Akční seriál "Alarm für Cobra 11" sází na BMW řady 3

9. května 2011 v 11:27 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Akční seriál "Alarm für Cobra 11" sází na BMW řady 3

Mnichov. Již 15 roků důvěřuje komisař dálniční policie Semir, alias Erdoğan Atalay, dynamickému sedanu
Po sezóně je 20 BMW řady 3 připraveno pro dílnu na opravu karoserie nebo přímo do lisu na kovový šrot. Odvážné honičky, kaskadérské kousky a burácení ohně, jiskřivý humor zajišťuje u rychlé dálniční policie adrenalinové vzrušení a vzrušení u obrovského množství jejich fanoušků. Tam není téměř žádné místo, kde by televizní komisaři ve svém autě nepronásledovali zloděje, vrahy a vyděrače. Seriál "Alarm für Cobra 11 - dálniční policie " začal s úspěchem v roce 1996. Dnes, je "Cobra 11" a její hrdinové pevnou součástí programu RTL.
Týden co týden sleduje v Německu zhruba pět milionů diváků, napínavé kousky a perfektní kriminální případy, které mají svoje kouzlo. 15 roků a akční seriál má již 225 epizod a za tu dobu posílily kaskadérské kousky, změnil se vzhled a styl a byl modernizován scénář. Pevné součástí nic méně zůstane herec Erdoğan Atalay, který hraje v seriálu od první epizody a jezdí s automobilem BMW řady 3. Samozřejmě, jsou ty změny v průběhu let, "Semir Gerkhan vrchní komisař" má vždy nejnovější BMW řady 3.
Výkonný a elegantní vzhled BMW řady 3 ukazuje pohyb vpřed, jeho forma je nezávislý, sebevědomý, dynamický a elegantní pocit. Charakteristickým rysem je krátká karoserie a dlouhý kryt motoru. Podle tvůrců je to ideální auto pro policejní akce, a objevuje se v každé ​​v každé epizodě: "Jeho revírem je dálnice. Jeho použití je v plné rychlosti. Jejich protivníci jsou dnes: extrémně rychlí a nebezpeční. Zločiny bez omezení - jakékoliv použití s ​​vysokým rizikem ".
Již 15 let plně důvěřuje Action concept GmbH, výrobce seriálu "Alarm für Cobra 11", mnichovskému úspěšnému modelu MMW. Jeho spolehlivost, vynikající zpracování a pevná konstrukce z BMW řady 3 přesvědčily tým od začátku. Nejúspěšnější sedan na světě má silný podélně uložený motor, pohon zadních kol a vyvážené rozložení zatížení náprav.
Tyto vlastnosti, které významně přispívají k vysoké pohodlnosti BMW řady 3 pomocí enormně v extrémních manévrech dálniční policie. Je zde také vysoká kvalita podvozku BMW. Dvojitý kloub přední nápravy kompletně z hliníku nabízí nejlepší poměr mezi dynamikou jízdy a jízdním komfortem. Auto je vysoce stabilní i přes jeho nízkou hmotnost.
K tomu, aby všechny scény s BMW řady 3 byly perfektně natočeny, používá Actionconcept až sedm identických automobilů. V závislosti na akční scény, jsou BMW řady 3 a také upraveny. Pro rychlé jízdě po dřevěných rampách,akrobacii, převrácení auta na střechu se konstruuje dovnitř vozu speciální výstuha. Šesti-bodový bezpečnostní pás pro ochranu šíje a krku zajišťuje potřebné bezpečí pro řidiče a pro kameru co nejlepší záběry. Kaskadér Action conceptu přežil nezraněn po letu s BMW: "Podívejte se na auto, které mluví za vše. Já jsem spokojený. "
Napínavé akční scény s modely BMW řady 3 také zaplatí také svou cenu. Po sezóně, obvykle s 16 epizodami, jsou BMW řady 3 připraveny do karosárny nebo přímo do lisu na kovový šrot. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katie Katie | E-mail | Web | 9. května 2011 v 11:34 | Reagovat

Potřebuješ nový design pro svůj blog?
Neváhej a napiš si o něj! :]

http://reiss.blog.cz/1105/objednej-si-design

2 Vojta Vojta | E-mail | Web | 11. května 2011 v 15:01 | Reagovat

Pěkné. :-)

3 Lucík Tvoje SB Lucík Tvoje SB | Web | 11. května 2011 v 16:05 | Reagovat

krasne :-) :-) moc hezke :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama