Filmová premiéra v Kölnu

15. září 2011 v 15:48 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
"Alarm für Cobra 11" dělá se sešrotovanými auty vysoký podíl na trhu sledovanosti
Norbert KRINGS
15. Sezóna slaví uznávanou premiéru na fotbalovém stadionu v Kolíně nad Rýnem. Ve čtvrtek pilotní film seriálu RTL běží v televizi.
Z tohoto autobusu bude vrak - v pilotním filmu se objeví nejen oba hrdinové ze seriálu Kobra 11, ale také skupina veselých důchodců, "konečně se něco děje" na scéně.

Kolín / Düsseldorf. Na severní tribuně na stadionu v Kolíně nad Rýnem narůstá hlasitý jásot. Toto se však nevztahuje k místnímu fotbalovému klubu. Na obří obrazovce vidí diváci spíše jen trenéra se dvěma hrdiny seriálu RTL "Alarm für Cobra 11", Erdoğanem Atalayem (44) a Tomem Beckem (33).
A další havárie ve filmu odborníků pro automobilové kousky, Autobus se vynořil bez jakéhokoliv škrábnutí. A vyvolal velký aplaus 1500 diváků, kteří premiéře filmu přihlíželi v úterý večer. 13.9.2011
Komik Oliver Pocher je v dvojí roli
Předtím tam byl povinný příval bleskových světel na červeném koberci při vstupu mnoha z celebrit a VIP hostů. Předtím se nabízely předkrmy a šampaňské.
Byl tady komik Oliver Pocher jako "Sturmi" a komisař Aktürk , kulturista a herec Ralf Moeller, "poslední býk" Hennig Baum a samozřejmě umělci z "Cobra 11" , včetně žen Byla zde i Katja Ohneck, nová přítelkyně a agentka herce Atalaye, která s ním byla fotografována u stylového, ale funkčního policejního Mercedesu.
Ve 230 epizodách bylo sešrotováno více jak 4000 automobilů.
Tvůrci jedné z nejdražší a pravděpodobně nejúspěšnější evropské seriálové výroby může být s 15. sezónou, která běží od dnešního dne v RTL, spokojeni. Nejen, že párty v Kolíně nad Rýnem jsou nákladná, také produkce seriálu v Düsseldorfu a na 1000 metrů dlouhé filmové dálnici v Aldenhovenu jde do peněz.
Žhavé akční kousky, oceněné akční cenou jsou charakteristickým znakem série RTL "Kobra 11" budou znovu k vidění každý čtvrtek 20,15 hodin.

Od roku 1996 bylo více než 4000 automobilů ve 230 pokračováních posláno do šrotu. Pět milionů diváků - to je nejsilnější kvóta německé televize a tohoto akčního seriálu. A již 3x byla Kobra 11 oceněna světovou cenou za akční kousky Stund Award - Oskar za akční scény. Hlavní představitelé nemají žádné problémy se zesměšnit. Před budovou v Düsseldorfu začíná pilotní film - oba policisté jsou v cyklistických kalhotách a mají policejní jízdní kola.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama