"Alarm für Cobra 11 " : RTL točí na vodním hradu Heimerzheim

8. dubna 2011 v 19:26 | Božena |  Tiskové zprávy
"Alarm für Cobra 11 " : RTL točí na vodním hradu Heimerzheimod Hans-Peter F
Swisttal-Heimerzheim. Výstřely zní parkem, potom je slyšet zabouchnutí dveří auta, pneumatiky kvílí a frézují většinu štěrku ze silnice. Kde si jinde chodci užívají idylický výhled na rybník a na bílou hradební zeď, nyní začíná divoké pronásledování..
Jde o boj komisařů proti drogovým bosům, jedná se o součást pilotního filmu pro novou sezónu RTL-akčního seriálu "Alarm für Cobra 11", který začne na podzim. Osm z 90 minut filmu byly nyní natáčeny v okolí zámku a Heimerzheim.
Přestřelka slepými náboji, kamery i lidé jsou v bezpečné vzdálenosti. Filmová scéna se natáčí z mostu v zadní části hradu. Každý krok na štěrku je křupavý a ruší obraz. Šéf studia Sven Struch Hold má vše pod kontrolou, zajišťuje klid na place, když se ozývá rozhlasem pozvání herců na scénu: "Záběr 2, prosím!" Po tomto příkazu Erdoğan Atalay a Tom Beck se znova vžívají do rolí komisařů Bena Jägera a Semira Gerkhana. Komisaři musí dopadnout zločince v pilotním filmu " 72 hodin strachu" Zločinci v tomto filmu jsou drogoví magnáti a produkční společnost si jako jejich sídlo právě vybrala vodní hrad Heimerzheim ", protože to je super-motiv a symbol bohatství", a je proto vhodný jako filmová vila drogového dealera, je nejlepší.Zda hradní pán Nonius von Boeselager je ten kdo obchoduje s drogami, zda vydělá nějaké peníze, a bude zde šťastný konec? Svobodný pán byl během natáčení, tak říkajíc "mezi kolegy. Proto se může ohlížet za svými rolemi v Münster-Tatort "Pekelná jízda", který byl vysílán poprvé v roce 2009. Televizní diváci si možná vzpomenou jak si jako golfový hráč povídá s dámou, zatímco profesor Boerne jen najde mrtvé tělo.
Hradní správce Rolf-Friedel Fischenich dohlížel na šedesát lidí natáčecího týmu dva dny a půl noci , dohlížel i na technické záležitosti..Podávaly se skutečné krevety jako večeře v Rudém salonku a pilo se falešné šampaňské (jablečný džus). Potraviny byly umístěny v přední části hradu.
Herci museli prokázat fyzickou kondici v každém případě. Natáčela se scéna lezení na vnější stěně hradu vysoko nad rybníkem a byla natočena v noci. Celkově lze říci, natáčení pokračovalo na zámku asi 15 hodin. Z nich přesně osm minut a pět sekund bude vidět v pilotním filmu na RTL, který je naplánovaný na září.
zpráva z 08.04.2011
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama