odděleně vidět i traktory a historické hasičské vozy.
Těžištěm muzea jsou ale policejní historické vozy, které sbíral Policejní motor Sport club Marburg od roku 1990. Jedná se o zatím největší sbírku policejních aut v Německu.
Mnoho z těchto vozidel bylo již vidět v televizi a filmech, v poslední době ve filmech "Werner Eiskalt" a "Sommer in Orange." Také minulý měsíc, bylo použito vozidlo ze sbírek muzea Marburg v Kolíně nad Rýnem. Neoplan- vězeňský autobus si zahrál v seriálu Alarm für Cobra 11 vedlejší roli. Výsledek uvidíme na jaře příštího roku. Dvě hlavní postavy seriálu, Semir (Erdoğan Atalay) a Ben (Tom Beck) se ochotně nechaly vyfotit u přední části autobusu. Mimochodem, bez větších škod se vězeňský autobus vrátil do Marburgu.
Muzeum se nachází mírně mimo Marburg, na Hermann Strasse (okresní silnice č. 69 ve směru) ve směru Marburg, vstup je zdarma. Informace o muzeu s obrázky vozidel a mapy naleznete na www.polizeioldtimer.de.
Nová sezóna otevření muzea bude zveřejněna na internetových stránkách. Otevření se očekává kolem 15. dubna 2012.