Erdoğan Atalay v pořadu televize WDR Zimmer Frei

9. srpna 2011 v 11:46 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
WDR televize, 11.09.2011, 22,15 - 23,15 hodin
Zimmer frei! Host: Erdoğan Atalay


"Můžete pít můj alkohol, můžete jíst mé jídlo, může si zahrát na mém klavíru , můžete se dotknout Christine Westermann, ale v žádném případě nesmíte řídit mé auto. Tak Goetz Alsmann uvádí muje s úsměvem dnešního hosta Erdoğana Atalaye, který více než než 15 let hraje roli vrchního komisaře dálniční policie v RTL seriálu Alarm für Cobra 11. Pronásleduje po dálnicích v automobilových honičkách zločince a bezpočet aut poslal do šrotu.
"Bude to ještě o něco víc než více než 300 vozů," říká herec a akční hvězda, která se o své soukromé auto podle svých slov stará velmi pečlivě. Mnoho akčních kousků provádí Erdoğan sám, i když se při tom jistí lépe než dříve: " respekt před akčními kousky je větší, čím je člověk starší. Je pár věcí na které jsem si už zvykl. Často visím z vrtulníku a strach už nepociťuji. "
Naprosto směle šel Erdoğan Atalay za svou hereckou kariérou. Poté, co ukončil školu, často chodil do státního divadla do Hannoveru , šel přímo za ředitelem se žádostí o angažmá: "Řekl jsem, že bych chtěl hrát a byl jsem poslán z kurzu. Pak přišli pro mě, a nabídli mi roli.Tak jsem měl již v 18ti letech svoje angažmá, a nakonec jsem začal v roce 1987 studovat herectví v Hamburku. Dokonce i po několika divadelních rolích jsem si zahrál v několika televizních seriálech před rokem 1996, kde jsem začal hrát hlavní roli v seriálu Alarm für Cobra 11."
V "Zimmer frei!" nás Erdoğan Atalay také informoval o jeho lásce k vesmíru a fascinaci z potápění. Syn německo-tureckých rodičů řekl, proč byl v rozhovorech s tureckými médii vždy jeho otec jako tlumočník a nakonec přednesl s hudebním doprovodem Götz Alsmann báseň Goetheho "Nevěrný chlapec."

Editor: Michael Kerkmann
Kdo nechytá televizní kanál WDR může pořad vidět na internetu na stránkách pořadu Zimmer frei. Je tam nějakou dobu po vysílání jako video.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danella - SBéšínko :-D Danella - SBéšínko :-D | Web | 27. srpna 2011 v 20:26 | Reagovat

Tak to se určitě podívám:-D

2 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 22:05 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama