Červenec 2011

Magazín Akce s Erdoğanem Atalayem

31. července 2011 v 16:47 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Tentokrát se jednalo mimo jiné i o akční scény z Kobry 11 " Maniak na dálnici" a " Most smrti".

Erdoğan Atalay - kresby

31. července 2011 v 8:49 | Božena |  Moje kresby
Dnes vám přináším staronové kresby, omlouvám se za zhoršenou kvalitu přechodu na obrázcích, obrázky jsou velké a někdy se nepovede stejný odstín barvy.


Rozhovor s Erdoğanem - vysílací sezóna RTL 2011-2012

25. července 2011 v 21:21 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Německá fikce RTL- v sezóně 2011/2012 je také velmi populární. "Daredevil", "Transporter," situační komedie "Sekretářka" a "Countdown" -produkce seriálů RTL. Vysílací den, čtvrtek se zdá být vhodný v hlavním vysílacím čase: "Na řadě je "Transportér " ve čtvrtek večer ," řekl RTL generální ředitel Schäferkordt, že někdy chce i nadále, aby zde byly směsice německých a amerických seriálů. Buď to bude časový úsek pro situační komedii, ale přesto se rozhodlo, že stanice RTL bude nadále pokračovat ve vysílání seriálu Alarm für Cobra 11, kterému bude i nadále patřit čtvrteční hlavní vysílací čas. Takže tento impozantní seriál německé výroby , který slaví 15 roků svého trvání nebude chybět.. Erdoğan Atalay - Semir Gerkhan, který hraje v akčním seriálu, hraje stále s velkou vášní, jak tvrdí - zvláště v současné konstelaci s Tomem Beckem: "Je to s ním bláznivá zábavy. Nesmíme ovšem zapomínat, že se ve všech letech, vystřídalo víc kolegů a každý přinesl ve své roli něco nového. "uvedl Atalay. Již v září 2011 bude uvedena na obrazovkách RTL nová sezona Kobry 11. Pilotní film byl natočen v Turecku. "V novém pilotním filmu je to především o mé postavě Semira Gerkhana je to emotivní příběh, který vyprávěl," říká herec. Za 15 let, což je existence seriálu "Alarm für Cobra 11", také udělal hodně.

"Snažíme se neustále zlepšit sami sebe. Zlepšení je vždy možné. Po patnácti letech, se seriál stále vyvíjí. Na začátku měla nejvyšší podíl v seriálu akce. Nyní máme tako jako protivníka nesnadného zločince u kterého pozorujeme způsob jeho chování a ideologii.. Pracujeme na hloubce seriálu, "řekl Erdoğan Atalay. Semir Gerkhan setaké malinko změnil: "Tyto atributy jsme udrželi charakter zůstal velmi podobný. Vývoj je založen pouze na vlastní stárnutí, "říká herec pro něhož se role stala rutinou. Diváci jsou loajální k akčnímu seriálu na RTL. "Pro mnoho, je seriál také součástí dětství. Mám zkušenosti a často se stává, že mladí fanoušci nám fandí , mnoho fanoušků je s námi od doby , kdy my jsme s Kobrou 11 začínali , " říká Erdoğan Atalay a stále se těší na nové epizody seriálu RTL, které vzniknou v Action conceptu v Hürthu.

Erdoğan Atalay 19.7.2011 v Kölnu

20. července 2011 v 13:33 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
RTL Programmscreening 2011 im Sendezentrum in Köln -
19.7. 2011 televize RTL uvedla nové programové snímky ve vysílacím centru v Kolíně nad Rýnem.
RTL Sezóna 2011/2012 (screening)
Podívejte se zblízka - volné jeviště!
RTL představuje svůj program:

Před zraky mnoha novinářů a celebrit (včetně Erdoğana Atalaye, Toma Becka a Olivera Pochera) představila RTL v úterý v Kolíně nad Rýnem televizní program na sezónu 2011/2012.
Po celá léta má televize RTL svoji vlastní tvorbu (včetně "Alarm für Cobra 11"),která se stala absolutním lákadlem pro televizní diváky. RTL má více než dobrý důvod pokračovat v tomto formátu..
"Alarm für Cobra 11" oslavuje velmi zvláštní výročí. 15 let akčních scén a další zvýšený limit, další zdokonalování včetně práce hlavních hvězd seriálu. Tak, Cobra-hrdinové vyšetřují vraždu na kolínském maškarním karnevalu a staávají se náhradními tatínky miminku, jehož matka byla unesena zločinci. Ben také zažil svůj největší osobní případ,když je jeho otec zatčen jako podezřelý v případu vraždy.

Na úvod RTL představuje 90-minutový pilotní film, plný akce, napětí a překvapení zvláštního druhu Semir je nečekaně konfrontován se svou minulostí: jeho předchozí vztah s Nazan se objeví a představí Semirovo zdánlivě neuvěřitelné tajemství. V pilotním filmu hrají významní hosté. Kromě jiných se představí Oliver Pocher, Ludger Pistor ("Balko"), Indira Weis, Oliver Stritzel ("odpočítávání") a moderátorka Collien Fernandes . Se sedmi novými epizodami (6 epizod, z nichž každá trvá 45 minut + 90 minut, pilotní film) je "Alarm für Cobra 11", v září opět na cestě v rychlém pruhu.

DVD s Benem

16. července 2011 v 18:41 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti


9.9. vychází první DVD s Benem Jägrem, na DVD je pilotní film Na vlastní pěst a potom jednotlivé epizody, Na konci mládí, Krkavčí matka, Stínový muž, Pod tlakem, Kdo jednou lže, Zrada, Osobní strážce a Pohřbený zaživa

Erdoğan Atalay XIX

15. července 2011 v 10:26 | Božena |  Autogramy


Erdoğan Atalay v epizodě Kóma

15. července 2011 v 10:09 | Božena |  Galerie
DVD s Kobrou 11

9. července 2011 v 19:16 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
12.8.2011 jde v Německu do prodeje zbrusu nové jubilejní DVD Alarm für Cobra 11, které je vydáno k 15. rokům trvání tohoto seriálu.Akce!

5. července 2011 v 20:55 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Nejlepší akční kousky všech dob uvádí na TV RTL Super Erdoğan Atalay