Hvězdy zblízka - natáčení 5.3.2011

7. března 2011 v 19:50 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Alarm für Cobra 11 - Hvězdy zblízka v městské hale - natáčení 5.3.2011


Trpělivě a sympaticky se chovají oba hlavní představitelé ke svým fanouškům. při natáčení.
Wuppertal. "A ticho !"zní ohlášení při začátku natáčení další scény seriálu televize RTL Alarm für Cobra 11. Mnoho fanoušků a diváků zažívá teploty pod bodem mrazu po dobu osmi hodin od brzkého rána. Dva dálniční komisaři Ben Jäger a Semir Gerkhan jsou v akci.
Tři hlídková policejní auta a stříbrné BMW blokují vstup do městské haly ve Wuppertalu. Autogramy, fotografie nebo možná objetí, poté jsou fanoušci šťastní. A mnozí budou mít šanci být u svých televizních hvězd během přestávek blízko.

Erdoğan Atalay (vlevo), Tom Beck (uprostřed) a režisér Franco Potter (vpravo) při pauze.
Sympatický a trpělivý Erdoğan Atalay alias komisař Semir Gerkhan a idol Tom Beck, jako komisař Ben Jäger se fotografovali se svými fanoušky. "Jsme rádi, že lidé přišli i přes mrazivé teploty. To ukazuje, že existuje něco speciálního pro lidi. Také považujeme za důležité, že si pro své fanoušky najdeme čas, " řekl uvolněný a veselý Beck. Pro všechny "fanoušky Cobra", z Wuppertal ještě jedna důležitá informace :". Tento díl se bude vysílat v září nebo v říjnu "
Zahřát se Atalay a Beck chystají mezi natáčením do karavanu stojícího u městské haly. Žádosti o autogramy byly vyplněny.


V 15 letech a v 28 sezónách, bylo natočeno více než 200 epizod a Wuppertal vždy sloužil jako místo natáčení. Beck si pamatuje natáčení v roce 2007 a odhaluje malé tajemství nové epizody, "Můj kolega a já jsme rozděleni. On je s policií mimo halu a já se dostanu do přestřelky uvnitř haly se špatným člověkem. Rád bych se věnoval více svým fanouškům, ale ještě se musím na poslední chvíli učit více textu." Navzdory učení na poslední chvíli: Ve Wuppertalu, oba protagonisté Erdoğan Atalay a Tom Beck byli velmi sympatičtí a komunikativní. Oni jsou tak stále - hvězdy na dotek. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Selča Selča | Web | 7. března 2011 v 20:10 | Reagovat

Fakt dobrýýýýý.

2 Lucík Lucík | Web | 7. března 2011 v 21:42 | Reagovat

krasne :-) fotecky -)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama