Duben 2011

Nejlepší akční kousky všech dob

30. dubna 2011 v 15:29 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Erdoğan Atalay včera uváděl další díl ze seriálu akčních kousků


Erdoğan Atalay - koláž

27. dubna 2011 v 21:21 | Božena |  GalerieErdoğan Atalay v komedii Geister all inklusive

22. dubna 2011 v 10:22 | Božena |  Erdoğan Atalay v hlavní roli
Erdoğan Atalay v komedii Geister all inklusive- Strašidla zahrnuta v ceně. Tato komedie se bude vysílat na RTL ve čtvrtek 19.5.2011, v obchodech bude v prodeji na DVD následující den. Více o této komedii najdete v rubrice Erdoğan Atalay v hlavní roli.

Erdoğan Atalay v epizodě Mrtvý bratr

21. dubna 2011 v 14:53 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay v epizodě Mrtvý bratr. Omlouvám se za kvalitu obrázků, ale je to střih z videa.

Erdoğan Atalay - galerie

20. dubna 2011 v 12:51 | Božena |  Galerie


Erdoğan Atalay rok 1999


Erdoğan Atalay rok 2006

Semir Gerkhan - kresba

18. dubna 2011 v 11:11 | Božena |  Moje kresby


Erdoğan Atalay XVIII

18. dubna 2011 v 9:28 | Božena |  AutogramyErdoğan Atalay a Tom Beck

13. dubna 2011 v 21:43 | Božena |  Galerie

Angažovanost umělců pro zdravotně postižené děti

11. dubna 2011 v 15:59 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem


Erdoğan Atalay a Tom Beck splnili přání sedmi mentálně a fyzicky postiženým dětem!
Všude je kouř, život ohrožující plameny, střelba v prosnulé Kobře 11. Policisté vtrhli do domu a výbuch je odmrštil na zem. Nemějte obavy - to je jen natáčí další z epizod "Alarm für Cobra 11" Všední den je pro sedm malých fanoušků velmi speciální dobrodružství! V sobotu se děti a mladí lidé ve věku od 5 do 19 roků ocitli na scéně svého oblíbeného seriálu, aby koukali přes rameno hercům a viděli Erdoğana Atalaye a Toma Becka v práci. Pro tělesně a mentálně postižené děti to byl splněný sen, protože jejich největší přání bylo, aby své hrdiny od dálniční policie viděli na vlastní oči..
Na půdě produkční společnosti Action concept čekala na mladé přihlížející děti další scéna - speciální natáčení pro mladé hosty: Tým z dálniční policie bojuje, na jejich stanici vybuchne bomba. ... na návštěvníky po této natáčecí akci čekalo občerstvení Nutella sendviče pro děti. Přítomni byli i herci Dietmar Huhn ("Herzbergr"), Gottfried Vollmer "(Bonrath "), Katja Woywood (" Kim Krueger ") Daniela Wutte (Susana König ") a Kate Hess (" Jenny Thorn "), kteří si našli čas na fotografie i autogramy.
Později se návštěvníci konečně dočkali svých velkých idolů: po přestávce na oběd, přišlo setkání s Erdoğanem Atalayem a Tomem Beckem. Herci z Kobry 11 vyprávěli dětem, jak se pracuje na natáčení televizních seriálů a které scény jsou natáčeny na místě. Samozřejmě přišly na řadu i fotografie a autogramy od skutečných "hrdinů" a pocit, že děti měly dovoleno používat falešnou krev pro herce. Pro "Semira" zde byla učiněna lákavá nabídka. Malý Lennox (6) se nabídl, že by mohl Semira zastupovat při natáčení v době jeho nemoci….
Na konci dne byly pro mladé návštěvníky ještě připraveny balíčky z Cobra 11-setkání. V pozdním odpoledni jeli domů všichni šťastní. Děti si podmanily srdce hrdinů Cobry 11 velice rychle ...

Erdoğan Atalay

10. dubna 2011 v 14:55 | Božena |  Galerie


Erdoğan Atalay v pořadu Akce

9. dubna 2011 v 16:45 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Ahoj, včera udváděl Erdoğan Atalay další díl z pořadu Akce - nejlepší akční kousky všech dob. K vidění bylo znovu natáčení scény ve skladu obilí a následný výbuch - epizoda Slepá láska, potom ta byla akce náraz nákladního vozidla do autobusu a jeho následné přepůlení, konečná akční scéna byla z pilotního filmu Křest ohněm - práce s padajícími kontejnery a úvodní hromadná nehoda na dálnici.

"Alarm für Cobra 11 " : RTL točí na vodním hradu Heimerzheim

8. dubna 2011 v 19:26 | Božena |  Tiskové zprávy
"Alarm für Cobra 11 " : RTL točí na vodním hradu Heimerzheimod Hans-Peter F
Swisttal-Heimerzheim. Výstřely zní parkem, potom je slyšet zabouchnutí dveří auta, pneumatiky kvílí a frézují většinu štěrku ze silnice. Kde si jinde chodci užívají idylický výhled na rybník a na bílou hradební zeď, nyní začíná divoké pronásledování..
Jde o boj komisařů proti drogovým bosům, jedná se o součást pilotního filmu pro novou sezónu RTL-akčního seriálu "Alarm für Cobra 11", který začne na podzim. Osm z 90 minut filmu byly nyní natáčeny v okolí zámku a Heimerzheim.
Přestřelka slepými náboji, kamery i lidé jsou v bezpečné vzdálenosti. Filmová scéna se natáčí z mostu v zadní části hradu. Každý krok na štěrku je křupavý a ruší obraz. Šéf studia Sven Struch Hold má vše pod kontrolou, zajišťuje klid na place, když se ozývá rozhlasem pozvání herců na scénu: "Záběr 2, prosím!" Po tomto příkazu Erdoğan Atalay a Tom Beck se znova vžívají do rolí komisařů Bena Jägera a Semira Gerkhana. Komisaři musí dopadnout zločince v pilotním filmu " 72 hodin strachu" Zločinci v tomto filmu jsou drogoví magnáti a produkční společnost si jako jejich sídlo právě vybrala vodní hrad Heimerzheim ", protože to je super-motiv a symbol bohatství", a je proto vhodný jako filmová vila drogového dealera, je nejlepší.Zda hradní pán Nonius von Boeselager je ten kdo obchoduje s drogami, zda vydělá nějaké peníze, a bude zde šťastný konec? Svobodný pán byl během natáčení, tak říkajíc "mezi kolegy. Proto se může ohlížet za svými rolemi v Münster-Tatort "Pekelná jízda", který byl vysílán poprvé v roce 2009. Televizní diváci si možná vzpomenou jak si jako golfový hráč povídá s dámou, zatímco profesor Boerne jen najde mrtvé tělo.
Hradní správce Rolf-Friedel Fischenich dohlížel na šedesát lidí natáčecího týmu dva dny a půl noci , dohlížel i na technické záležitosti..Podávaly se skutečné krevety jako večeře v Rudém salonku a pilo se falešné šampaňské (jablečný džus). Potraviny byly umístěny v přední části hradu.
Herci museli prokázat fyzickou kondici v každém případě. Natáčela se scéna lezení na vnější stěně hradu vysoko nad rybníkem a byla natočena v noci. Celkově lze říci, natáčení pokračovalo na zámku asi 15 hodin. Z nich přesně osm minut a pět sekund bude vidět v pilotním filmu na RTL, který je naplánovaný na září.
zpráva z 08.04.2011


Natáčení 5.3.2011

8. dubna 2011 v 11:01 | Božena |  Videa
Natáčení 5.3.2011 v městské hale v e Wuppertalu

Geister all inklusive -Strašení zahrnuto v ceně

8. dubna 2011 v 10:09 | Božena |  Upozornění

Komedie Geister all inklusive se bude konečně vysílat ve čtvrtek 19.května 2011 na RTL ve 2O.15 hodin

"Alarm für Cobra 11" se prodávala do USA

8. dubna 2011 v 7:44 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
RTL: "Alarm für Cobra 11" se prodávala do USA

Zprávy - Média , čtvrtek, 07.dubna 2011 13:00 hodin
Kolín nad Rýnem - soukromý televizní kanál RTL odprodává dva z jeho produkčních seriálů, úspěšných na mezinárodním veletrhu v Cannes TV MIPTV . Alarm für Cobra 11 a Doctor s Diary.
"Alarm für Cobra 11 - dálniční policie" bude v budoucnu také běžet v americké televizi, bylo oznámeno ve čtvrtek bez jakékoliv finančního údaje. Mnichovská distribuční firma Telepool zpracovává licencí. Pořadí s Erdoğanem Atalayem a Tomem Beckenm v hlavních rolích, se bude ale vysílat jen ve velkých televizních sítích jako je ABC, CBS, NBC nebo Fox, Seriál se bude dabovat i do španělského jazyka pro kanál V, aby diváci byli spokojeni. Italská veřejnoprávní stanice RAI oznámila, že zakoupila 15.řadu seriálu "Alarm für Cobra 11".
Doctor s Diary se prodával do Brazílie
poznámka - 15 řadu seriálu Kobra 11 má zakoupenou i česká soukromá televizní stanice Nova, diváci se mohou těšit na nové díly již v tomto roce.( bylo oznámeno v pořadu Volejte Novu)

Ben a Semir

6. dubna 2011 v 20:18 | Božena |  Galerie

Natáčení pilotního filmu" 72 hodin strachu" 3.4.2011

5. dubna 2011 v 11:45 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Podzimní pilotní film je nejen napínavý, ale také velmi nebezpečný! Diváci se v letošním roce mohou těšit na vzrušující pilotní film . Pracovní název: "72 hodin strachu.".
Na kole: Erdoğan Atalay (Semir) a Tom Beck (Ben).

90ti -minutový akční film produkční společnosti Action Concept se natáčel v Düsseldorfu v neděli 3.4.2011 kolem obchodního přístavu. Přítomni byli oba hlavní hrdinové Semir Gerkhan i (Erdoğan Atalay) a Ben Jäger (Tom Beck). Místo používání služebních automobilů a modrých světel, seriáloví hrdinové tentokrát pronásledují lupiče na kolech. Již v ranních hodinách byli Semir a Ben byli na place, ale pro nepřízeň počasí s dopoledního natáčení nebylo nic, jen déšť a louže.Film řežíruje režisér Heinz Dietz - loni natočil svůj první pilotní film Útok, který měl obrovský úspěch. Dietz je starý 52oků , jeho heslem je dokonalost je všechno! Dietz hovořil podrobně o nastavení všech scén s obsazením - dokonalost je všechno!
Napínavé natáčení bylo až pozdě odpoledne. Ze "skladu", se měli vzdát drogový magnát, hrál ho Dino Nolting a drogový dealer (Richard Barenborg). Ale když se najednou objevily dva černé Hummery a ušlechtilý Audi A6 , vyvolalo to krupobití střel! Po přestávce se na několik hodin vrátili na scénu hlavní hrdinové. - Na scéně žertoval Atalay, kterého zastavil jeho sportobní ubor pro chlad. Opravdu skvělý pohled! - Semir a Ben však přijeli včas, aby byli schopni zachraňovat lidské životy. Pak přišel šok: Hrdinové se rozjeli na svých horských kolech a najednou se to stalo - Erdoğanovi Atalayovi (Semir Gerkhan) se překroutilo přední kolo, ztratil rovnováhu a upadl. Vstal a hrál dále, scéna byla u konce, jako by se nic nestalo - potlesk! Jak nám Vasilis Spiliopoulos na place řekl , o nehodě ve scénáři nic nebylo. V natáčení Kobry 11 se mohlo dále pokračovat. ...
Neuvěřitelné: Hollywood a Cobra 11! Do 90-minutových filmů dálniční policie se zapojují i mezinárodní hvězdy. Stejně jako v Kolíně nad Rýnem, Düsseldorfu a Wuppertalu, tým prrodukční společnosti Akcion Concept natáčel i v tureckém městě Istanbulu. Někteří vědí, že by v seriálu Kobra 11 měl hrát i americký herec David Hasselhoff "Knight Rider", muž s vozem (Kitta), který mluví - a / nebo obráceně. Působivý bude pilotní film ("72 hodin strachu"), máte šanci vyhrát setkání s hollywoodskou hvězdou Davidem Hasselhoffem , včetně jeho vyrobeného vozidla, pro Cobru 11. Neuvěřitelné, ale pravdivé! Již v loňském roce se Erdoğan Atalay setkal na party celebrit v klubové scéně (Diamonds) s Hasselhoffem. Zda "K.I.T.T." mluví - a ještě více se dozvíme v televizi RTL na podzim tohoto roku.


Poznámka: Nastavení / filmování s Davidem Hasselhoffem muselo být odloženo kvůli produkci na jiný den natáčení.zdroj: Stránky Jimdo