Erdoğan Atalay v Zimmer frei

12. září 2011 v 11:35 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Ahoj, včera večer vysílala televize WDR pořad Zimmer frei, tentokrát byl hostem Erdoğan Atalay. Byla to příjemně strávená hodinka s tímto mimořádným člověkem. V pořadu probíhaly i tři soutěže pro pobavení diváků, na Erdoğanovu osobu se snášela kladná slova od jeho hereckého partnera Toma Becka i herecké kolegyně, bývalé šéfové dálniční policie Charlotte Schwab. Charlotte mluvila o Erdoğonvi také velice pěkně, jako o člověku velice přemýšlivém, který všemu rozumí, zmínila se , že jedinou ženou jeho života je jeho dcera Amira. V pořadu se nám také představili Erdoğanův otec Theoman Atalay a Erdoğanova nevlastní matka Terzie Atalay. Rodiče žijí v Bavorsku a o Erdoğanovi jeho tatínek moc pěkně mluvil.Na závěr Erdoğan Atalay přednesl báseň za doprovodu klavíru.
Záznam pořadu již na internetu není, tak alespoň překlad:
Erdoğana se moderátorka ptala, jaké to je když ho na ulici zastavují lidé, kteří ho poznají z Kobry 11. Erdoğan hovořil velmi pěkně: " Když lidé přijdou přátelsky, tak jejich přátelství opětuji a jsem milý a přátelský jako oni."
V jedné upoutávce zavítal reportér do Bavorska za Erdoğanovým otcem. Otce se ptali zda Erdoğan opravdu nemluví turecky, otec přiznal, že je to opravdu tak. Dále přišla na řadu otázka, jak je to s Erdoğanovým hereckým talentem, tak tatínek odpověděl, že Erdoğan už jako malý uměl napodovat herce, tím uměl lidi zabavit a tleskali mu. Bylo to humorné a už zde byl vidět Erdoğanův talent. Mluvili také o tom, že Erdoğan je tvrdohlavý. Erdoğanův otec si například vzpomenul, jak Erdoğan nechtěl večer chodit spát, když byl ještě malý chlapec. Také zde byla Erdoğanova nevlastní maminka, které se moderátor ptal, co by o Erdoğanovi mohla říct. Ona povídala, že Erdoğan je neuvěřitelně srdečný člověk a také úžasný tatínek- nejlepší a plný fantazie a nápadů.
A znovu do studia, kde se Erdoğana ptali proč nemluví oběma jazyky, když vyrůstal v turecko-německé rodině. Erdoğan řekl: " Bylo to tak, protože rodiče nechtěli, aby se mi oba jazyky pletly dohromady a neuměl bych potom pořádně ani jeden. Že nemluvím turecky a v Turecku jsem známý? Jak se mnou dělají v Turecku rozhovor? Řeším to tak, že mi otec dělá překladatele."
Dále se Erdoğana ptali, jak je to s jeho tvrdohlavostí. Erdoğan řekl: " Když chci udělat věci, o kterých jsem přesvědčen, snažím se je jednoduše prosadit."
Erdoğan mluvil i o své lásce ke koním a také , že se rád dívá na hvězdy. Erdoğan vysvětloval: " Pohledem do hvězd se člověk dívá i do svojí minulosti, ten pocit, že jsme všichni spojeni z malých částeček jako je celý vesmír i hvězdy je pro mě uspokojující." Erdoğan o tom hovořil velmi pěkně a přemýšlivě.
Stejně tak hovořil o své vášni k potápění. Když se ho moderátor zeptal, zda by raději jel na Maldivy a tam se potápěl nebo raději letěl do vesmíru. Erdoğan si raději vybral let do vesmíru.
V pořadu vyprávěli také o natáčení Kobry 11, že například sešrotovali hodně aut a že natáčí na filmové dálnici v Aldenhovenu. Na tuto dálnici zavítal reportér a ptal se Erdoğanova hereckého partnera Toma Becka, jaký je Erdoğan. Tom Beck také hovořil o Erdoğanovi jako o člověku velmi srdečném, vroucím a láskyplném. Tom Beck: " Když přijdeme na plac, Erdoğan si s každým musí podat ruku a tak to trvá někdy i deset minut, ale my rádi počkáme, Erdoğan je jednoduše přátelský a milý ke každému. A jaké je to pracovat s Erdoğanem, když je tak malý? Je to vtipné, je v tom sebeironie a je to fajn."
Ve studiu se Erdoğana ptali, zda mu není líto těch sešrotovaných aut. Erdoğan prozradil, že těch starých pěkných modelů je mu skutečně líto.

Na závěr pořadu o Erdoğanovi velice pěkně mluvila Charlotte Schwab ( bývalá šéfová dálniční policie Anna Engelhart): " Erdoğan je velmi vtipný, je velký myslitel a věci rád profilozofuje a prodiskutuje. A dámy mají u Erdoğana nevýhodu, jediná žena jeho života, která ho má pod palcem je jeho dcerka Amira".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 André André | 12. září 2011 v 14:10 | Reagovat

úžasné fotky !

2 evina evina | E-mail | 13. září 2011 v 11:37 | Reagovat

skvele video

3 Tina11 - tvoje SBško Tina11 - tvoje SBško | Web | 13. září 2011 v 12:00 | Reagovat

krásné fotky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama