Srpen 2011


Reklamní spoty na KIA RIO

27. srpna 2011 v 19:39 | Božena |  Videa

Reklamní spoty na vůz Kia Rio s Erdoğanem Atalayem a Katjou Woywood

Semir Gerkhan

24. srpna 2011 v 21:01 | Božena |  Galerie

Moje sbírka

24. srpna 2011 v 12:44 | Božena |  Moje sbírka
Tentokrát jsou v mojí sbírce plakáty, fotografie a trička s hrdiny seriálu Kobra 11KIA RIO

23. srpna 2011 v 17:22 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Automobilka, která vyrábí vozy Kia, znovu vsadila na spolupráci s televizí RTL a hrdiny seriálu Alarm für Cobra. Tentokrát byl natočený celkově 1,5 minutový spot s Erdoğanem Atalayem a Katjou Woywood a vozem značky KIA RIO. Jednotlivé dílčí reklamní spoty budou vysílány v přestavkách jednotlivých epizod Alarm für Cobra 11 - nové podzimní série

Ve středu srdce 29.9.2011 na RTL

19. srpna 2011 v 22:00 | Božena
Ve středu srdce ( 29.9.2011)
Semir a Ben vyšetřují vraždu pracovníka, vývojáře špičkových technických zbraní. Stopa vede také k Victoru Hagenovi , zaměstnavateli oběti, kde se také oba policisté seznámí se svou atraktivní asistentkou Laurou. Obzvláště zapřisáhlému Benovi , který zná všechny příběhy žen, se spolupráce s Laurou nelíbí. A to tím spíše, protože Laura vystupuje jako tajná policistka, která je na stopě Hagenových nelegálních obchodů. Semirovi a a Benovi se podaří s pomocí Laury zmařit nákup zbraní a Hagena zatknout na velkolepé akci. Přímý zásah! Ben je šťastný, Laura je ženou, kterou vždy hledal. Ben ale netuší, že Hagen přejde do protiútoku a chce strašlivou pomstu.

Kobra 11

19. srpna 2011 v 21:23 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Kobra 11 - 15 roků akce na dálnici. 15.9. 2011startuje již 30 pořadí ( číslování řad v Německu) seriálu Alarm für Cobra
Erdoğan Atalay - hlavní postava seriálu Semir Gerkhan
první Semirův parťák Frank Stolte v podání Johannese Brandrupa
Další Semirův parťák André Fux v podání Marka Kellera
Delší dobu v seriálu pobyl René Steinke jako Tom Kranich
Christian Oliver jako Jan Richter ze seriálu neodešel tragicky jako Tom
Gedeon Burkhard
Současný Semirův parťák číslo jedna Tom Beck jako Ben Jäger


Závod s časem na RTL 22.9.2011

12. srpna 2011 v 16:54 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Závod s časem (kriminální akční seriál, Německo 2010)22.9.2011 na RTL
Policejní komisař má všeho dost: Vzhledem k značnému množství zničených služebních vozů jsou Semir a Ben posláni k policejnímu psychologovi Thorstenu Markwartovi na terapii. Když jsou všichni tři na cestě k jejich okrsku, dojde náhle k útoku na jejich policejní auto, které jen stěží uniká. Semir a Ben se domnívají, že útok byl veden na jejich osoby. Oni chtějí přivést Markwarta, aby mohl vykonávat svoji praxi. Ten je ale krátce před tím opět středem útoku. Všichni si uvědomí, že policejní psycholog je cílem atentátníka. Markwart je šokován a zcela nevědomý si toho, kdo ho chce zastřelit. Začíná honička bez dechu v centru Kolína nad Rýnem, Ben a Semir učiní šokující objev.


Erdoğan Atalay v pořadu televize WDR Zimmer Frei

9. srpna 2011 v 11:46 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
WDR televize, 11.09.2011, 22,15 - 23,15 hodin
Zimmer frei! Host: Erdoğan Atalay


"Můžete pít můj alkohol, můžete jíst mé jídlo, může si zahrát na mém klavíru , můžete se dotknout Christine Westermann, ale v žádném případě nesmíte řídit mé auto. Tak Goetz Alsmann uvádí muje s úsměvem dnešního hosta Erdoğana Atalaye, který více než než 15 let hraje roli vrchního komisaře dálniční policie v RTL seriálu Alarm für Cobra 11. Pronásleduje po dálnicích v automobilových honičkách zločince a bezpočet aut poslal do šrotu.
"Bude to ještě o něco víc než více než 300 vozů," říká herec a akční hvězda, která se o své soukromé auto podle svých slov stará velmi pečlivě. Mnoho akčních kousků provádí Erdoğan sám, i když se při tom jistí lépe než dříve: " respekt před akčními kousky je větší, čím je člověk starší. Je pár věcí na které jsem si už zvykl. Často visím z vrtulníku a strach už nepociťuji. "
Naprosto směle šel Erdoğan Atalay za svou hereckou kariérou. Poté, co ukončil školu, často chodil do státního divadla do Hannoveru , šel přímo za ředitelem se žádostí o angažmá: "Řekl jsem, že bych chtěl hrát a byl jsem poslán z kurzu. Pak přišli pro mě, a nabídli mi roli.Tak jsem měl již v 18ti letech svoje angažmá, a nakonec jsem začal v roce 1987 studovat herectví v Hamburku. Dokonce i po několika divadelních rolích jsem si zahrál v několika televizních seriálech před rokem 1996, kde jsem začal hrát hlavní roli v seriálu Alarm für Cobra 11."
V "Zimmer frei!" nás Erdoğan Atalay také informoval o jeho lásce k vesmíru a fascinaci z potápění. Syn německo-tureckých rodičů řekl, proč byl v rozhovorech s tureckými médii vždy jeho otec jako tlumočník a nakonec přednesl s hudebním doprovodem Götz Alsmann báseň Goetheho "Nevěrný chlapec."

Editor: Michael Kerkmann
Kdo nechytá televizní kanál WDR může pořad vidět na internetu na stránkách pořadu Zimmer frei. Je tam nějakou dobu po vysílání jako video.


Pilotní film 72 hodin strachu

5. srpna 2011 v 8:35 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
72 hodin strachu
Semir a Ben pohybují v neznámém terénu: místo koní pod kapotou auta jsou sice znovu na kolech ale na jízdních horských kolech. Oba dva komisaři byli odsouzeni k tomu stát se ve službě jízdními policisty.. V pilotním filmu 72 hodin strachu budeme svědky toho, jak doslova oba dva kosí skupinu obchodníků s drogami.
V průběhu vyšetřování se rychle ukáže,jak široká je drogová organizace v Německu, která pracuje bez jakýchkoli výčitek na vývoji nových drog..
Pátrání a cesta vede Bena a Semira do Semirovy minulosti. Semir měl krátkodobý milostný poměr s Nazan, jejíž devítiletá dcera Dana je najednou unesena. Nazan si to nemůže vysvětlit , kde zločinci vzali její adresu , ale ti mají jasno i v tom co únosem Nazaniny dcery chtějí dosáhnout. Nazan Semirovi vyznává jedno tajemství: Dana je jeho vlastní dcera!
Více než kdy jindy se Ben snaží s maximálním úsilím najít dívku. Naráží však na hněv drogové organizace, která zřejmě má něco společného s únosem dívky.
Po zatčení drogových zločinců se situace stupňuje a je bombovým útokem napadena i služebna dálniční policie. Mnoho policistů je těžce zraněno. Policie vstupuje do odvety proti drogovým zločincům a Ben se Semirem se snaží Daně zachránit život.Tak oba policisty zavede cesta nakonec do Turecka, kde v Istanbulu dojde k obrovskému zúčtování.

Semir chce zachránit svoji dceru Danu, ale pátrání po gangsterech jestě není u konce...
Semir se zoufale snaží své dceři zachránit život

Semir a Ben se jako podezřelí vrazi policistů dostávají do tureckého vězení, zdá se ale, že Sturmi jim chce pomoci
Svoji dceru chce Semir zachránit před jistou smrtí

Jeden z nejvíce zkorumpovaných policistů se snaží odstanit Semira při bitce v nebezpečné výšce
Semir je na stopě drogovým zločincům
Özmir je zatčen, ale kde je Dana?
Nazan přiznává a šokuje Semira, že jejich dcera Dana je unesena

Sturmi v minulosti opět rozšířil své konspirační teorie, ale Jenny , Bonrath, Semir a Ben jej neberou vážně.
Semir a Ben jsou konečně u drogové labolatoře
Semir a Ben v drogové labolatoři
Semir v Istambulu při setkání s tureckými policisty
Po boji se zkorumpovanými policisty zatýkají Semir a Ben s tureckou policií skutečné vrahy policistů
Semir chce vědět od zkorumpovaného policisty, kde je ukryta jeho dcera
Ben a Bonrath se starají o svého tězce zraněného partnera Hotteho
Ben je v šoku, policejní stanice je v troskách a mnoho kolegů je zraněno
Ben a šéfová dálniční policie Kim Krüger jsou těžce zasaženi smrtí jejich kolegy Hotteho
Poté, co byl zatčeni zločinci z drogové organizace, je stanice dálniční policie zasažena bombou, ukrytou v automatu na nápoje
Snaha gangsterů uprchnout zanechává na dálnici stopu zkázy
Ben se snaží zastavit drogový transportér
Drogový transportér je zastaven a exploduje


Start nové podzimní sezóny

1. srpna 2011 v 13:04 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Start nové řdy seriálu Kobra 11 je zařazen na RTL na 15.9.2011, řada začíná pilotním filmem "72 hodin strachu", který se částečně natáčel v Turecku.
V pilotním filmu se můžeme těšit na vzrušujucí dobrodružství. Zbrusu nový pilotní film představuje zcela nečekané překvapení zvláštního druhu. Semir je konfrontován se svou minulostí a dozvídá se, že má z krátkého poměru dceru. Dřív než Semir může cokoli pochopit, je jeho malá dcerka unesena. Semír a Ben se pouští do pronásledování únosců. Závod s časem začíná a cesta za únosci vede oba dálniční komisaře až do tureckého Istambulu.... pilotní film je napínavý až do samotného konce. Kromě jiných si v pilotním filmu zahrají i Oliver Pocher, Ludger Pistor ("Balko"), Indira Weis, Norbert Heisterkamp ("Alles Atze"), Oliver Stritzel ("Odpočítávání") a moderátorka Collien Fernandes VIVA.