Všechno nejlepší k 15. narozeninám Kobry 11

12. března 2011 v 15:02 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11

Rozhovor s producentem seriálu "Kobra 11" Hermannem Joha
© RTL / Menne
Cobra 11 slaví v tomto roce 15.narozeniny, sériál běží asi v 140 zemích. Dalo se očekávat, že sériál začne s tímto velkým úspěchem svůj příběh?
Hermann Joha: Samozřejmě jsme byli všichni nadšeni z našeho seriálu, bylo také jisté, že to bude obrovský úspěch. 15 let, a jak už dnes víme, je to jeden z nejúspěšnějších seriálů celkem, ale musíme být upřímní, neočekávali jsme tento úspěch. Zejména proto, že ani jeden z nás na začátku nepočítal s bližší šanci na úspěch, byly to i špatné recenze z té doby kolem nás!

Pokud budete porovnávat první epizody s nejnovějšími epizodami , co se změnilo za 15 let Kobry 11?
Hermann Joha: Skoro všechno, kromě jedné - hlavní herec Erdoğan Atalay. Vzhled a dojem, kaskadérské kousky, postavy v příběhu scénáře. Vždy jsme šli s dobou, často dokonce o krok napřed. Nejlepším důkazem toho je našich pět "World Stunt Awards( filmový Oscar za akční kousky), které jsme obdrželi třikrát za" Kobru "pilotní film.

Byly tam zvláštní, nevšední zážitky v posledních 15 letech, které si stále pamatujete živě?
Hermann Joha: Vzpomínám si na natáčení, ve kterém byl kaskadér sražen autem, a který podle scénáře zůstal ležet na ulici. Nějak si toho nevšimla zhruba 70-letá kolemjdoucí, že se právě natáčí film. Byla z toho zoufalá a zavolala záchranku i hasiče. Celý tým byl pohromadě. Náš kaskadér se posadil zcela nezraněn, a nám všem dalo velké úsilí uklidnit ženu. Pak jsme s ní vypili více kávy a dali si něco na zub, po počátečním šoku, se ujistila, že je scéna velmi vtipná.

Kde berete po 15 letech inspiraci na nové kaskadérské kousky?
Hermann Joha: My jsme dokonce nadšení tématy a podívejte se na všechny režiséry a na nejnovější akční filmy, ať už z Ameriky, Evropy nebo Asie. Z těchto celkových dojmů my jsme schopni rozvíjet naše vlastní nápady, které, jak ukazuje úspěch oceňuje publikum, a to nemůže být úplně špatné.

Máte nějakou oblíbenou epizodu? Kterou a proč?
Hermann Joha: Moje oblíbená epizoda je ještě pilot před 15 lety. Dalo by se o tom hodiny vyprávět o natáčení na dálnici, bylo to jako "Terminator" na německých dálnicích, a každý říkal, je to naprosto šílené.

Proč je "Alarm für Cobra 11" 15 let tak populární? Je tam nějaký vzorec na úspěch?
Hermann Joha: Rozhodně to není jen akce a kaskadérské kousky, ale také fantastické příběhy a znovu vynikající herci v hlavních rolích a epizody, stejně jako Erdoğan Atalay, Tom Beck po dobu 15 let a jako jeho současný partner, mezi nimi i mnoho jiných hvězd. Také je zde se Stefan Retzbach brilantní producent akčního formátu

Bouchnou u Action conceptu korkové zátky? Oslavíte narozeniny v týmu?
Hermann Joha: V současné době nemáme žádné plány, ale s jistotou to oslavíme.

Máte do budoucnosti nějaké cíle a požadavky, co se seriálu Kobra 11 týká Zvláštní hostující hvězdy, akční kousky?
Hermann Joha: Moje osobní cíle a přání do budoucna, je abychom pro příštích 15 let i nadále zůstali úspěšní, všichni fanoušci na celém světě - my jsme zaznamenali mimochodem, že jsme jedním z nejprodávanějších seriálů na světě - aby byli spokojeni. A já si přeji stejně jako v posledních 15 letech se svým dlouhodobým týmem příjemnou zábavu a produkci nových pokračování pro sledovanost diváků.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Andrej Andrej | E-mail | Web | 12. března 2011 v 16:01 | Reagovat

Skvelé ! Dúfam, že kobra 11 vydrží aj dalších 15 rokov

2 evina evina | E-mail | 14. března 2011 v 9:56 | Reagovat

skvele

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama