Květen 2011

Akce !- další pokračování magazínu

28. května 2011 v 13:24 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Včera uváděl Erdoğan Atalay další díl magazínu Akce!. nejlepší akční kousky všech dob. Tento magazín je k vidění v pozdních nočních hodinách na televizi RTL super , a to každý pátek.
Semir Gerkhan - galerie

27. května 2011 v 17:10 | Božena |  GalerieObrázek z pilotního filmu

23. května 2011 v 20:17 | Božena |  Galerie
Obrázek z pilotního filmu Konec světaErdoğan Atalay: "Neumím turecky"

20. května 2011 v 11:29 | Božena |  Tiskové zprávy
Cobra 11-Star Erdoğan Atalay: "Neumím turecky"
Od BASTIAN EBEL

"Hvězda z Kobry 11" u EXPRES-Sokomobil. "Cool auto,"vypráví.

Foto: Udo Gottschalk
Kolín nad Rýnem -
Erdoğan hraje tureckého komisaře v "Alarm für Cobra 11", má tureckého otce. Ale neumí mluvit turecky.
Erdoğan Atalay (44) je mnohem více podle jeho vlastních slov "multi-kulturní typ." To, že rodák z Hannoveru a žije Kolíně nad Rýnem nemluví jeho rodným jazykem, má jednoduchý důvod. "Moje matka je Němka můj otec byl jedním z prvních zahraničních dělníků v Německu. On často pracoval na směny, tak jsme se ani často neviděli, "říká sympatická televizní hvězda.

Ve čtvrtek Erdoğan Atalay hraje v komedii RTL "Strašidlat all inclusive" horkokrevného španělského zástupce ředitele hotelu.

Foto: RTL
Pro Erdoğana to ale není žádná nevýhoda. "Moje pocity jsou spojené s Tureckem. Ale já jsem spíš Němec. "Nebo, jako Španěl! Ve čtvrtek večer 19.5.2011 (20.15 hodin, RTL), hraje horkokrevného Španěla-hotelového manažera v komedii "Strašidla all inclusive" - a to je změna z akčního žánru až na grotesku.. Erdoğan: "To mi vyhovuje. Vzhledem k tomu, že jsem velmi všestranný. "
Stejně tak pestrý má být jeho první film, protože Atalay plánuje na příští rok svůj. režijní debut. "Připravuji se na první film, který má spojovat akční prvky s komedií."Zatím však plány ještě nejsou kompletní. "Musím najít pouze potřebné peníze."


Kritika o komedii : "Strašidla zahrnuta v ceně „ Geister All Inclusive"

18. května 2011 v 15:32 | Božena |  Erdoğan Atalay v hlavní roli
Kritika o komedii : "Strašidla zahrnuta v ceně " Geister All Inclusive"Redaktor: Jürgen Kirsch
Obsah
Hotelový manažer Michael Hagen a jeho žena Rebecca se konečně po deseti letech slíbili líbánky. Tentokrát by mělo všechno klapnout. Rebecca již sedí bezpečně v taxi. Ale nečekaně, tentokrát také udělá Michaelův nadřízený manželskému páru čaru přes rozpočet. Brink chce aby Michael Hagen jel na Malorku a zjistil proč se součastný stav luxusního hotelu "El Sol"zhorušuje a chce, aby hotel znovu prosperoval stejně jako dřív. Z hotelu totiž hoteloví hosté o překot prchají. Michael Hagen nemůže práci na naléhání svého šéfa odmítnout, hrozila by mu výpověď z práce a navíc nechce ztratit snaživou Julii Sander. On nechce zklamat ani svoji ženu a nabídne jí svatební cestu na Malorku, ale zamlčí jí pravý účel jeho cesty.

Rebecca je zpočátku zklamaná, protože ona chtěla jet se svým milým na Maledivy. Pár letí na ostrov Baleáry, místní luxusní hotel velice zaujme Michaelovu manželku,věří, že touha po společné dovolené snů je skutečně konečně tady. Ale co oba oba ještě netuší? V hotelu straší. Agresivní duchové v náladě hltají pivo a vyprazdňují zásoby, děsí hotelové hosty ve wellness centru a také mají mez sebou potyčky. Aby manželka Rebeka nepojala sebemenší podezření o stavu věci, jmenuje Michael do pozice hotelového ředitele temperamentního Španěla Ramona, aby ten zjistil proč hotel neběží tak, jak běžet má. Jeho plán je nepozorovaně zneškodnit strašidla. Do hotelu přijíždí i stařec " Pepe", aby pomohl strašidla zneškodnit. Je to, ale velice obtížné. Strašidly se to zde jen hemží a hotelový manažer balancuje mezi honbou za duchy a vysněnými líbánky se svou ženou. Nakonec se všechna strašidla podaří zneškodnit a i Ramon se konečně dočká své lásky.

Herecké obsazení
Kai Schumann («Doctor's Diary») jako Michael Hagen
Erdoğan Atalay («Alarm für Cobra 11») jako Ramon "Pepe" Vasques
Annette Frier («Danni Lowinski») jako Rebecca Hagen
Tom Beck («Alarm für Cobra 11») jako Toni
Florentine Lahme («Bei manchen Männern hilft nur Voodoo ») jako Julia Sander
Ralph Herforth («Unter anderen Umständen») jako Brinkmann
Collien Fernandes («Die Snobs») jako sestra Valentina
Angelina Wolfers («Rosamunde Pilcher») jako Marie Anna
Marek Wlodarczyk («Magna Aura») jako AitmatovKritika
Duchové jste volní. V novém televizím filmu o strašidlech stanice RTL Kolín nad Rýnem je ponechána volnost německým seriálovým hvězdám. Nejen dvěma z "Alarm für Cobra 11" Erdoğanu Atalayovi a Tomu Beckovi, dokonce i Kai Schuhmannovi , který hraje v " «Doctor's Diary».
" Dr. Kaan, a Annette Frier jsou v současné době lepší než "Danni Lowinski "Je známo že poslední věc vyla vyrobena v roce 2009, ale teď není tak populární, ale pokud jde o komedie byla to dobrá adresa. Že "Danni Lowinski" o rok později byl očekáván s pozorností. Přesto, RTL, vsadila na zkušenosti s obsazením "Strašidel All Inclusive", vsadila na koncentrovaný výkon zkušených sériálových herců. Zde lze jistě očekávat hodně. S výrobou akční hororové komedie byla pověřena produkční firma Action concept. "Alarm für Cobra 11", "Clown" nebo "Lasko" to jsou velmi dobré akční výrobky výrobní společnosti Hermanna Joha. Ale s komedií vstupují do značné míry na neprobádané území. Akcion concept již jednu akční komedii na svém kontě má, a to je "Hammer & Hart".

Na premiéře pilotního filmu"Alarm für Cobra 11" z minulého podzimu, jsme měli možnost vidět trailer z "Duchů All Inclusive", nyní je film již k dispozici i na DVD.. V té době, se publikum - v přítomnosti Atalaye a Becka, - u jednotlivých scén nasmálo a bylo nadšeno rychlostí střihu. Publikum se filmovým humorem bavilo. Ale co premiérový návštěvník ještě netušil: skoro všechny vtipné scény uvedl trailer předem. I když jsou scény, které jistě ještě překvapí, které jsou zárukou dobré komedie. Gagy "Duchové All Inclusive", pocházejí z dálky. Jsou velmi přísné a často opakující se. Režisér Axel Sand staví na začátku na velmi vysokou hustotu humoru, ale pak jde stále více o akční komedii a humor se vytrácí.

Stále více a více rychle rozvinutý děj, herci v boji s duchy, létají jiskry a jsou tu další a další rychlé honičky. Uprostřed filmu má dokonce akční prvek převahu. Šílené situace nejsou dostatečně využívány s vtipy. Axel Sand má povoleno pouze pár vtipů na okraji, jinak mutovaní "Duchové All Inclusive" více a více připomínají lovecké dobrodružství honby na duchy ve stylu "Krotitelé duchů". Že hlavní postavou je Michael Hagen, který stále bojuje za svou práci, a musí zvážit sám, aby jeho manželku na jejich líbánkách neobtěžovala strašidla, během 90 minutového filmu, je vedlejší věcí.

Ale pravděpodobně také proto, že příběh nám již nic nenabídne. Filmový scénář Dereka Meistera zveřejňuje pouze lov přízraků a tajný rozkaz pro Michaela Hagena, dále je tu jeho podezřívavá žena, která chce konečně prožít vytouženou dovolenou se svým manželem. Všechno, co se nestane ve skutečnosti. Předpokládat lze, že to nevyhnutelně povede ke střetu, který končí na konci v chaosu. Ale to je právě situace, která nabízí dostatek komediálního potenciálu, bohužel ve scénáři to chybí. Herci se můžou jen dovolávat. Házejí všechny své zkušenosti na misky vah a mohli by ve filmu v některých místech více zazářit.

Především proto, že diváci uvidí v nezvyklé roli: Erdoğana Atalaye jako manažera hotelu s katalánským přízvukem, on je na první pohled k nerozeznání. Tom Beck si s bavorským přízvukem bude muset zvyknout i a Michaelovi manželku Annette Frier , která chce, aby konečně otěhotněla. V neposlední řadě je tu herec Kai Schumann formativní pro film - opravdu pozoruhodný výkon ve všech náročných situacích, ve kterých jeho charakter klopýtá. Neopěvovaní hrdinové mohli jít skrze Strašidla - pro děti. Možná, že "Strašidla All inclusive", jsou proto určená pro diváky od 6 roků, agresivní duchové totiž nenahánějí strach, jde o moderní karikaturu.

RTL film "Strašidla All Inclusive", ve čtvrtek 19 Května 2011, v 20:15 hodin.

Action concept vyhrál již pošesté!

16. května 2011 v 15:17 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Action concept vyhrál již pošesté!

Je důvod k oslavě: V Los Angeles "Cobra 11" slavila vítězství v kategorii "Nejlepší akce v zahraničním filmu" a získala cenu s "Taurus World Award Stunt"! Cena byla přidělena za akční kousky v pilotním filmu podzimu 2010 "Úder". Koordinátor kaskadérů a kaskadér Christopher Domanski přijal cenu "Oscar a za kaskadérské kousky." Gratulujeme!


Erdoğan Atalay jako stařec Pepe v komedii Strašidla zahrnuta v ceně

12. května 2011 v 14:14 | Božena |  Erdoğan Atalay v hlavní roli
Líčení Erdoğana Atalaye pro roli starce Pepeho v komedii Strašidla zahrnuta v ceně - Geister all inklusive. Opravdu výborná práce maskérů Erdoğan jako stařec Pepe zde má 102 roků. Jak bylo v předchozích článcích zmíněno Erdoğan Atalay hraje v této duchařské komedii dvojroli - Španěla Ramona a a právě starce Pepeho.
Erdogan1
Erdogan 2
Erdogan3

Erdogan

Erdogan4
Erdogan5
Erdogan6
Erdogan7
Erdogan8
11
12

Erdogan9
Erdogan10
13

Semir a Ben

12. května 2011 v 11:05 | Božena |  Galerie"Taurus World Stunt Award"

9. května 2011 v 11:39 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Na americkou cenu "Taurus World Stunt Award"- filmový Oscar za akční kousky- byl nominovám pilotní film podzimní řady 2010 Úder ( Atentát). U nás jsme ho ještě neměli možnost vidět, ale doufejme, že pilotní film brzy uvede naš televize Nova. Action concept získal již na akční kousky svých filmů několik prvních cen.

obrovský plakát je umístěný při vstupu do akreálu Action conceptu

Akční seriál "Alarm für Cobra 11" sází na BMW řady 3

9. května 2011 v 11:27 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Akční seriál "Alarm für Cobra 11" sází na BMW řady 3

Mnichov. Již 15 roků důvěřuje komisař dálniční policie Semir, alias Erdoğan Atalay, dynamickému sedanu
Po sezóně je 20 BMW řady 3 připraveno pro dílnu na opravu karoserie nebo přímo do lisu na kovový šrot. Odvážné honičky, kaskadérské kousky a burácení ohně, jiskřivý humor zajišťuje u rychlé dálniční policie adrenalinové vzrušení a vzrušení u obrovského množství jejich fanoušků. Tam není téměř žádné místo, kde by televizní komisaři ve svém autě nepronásledovali zloděje, vrahy a vyděrače. Seriál "Alarm für Cobra 11 - dálniční policie " začal s úspěchem v roce 1996. Dnes, je "Cobra 11" a její hrdinové pevnou součástí programu RTL.
Týden co týden sleduje v Německu zhruba pět milionů diváků, napínavé kousky a perfektní kriminální případy, které mají svoje kouzlo. 15 roků a akční seriál má již 225 epizod a za tu dobu posílily kaskadérské kousky, změnil se vzhled a styl a byl modernizován scénář. Pevné součástí nic méně zůstane herec Erdoğan Atalay, který hraje v seriálu od první epizody a jezdí s automobilem BMW řady 3. Samozřejmě, jsou ty změny v průběhu let, "Semir Gerkhan vrchní komisař" má vždy nejnovější BMW řady 3.
Výkonný a elegantní vzhled BMW řady 3 ukazuje pohyb vpřed, jeho forma je nezávislý, sebevědomý, dynamický a elegantní pocit. Charakteristickým rysem je krátká karoserie a dlouhý kryt motoru. Podle tvůrců je to ideální auto pro policejní akce, a objevuje se v každé ​​v každé epizodě: "Jeho revírem je dálnice. Jeho použití je v plné rychlosti. Jejich protivníci jsou dnes: extrémně rychlí a nebezpeční. Zločiny bez omezení - jakékoliv použití s ​​vysokým rizikem ".
Již 15 let plně důvěřuje Action concept GmbH, výrobce seriálu "Alarm für Cobra 11", mnichovskému úspěšnému modelu MMW. Jeho spolehlivost, vynikající zpracování a pevná konstrukce z BMW řady 3 přesvědčily tým od začátku. Nejúspěšnější sedan na světě má silný podélně uložený motor, pohon zadních kol a vyvážené rozložení zatížení náprav.
Tyto vlastnosti, které významně přispívají k vysoké pohodlnosti BMW řady 3 pomocí enormně v extrémních manévrech dálniční policie. Je zde také vysoká kvalita podvozku BMW. Dvojitý kloub přední nápravy kompletně z hliníku nabízí nejlepší poměr mezi dynamikou jízdy a jízdním komfortem. Auto je vysoce stabilní i přes jeho nízkou hmotnost.
K tomu, aby všechny scény s BMW řady 3 byly perfektně natočeny, používá Actionconcept až sedm identických automobilů. V závislosti na akční scény, jsou BMW řady 3 a také upraveny. Pro rychlé jízdě po dřevěných rampách,akrobacii, převrácení auta na střechu se konstruuje dovnitř vozu speciální výstuha. Šesti-bodový bezpečnostní pás pro ochranu šíje a krku zajišťuje potřebné bezpečí pro řidiče a pro kameru co nejlepší záběry. Kaskadér Action conceptu přežil nezraněn po letu s BMW: "Podívejte se na auto, které mluví za vše. Já jsem spokojený. "
Napínavé akční scény s modely BMW řady 3 také zaplatí také svou cenu. Po sezóně, obvykle s 16 epizodami, jsou BMW řady 3 připraveny do karosárny nebo přímo do lisu na kovový šrot.

Erdoğan Atalay - foto

4. května 2011 v 11:00 | Božena |  GalerieErdoğan Atalay a Tom Beck

3. května 2011 v 21:59 | Božena |  GalerieErdoğan Atalay - kresba

2. května 2011 v 18:09 | Božena |  Moje kresby


Semir Gerkhan

2. května 2011 v 16:03 | Božena |  Galerie


Semir

1. května 2011 v 18:50 | Božena |  Galerie


Moje sbírka

1. května 2011 v 18:36 | Božena |  Moje sbírka
O narozeninách jsem dostala další skvělý kousek do mojí sbírky. Obraz jsme skládali celý týden, trpělivě kousek po kousku, ale výsledek stojí za to.