15 let Kobry 11

27. března 2011 v 19:52 | Božena |  Tiskové zprávy
15 let "Alarm für Cobra 11"
Tom Beck a Erdoğan Atalay - obrázek je z 13. řady seriálu Kobra 11

tisková zpráva z 9.3.2011
Razantní střih, dramatická hudba, auta ve smyku, a hlas oznamující již 15 roků: "Jejich revírem je dálnice a jejich nasazení sebou nese plné nebezpečí."
Před televizní obrazovky pohodlně usedá každý týden v průměru pět milionů diváků, aby se podívali na další epizodu akčního seriálu: je to akce přímo v obývacích pokojích. A toto se děje, téměř na den, 15 let : Dne 10. března o dva dny dříve, než to bylo v roce 1996, startuje první epizoda jarní řady , na RTL je to již osmnácté pořadí "Alarm für Cobra 11 - dálniční policie," Uvidíme šest nových epizod - vždy v hlavním vysílacím čase ve 20:15 hodin.
Na RTL jsme hrdí: Žádný jiný seriál německé soukromé televize není tak úspěšný. Dokonce i "Bullen von Tölz" na Sat.1 a naše vlastní "Dvojité nasazení", bylo již překonáno.
Jaký je důvod úspěchu: "Jsme hřiště pro velké kluky," říká Tom Beck, jako Ben Jäger - mladý hrdina v posledních 50 epizodách "Kobry 11". jeho kolega Erdoğan Atalay jako vrchní komisař Semir Gerkhan je u Kobry přítomný již od druhého dílu první řady. Je vlastně u Kobry 11 veteránem. " Rozhodující bylo, že my jsme po prvním počátečním úspěchu neodpočívali, ale naučili jsme se jít dopředu důsledně dramaticky a technicky i jakýmkoli jiným způsobem. Zpočátku nikdo přesně nevěděl, jak to u akčního seriálu musí být.
Na začátku stálo pár podnikavých lidí, několik šílených kaskadérských kousků a originální příběh.. Dnes jsou prvořadé vzrušující přesvědčivé příběhy, a kaskadérské kousky jsou vybírány velmi opatrně, vzhledem k tomu, co se opravdu hodí." " Kaskadérské kousky samozřejmě zůstávají hlavním lákadlem," říká Tom Beck, a dodává " Senzace ale je vtipný dialog mezi Erdoğanem a mnou."
Tom je trochu hrdý na to, že tímto způsobem celý seriál má jistou lehkost, "Což je samozřejmě možné jen opravdu s tím správným partnerem," doplňuje Atalay s úsměvem.
Tom Beck je již šestý. " Se všemi kolegy jsem si rozuměl," řekl Atalay, . Pravým přítelem se stal René Steinke : "Jinak na setkání s ostatními máme jen málo času.." Ale s nějakým odporem se tato tvrdá práce nedá dělat.. A tak je to 15 let, v nichž 3750 vozů bylo sešrotováno a nikdy zde nebyly závažné úrazy. - a Atalay byl všeho všudy půl druhého dne nemocný..
Zda už je čas, aby "Cobra 11" skončila? "Jasně. Pokud ji veřejnost nebude chtít a její sledovanost se sníží.. " Ale je tu již 15 let se všemi svými vzpomínkami., které nám nikdo nikdy nevezme.".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Andrej Andrej | E-mail | Web | 27. března 2011 v 19:57 | Reagovat

Díky za pekný článok

2 Jiri Jiri | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 22:19 | Reagovat

Good článek, ale nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko....:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama