Premiéra pilotního filmu na vlastní oči

16. září 2011 v 7:50 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Moje bezvadná kamarádka Karolínka Svobodová, pro vás sepsala svůj zážitek, který se fanouškovi Kobry 11 stane asi jednou za život. Všechna autorská práva k tomuto článku patří Karolínce Svobodové, prosím nekopírovat.


Na setkání fanoušků seriálu Cobra 11 jsem vyhrála pozvání na premiéru nového pilotního filmu s názvem "72 hodin strachu", která se konala dne 13.9.2011 v areálu Rhein Energie Stadion-u na okraji Kolína nad Rýnem. Moc jsem se na to těšila, a tak už jsem byla obhlédnout terén hned dopoledne. Vchod byl vyzdobený obrovskými plakáty a uvnitř se pracovalo. Byla tam slečna z AC (ActionConcept), která poskytla potřebné informace, které trochu chyběly.

Vlastníkem stadionu je 1FC Köln, jejichž maskotem je známý kozlík.

Začátek akce byl v 19 hod. a v tu dobu už tam byla spousta lidí. Každý jednotlivec byl nalezen v seznamu pozvaných a byl mu uštědřen papírový pásek na zápěstí. Tím se pak prokázal u vchodu. Na okraj uvádím, že všude byli bodygardi, kteří si svým vzezřením nezadali s představiteli zločinců ze seriálu (možná to byli i oni...). Seznam pozvaných činil 1500 lidí a byli tam lidé různého ražení, jako ostatně na každé premiéře. Brzy se objevily známé tváře - mimo dalších tam byli Hermann Joha, Erdoğan Atalay, Tom Beck s fešným kloboučkem,, Dietmar Huhn, Gottfried Volmer, Katja Woywood, Niels Kurvin. Přišli ale i Jo Weil a Axel Pape (Medicopter 117), herečka, co hraje policistku Jenny a Stefan Richter, který již v seriálu neúčinkuje, ale na premiéru se přišel podívat. Dále tam bylo ještě mnoho účinkujících z nejnovějších dílů Kobry 11. Bylo proveden krátký rozhovor do televize, ale kdo byl hlavním mluvčím, nevím, neznám. Tom a Erdoğanem zapózovali u policejního auta pro fotografy a pak se šlo pomalu do haly. Herci se nechali opět fotografovat a zůstali v přízemí. My jsme šli do patra, kde byla spousta snacků a lidé se mohli občerstvovat.

První patro severní tribuny bylo k sezení a na ploše hřiště bylo instalováno velké plátno s podiem jako v našem "letním" kině. Show začala přibližně ve 21.40 hod. Herman Joha měl krátký proslov na přivítanou a pak nastoupil Sturmi (Oliver Poscher), který po vtipném projevu přivítal herce. Erdoğan s Tomem opět excelovali při společné konverzaci, prostě legrace, jakou oni dva ovládají. Následovala projekce - nejprve ukázky z dalších filmů, m.j. z prostředí vojenských stíhaček. Hlavní film sklidil velký úspěch, lidé se velice bavili, po skončení velký potlesk.

Následovalo slavnostní rozloučení s poděkováním (Joha) Dietmaru Huhnovi (Hotte) za 15tiletou účast v seriálu a promítnutí tříminutového sestřihu nejlepších momentů z jeho účinkování . Bylo to docela dojemné a všichni dlouho tleskali. Skutečně ho mají všichni asi moc rádi. Pak přišel zlatý hřeb večera - Tom zazpíval s kytarou píseň v angličtině, kterou "složil Dietmar pro Bibi" (film 72 hodin strachu je mimochodem für "Bibi", nevím, asi to byla jeho žena?). Bylo to o někom, kdo odešel... Tom byl super, úplný profesionál. Pak měl "Hotte" také krátký proslov, zažertoval, že ho vlastně těch 15 let vlastně nepustili ke slovu a opět velký aplaus.

Závěrem Herman. Joha děkoval za přízeň, účast atd. a vyjádřil pozvání na příští rok.

Poté, kdo chtěl, mohl pokračovat v přilehlých prostorách s občerstvením. Vloni se prý oslavy protáhly až do ranního kuropění. Vzhledem k tomu, že tam člověk nikoho neznal a už bylo po půlnoci, odešla jsem.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Selča Selča | Web | 16. září 2011 v 19:41 | Reagovat

Ty jo,taky bych tam chtěla,strašně moc.

2 Všelicos Všelicos | Web | 16. září 2011 v 20:47 | Reagovat

Páni, Hartmutt na vlastní oči! Žárlím a moc závidím! :D :D

3 Božena Božena | 16. září 2011 v 21:12 | Reagovat

[2]:Hned jsem si na tebe Petruško vzpoměla, taky bych Ti to moc přála, třeba někdy na Fantreffen budeš mít štěstí jako Karolínka

4 Tina11 - tvoje SBško Tina11 - tvoje SBško | Web | 16. září 2011 v 22:33 | Reagovat

krásný fotečky, musí to být prostě úžasný je takhle vidět. Sen asi každého fandy, kam patřím i já.

5 katharina katharina | Web | 19. února 2012 v 22:18 | Reagovat

paradní článek:) tak doufam že přiští premiera bude zase v junkersdorfu na stadionu:)bydlim kousek odtam:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama